Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΞΙΑΡΙ Θηλασμου,ΚΑΡΕΚΛΑ,ΦΘΗΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΦΟΡΕΜΑ 3ΧΡ


Recommended Posts

Ψαχω αυτα για δωρο για μια φιλη μου, που γεννησε συμερα.Επιδι ειναι πολλα τα πραγαματα, και λιγα τα λευτα μας, τα θελω οσο πιο οικονομικα γυνετε.:P

-αν μου προτινετε κατι, με φοτο παρακαλω. Αν δεν ξερετε να ανεβασετε εδω, με εμαιλ στο [email protected]

-που μπορουμε να συναντηθουμε για παραλαβη, αν συμφονουμε η τραπεζα για καταθεση;ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕΤΡΟ ΑΚΡΟΠΟΛΗ.

1.Μαξιλαρι θηλασμου THE BIG V -MONO

2.ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΙΣ FISHER PRICE MONO -που δενετε σε κανονικη καρεκλα (οχι στο τραπεζι)ΟΧΙ καρεκλακη φαγιτου-εχει

3. ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΠΟΡ- φθηνο για να μην πω παρα πολλυ φθηνω σε καλη κατασταση.

4.ΦΟΡΕΜΑ για ΚΑΛΟ 3 ετων αν ειναι χειμονιατικο,3-4 αν ειναι καλοκαιρινο. ΟΧΙ ΕΞΩΠΛΑΤΟ, οχι τιραντακια -εκτος αν εχει και μπολερο.κατα προτιμιση με μανικακι.

5.Καπιο εξερετικω φορεμα ανεξαρτιτος εποχη, απλα να ταιριαζει σε ηλικια παρακαλω Γεννηθικε 2900 γρ.

θα προτημουσα να τα ανεβασετε εδω και οχι με πμ.

Αν μπορειτε κανετε copy ,paste απο την αγγελια σας εδω, για να μην εχω παρα πολλες αγγελιες να δω. Εχω δυο μωρα και δεν εχω και πολυ καιρο.

Προτιμω επισης τηλεφονικη εποικοινονια.Με πμ στειλτε μου και τηλεφωνο και να αναφερετε παρακαλω αν εχετε wind-q , σταθερο

Και αν δεν εχετε τιποτα απο ολα αυτα, και διαβασατε το μηνημα μου , σας ευχαριστω και σας ευχομαι μια καλη μερα!


an1cJTJ0g410010MzAwNjAzanw0MDI3NTU5amF8TXkgc29uIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πιο οικονομικό δεν γίνεται!

ΚΑΡΟΤΣΙ JUNIORS ΜΕ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ ΧΕΡΟΥΛΙΟΥ ΜΠΡΟΣ-ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΠΛΑΤΗ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΑΚΟ, ΠΩΛΕΙΤΑΙ 20 ΕΥΡΩ

06042012050.jpg

06042012049.jpg

user_online.gifreport.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...