Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Εμένα πάντως δεν έδειξε ποτέ το νηστείας θέμα... Μάξιμουμ είχα 92. Με την καμπύλη το βρήκαμε... Τεσπα πάνε αυτά... Έκανα κανονικά καλλιέργεια και παπ μόλις ακούσαμε καρδιά... Δε νομίζω να χες τα καφέ από μικρόβιο...! Δεν θα σ λεγε ο ντοκ να το δείτε;;;


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοιλίτσες!

Διαβάζω τα νέα σας αλλά είμαι συνεχεια πολύ κουρασμένη.

Επίσης άρχισαν πάλι τα καλά του 1ου τριμήνου με τους πόνους στο στομάχι.

Έχετε και εσείς τετοια?

Να ρωτήσω? Εχουμε μπει 3ο τρίμηνο?


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια κ κοιλίτσες! πως είστε σήμερα? εγώ βγήκα για κάτι ψώνια κ ψιλοκουράστηκα η αλήθεια κ τώρα σκέφτομαι να κάνω ένα περιποιημένο ποδόλουτρο! τ'αγοράκια μου κλωτσάνε πότε λιγότερο πότε περισσότερο :rolleyes:

πήραμε κ τα έπιπλα αυτές τις μέρες κ τα στήσαμε αλλά ακόμη δεν τα βάλαμε στην θέση του..σιγά σιγά :D

εμένα δεν μου είπε κάτι για καμπύλη..απλά στις μηνιαίες εξετάσεις κοιτάμε το ζάχαρο πάντα (απ'τα ούρα κι όχι απ'το αίμα)..λέτε να μου πει αργότερα?

Anastasaki τώρα είδα ότι είσαι από σαλόνικα..που γεννάς με το καλό?βλέπω είμαστε πολύ κοντα στις μέρες!

Κ εγω στο ζαχαρο στις καθιερωμένες εξετάσεις πάντα χαμηλό έχω αλλά αυτή η εξέταση γίνεται πάντα! Θα γέννησω βίο κλινική πρώτα ο θεός όπως κ το πρώτο μου! Εσυ;;;; Μεγεια κ τα επιπλακια σας!! Τι πήρες;;; Τρελαίνομαι για τέτοια ψώνια!!! Από Θεσσαλονίκη είσαι δηλαδή; :P

Εμένα πάντως δεν έδειξε ποτέ το νηστείας θέμα... Μάξιμουμ είχα 92. Με την καμπύλη το βρήκαμε... Τεσπα πάνε αυτά... Έκανα κανονικά καλλιέργεια και παπ μόλις ακούσαμε καρδιά... Δε νομίζω να χες τα καφέ από μικρόβιο...! Δεν θα σ λεγε ο ντοκ να το δείτε;;;

Δεν ξέρω μου έχει μπει αυτό στο μυαλό αλλά μετά λέω μήπως από κούραση; Βέβαια τώρα κάθομαι στα αυγά μου .

Καλημερα κοιλίτσες!

Διαβάζω τα νέα σας αλλά είμαι συνεχεια πολύ κουρασμένη.

Επίσης άρχισαν πάλι τα καλά του 1ου τριμήνου με τους πόνους στο στομάχι.

Έχετε και εσείς τετοια?

Να ρωτήσω? Εχουμε μπει 3ο τρίμηνο?

Από την 24η εβδομαδα μπαίνουμε στο 3ο τρίμηνο ! ;)

Καλημέρα κ από εμένα κορίτσια! Κοιμηθηκαμε καλα ! Το αντρακι μου ακόμα κοιμάται κ εγω δεν έχω σηκωθεί ακόμα από το κρεβάτι . Αν και με πονάνε πολυ οι γοφοι!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοιλίτσες!

Διαβάζω τα νέα σας αλλά είμαι συνεχεια πολύ κουρασμένη.

Επίσης άρχισαν πάλι τα καλά του 1ου τριμήνου με τους πόνους στο στομάχι.

Έχετε και εσείς τετοια?

Να ρωτήσω? Εχουμε μπει 3ο τρίμηνο?

Οταν λες στο στομάχι εννοείς ψηλά ;; Κοντά στο διάφραγμα;


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημρααααααα

τι μου κανετε τσουπρακια μου ????Εγω λεω να κανουμε μια λιστα και για οσες ειμαστε κρεβατωμενες :P

Υπομονη φιλεναδιτσες μου τι να κανουμε ?? και εγω εχω και τον μικρο μου εδω τον κραταω απο το παιδικο γιατι φοβαμαι και για τις ιωσεις η αληθεια ειναι γιατι εμεις οι δυο στο χιλιομετρο να ειναι μια γριπη ενα συναχι ε σε εμας θα ερθει!!!

Εχθες πηγαμε ντοκ. το φασολι μας μια χαρα ειναι κοντευει να γινει και κιλο !!!! μιλμαμε αντρεψε χαχαχα

για την καμπυλη μου ειπε να συννεονηθω με την ενδοκρινολογο.. η αληθεια ειναι πως σχεδον στο μηνα κανω ζαχαρο και γλυκοζιωμενη και ειμαστε μαι χαρα. εχθες που μιλησα και μαζι της για αυτο μου ειπε να κανω παλι τα ιδια και θα μου πει λεει αν και ποτε ειναι να κανω καμπυλη...οποτε ειδωμεν!!!

κατα τ αλλα μου την δινει λιγο που τετοιες μερες ειμαι μεσα αλλα τι να κανω ???να ναι καλα το μπεμπονι μου λεω ..παντως εχω κατι περιεργες μεταπτωσεις στν ψυχολογια μου και κυριως ειναι παντα προς τα κατωωωωωωωω

νομιζω πως ολοι γυρω μου κανουν υπομονη...πως λεμε ειπε ο γιατρος να σοθ λεμε ΝΑΙ ε αυτο νομιζω κανουν οι οικειοι μου!!!!

εχθες πηρα και το οκ να παω και για κανενα καφε αν θελω αλλα του τυπου με πανε με αφηνουν, καθομαι και ερψονται και με παιρνουν !! αλλα κινησε ο εβραιοσ και ηταν ημερα σαββατο!!! οποτε με την βροχη δεν νομιζω να παωωωωωω

ξυπνησε το παιδακι μου παω να του κανω γαλα και ερχομαι

φιλιααααααααααααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και απο εμενα!! τι κανετε? εχουμε μερες να τα πουμε! τι κανουν τα μωρακια σας? εμενα με εχει ταραξει στο κλωτσιδη καθε βραδυ που παω να ξαπλωσω! μαλλον δεν θελει να κοιμηθει και με κραταει ξυπνια ;) αυριο το μεσημερι εχουμε και την β'επιπεδου τελικα θα την κανουμε λιγο πιο μπροστα.ευχομαι να πανε ολα καλα και να δουμε και το φυλο του μωρου γιατι μεχρι στιγμης δεν μας εχουνε πει τι ακριβως ειναι!!! χααχχαχα


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημρααααααα

τι μου κανετε τσουπρακια μου ????Εγω λεω να κανουμε μια λιστα και για οσες ειμαστε κρεβατωμενες :P

Υπομονη φιλεναδιτσες μου τι να κανουμε ?? και εγω εχω και τον μικρο μου εδω τον κραταω απο το παιδικο γιατι φοβαμαι και για τις ιωσεις η αληθεια ειναι γιατι εμεις οι δυο στο χιλιομετρο να ειναι μια γριπη ενα συναχι ε σε εμας θα ερθει!!!

Εχθες πηγαμε ντοκ. το φασολι μας μια χαρα ειναι κοντευει να γινει και κιλο !!!! μιλμαμε αντρεψε χαχαχα

για την καμπυλη μου ειπε να συννεονηθω με την ενδοκρινολογο.. η αληθεια ειναι πως σχεδον στο μηνα κανω ζαχαρο και γλυκοζιωμενη και ειμαστε μαι χαρα. εχθες που μιλησα και μαζι της για αυτο μου ειπε να κανω παλι τα ιδια και θα μου πει λεει αν και ποτε ειναι να κανω καμπυλη...οποτε ειδωμεν!!!

κατα τ αλλα μου την δινει λιγο που τετοιες μερες ειμαι μεσα αλλα τι να κανω ???να ναι καλα το μπεμπονι μου λεω ..παντως εχω κατι περιεργες μεταπτωσεις στν ψυχολογια μου και κυριως ειναι παντα προς τα κατωωωωωωωω

νομιζω πως ολοι γυρω μου κανουν υπομονη...πως λεμε ειπε ο γιατρος να σοθ λεμε ΝΑΙ ε αυτο νομιζω κανουν οι οικειοι μου!!!!

εχθες πηρα και το οκ να παω και για κανενα καφε αν θελω αλλα του τυπου με πανε με αφηνουν, καθομαι και ερψονται και με παιρνουν !! αλλα κινησε ο εβραιοσ και ηταν ημερα σαββατο!!! οποτε με την βροχη δεν νομιζω να παωωωωωω

ξυπνησε το παιδακι μου παω να του κανω γαλα και ερχομαι

φιλιααααααααααααααααααααααααααααααααα

Καλημέρα jend!! Εσυ γιατι είσαι σε περιορισμό;; Κ εγω αυτη την ψυχολογία έχω κ πιστεύω το ίδιο για τους γύρω μου ότι κάνουν υπομονη... Είμαι κ ευεξαπτη ... :rolleyes: καλα κανεις που τον κρατάς σπίτι ΑΣΕ χαμοσσσς γινεται απο ιωσεις μόνο αυτο μας έλειπε τωρα!!!:shock:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και απο εμενα!! τι κανετε? εχουμε μερες να τα πουμε! τι κανουν τα μωρακια σας? εμενα με εχει ταραξει στο κλωτσιδη καθε βραδυ που παω να ξαπλωσω! μαλλον δεν θελει να κοιμηθει και με κραταει ξυπνια ;) αυριο το μεσημερι εχουμε και την β'επιπεδου τελικα θα την κανουμε λιγο πιο μπροστα.ευχομαι να πανε ολα καλα και να δουμε και το φυλο του μωρου γιατι μεχρι στιγμης δεν μας εχουνε πει τι ακριβως ειναι!!! χααχχαχα

Καλημέρα Ιωάννα! Με το καλο η β επιπέδου σου!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσαρες μου!!!!ελπιζω να είστε ολες καλα!!εμενα πονάει η λεκάνη μου και οι γοφοι μου...!!!

Καλημέρα !! Εμένα οι γοφοι παρα πολυ!!!!! Και η μέση πολυ συχνα!!!

ευχαριστω πολυ αναστασακι μου!!! με το καλο να παρουμε αγκαλια τα μωρακια μας!!! περναει γρηγορα ο καιρος!!!

Αχ αιώνας μου φαίνεται αλήθεια!!!! 68 μερες να μπω στο μήνα μου !! Μη γελατε κορίτσια μια μια τις μετράω!!! :confused:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !! Εμένα οι γοφοι παρα πολυ!!!!! Και η μέση πολυ συχνα!!!

Αχ αιώνας μου φαίνεται αλήθεια!!!! 68 μερες να μπω στο μήνα μου !! Μη γελατε κορίτσια μια μια τις μετράω!!! :confused:

μην στεναχωριεσαι θα περασει ο καιρος και ουτε που θα το καταλαβεις!!!


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

μην στεναχωριεσαι θα περασει ο καιρος και ουτε που θα το καταλαβεις!!!

Ναι πρέπει να κάνω υπομονη!! :rolleyes: και πρέπει να σταματήσω τα τσιμπολογηματα γιατι έχω ξεφύγει!!!!!! Και τα γλυκα εννοείτε... :cool:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από 'μας!!

Καλημερα κοριτσακια και απο εμενα!! τι κανετε? εχουμε μερες να τα πουμε! τι κανουν τα μωρακια σας? εμενα με εχει ταραξει στο κλωτσιδη καθε βραδυ που παω να ξαπλωσω! μαλλον δεν θελει να κοιμηθει και με κραταει ξυπνια ;) αυριο το μεσημερι εχουμε και την β'επιπεδου τελικα θα την κανουμε λιγο πιο μπροστα.ευχομαι να πανε ολα καλα και να δουμε και το φυλο του μωρου γιατι μεχρι στιγμης δεν μας εχουνε πει τι ακριβως ειναι!!! χααχχαχα

με το καλό η Β' αύριο!!καλά αποτελέσματα!!

Καλημρααααααα

τι μου κανετε τσουπρακια μου ????Εγω λεω να κανουμε μια λιστα και για οσες ειμαστε κρεβατωμενες :P

Υπομονη φιλεναδιτσες μου τι να κανουμε ?? και εγω εχω και τον μικρο μου εδω τον κραταω απο το παιδικο γιατι φοβαμαι και για τις ιωσεις η αληθεια ειναι γιατι εμεις οι δυο στο χιλιομετρο να ειναι μια γριπη ενα συναχι ε σε εμας θα ερθει!!!

Εχθες πηγαμε ντοκ. το φασολι μας μια χαρα ειναι κοντευει να γινει και κιλο !!!! μιλμαμε αντρεψε χαχαχα

για την καμπυλη μου ειπε να συννεονηθω με την ενδοκρινολογο.. η αληθεια ειναι πως σχεδον στο μηνα κανω ζαχαρο και γλυκοζιωμενη και ειμαστε μαι χαρα. εχθες που μιλησα και μαζι της για αυτο μου ειπε να κανω παλι τα ιδια και θα μου πει λεει αν και ποτε ειναι να κανω καμπυλη...οποτε ειδωμεν!!!

κατα τ αλλα μου την δινει λιγο που τετοιες μερες ειμαι μεσα αλλα τι να κανω ???να ναι καλα το μπεμπονι μου λεω ..παντως εχω κατι περιεργες μεταπτωσεις στν ψυχολογια μου και κυριως ειναι παντα προς τα κατωωωωωωωω

νομιζω πως ολοι γυρω μου κανουν υπομονη...πως λεμε ειπε ο γιατρος να σοθ λεμε ΝΑΙ ε αυτο νομιζω κανουν οι οικειοι μου!!!!

εχθες πηρα και το οκ να παω και για κανενα καφε αν θελω αλλα του τυπου με πανε με αφηνουν, καθομαι και ερψονται και με παιρνουν !! αλλα κινησε ο εβραιοσ και ηταν ημερα σαββατο!!! οποτε με την βροχη δεν νομιζω να παωωωωωω

ξυπνησε το παιδακι μου παω να του κανω γαλα και ερχομαι

φιλιααααααααααααααααααααααααααααααααα

πω πω καλέ πως μεγάλωσε έτσι!! μπράβο!!! κι εγώ ανυπομονώ να δω πόσο θα έχουν φτάσει την επομενη φορα!! υπομονή με την ξάπλα κοπέλα μου!!

Κ εγω στο ζαχαρο στις καθιερωμένες εξετάσεις πάντα χαμηλό έχω αλλά αυτή η εξέταση γίνεται πάντα! Θα γέννησω βίο κλινική πρώτα ο θεός όπως κ το πρώτο μου! Εσυ;;;; Μεγεια κ τα επιπλακια σας!! Τι πήρες;;; Τρελαίνομαι για τέτοια ψώνια!!! Από Θεσσαλονίκη είσαι δηλαδή; :P

καλά το ότι γίνεται πάντα είναι σχετικό!! ξέρω γιατρούς που δεν την κάνουν!τι να πεις καθένας τα δικά του!! ναι από θεσ/νικη είμαι, γεννάω στο γένεσις! ευχαριστούμε για τα έπιπλα!! πήραμε κρεβατάκια κ συρταριέρα από ικέα!! επίσης έχουμε πάρει ρηλάξ,πάντες,χαλια κ κουρτίνα :D

Καλημερα! Και γω βρε κοριτσια νυσταζω συνεχεια....

Τριτο τριμηνο κατα την 27η βδομαδα μπαινουμε νομιζω!!

κι εγώ νυστάζω αυτές τις μέρες..νομίζω κι εγώ πάντως πως 27η μπαίνουμε στο 3ο τρ.!

Καλημερα κοιλίτσες!

Διαβάζω τα νέα σας αλλά είμαι συνεχεια πολύ κουρασμένη.

Επίσης άρχισαν πάλι τα καλά του 1ου τριμήνου με τους πόνους στο στομάχι.

Έχετε και εσείς τετοια?

Να ρωτήσω? Εχουμε μπει 3ο τρίμηνο?

πόνους όχι, αλλά δύσπνοια κάποιες φορές που νιώθω τον έναν μπέμπη να πιέζει το διάφραγμα μιας κι είναι πολύ ψηλά αυτός..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...