Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πόσες τελικά προσπαθούμε για μωράκι;


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!Με λένε Βούλα και είμαι καινούρια στην παρέα σας.Αναρωτιόμουν πόσες προσπαθούνε για μωράκι.Εγώ είμαι σίγουρα μια απ'αυτές και περιμένω πως και πως την άφιξη ενος μωρού.Εύχομαι όλες μας σύντομα να αποκτήσουμε αυτό που τόσο λαχταράμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα, Βουλίτσα!

Είμαι νέα στο φόρουμ και εμείς προσπαθούμε για μωράκι από τον Ιούλιο.

Είναι η πρώτη μας φορά, εσύ έχεις άλλα παιδάκια;

Ελπίζω να μαζευτούμε αρκετές και να τα λέμε :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας κορίτσια!!! Προσπαθούμε και εμείς για μωράκι!!!Εμάς θα είναι το δεύτερο παιδάκι μας, η πρώτη μας κορη η Αγάπη, είναι αγγελούδι, γεννήθηκε πρόωρα... Έτσι μετά πέντε πολυ δύσκολους μήνες είπαμε να προσπαθήσουμε για το ουράνιο τόξο μας!!! Και εγώ ελπίζω να μαζευτουμε και να κάνουμε μια ωραία παρέα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Καλησπέρα κορίτσια...

και εγώ μόλις έκανα εγγραφή στο φόρουμ... και εμείς είμαστε σε προσπάθεια εξωσωματικής...εύχομαι ο Θεούλης να μας δώσει σε όλες μας αυτό που τόσο λαχταράμε... εύχομαι να τα λέμε... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας!!επαναφέρω το θεμα για να δω ποσες θελουμε να αποκτησουμε ενα αγγελουδι,ενα νινακι στην αγκαλιτσα μας..εμεις εχουμε μπει στην διαδικασια ελευθερων επαφων χωρις να κοιταμε μερες κλπ..ειπαμε να ξεκινησουμε πιο χαλαρα κι αν ερθει το νινακι θα μας κανεις τρισευτυχισμενους!!!ευχομαι ολες οι κοπελες να αποκτησουν το πολυποθητο μωρακι συντομα!

  • Μου αρέσει 2

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα και από εμένα.......

και εμείς στην προσπάθεια από το Νοέμβριο για ένα μωράκι....... χαίρομαι που όλες μαζί περιμένουμε το θαύμα μας και ελπίζω πολύ γρήγορα να ακούμε μόνο ευχάριστα νέα....... για όλες μας.......:-)


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα ,ειμαι νεα στο φορουμ.Κ μεις ειμαστε σε προσπαθεια για το 1ο πρωτο μας ,αλλα κανουμε ενα διαλειμμα λογω εξετασεων υστερα απο 1 διακοπη κ 2 βιοχημικες.Ευχομαι το καλοκαιρι να χουμε ευχαριστα νεα ολες μας !!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...