Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.ακομα στην αναμονή με πολύ πόνο κατά διαστήματα και τραβηγματα και διάφορα άλλα.33η μέρα σήμερα.συνηθως ο κύκλος μου είναι 28-31ημερων.βγηκα πριν βόλτα με την κουμπάρα μου μέ τα μικρά μας και με έπεισε και πήρα τεστ.να το κάνω όμως τώρα ή καλύτερα τό πρωί??πήρα βέβαια το διπλό...

λοιπον πηρα κ εγω διπλο.... ελα, θες να το κανουμε μαζι? αχ δε μπορωωωωωω... πες, το κανουμε σημερα? με την προυποθεση οτι δεν θα στενοχωρηθουμε ομως?!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ βαλεντινακι κ ρενα μακαρι να μας πειτε ευχαριστα..μια χαρα τα συμπτωματα σας..

μουτζουρα δ πιστευω οτι θα σου εδινε φαρμακα αν υπηρχε περιπτωση εστω κ ελαχιστη.θα μπορουσε να δει παχυ ενδομητριο απλα.αλλα λογικο που σου περασε απο το μυαλο

ρενα μη νιωθεις ασχημα που ζηλεψες.ανθρωπινο.θα ερθει κ η σειρα σου..

ζαμιακι να σου ζησει ο αντρακλας!τελικα τα κιλακια του;εχεις μπροστα σου ατελειωτες ωρες θηλασμου να το συνειδητοποιησεις!τελειος τοκετος ε;!μπραβο σου!

τι ωραια που βρεθηκατε σανγκρε κ μαρτη..μακαρι να βρισκομασταν ολες μαζι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα μαρτη ετσι που περιγραφεις τους γιους μου θα κανουν ουρες ι νυφες χαχαχα. Σε εχαριστω πολυ πολυ κι εις το επανειδειν.

Δε προλαβαινω να σας γραψω γιατι τρεχω τα μ(1+2) σαν την τρελη μολις γυρισαμε απο θεατρικη παρασταση με καλικαντζαρακια... Χμ το θαυμα των χριστουγεννων το μ2 δε κουνησε μια ωρα του αρεσε παρα πολυ πρωτη φορα συμβαινει αυτο μου φαινεται βρηκα την αδυναμια του και ισως την κλιση του... Θα δειξει...

Τζο ετσι την πατησα κι εγω διαβαζα εδω και μου λειπαν οι στιγμες μετα το τριτο βλεπω να με χανεται αλλιως θα γεννοβολαω σα κουνελα συνεχεια... Ετσι χτες το ενα ζουζουνι της μαρτη μου δαγκωσε τροπος του λεγειν το χερι με τα ουλακια του και χαμογελασε κι αν δεν ημουν εγγυος θα ταν σιγουρο πως θα το επεδιωκα μες στο μηνα χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσαρες! Μπαίνω διαβάζω τα νέα σας!κ βλέπω τεστακια εν αναμονή!!!! Κ διπλά μάλιστα!!!Αντε Αντ έχουμε ευχάριστα!!!! Καλη επιτυχία Ρενακι και Βαλεντινακι! Να ναι σπορακια στις κοιλιτσες!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντε.ρενα μου καντο κ συ..αλλα οπως το πες,δ θα.στεναχωρεθειτε με αρνητικο

συμφωνω νε καποια που σου εγραψε οτι οι πονοι μπορει να.ξεκινησουν πολυ πριν την ωορρηξια

μαρτακο μου αποθηλασε η ιωαννα αρχες αυγουστου,μονη.δεν ξαναζητησε.πολυ ομαλα.κ ευτυχως δ ζηλευει τον μικρο.ειχαμε ενα πισωγυρισμα στον υπνο αλλα το περιμενα.δ πειραζει.πιστευω μεχρι την ανοιξη να ξαναστρωσει.απο ομιλια δ τα παει καλα.εγω κ ο μπαμπας της συνεννοουμαστε μαζι της.εμαθε ομως μια χρησιμη κ της εποχης λεξη:δωρο!

Link to comment
Share on other sites

Βικακι μου είναι σχεδόν τρελο και μόνο που το σκεφτηκα....κάτι θα εβλεπε...εξάλλου είδαμε αριστερά την κύστη που είχε δημιουργηθεί απο το ωάριο....παρασύρεται το μυαλό μερικές φορές άθελά του......


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Βικακι μου είναι σχεδόν τρελόσκεφτομαι και μόνο που το σκεφτηκα....κάτι θα εβλεπε...εξάλλου είδαμε αριστερά την κύστη που είχε δημιουργηθεί απο το ωάριο....παρασύρεται το μυαλό μερικές φορές άθελά του......

ναι.σωστα,αφου ειδατε κ την κυστη.απλα.ειναι η επιθυμια σου.μην αγχωνεσαι.δ προσπαθειτε πολυ καιρο

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ρενακι όπως είπε και ή βικυ αφού έχουμε 2ας κάνουμε το ένα και αν βγει αρνητικό το πρωι πάλι με πρωινά ουρά. Τι λες?αν και δε μου έρχεται ακόμα να πάω τουαλέτα.θα βάλω τον μικρό για ύπνο και θα το προσπαθήσω


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν ρενακι όπως είπε και ή βικυ αφού έχουμε 2ας κάνουμε το ένα και αν βγει αρνητικό το πρωι πάλι με πρωινά ουρά. Τι λες?αν και δε μου έρχεται ακόμα να πάω τουαλέτα.θα βάλω τον μικρό για ύπνο και θα το προσπαθήσω

ενταξει Βαλεντινακι.... παω κ εγω μια βολτα το σκυλακι μου κ μολις επιστρεψω το κανω κ εγω....

ποσο συγκινητικο αυτο που κανουμεεε.... ευχαριστω που μοιραζεστε μαζι μου τις αγωνιες ολες!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...