Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Μουτζουρα δε μίλησα ακόμα.ο γιατρός που είχα στον μικρό βγήκε στη σύνταξη και είμαι στην αναζήτηση. Λογικά θα πάω στις κουμπάρας μου να δω αν ταιριαξουμε.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αφηστε ωρε κοριτσια τι να σας εμεις χααμε το γιατρο μας πριν δυο μηνες και τα ειδα ολα μετα απο περιπετειες βρηκαμε μια δυο φορες πηφα δε τρελενομαι αλλα νταξει στα βασικα τα βρισκουμαι. Παντως η μαια μου λεγε ο γιατρος ξερει τα εμβολια του.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου γεια σας!!!!!

μουτζουριτσα μου αντε ξεμπερδεψες την πρωτη φαση.... τωρα περιμενουμε την δευτερη φαση την πεμπτη!!!!!

τζο μου.... τρεχαματα ε????? χαιρομαστε που ξεκινησε νεος κυκλος για τρελιτσες!!!!!

βαλεντινακι..... μετραμε μερες ωσπου να δεις το σπορι... ο υπνος ειναι καλος!!!!!!

ρενακι μου....αν φοβασαι το ψυχολογικο.... μην κανεις το τεστακι!!!!!

ετσι κι αλλιως αν εισαι θα φανει....... στο χειροκροτημα!!!!!!! τσ...τσ....

θα σε ενημερωσω οταν μου τηλ η σαγκρε μας να βρεθουμε......

χρυσα μου καλα να περασατε!!!! με το καλο να πατε ... και να γυρισετε!!!!!

βικακι μου φιλακια στην ιωαννιτσα και στον ησυχο μπεμπη σου.... τυχερουλα!!!!!!

σαμμερακι μου πως εισαι?????

σαγκρελουνα μου γλυκεια... τρως τις μερες..... κανε υπομονη για τα κιλακια του μ3!!!!!

εγω σημερα ειχα με τον αντρουλη την 8η επετειο γαμου μας!!!!!!!

φαγαμε εξω ολοι και οι πεντε μαζι..... και εκανε και η μαμα μου ενα γαλακτομπουρεκο απαιχτο!!!!!!

τωρα κομπλε!!!!!.... τα αγορια κομπλε με φαγακι και κρεμουλα και ζιζι!!!!!! ολα καλα.... εστρωσε και ο υπνος τους!!!!!!!!

επιτελους κουτουλαγα τελευταια.... ολη νυχτα ξυπνια καθε μιαμισυ ωρα!!!!!

αντε να μπει και το κρεας απο τελος δεκεμβρη να στανιαρουν καλα!!!!!!

φιλακια πολλα και καληνυχτες!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι ομορφες στιγμες Βαλεντινακι μου!!!να ειστε καλα!μονο χαρες στην οικογενεια σας!μιλησες με τον γιατρο σου?ποτε θα το δειτε το μικρο μπεμπακι?

Χαχαχαχα... του μύρισε αδερφάκι του μικρού και το ανακάλυψε.. ΤΙ ωραία ααααα... χοριακη δεν θα κάνεις;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου τώρα χαλαρωσα και μπήκα να σας γράψω! Έχετε γίνει ωραία καθημερινότητα μου! Γιορτάζε ο αντρουλης μου σήμερα κ είχα τραπέζι σπίτι.

Δεν έκανα τεστ κορίτσια μου γιατί στενοχωριεμαι πολύ μετά . Αφήστε που τώρα που πήγα τουαλέτα είδα λίγα καφετια στο σκουπισμα... οπότε μάλλον..έρχεται..

Εσείς πως ειστε;

Σανγκρε μου υπομονή..ερχεταιιιιιι..

Μουτζουριτσα μου υπομονή να δούνε τα αποτελέσματα . Όλα καλά θα πάνε μετά..

Τζο μου ενημέρωσε με όταν είναι..

Αχ κουτουλαω από τη νύστα.. . Βαλεντινακι.. ιοιο..Χρύσα..πουλάκι..μαμα.. Μαρτακο μου... όνειρα γλυκά σε όλες!! ❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσαρες μου!!!!

Μαρτακι μου γλυκο χρονια σας πολλα!αγαπημενα και ευτυχισμενα!να καλα να χαιρεστε την υπεροχη οικογενεια σας!

Ρενακι μου να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου!σας ευχομαι τα καλυτερα και συντομα ενα παιδακι που θα ολοκληρωσει την ευτυχια σας!ξερεις πως τις λεμε εμεις εδω τις ευχες...μεσα απο την καρδια μας..οχι σαν τις θειτσες που την Δευτερα στην γιορτη του πεθερου μου με τσακισαν...ποτε θα κανετε παιδακι...αντε αντε...κ εγω να βραζω απο μεσα μου...ευτυχως καποια στιγμη με ξελασπωσε ο αντρας μου λεγοντας εμεις ξερουμε ποτε...φφφφ...ανασανα!

αδιαθετησες τελικα?????????ελααααα αν οντως αδιαθετησες σημερα δεν πεφτουμε....νεος κυκλος νεος μηνας!θα ειμαστε κ παραλληλα!αν βεβαια εγω εχω κανονικο κυκλο αυτο το μηνα!χεχε!

καλημερα και στα αλλα κοριτσακια μου...μανουλα Σανγκρε...Τζο μου...Τονακι μου...Βαλεντινακι μου...Ιοιο μου...Πουλακι μου...Βικακι μου..Χρυσα μου..Abbot μου!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τώρα χαλαρωσα και μπήκα να σας γράψω! Έχετε γίνει ωραία καθημερινότητα μου! Γιορτάζε ο αντρουλης μου σήμερα κ είχα τραπέζι σπίτι.

Δεν έκανα τεστ κορίτσια μου γιατί στενοχωριεμαι πολύ μετά . Αφήστε που τώρα που πήγα τουαλέτα είδα λίγα καφετια στο σκουπισμα... οπότε μάλλον..έρχεται..

Εσείς πως ειστε;

Σανγκρε μου υπομονή..ερχεταιιιιιι..

Μουτζουριτσα μου υπομονή να δούνε τα αποτελέσματα . Όλα καλά θα πάνε μετά..

Τζο μου ενημέρωσε με όταν είναι..

Αχ κουτουλαω από τη νύστα.. . Βαλεντινακι.. ιοιο..Χρύσα..πουλάκι..μαμα.. Μαρτακο μου... όνειρα γλυκά σε όλες!! ❤

να τον χαιρεσαι!!!!!!!! ειναι συνονοματος με το ενα διδυμοαγορακι μου!!!! τσ...τσ... εχουμε κανει αμεσως με την γεννα σε ενμηνα που επιτρεπεται ονοματοδοσια ηδη!!!!!!!!!!

καλημέρα κοριτσαρες μου!!!!

Μαρτακι μου γλυκο χρονια σας πολλα!αγαπημενα και ευτυχισμενα!να καλα να χαιρεστε την υπεροχη οικογενεια σας!

Ρενακι μου να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου!σας ευχομαι τα καλυτερα και συντομα ενα παιδακι που θα ολοκληρωσει την ευτυχια σας!ξερεις πως τις λεμε εμεις εδω τις ευχες...μεσα απο την καρδια μας..οχι σαν τις θειτσες που την Δευτερα στην γιορτη του πεθερου μου με τσακισαν...ποτε θα κανετε παιδακι...αντε αντε...κ εγω να βραζω απο μεσα μου...ευτυχως καποια στιγμη με ξελασπωσε ο αντρας μου λεγοντας εμεις ξερουμε ποτε...φφφφ...ανασανα!

αδιαθετησες τελικα?????????ελααααα αν οντως αδιαθετησες σημερα δεν πεφτουμε....νεος κυκλος νεος μηνας!θα ειμαστε κ παραλληλα!αν βεβαια εγω εχω κανονικο κυκλο αυτο το μηνα!χεχε!

καλημερα και στα αλλα κοριτσακια μου...μανουλα Σανγκρε...Τζο μου...Τονακι μου...Βαλεντινακι μου...Ιοιο μου...Πουλακι μου...Βικακι μου..Χρυσα μου..Abbot μου!

μουτζουριτσα μου σ'ευχαριστω για τις ευχες σου!!!!!!

εσυ μην δινεις σημασια στις θειτσες.... και γενικα στις κακες γλωσσες!!!!

ευτυχως που τους εκοψε το βηχα ο αντρουλης σου!!!!

ολα καλα με την περιοδο???? αυριο πεμπτη!!! την παρασκευη θα πας στον γιατρο???? εχεις κλεισει η θα κλεισεις ραντεβου???? δεν θυμαμαι!!

την καλημερα μου σε οοολες σας!!!!!!!

ζαμιακι!!!!! πιπακο!!!!! φιλακια διπλα!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα στο ενα διδυμοαγορακι σου Μαρτη μου!να σας ζησει!να ναι γερος και καλοτυχος!και τα τρια παιδακια σου ομορφια μου να ναι καλα!

ναι ολα καλα με την περιοδο!περιμενω πως και πως αυριο να εχω τα αποτελεσματα στα χερια μου!μου ειπε ο γιατρος να τον παρω τηλεφωνο και να παω απο εκει αμεσως μολις τα παρω!το καλο ειναι πως ειναι πολυ κοντα στο γραφειο μου οποτε οταν θα εχει κενακι αυριο απογευμα θα μου πει να πεταχτω να τα δουμε μαζι και να αποφασισουμε τι γινεται εκει μεσα και πως θα κινηθουμε!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρτη μου, να χαίρεσαι το αγόρι σου!

Μουτζούρα, καλή δύναμη! όσο για τις θείτσες... Να είναι καλά ο άντρας σου! Τί αδιάκριτοι άνθρωποι και σε ένα τόσο ευαίσθητο θέμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια.μαρτη να χαίρεσαι το μικρό και το μεγάλο σου αγόρι!!

Ιοιο κουράγιο.και μενα 2νυχτες είναι ανήσυχος και καταλήγει από τη μέση της βραδιάς μέχρι το πρωί στο κρεβάτι μας γτ δεν έχω κουράγιο να σηκώνομαι κάθε 5 λεπτό.

Μουτζουρα να ναι καλά ο Αντρουλης.αμαν πια με τέτοιου είδους σχόλια!!!μυαλό μηδέν.

Ρενα τι έγινε τελικά?ήρθε?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου εγω ντυθηκα πρωι πρωι στα κοκκινα....:(:(:(:(:(:(

ειδατε που επεσα μεσα? μα αν εισαι μανα, εχεις το ενστικτο, το νιωθεις.. ετσι δεν ειναι?

μουτζουριτσα μου σε εχω παρηγορια για τον επομενο μηνα, θα τα καταφερουμε , εχω feeling αυτη τη φορα.... αντε να δουμε αυριο κ τα δεδομενα τα δικα σου να φυγει κ αυτο το αγχος..

Μαρτακο μου να χαιρεσαι και τον αντρουλη σου κ το μικρουλι σου!

παω να κανω τα νυχια μου να μου ανεβει λιγο η διαθεση...

βαλεντινακι ριξε υπνους κ μη φοβασαι τιποτα! ποτε πας γιατρο?

τονια εσυ πως εισαι?

σας φιλω γλυκα ολες!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου εγω ντυθηκα πρωι πρωι στα κοκκινα....:(:(:(:(:(:(

ειδατε που επεσα μεσα? μα αν εισαι μανα, εχεις το ενστικτο, το νιωθεις.. ετσι δεν ειναι?

μουτζουριτσα μου σε εχω παρηγορια για τον επομενο μηνα, θα τα καταφερουμε , εχω feeling αυτη τη φορα.... αντε να δουμε αυριο κ τα δεδομενα τα δικα σου να φυγει κ αυτο το αγχος.. τωρα για το ποτε τελικα την εκανα τη ρημαδα την ωορρηξια, εχω μπερδευτει εντελως. αυτη τη φορα θα αρχισω τα τεστακια απο την 8η μεχρι κ την 20η εγω θα κανω... θα γινει τα χριστουγεννα χαμος π εχει κ αδεια ο αντρας... για να μαθει που με τη δουλεια του χασαμε αυτο το μηνα.. χαχαχα....

Μαρτακο μου να χαιρεσαι και τον αντρουλη σου κ το μικρουλι σου!

παω να κανω τα νυχια μου να μου ανεβει λιγο η διαθεση...

βαλεντινακι ριξε υπνους κ μη φοβασαι τιποτα! ποτε πας γιατρο?

τονια εσυ πως εισαι?

σας φιλω γλυκα ολες!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...