Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

Αχ και να ήξερες πόσο σε καταλαβαίνω μόνο να ξερες Δύναμη να σας δόση ο θεός να ξεπεραστούν όλα . αυτή δύσκολη στιγμή ας ειναι μια κακή ανάμνηση και όλα να πάνε καλά Ναι όλοι μαζί να συνομωτήσει το σύμπαν και να το ξεπεράσουμε το κακό που μας βρήκε....Δεν εχω γράψει ποτέ σχόλια αλλά ξέρω καλά απο πόνο ψυχής γιαυτο σου γράφω .. υπομονή και κουράγιο το έχεις μεγάλη ανάγκη .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν φαντάζεσαι πόση δύναμη έχει η ΠΡΟΣΕΥΧΗ! Πάρε ένα προσευχητάρι και βρες την παράκληση της Παναγίας. Αυτή την προσευχή θα την έχεις όπλο και να δεις που η Παναγιά θα βοηθήσει να ξεπεράσετε αυτή τη δοκιμασία. Μην χάνεις τις ελπίδες σου. Έχε την πίστη σου στον Παντοδύναμο Ιησού Χριστό και όλα θα πάνε καλά!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα σήμερα, είναι λόγια κοπέλας με καρκίνο

Συγκλονίστηκα!

Οι μαύρες σκέψεις και οι φόβοι δίνουν σε όλα τα σκοτάδια, τροφή και όπλα να νικηθείς. Πρώτα φυλακίζετε το μυαλό, μετά παραδίδεις ψυχή. Θα είμαι ΠΑΡΟΥΣΑ όσο καιρό, επιλέγω να μην παραιτούμαι!

Μονο στα σχολικά χρόνια είναι μαγκιά η "κοπάνα"....Επιλέγω την ζωή!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου αν και δεν σε γνωρίζω σου στελνω ολη την θετικη μου σκεψη και ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου να το ξεπερασετε γρηγορα και σου μιλαω εκ πειρας οτι η ψυχολογία σε τετοιες ασθενειες παίζει ΠΟΛΥ σημαντικό ρολο! να εισαι διπλα του κοντα του μαζι του και να του δινεις κουραγιο!!! ο θεος ειναι μεγαλος προσευχή σου ....και θα δεις οτι ολα θα πανε καλα!!οι δοκιμασίες ειναι για να μας κάνουν πιο δυνατους...

Link to comment
Share on other sites

Mariaeva....

Δεν γνωρίζω τι είναι το λέμφωμα, εύχομαι να μην είναι σοβαρό και σύντομα να βγείτε νικητές απ' αυτή τη δοκιμασία. Και λέω "να βγείτε" γιατί ΕΣΥ είσαι αυτή που θα τον στηρίξεις. Θα γίνεις η ασπίδα του, σε χρειάζεται καλή μου να αντλήσει δύναμη από σένα. Εύχομαι η βιοψία να βγει αρνητική και να μη χρειαστεί τίποτα απ'όλα αυτά. Έχεις κι από μένα μια ζεστή αγκαλιά κι ΟΛΗ τη θετική μου σκέψη....


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koριτσι στα εγραψα και στα διχρονα ολες οι ευχες μου μαζι σας και δυναμη και πεισμα σου ευχομαι να παλεψεις διπλα στον καλο σου για να ξεπεραστουν ολα. Μολις βγει η βιοψια ψαξτε ποιος θα τον αναλαβει, φοβερη ομαδα ειδικων για λεμφωμα υπαρχει στο Λαικο νοσοκομειο. Η ομαδα του γιατρου Παγκαλη, ο συγκεκριμενος θεωρειται κορυφαιος σε ολη την Ευρωπη.

Αν χρειαστεις οτιδηποτε θα ειμαστε στην διαθεση σου και θα περιμενουμε καθημερινα νεα σου. Να μπαινεις να γραφεις για να ξεσπας.

Link to comment
Share on other sites

στο Λαικό πήγαμε.

μας έστειλαν εκεί παθολόγος και πνευμονολόγος

Τη Δευτέρα μπαίνει για να του πάρουν δείγμα από λεμφαδένες και μετά αναμονή για τα αποτελέσματα

με βοηθάτε πολύ, πάρα πολύ

όταν με παιρνει από κάτω, μπαίνω και διαβάζω τι μου έχετε γράψει ξανά και ξανά

ο θεός να μας έχει όλους καλά, υγεία σε όλους εύχομαι...


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου τουλαχιστον θα ειναι σε καλα χερια εκει εχουν τεραστια εμπειρια σε λεμφωματα. Εζησα πολυ καιρο εκει μεσα με περιπτωσεις σαν του καλου σου και εχω δει με τα ματια μου τη δουλεια κανουν.

Ευχομαι η βιοψια να δειξει οτι πιο ελαφρυ υπαρχει και η περιπετεια σας να τελειωσει γρηγορα και οσο πιο ανωδυνα γινεται.

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς μέσω γνωστού, βρήκαμε ένα καθηγητή χειρούργο, Παπαχριστοδούλου λέγεται

και έχει αναλάβει να κινήσει τα νήματα

για αυτό και καταφέραμε να κανονίσουμε την επέμβαση για τη Δευτέρα

αλλιώς ένας θεός ξέρει πότε θα γινόταν

το ψάχνουμε και μέσω γνωστής στο Ιπποκράτειο

Μαρκοπουλάκι, εσύ τι σχέση έχεις με το Λαικό? (σόρρυ αν είμαι αδιάκριτη)


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Μαρία την άλλη βδομάδα θα πάω στην Τήνο, στην Παναγία, για το τάμα μου για την κόρη μου! Θα προσευχηθώ για σένα και αν θες στείλε μου το όνομα του άντρα σου με π.μ. να το γράψω σε χαρτάκι για να το διαβάσουν στην εκκλησία...

Μη σε πιάνει πανικός, πιθανότατα θα είναι κάτι αντιμετωπίσιμο...

Πολύ στενοχωρήθηκα κορίτσι μου που είσαι έτσι... Πραγματικά πρέπει να μείνεις ψύχραιμη... Σε πόσο καιρό θα έχετε μια σαφέστερη εικόνα;

σου στελνω πμ σχετικα με Τηνο


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παρακολουθουμαι εκει χρονια για προβλημα υγειας που εχω και παντα τυχαινει να νοαηλευομαι μηνες στο ιδιο δωματιο με ασθενεις με λεμφωμα και εχω ζησει απο κοντα και τους γιατρους και τον αγωνα τους. Κορυφαια υπευθυνη της παθολογικης ειναι η Κυρια Ματζουρανη φοβερη γιατρος και ανθρωπος και στα λεμφωματα λευχαιμιες απο τους καλυτερους ειναι ο Κυριος Παγκαλης με την ομαδα του.

Link to comment
Share on other sites

o κ. Παγκάλης με όλη την ομάδα του έχουν πάει στο Ιατρικό.

Θα περιμένουμε τη βιοψία και μετά θα πάμε κατευθείαν να τον βρούμε, όντως λένε ότι είναι ο καλύτερος τσην Ευρώπη


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...