Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, artemis88 είπε:

      Καλημέρα κορίτσια! Είμαι νέα στο φόρουμ, το παρακολουθώ καιρό βέβαια αλλά δεν είχα τολμήσει να γράψω ποτέ.

      Εμείς τώρα κάναμε τον δεύτερο κύκλο εξωσωματικής και αύριο είναι να κάνω τη χοριακή. Ο προηγούμενος είχε καταλήξει με 3 βλαστολύστες από τις οποίες καμία δεν τα κατάφερε.

      Από τον δεύτερο κύκλο έχουμε 5 βλαστοκύστες, εύχομαι η μία να είναι τυχερη!

      Παρ'όλα αυτά δεν έχω τολμήσει να κάνω μόνη μου τεστ (τις προηγούμενες φορές είχα κάνει και ήταν αρνητικά προφανώς), αλλά δεν νιώθω να έχω κανένα σύμπτωμα.

      Υπάρχει κάποια που να ήταν έτσι και να είχε θετική χοριακή?

      Επίσης @Terry1986 κι εγώ κάνω αντιπηκτικές innohep και πονούσα αρκετά με φουλ μελανιές. Τώρα τελευταία προσπαθώ να τις κάνω τελείως κάθετα στο δέρμα και νομίζω είναι πολύ καλύτερα και ο πόνος και οι μελανιές.

      Ευχαριστώ κορίτσια προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας!!

       

      Καλη επιτυχία να εχεις κοριτσι μ! Ουτε εγω εχω καποιο συμπτωμα αυτη τη φορα κ για την ωρα εχω θετικη χοριακη...με εξαιρεση λιγο αιμα π ειχα στο σκουπισμα την 6η και 8η ημερα δεν εχω τπτ αλλο..ουτε στηθος ουτε τπτ..αλλα ειναι η πρωτη φορα π δεν εχω παρει ενεσιμη προγεστερονη κ σκεφτομαι μηπως αυτη μ τα εκανε τα συμπτώματα τις προηγουμενες φορες (ακομα κ στη μηδενικη χοριακη ειχα συμπτωματα)..

      Σχετικα με την innohep εγω την κανω καθετα κ ποναω πολυ.. χθες πηγα στην φαρμακοποιο και μ την εκανε κ δεν πονεσα καθολου..μ την εκανε εντελως λοξα & δεν μ αφησε μελανια..μ ειπε βεβαια πως οντως είναι πολυ σκληρο το δέρμα μ κ δεν εμπαινε η βελονα στην αρχη κ μ ειπε πως ειναι απο τις ορμονες.. τωρα δε ξερω..της ειπα πως σημερα θα προσπαθησω μονη μ οπως μ εδειξε!

      12 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εχεις περάσει πολλά κορίτσι μου.....έχουμε περάσει πολλές μας πολλά...έχω κάνει πολλές ετ, έχω δει πολλούς γιατρούς και έχω κάνει 3 υστεροσκοπησεις και πόσα άλλα...σε καταλαβαίνω....όταν οι άνθρωποι και οι γιατροί κάνουν οσα μπορούν (ή δε μπορουν) μετά είναι θέμα του Θεου ποτέ θα στείλει το μωράκι. Οταν το πιστεψα αυτο και χαλαρωσα και ειπα οτι γινει πια....και αν δε γινει δεν εγινε.. σε εκεινη την ετ εγινε το θαυμα! Αυτή λοιπόν τη "μικρή" χοριακη σου πίστεψε την ότι θα είναι το μωράκι σου!!!! Κάνε θετικές σκέψεις και ας φοβάσαι λίγο,προσευχήσου αν πιστεύεις και να είσαι αισιόδοξη και ας εχεις και δευτερες σκεψεις! Θα περιμένουμε την Τετάρτη το διπλασιασμό σου!!! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! 

      Μπραβο!!! Ήρθε η ώρα! Όλα θα πάνε τέλεια!!! Αύριο θα κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!! Οι ευχές μας και οι σκέψεις μας θα είναι μαζί σου!!! 🙏

      Σε ευχαριστώ τοσο πολυ για τα λογια σου! Οντως πολλες εχουμε περασει πολλα το ξερω.. πιστεύω αυτες τις μερες εχω προσευχηθει οσο ποτε στην ζωη μου.. εσυ πως πας? 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2015


stafylaki

Recommended Posts

Ευχαριστώ το Θεό που έχω 2 παιδάκια. Γύρισα στο σπίτι μου που είναι γεμάτο φωνούλες. Σίγουρα ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός..

Κουράγιο και καλή ανάρρωση κορίτσι μου...Όντως ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός... Το έχω περάσει και εγώ στον 6ο μήνα, μπορώ να σε καταλάβω απόλυτα. Είσαι τυχερή που έχεις τα παιδάκια σου, θα είναι η δύναμή σου. Φιλάκια...


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ευχαριστώ το Θεό που έχω 2 παιδάκια. Γύρισα στο σπίτι μου που είναι γεμάτο φωνούλες. Σίγουρα ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός..

Ευτυχώς που έχεις τα παιδάκια σου, θα σου κάνουν καλό. Λυπάμαι πολύ για ότι πέρασες έχω περάσει και εγώ απο κεί.. Μακάρι να μπορούσα να σου πώ κάτι να σε κάνω να νιώσεις καλύτερα.. Λυπάμαι πάρα πολύ υπομόνη και σου στέλνω και μια αγκαλιά.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Λεω κατςε να δω τι κανουν τα κοριτσια και σοκαριστικα...

Μαρίνα μου λυπάμαι παρα πολυ...δεν υπάρχουν λόγια για παρηγοριά σε μια τετοια στιγμη τουλαχιστον εσυ εχεις τα δυο αλλα ζουζούνια σου και απαλυνεται λιγακι η κατάσταση


Nv6Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. Μαρίνα μου συλληπητήρια και από εμένα. Σου εύχομαι ότι καλύτερο από εδώ και πέρα και να χαίρεσια τα παιδάκια σου. φΙΛΙΆ ΣΤΙς ΥΠΌΛΟΙΠΕς


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

marina-mouυπομονή και περαστικά σου. Όποτε θες να μιλήσεις εδώ είματε ακόμα και αν έχεις κάποιες απορίες!! Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!!

Σταφυλάκι και mommy to be τι έγινε κορίτσια με την αυχενική σας;

Sagia μαρεσει που άλλαξες το χρώμα στο τικεράκι!! Όλες να το κάνουμε για να τα ξεχωρίζουμε!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φραουλιτσα!ετσι...οοολα μπλε!!!!:D

Μας αφηνουν μες την αγωνια τα κοριτσια με τις αυχενικες μου φαινεται!!

Τι δωρακι να παρουμε στην πεθερα μου που εχει γεννεθλια..για πειτε καμια ιδεα!μια ζωη λουλουδια της πηγαινουμε.κατι μικρο και συμβολικο εννοειται.Πω πω δε τα μπορω καθολου αυτα.


GeU3p2.png

F3H2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστω φραουλιτσα!ετσι...οοολα μπλε!!!!:D

Μας αφηνουν μες την αγωνια τα κοριτσια με τις αυχενικες μου φαινεται!!

Τι δωρακι να παρουμε στην πεθερα μου που εχει γεννεθλια..για πειτε καμια ιδεα!μια ζωη λουλουδια της πηγαινουμε.κατι μικρο και συμβολικο εννοειται.Πω πω δε τα μπορω καθολου αυτα.

Γλυκό χι χι:mrgreen:. Είναι νέα ή μεγάλη; Μοντέρνα ή παραδοσιακή; Στη δικιά μου που είναι νέα της είχαμε πάρει μια μπλούζα απο τα Ζarra και την είχε ευχαριστηθεί γιατί όλο γλυκά της πηγαίναμε... Κάτι που ίσως να χρειάζεται; Τα δώρα μεγάλο ζόρι... Να την χαίρεσαι κιόλας!! Αλλιώς κανα αξεσουάρ; Ανάλογα με την ηλικία της.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου! Τι κανετε;

Sagia το τικερακι σου μ αρεσει τοσο πολυ που σκεφτομαι να κανω το ιδιο σε ροζ! Με γεια! Οσο για την πεθερά να την χαιρεςτε αφενός, αφετέρου ανάλογα με το στιλ της και την ηλικία της οπως λεει κσι η φραουλιτσα! Ισως κανενα φουλάρι ή αξεσουάρ που ειναι πιο ουδέτερο!

Που ειναι καλε οι κοπελες που εχουν αυχενικες;


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

κοιτα μια πενταετια της εχουμε παρει οτι γλαστρακι,καλαθακι,λουλουδικο υπαρχει!μια πενταετια ας το ριξουμε στα γλυκα και μετα θα παμε σε πιο προσωπικα δωρα!χαχα!μωρε τι γαιδουρα ειμαι..κι αυτη ειναι τοσο καλη!60αρα ειναι αλλα περισσοτερο κλασικη θα ελεγα.για ρουχο δεν ειναι γιατι λιγα κιλακια παραπανω λιγο στηθος παραπανω,για αλλαγη το βλεπω.μπορει καμια τσαντουλα,πορτοφολι,ενα ωραιο φουλαρι και τα λουλουδακια της φυσικα..χαχα:D τι λετε?εκτος και αν καταφερω και εκνευρισω τον αντρα μου που στο μισαωρο τα'χει παρει κρανιο οταν προκειται για δωρα και της δωσει λεφτα οποτε δε θα φταιω εγω..:mrgreen:

εσεις πως τα πατε με τις πεθερες σας?γενικα ολες οι φιλες μου εχουν παραπονα απο τις πεθερες τους.εμενα η αληθεια ειναι οτι ειναι απ'τις καλες πεθερες!δεν εχει κακια,βοηθαει αρκετα με τον μικρο οποτε χρειαστει δηλαδη,και ολο με υποστηριζει!ο γιος της ειναι παντα 1 εναντιον 2!γενικα υπαρχει ωραιο κλιμα μεταξυ μας.αλλα οοοσο καλη και να ειναι η πεθερα,παλι τη μαμα μας θα θελουμε!


GeU3p2.png

F3H2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα audette μου!αληθεια σου αρεσει?πολυ χαιρομαι!ευχαριστω!σε ροζ θα ειναι τελειο!γενικα ομως ρε κοριτσια ολα τα μπεμπε οταν ειναι ροζ εχουν αλλη χαρη!νομιζω αυτο θα το'χουν παραπονο ολες οι αγορομανες!


GeU3p2.png

F3H2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...