Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Eflenew said:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Να είσαι καλα σε ευχαριστω!!!!

      39 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Εννοείται να το πάρεις χαλαρά !!! Ευτυχώς τελείωσε με τόσο γιατί πίστεψε με θα τράβαγες μεγάλο λούκι …. Και θα σου έπαιρνε αρκετό καιρό να προσπαθήσετε ! Αυτή η βλαστοκύστη είναι ταγμένη να είναι αγιο βαλεντινικη!!! ❤️

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

 

κόρες καλή χρονιά με υγεία και πολλά χασίματα (στα κιλά μόνο, εννοείται)

ζυγιστήκατε? εγώ τόλμησα και ζυγίστηκα μέσα στις γιορτές,  ευτυχώς ενθαρρυντικά είναι, έπεσα από το 80!!!!!!!!!!

πότε λέτε για πινακάκι? Προτείνω την Τετάρτη 11/1/17, γιατί έχουμε ακόμη γιορτές και τραπεζώματα.

Φιλάκια πολλά και να περνάτε καλά.

 

images_zpsx5z21yoa.jpg

Πηνελόπη άρχισες τις ασκησούλες, κυρία μου?

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλη χρονια!!!Τι κανετε κοριτσια; καιρο εχω να γραψω βλεπω αλλαγες τι ωραια...εγω παιζω στα 65 με 67 κιλα αναλογα τι μερα χαχαχα...τωρα βεβαια στις γιορτες εφαγα δεν μπορω να πω...κ λεω απο 9 του μηνα να κανω 2 βδομαδες διατροφη παλι ετσι να συντηρηθω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά!  

Κατερίνα,  πόσο γέλασα με τη φώτο! !!!

Συγχαρητήρια και για τη νέα απώλεια!  Το καλοκαίρι θα είμαστε έτοιμες! Συμφωνώ να διατηρήσουμε τις Τετάρτες ως μέρα ζυγίσματος.  Βολεύει για πολλούς λόγους :)

 

Λιάνα,  ωραία ιδέα για να επανέλθεις στο πρόγραμμα σου.

 

Κορίτσια,  ζυγίστηκα σήμερα και είδα 63,7. 1,5 κιλό.  Και προε το παρόν δεν έχω διάθεση για δίαιτα.  Λέω από Δευτέρα.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Liana1984 είπε:

Καλη χρονια!!!Τι κανετε κοριτσια; καιρο εχω να γραψω βλεπω αλλαγες τι ωραια...εγω παιζω στα 65 με 67 κιλα αναλογα τι μερα χαχαχα...τωρα βεβαια στις γιορτες εφαγα δεν μπορω να πω...κ λεω απο 9 του μηνα να κανω 2 βδομαδες διατροφη παλι ετσι να συντηρηθω

μπράβο Λιάνα μου, που τα διατηρείς και αμέσως ξεκινάς κάτι και δεν  αφήνεις να "αυξηθούν τα κιλά!!!!

12 hours ago, Ioio είπε:

Καλή Χρονιά!  

Κατερίνα,  πόσο γέλασα με τη φώτο! !!!

Συγχαρητήρια και για τη νέα απώλεια!  Το καλοκαίρι θα είμαστε έτοιμες! Συμφωνώ να διατηρήσουμε τις Τετάρτες ως μέρα ζυγίσματος.  Βολεύει για πολλούς λόγους :)

 

Λιάνα,  ωραία ιδέα για να επανέλθεις στο πρόγραμμα σου.

 

Κορίτσια,  ζυγίστηκα σήμερα και είδα 63,7. 1,5 κιλό.  Και προε το παρόν δεν έχω διάθεση για δίαιτα.  Λέω από Δευτέρα.  

καλή χρονιά Ioio μου!!!

ναι η φωτο είναι φοβερή, έψαχνα να βάλω κάτι για καλή χρονιά κι "έπεσα" πάνω σε αυτήν!!!

πήρες 1,5 κιλό δηλαδή?δεν πειράζει, εσύ είσαι σταθερή στο "χάσιμο", καλά έκανες και χαλάρωσες.

Από Δευτέρα δίαιτα ναι, απλά λίγο να συγκρατούμαστε όσο μπορούμε και πολυυυυ νεροοοοοοο κια καλοκαιράκι σου ερχόμαστεεεεεεεε


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, katerina71 είπε:

μπράβο Λιάνα μου, που τα διατηρείς και αμέσως ξεκινάς κάτι και δεν  αφήνεις να "αυξηθούν τα κιλά!!!!

καλή χρονιά Ioio μου!!!

ναι η φωτο είναι φοβερή, έψαχνα να βάλω κάτι για καλή χρονιά κι "έπεσα" πάνω σε αυτήν!!!

πήρες 1,5 κιλό δηλαδή?δεν πειράζει, εσύ είσαι σταθερή στο "χάσιμο", καλά έκανες και χαλάρωσες.

Από Δευτέρα δίαιτα ναι, απλά λίγο να συγκρατούμαστε όσο μπορούμε και πολυυυυ νεροοοοοοο κια καλοκαιράκι σου ερχόμαστεεεεεεεε

Ευτυχώς, το περισσότερο ήταν φούσκωμα.  Ζυγίστηκα σήμερα τσουπ 62,7. Μισό ή ένα κιλό πάνω είναι στο πρόγραμμα. Να φάω κανά δυο κομμάτια γλυκό χωρίς τύψεις :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια καλησπέρα κ καλή χρονιά σε όλες με υγεία κ ευτυχία στα παιδιά κ στους μεγάλους!!!! κ μερικά λιγότερα κιλά στη συνέχεια!!!

εγώ δεν πρόσεξα ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!! το αντίθετο τολμώ να ομολογήσω... ζυγίστηκα σήμερα 61, μισό κιλό πάνω... το ξέρω ότι δεν είναι πολύ αλλά φοβάμαι μήπως φανεί σε καμιά εβδομάδα... την παρασκευή περιμένω να αδιαθετήσω κ μαζί με τη διατροφή που ξεκίνησα σήμερα ελπίζω στο τέλος της ερχόμενης εβδομάδας να είμαι τουλάχιστον στα 60-60,2 που είδα πριν ξεκινήσουν οι γιορτές!

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι, με την αναβάθμιση στο λογισμικό του φορουμ βλέπω σε όποιο θέμα κ αν ανοίξω τα μηνύματα από το παλαιότερο στο πιο πρόσφατο... έτσι για να δω τις τελευταίες απαντήσεις κάνω πολύ ώρα... πώς το αλλάζω αυτό να μου βγάζει τα πιο πρόσφατα μηνύματα????

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

 

εγω αρνουμαι να ανεβω στη ζυγαρια, δεν είμαι τοσο θαρραλεα,από την επομενη Τεταρτη

Καλημέρα!Συμφωνώ και συμπάσχω!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλα τα κορίτσια!Κι εγώ έφαγα κάμποσο τις γιορτές αλλά από Δευτέρα έχω ξεκινήσει διατροφή πραγματική...όχι ολημερίς το χτίζανε το βράδυ γκρεμιζόταν!!!

Κατερινούλα Κάνω τις ασκήσεις.......αλλά πού και πού με πονάει η πλάτη μου και θέλω να δω τι λάθος κάνω!

Κι εγώ πιστεύω να ζυγιστούμε 11/1 που να έχουμε ξεφουσκώσει!Επίσης, η Mkcm το είχε πει παλιά αυτό, ότι θα γίνω λίγο πιο ενεργή την παρουσία μου στην παρεούλα μας! Οπότε κλείνω για να ξεκινήσω ασκησούλες!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, b.happy είπε:

κορίτσια καλησπέρα κ καλή χρονιά σε όλες με υγεία κ ευτυχία στα παιδιά κ στους μεγάλους!!!! κ μερικά λιγότερα κιλά στη συνέχεια!!!

εγώ δεν πρόσεξα ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!! το αντίθετο τολμώ να ομολογήσω... ζυγίστηκα σήμερα 61, μισό κιλό πάνω... το ξέρω ότι δεν είναι πολύ αλλά φοβάμαι μήπως φανεί σε καμιά εβδομάδα... την παρασκευή περιμένω να αδιαθετήσω κ μαζί με τη διατροφή που ξεκίνησα σήμερα ελπίζω στο τέλος της ερχόμενης εβδομάδας να είμαι τουλάχιστον στα 60-60,2 που είδα πριν ξεκινήσουν οι γιορτές!

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι, με την αναβάθμιση στο λογισμικό του φορουμ βλέπω σε όποιο θέμα κ αν ανοίξω τα μηνύματα από το παλαιότερο στο πιο πρόσφατο... έτσι για να δω τις τελευταίες απαντήσεις κάνω πολύ ώρα... πώς το αλλάζω αυτό να μου βγάζει τα πιο πρόσφατα μηνύματα????

δεν γνωρίζω, δυστυχώς.

καλά είσαι με το μισό κιλό πάνω, είναι πολύ λίγο.

10 hours ago, iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

 

εγω αρνουμαι να ανεβω στη ζυγαρια, δεν είμαι τοσο θαρραλεα,από την επομενη Τεταρτη

4288_zpscrsmrwyb.jpg

58 minutes ago, Pinelopilar είπε:

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλα τα κορίτσια!Κι εγώ έφαγα κάμποσο τις γιορτές αλλά από Δευτέρα έχω ξεκινήσει διατροφή πραγματική...όχι ολημερίς το χτίζανε το βράδυ γκρεμιζόταν!!!

Κατερινούλα Κάνω τις ασκήσεις.......αλλά πού και πού με πονάει η πλάτη μου και θέλω να δω τι λάθος κάνω!

Κι εγώ πιστεύω να ζυγιστούμε 11/1 που να έχουμε ξεφουσκώσει!Επίσης, η Mkcm το είχε πει παλιά αυτό, ότι θα γίνω λίγο πιο ενεργή την παρουσία μου στην παρεούλα μας! Οπότε κλείνω για να ξεκινήσω ασκησούλες!

για πες τι κάνεις, δεν πρέπει να σε πονάει η πλάτη.....ούτε η μέση


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


B Happy αν πατήσεις το σύμβολο δίπλα στο next δλδ. 》 Σε βγάζει στην τελευταία σελίδα. 

Σήμερα, η ζυγαριά έδειξε 62,4  και πήρα τα πάνω μου. Βέβαια, ακόμα τσιμπάω γλυκάκια.  Τί να γίνει,  θα δούμε.  

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Κατερίνα, τρώω ως επί το πλείστον πρωτεΐνη με σαλάτα από τη Δευτέρα και θα το κρατήσω ως την Παρασκευή.Το πρωί έκοψα τα δημητριακά που έχουν και πολλή ζάχαρη και τρώω γάλα με 2 γεμάτες κουταλιές βρώμη.(Αν και χτες έφαγα βασιλόπιτα, άουτς!)

Έπειτα από Σάββατο θα τρώω και λαδερά, αλλά κομμένα τα ψωμιά, τα πολλά ρύζια και τα μακαρόνια, τα τοστ, τα γλυκά εννοείται κλπ.

Δε θυμάμαι ποια γοργόνα το είχε πει, αλλά θα πάρω και μερικές έτοιμες σαλάτες που και που γιατί βαριέμαι απίστευτα να τις κόβω!

Όσο για τις ασκήσεις, πάνε καλύτερα απλά έπρεπε να προσέξω τη στάση του σώματός μου!

Αυτά!Ελπίζω να πετύχω κάτι!Καλό τριήμερο!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Ioio είπε:

B Happy αν πατήσεις το σύμβολο δίπλα στο next δλδ. 》 Σε βγάζει στην τελευταία σελίδα. 

Σήμερα, η ζυγαριά έδειξε 62,4  και πήρα τα πάνω μου. Βέβαια, ακόμα τσιμπάω γλυκάκια.  Τί να γίνει,  θα δούμε.  

τέλεια!!!!!

57 minutes ago, Pinelopilar είπε:

Καλημέρα!Κατερίνα, τρώω ως επί το πλείστον πρωτεΐνη με σαλάτα από τη Δευτέρα και θα το κρατήσω ως την Παρασκευή.Το πρωί έκοψα τα δημητριακά που έχουν και πολλή ζάχαρη και τρώω γάλα με 2 γεμάτες κουταλιές βρώμη.(Αν και χτες έφαγα βασιλόπιτα, άουτς!)

Έπειτα από Σάββατο θα τρώω και λαδερά, αλλά κομμένα τα ψωμιά, τα πολλά ρύζια και τα μακαρόνια, τα τοστ, τα γλυκά εννοείται κλπ.

Δε θυμάμαι ποια γοργόνα το είχε πει, αλλά θα πάρω και μερικές έτοιμες σαλάτες που και που γιατί βαριέμαι απίστευτα να τις κόβω!

Όσο για τις ασκήσεις, πάνε καλύτερα απλά έπρεπε να προσέξω τη στάση του σώματός μου!

Αυτά!Ελπίζω να πετύχω κάτι!Καλό τριήμερο!

μπράβο!!!! θα πετύχεις σίγουρα αν τα εφαρμόσεις!!!!!

 

 

καλό τριημεράκι κόρες!!!

 

511_zpsdqhruyox.jpg

 

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...