Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εννοείται και ειναι πολύ καλά. Διπλασιαστηκε ολοκαθαρα!  Πότε ξαναεχετε επαναληπτική?

      Μόνο 1 σε όλες ή σε περιπτώσεις υψηλού κινδύνου?  

      Την Τετάρτη άσε και δεν της βρίσκουν και φλέβες κάθε φορά την έχουν μια ώρα. Απλά έχω άγχος γιατί το βλέπω λίγο για βλαστοκυστη και βασικά φοβάμαι γιατί έχω την αμοιβαία μετάθεση στον καρυότυπο μην δείχνει κάτι αυτό με την χοριακη εύχομαι πραγματικά όλοι να τα  καταφέρουμε 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Κορίτσια καλή χρονιά!!!!!! Εγώ ρεπαρω ακόμα. Απο δευτέρα ξαναμπαίνω στο μαντρί!!!! Τρώω σα ζώο, αλλά δεν έχω ζυγιστεί γιατί τα έχει παίξει η ζυγαριά μου.... Πρέπει όμως να τσίμπησα κανένα τρικιλο για πλάκα!!! Τώρα περιμένω ένα μπεργκερ κι απο αύριο πάλι τα κεφάλια μέσα!!!!!!!

Κορίτσια καλή χρονιά!!!!!! Εγώ ρεπαρω ακόμα. Απο δευτέρα ξαναμπαίνω στο μαντρί!!!! Τρώω σα ζώο, αλλά δεν έχω ζυγιστεί γιατί τα έχει παίξει η ζυγαριά μου.... Πρέπει όμως να τσίμπησα κανένα τρικιλο για πλάκα!!! Τώρα περιμένω ένα μπεργκερ κι απο αύριο πάλι τα κεφάλια μέσα!!!!!!!

Κορίτσια καλή χρονιά!!!!!! Εγώ ρεπαρω ακόμα. Απο δευτέρα ξαναμπαίνω στο μαντρί!!!! Τρώω σα ζώο, αλλά δεν έχω ζυγιστεί γιατί τα έχει παίξει η ζυγαριά μου.... Πρέπει όμως να τσίμπησα κανένα τρικιλο για πλάκα!!! Τώρα περιμένω ένα μπεργκερ κι απο αύριο πάλι τα κεφάλια μέσα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια ! χρονια πολλα και καλη χρονια!! με υγεια και συντομα ολες να πετυχουμε το στοχο μας !!

εμας  η χρονια μας μπηκε με γερη ιωση και ακομα δεν εχουμε συνελθει, καθε μερα αρρωσταινει κ αλλος. ξεκινησε ο αντρας μου την ημερα που φυγαμε , οπως καταλαβαινετε ολες τις μερες τις περασαμε με βηχα συναχι πονολαιμο.σημερα στην πρωτη της γιορτουλα η μικρη εχει 39.7 . υπομονη που θα παει θα μας περασει. καλα και εγω μια απο τα ιδια , δεν την γλυτωσα. τα αγορια σημερα εκδηλωσαν τα πρωτα συμπτωματα.

ιουλιανα τι κανει ο μπεμπης σας ? τωρα εισαστε σπιτι? περαστικα! ειχες πει καποια στιγμη οτι υπαρχει περιπτωση να γινει καποια επεμβαση , ή λαθος θυμαμαι?

λοιπον ζυγιστηκα παραμονη χριστουγεννων, να ξερω ποσο θα παρω στις γιορτες. 57.2 ημουν, και μετα την εκδρομουλα που φαγαμε πολυυυ , σημερα με εδειξε 57.5. αλλα ημουν και αδιαθετη, αρα απο δευτερα παλι θα ξεκινησω προγραμμα και ζυγισμα . ενα γερο ντου ευχομαι για το επομενο 5κιλο !! που θα παει θα μας φυγει !!! και ευτυχως μαζι με εμενα θα ξεκινησει και ο συζυγος, θελει κ εκεινος 5 κιλα να χασει. αρα θα μαγειρευω κ για τους δυο μας, συν το φαγητο των παιδιων.

τρελαθηκα με τις φωτογραφιες σας !!!!!! φιλακια πολλα σε ολες και

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονίτσες!!!!!! Τι κάνετε; Εγώ επέστρεψα, επιτέλους, στη δουλειά!!!!!!!!!!! Γιουπίιιιιιιι!!!!!!!!

Σε ό,τι αφορά τη μασαμπούκα, του έδωσα και κατάλαβε από τις 29/12 μέχρι και χθες (κοντά 10 μέρες δηλαδή) και όπως είχα προβλέψει, τσίμπησα τα κιλάκια μου!!!!!!!!! Σήμερα η ζυγαριά γράφει 53!!!!!!!!! Δε θα μπω σε φάση δίαιτας, απλά θα συνεχίσω τη διατροφή που είχα προ γιορτών και πιστεύω ότι εντός πενθημέρου - εβδομάδας θα επανέλθω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Στα 51, το πολύ 50 παρακάτω δεν πάω είμαι χάλια)!!!!!!!!!

Αυτά από μένα!!!!!!!!!!!!! Την Τετάρτη εννοείται πως θα δώσω μέτρηση.

Ιουλιάνα, περαστικά σας κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 6/1/2017 at 9:41 ΜΜ, mkcm είπε:

Κορίτσια καλή χρονιά!!!!!! Εγώ ρεπαρω ακόμα. Απο δευτέρα ξαναμπαίνω στο μαντρί!!!! Τρώω σα ζώο, αλλά δεν έχω ζυγιστεί γιατί τα έχει παίξει η ζυγαριά μου.... Πρέπει όμως να τσίμπησα κανένα τρικιλο για πλάκα!!! Τώρα περιμένω ένα μπεργκερ κι απο αύριο πάλι τα κεφάλια μέσα!!!!!!!

mkcm καλή χρονιά κοπέλα μου, μπράβο που πήρες τα πάνω σου λίγο. αχ τα κεφάλια μέσα σήμερα.....

19 hours ago, iouliana είπε:

κι εγω από δευτερα θα αρχισω δυναμικα (ελπιζω να μην νοσηλευτούμε από δευτερα), ηδη βεβαια ελαττωσα τις θερμιδες

 

έτσι!!!δυναμικό ξεκίνημα!!!!!

On 6/1/2017 at 10:11 ΜΜ, gmnth03 είπε:

καλησπερα κοριτσια ! χρονια πολλα και καλη χρονια!! με υγεια και συντομα ολες να πετυχουμε το στοχο μας !!

εμας  η χρονια μας μπηκε με γερη ιωση και ακομα δεν εχουμε συνελθει, καθε μερα αρρωσταινει κ αλλος. ξεκινησε ο αντρας μου την ημερα που φυγαμε , οπως καταλαβαινετε ολες τις μερες τις περασαμε με βηχα συναχι πονολαιμο.σημερα στην πρωτη της γιορτουλα η μικρη εχει 39.7 . υπομονη που θα παει θα μας περασει. καλα και εγω μια απο τα ιδια , δεν την γλυτωσα. τα αγορια σημερα εκδηλωσαν τα πρωτα συμπτωματα.

ιουλιανα τι κανει ο μπεμπης σας ? τωρα εισαστε σπιτι? περαστικα! ειχες πει καποια στιγμη οτι υπαρχει περιπτωση να γινει καποια επεμβαση , ή λαθος θυμαμαι?

λοιπον ζυγιστηκα παραμονη χριστουγεννων, να ξερω ποσο θα παρω στις γιορτες. 57.2 ημουν, και μετα την εκδρομουλα που φαγαμε πολυυυ , σημερα με εδειξε 57.5. αλλα ημουν και αδιαθετη, αρα απο δευτερα παλι θα ξεκινησω προγραμμα και ζυγισμα . ενα γερο ντου ευχομαι για το επομενο 5κιλο !! που θα παει θα μας φυγει !!! και ευτυχως μαζι με εμενα θα ξεκινησει και ο συζυγος, θελει κ εκεινος 5 κιλα να χασει. αρα θα μαγειρευω κ για τους δυο μας, συν το φαγητο των παιδιων.

τρελαθηκα με τις φωτογραφιες σας !!!!!! φιλακια πολλα σε ολες και

καλή χρονία gmnth03!!! σε  βλέπω αποφασισμένη, πολύ καλό που θα προσπαθείτε με τον σύζυγο μαζί!!!!

3 minutes ago, mkcm είπε:

Καλημέρα γοργονίτσες!!!!!! Τι κάνετε; Εγώ επέστρεψα, επιτέλους, στη δουλειά!!!!!!!!!!! Γιουπίιιιιιιι!!!!!!!!

Σε ό,τι αφορά τη μασαμπούκα, του έδωσα και κατάλαβε από τις 29/12 μέχρι και χθες (κοντά 10 μέρες δηλαδή) και όπως είχα προβλέψει, τσίμπησα τα κιλάκια μου!!!!!!!!! Σήμερα η ζυγαριά γράφει 53!!!!!!!!! Δε θα μπω σε φάση δίαιτας, απλά θα συνεχίσω τη διατροφή που είχα προ γιορτών και πιστεύω ότι εντός πενθημέρου - εβδομάδας θα επανέλθω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Στα 51, το πολύ 50 παρακάτω δεν πάω είμαι χάλια)!!!!!!!!!

Αυτά από μένα!!!!!!!!!!!!! Την Τετάρτη εννοείται πως θα δώσω μέτρηση.

Ιουλιάνα, περαστικά σας κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!

μαζί γράφαμε!!!

κάτσε εκεί στα 53, μια χαρά είσαι με 1,68!!!!

4 minutes ago, mkcm είπε:

Καλημέρα γοργονίτσες!!!!!! Τι κάνετε; Εγώ επέστρεψα, επιτέλους, στη δουλειά!!!!!!!!!!! Γιουπίιιιιιιι!!!!!!!!

...............

έγραψες γιούπι!!!???????????? αχ παίζει να είσαι από τις πολύ λίγες!!! θέλω το κρεβατάκι μουυυυυυυυ


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλιτσες !! δευτερα σημερα και οπως το υποσχεθηκα ξεκινησα ηδη !!! καλα και τις προηγουμενες μερες δεν μπορω να πω οτι εφαγα κατι το ιδιαιτερο. ειμαστε οικογενειακως αρρωστοι ακομα οπως σας ειχα πει και ευτυχως δεν εχω και πολυ ορεξη!!  και εγω γιουπιιιι!!! λεω mkcm  που επιτελους τελειωσε η δουλεια !! την ανοιξη τωρα πια, και περναει και αυτος ο χειμωνας τοσο γρηγορα !!

ιουλιανα τι κανει ο μπεμπης σας !?

κατερινα γυμναστικη μηδεν ακομα, να μου φυγει λιγο το συναχι , και θα τη ξεκινησω επιτελους !!

το λιντλ διαφημιζε εχθες οργανα γυμναστικης, λαστιχα στρωματακια κτλ.

 ελεγα και εγω θα χιονισει και εδω αθηνα να γλυτωσουμε το πρωινο ξυπνημα του σχολειου σημερα, αλλα που τετοια τυχη!!

τεταρτη πεφτει ζυγισμα !!! :) φιλακια πολλα σε ολες σας

ιοιο καπου διαβασα οτι γιορταζες προχθες !! χρονια πολλα να χαιρεστε το μωρακι σας !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!Κορίτσια εύχομαι σε όλες ένα αδυνατιστικό 2017!

Εγώ χτες έπαθα το εξής: (Παρακαλώ δε θέλω γέλια....:)

Είπα να κάνω του άντρα μου κάτι γλυκάκια να τα κεράσει για τη γιορτή του, άσε που στο τέλος δε βγήκαν καλά και θύμωσα και απογοητεύτηκα και τα πέταξα....άσε που κατά τη διάρκεια της εκτέλεσης όλο έτρωγα και λίγη κουβερτούρα και λίγο μείγμα που είχε κολλήσει στα χέρια κλπ....Έπειτα, καθώς είχα απογοητευτεί και με είχε πιάσει μια απαίσια λίγδα στο στόμα, έφαγα και μισή σακούλα πατατάκια και μετά το βράδυ που ήρθε ο άντρας μου, ένα τοστ.

Δηλαδή, η απόλυτη καταστροφήηηηη. Ηθικόν δίδαγμα: Δε θα ξανασχοληθώ με γλυκά και λοιπές λιχουδιές γιατί με βγάζουν εκτός προγράμματος!!!

Τα θυμήθηκα και ξανασυγχίστηκα!Φιλάκια σε όλες τις αγωνίστριες!

 

  • Μου αρέσει 1

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αα πηνελοπη εγω δεν αντεξα και το σκασα το γελακι :)  κατι τετοια τραβαω και εγω!! πως σε καταλαβαινω!!!

στο ντουλαπι ειχαν ξεμεινει δυο πατατακια απο την εκδρομη. το ενα το φαγανε οι τρεις τους το σαββατο, ημουν σε αλλο δωματιο, τωρα εμεινε αλλο ενα. σιγουρα θα εξαφανιστω οταν το ανοιξουν. δεν μπορω να συγκρατηθω με τιποτα. κ οταν κανεις την αρχη και φας ενα , αν δεν τελειωσει το πακετο δε σταματας με τιποτα !!!

σημερα εφτιαξα χορτοσουπα και βραστο κοτοπουλο. τωρα μια ωρα μετα, με εχει πιασει το στομαχι μου. ναυτια ταση προς εμετο , δεν νιωθω καλα! ή το φαγητο με πειραξε, ή κολλησα τιποτα καινουργιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 minutes ago, gmnth03 είπε:

μπραβο ιουλιανα παντα καλα νεα να εχετε!!!

ξερω και εγω, αρχισε και το εντερο να διαμαρτυρεται . μου πεσε βαρια η διαιτα πρωτη μερα σημερα:)

ε μα αφου σε πειραζει τι την κανεις τη ρημαδα!!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, iouliana είπε:

ε μα αφου σε πειραζει τι την κανεις τη ρημαδα!!

χαχααχχα

εγω φταιω ??!!! στη κατερινα πες τα , που σωνει και καλα μας εχει βαλει σε προγραμμα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, katerina71 είπε:

146_zpsdeo8elxe.jpg

 

επ!!!!Κόρες σας έπιασα!!!! τ

Ιουλιάνα μου, ,πράβο για το μπεμπάκι σου!!!

Πηνελόπη μακριά από μαγειρική και ζαχαροπλαστική όσο μπορείς!!!!

gmnth03 χαχαχαχα!!!!!!

Κατερίνα,  εμένα έπιασες! έχω πάρει ένα κιλό και δεν σταματάω να τρώω με τίποτα!  63,1 η ζυγαριά. Ελπίζω σύντομα να μπω σε προγραμμα.  Από Δευτέρα δίαιτα ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...