Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σε ευχαριστουμε πολύ!!

      Tι χοριακη ειχες μετα την αχνη γραμμη? Μακάρι 🙏

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

1 hour ago, Pinelopilar είπε:

Κορίτσια καλημέρα!Ανέβηκα στη ζυγαριά, αλλά επειδή περιμένω αύριο να αδιαθετήσω...λέω να μην το λάβω υπόψη!Θα δημοσιεύω τις μετρήσεις μου από την άλλη Τετάρτη!Φιλάκια!

ναι καλά κάνεις, την άλλη Τετάρτη καλύτερα. Σιγά σιγά και δυναμικά ξαναρχίζουμε, έως το Πάσχα έχουμε καιρό.

1 hour ago, iouliana είπε:

Καλημέρα!!

 

Κατερινα αυτό το + ηταν μαχαιρια!!!

iouliana μου ψυχραιμίααααααααα

sum29-820x547_zpsb9msqump.jpg?t=14841329

 

14 minutes ago, gmnth03 είπε:

57.5  να σας βαλω σε ενα κοπο να μου το προσθεσετε κ μενα !! εχω τη μικρη αρρωστη , 10 μερες σχεδον τωρα. και τα βλεπω ολα απαισιοδοξα, φταιει και η αυπνια και δεν εχω διαθεση για τιποτα!! φιλια σε ολες !!

καλά ε, από κιλά πας πάντως πολύ καλά!!!!!

έχασες μες τις γιορτές!!!!!!

περαστικά γρήγορα στο μπεμπουλίνι σου!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ευχαριστω πολυ, αντε να δουμε ποτε θα αναρρωσουμε επιτελους, εφυγε ο μισος ιανουαριος και πρεφα δε πηραμε. για το ποτε θα ξεκινησει παλι η δουλεια δεν θα το καταλαβουμε !

και ελεγα αντε να φτιαξει λιγο ο καιρος να βγαινω καμια βολτα με το καροτσι να αναγκαζομαι να περπαταω !

εχω κολλησει εδω και δεκα μερες, απο τοτε που αδιαθετησα, ελεγα αντε θα πεσει λιγο ακομα, αλλα τιποτα, και επισης δεν πινω ΚΑΘΟΛΟΥ νερο . τι θα γινει, ? πως θα το αρχισω παλι??

 

 

αα θυμαστε για ενα γαμο που σας ειχα πει?!! ισχυει για τον ιουνιο λοιπον. (σιγα μη τα εχω χασει !!!)

Link to comment
Share on other sites

diagram-gmnth03_zpsidllepda.jpg?t=148414

Πίνακας = πριν/μετά Χριστουγεννιατικο φαγοπότι- από 21/12 έως 9/1

 

-----------αρχικό βάρος----21/12------9/1----απώλεια---στόχος
Ioio
------------70,0------------62,4------63,5-----+1,1---------60
mkcm-----------68------------49,0-------53,0-----+3,0--------50

katerina71-----92------------80,0------79,7--------0,3--------64

gmnth03----------74-----------57.8------57,5-----0,3--------50
Iouliana--------68-------------57,0------57.7-----+0,7-------53
Pinelopilar------74------------74--------@---------0.0---------65
b.happy--------63-------------60,5--------61.0----+0.5----------56

Cacao----------59,1------------48,6--------@------0--------48

Liana-----------90,1----------
-65--------65-67--------0-+2-----65

 


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

On Wednesday, December 28, 2016 at 10:23 ΜΜ, Ioio είπε:

Α, ωραία ιδέα! 

Φέτος είμαι πολύ ευχαριστημένη νομίζω ότι δεν ξέφυγα, ελπίζω 9 του μηνός να είμαι στα ίδια με

Καλημερα!! Παραμονη χριστουγεννων ημουν 57.2.  ! Εγω ιοιο μετα τις γιορτες.  Τρεις μερες τωρα εφαγα αρκετα. Ασε που περιμενω να αδιαθετησω!  Σε προγραμμα μπαινω 9 γεναρη (μαζι  με τΑ σχολεια) !! :) σημερα κ αυριο θα προσπαθησω να μαζευτω !

Μη δινετε σημασια στο παραπανω μηνυμα. Κατι εκανα με το κινητο κ ξαναβγηκε!!

Ευχαριστωωω πολυ κατερινα μο!  Μπας κ παρω λιγο τα πανω μου!!!!  

Ο  στοχος για την επομενη τεταρτη ειναι το 5.  Να δουμε θα φυγει κανα γραμμαριο?? .!

Ξεχασα το 7!!  :mad:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, κορίτσια! Η προσαρμογή είναι πολύ δύσκολη φια μένα. Έχω χαλαρώσει πολύ. Τώρα με το χιόνι νοιώθω σαν να είναι ξανά Χριστούγεννα!  Κορίτσια μου, που θα πάει θα μπω σε πρόγραμμα!  Ελπίζω από βδομάδα με σχολεία κι εγώ ; )

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλημέρα. Μπαίνω στα κλεφτά. Λοιπόν, πέρασε η πρώτη εβδομάδα στη δουλειά, πέρασαν κι οι διακοπές, έφυγαν και τα τρία κιλάκια που ήταν μάλλον φούσκωμα. Παραμένω στα 50!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On Wednesday, December 28, 2016 at 10:23 ΜΜ, Ioio είπε:

Α, ωραία ιδέα! 

Φέτος είμαι πολύ ευχαριστημένη νομίζω ότι δεν ξέφυγα, ελπίζω 9 του μηνός να είμαι στα ίδια με

Καλημερα!! Παραμονη χριστουγεννων ημουν 57.2.  ! Εγω ιοιο μετα τις γιορτες.  Τρεις μερες τωρα εφαγα αρκετα. Ασε που περιμενω να αδιαθετησω!  Σε προγραμμα μπαινω 9 γεναρη (μαζι  με τΑ σχολεια) !! :) σημερα κ αυριο θα προσπαθησω να μαζευτω !

Πωωωω ρε mkcm πως τα χανεις ετσι!!?  

Ιοιο συμπασχω!!! Νομιζω δε βαζω τα δυνατα μου!!  Κατερινακι μας  βαλε μας σε ταξη!!  mkcm μαλωσε μας κ εσυ λιγο!!!!! 

Κατι εχω πατησει κ μου βγαζει κ τα προηγουμενα μηνυματα μαζι. Οταν γραφω απο το κιν μου σπαει τα νευρα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπράβο κορίτσια!!!!

έτσι σιγά σιγά να ξαναβρούμε το προ γιορτών πρόγραμμά μας.

τα ακούς gmnth03? (έχεις το πιο ωραίο διάγραμμα από όλες μας!!!! συνέχισε με υπομονή και επιμονή δυνατά και δυναμικά και μη μασάς, τι λέει η ζυγαριά θα ανταμείβεσαι πάντα)

Iouliana 56.9!!!!! πιο κάτω και από πριν τις γιορτές!!!! τέλεια!!!!αυτό που βρήκες είναι πολύ καλό!!!! πρέπει να ξαναρχίσω να κάνω (γιατί τα παράτησα με τις γιορτές και δεν έχω ξαναξεκινήσει)  κι αυτές οι ασκήσεις είναι ότι πρέπει!!! εσύ κάνεις τίποτα?

Ioio μπράβο κοπέλα μου!!

Πηνελόπη μου πως πάς? κάνεις ασκησούλες?

mkcm μου, αν και μου μου φαίνονται λίγα τα 50, το σημαντικό είναι ότι το ελέγχεις δεν σε πάει αυτό όπου θέλει, ελέγχεις δηλαδή την διατροφή σου!!!

καλημέρα κόρες και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

 

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Αχ μανίκι αυτή η διατροφή μετά τα 35!Εύκολα παίρνεις και δυσκολότατα χάνεις!Θα λείψω για 2 εβδομάδες, δηλαδή δε θα έχω ίντερνετ!Αρχηγέ, βάλε με ...75!Πιστεύω όταν θα ξαναμπώ να έχω πραγματικά καλά νέα να σας πω!Φιλάκια και καλή συνέχεια, καλή ανάρρωση στις άρρωστες συναγωνίστριες και θα επιστρέψω ελπίζω αδυνατότερη!Bye!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κορίτσια!!

 

Κατερινα πηγαινω γυμναστηριο 3 φορες την εβδομαδα. Αυτές τις ασκήσεις τις κανουμε παντως και λεω να τις κανω και τις μερες που δεν πηγαινω!εχουμε και διαφορα οργανα γυμναστικης σπιτι αλλα τωρα με τις γιορτες και τα κρυα+οτι είμαι μονη με τα μικρα τα παρατησα. Αο σημερα ξαναρχιζω γυμναστηριο! 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! Σήμερα η ζυγαριά έδειξε 62,4 και πήρα τα πάνω μου! 

Όσο για το γυμναστήριο κι εγώ θέλω να πάω,  αλλά δεν έχω που να αφήσω τη μικρή :( αφήστε που με τις δουλειές κλπ δεν μένει χρόνος. 

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ

ΤΩΡΑ ΚΛΑΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΣ? ΣΥ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕΣ ΧΘΕΣ?

 

 λοιπον επειδη ανεβαινω και κατεβαινω. αρχισα παλι την ιδια με τον ανανοζουμο . μηπως και ξεκολλησω .

( ακομα δεν εφυγε η προηγουμενη ιωση και μας βρηκε καινουργια ):mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...