Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

εκανα με το μηχανημα , ποδια και κοιλιακους, συν αυτα που μου ειπες . τα αλλα που γραψατε δεν τα εκανα ουτε καν προλαβα να τα διαβασω. τωρα σχεδον τελειωσε η δουλεια , ξεκινησα και το σπιτι. αλλα τι να πρωτοπρολαβω. οταν μπαινω στα δωματια των παιδιων, μετα εχω νευρα ολη μερα !! τους ειπα τωρα αν ξαναδω ταπερ μπουκαλια μπισκοτακια σκατουλακια,χαρτακια κολλες οτι μπορειτε να φανταστειτε... τελος τα παιχνιδια για ενα μηνα!! αντε για να δουμε!!

νομιζω οτι περναω τη φαση του καλοκαιριου που ειχα κολλησει και ανεβατεβαινα στα 63 . τωρα ανεβοκατεβαινω στα 58 . με σουπες βραστα τσαι και νερο , ελεος δηλαδη! προχθες να φανταστειτε ειχα τη γιορτη μου και τους λεω γλυκο δεν εχει , γιατι θα παρασυρθω και θα φαω, τα χριστουγεννα παλι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

εκανα με το μηχανημα , ποδια και κοιλιακους, συν αυτα που μου ειπες . τα αλλα που γραψατε δεν τα εκανα ουτε καν προλαβα να τα διαβασω. τωρα σχεδον τελειωσε η δουλεια , ξεκινησα και το σπιτι. αλλα τι να πρωτοπρολαβω. οταν μπαινω στα δωματια των παιδιων, μετα εχω νευρα ολη μερα !! τους ειπα τωρα αν ξαναδω ταπερ μπουκαλια μπισκοτακια σκατουλακια,χαρτακια κολλες οτι μπορειτε να φανταστειτε... τελος τα παιχνιδια για ενα μηνα!! αντε για να δουμε!!

νομιζω οτι περναω τη φαση του καλοκαιριου που ειχα κολλησει και ανεβατεβαινα στα 63 . τωρα ανεβοκατεβαινω στα 58 . με σουπες βραστα τσαι και νερο , ελεος δηλαδη! προχθες να φανταστειτε ειχα τη γιορτη μου και τους λεω γλυκο δεν εχει , γιατι θα παρασυρθω και θα φαω, τα χριστουγεννα παλι!!

μπράβο για τις ασκήσεις!!!!!

έχεις χάσει από το καλοκαιράκι 5 κιλάκια!!!!

είσαι πολύ καλά λέμε, συνέχισεεεεεεεεεεεεεεε με υπομονή και επιμονή. δεν σου έχει φτιάξει και ο κύκλος της περιόδου, υπομονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη.

θηλάζεις ακόμη?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

gmnth03----------74------------58-------57,8-----0,3------50

καλέ είδα στο πινακάκι από 74 είχες ξεκινήσει!!!!

δηλαδή όταν γέννησες ήσουν 74 και τώρα 58??? έχεις χάσει 16 κιλά σε 10 μήνες?

και σε πιάνει κατάθλιψη???????????????/

μη μασάς και συνέχισε δυνατά και δυναμικά!!!

καλά έκανες για το γλυκό που δεν πήρες.

θα σου πρώτα να κάτσεις εκεί για τις γιορτές δηλαδή να προσπαθήσεις να μην πάρεις να είσαι στα 58 με προσοχή στη διατροφή και ασκησούλες κια μετά κάνουμε όλες μαζί ένα ντου έως την Τσικνοπέμπτη που είναι στις????? δεν θυμάμαι θα μας πει η Ιοιο!!! χαχαχαχα


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια!

Gmnth03, αν δεν έχεις φάει περισσότερο θα είναι κατακράτηση υγρών. Λίγο ο κύκλος που είναι όπως να ναι, λίγο η γυμναστική, λίγο το πολύ κρύο.

5 κιλά δεν είναι λίγα!

Cacao, περαστικά! Σύντομα σε περιμένουμε!

Καλό ΣΚ να έχουμε!

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ ομως ηταν κ η γεννα , το παιδι ΔΥΟ ολοκληρα κιλα:rolleyes: ( παρα 20γραμμαρια) δεν μετραει , γιατι τα πρωτα φυγανε γρηγορα και ημουν στα ιδια κιλα 5 μηνες. και τωρα απο τον νοεμβριο ειμαι στα ιδια !! δε λεει να κατεβει με τιποτα !! και αδιαθετησα κιολας πριν δυο βδομαδες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Gmnth03, κι εγώ έχω το άγχος ότι θα κολλησει η ζυγαριά. Έχε υπόψη σου ότι οι οικιακές δεν είναι τόσο αξιόπιστες. Μιλούσα με μια φίλη μου - που ασχολείται πολύ με δίαιτες, διατροφή κλπ.- και μου έλεγε ότι μπορεί να έχει μέχρι κιλό απόκλιση. Από τα υγρά τοθ σώματος, για αυτό μια στιγμή ανεβαόνουμε και τσουπ πάει το κιλό. Έφευγε σιγά σιγά και αν η ζυγαριά ήταν επαγγελματική θα φαινόταν κάθε μέρα. Στη δική μου ςχω παρατηρήσει τέτοιες αποκλίσεις γύρω στα 200-300 γραμμάρια.

Κατερίνα, 16/2 η Τσικνοπέμπτη! Φέτος θα τσικνιστούμε! Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κόρες, 6 μερούλες και σήμερα για τα Χριστούγεννα!!!

ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά!!!!!

άντε κόρες υπομονή και επιμονή και λίγη ασκησούλα χρειάζεται

ψόφισα το ΣΚ με το σπίτι, αλλά ευτυχώς το "έφερα" όπως ήθελα. Σήμερα θα πάρουμε και τους βαθμούς της κορούλας μου, άντε να δούμε τι "ψάρια" θα πιάσουμε.

Μου είπε και μία συνάδερφος ότι έχω αδυνατίσει πολύ!!!!(η οποία με βλέπει κάθε μέρα)

Τις ασκησούλες μου τις κάνω κάθε μέρα εννοείται και νιώθω πολύ καλά.

κια μην ξεχνάμε, την Τετάρτη θα έχουμε το τελευταίο πινακάκι για το 2016 κόρες!!!!

1867291fdj15il20q.gif


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραα κατερινακι!! Ωωω κ εμενα ο μικρος παιρνει βαθμους σημερα!!! Μη μου το θυμιζεις το πινακακι!! Παντως εχθες ανεβηκε η διαθεση γιατι μπηκα κ σ αλλη φουστα μου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιι! Φτάνουν τα Χριστούγεννα!

Διατροφικά, το ΣΚ πήγε πολύ μέτρια, αλλά πέρασα πολύ όμορφα και χαλάρωσα. Δυστυχώς, η ζυγαριά σήμερα έδειξε 63,2. Επίσης, τελικά θα κάνω το διάλειμμα από ρην παραμονή των Χριστουγεννων καθώς μας κάλεσαν σε ρεβεγιόν

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! Πλησιάζουν οι γιορτές. Ανέβηκα και σήμερα στη ζυγαριά, 62,6. ουφ. έφυγε ένα βάρος από πάνω μου. Φοβόμουν ότι αν άρχιζα από τώρα νσ παίρνω βάρος, την είχα πατήσει στις γιορτές. Αν δεν προλάβω να γράψω αύριο βάρος, βάλτε αυτό στο πινακάκι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα τσουπρίτσες! Τι κάνετε; Εγώ σταθερά στα 49 κιλά είμαι. Θέλω να πάρω ένα ακόμα, αλλά δεν ξεσκίζομαι στο φαγητό. Το ημερήσιο πρόγραμμα είναι:

Πρωί: ένα φρούτο + 1 τοστ

Δεκατιανό: ένα φρούτο

Μεσημεριανό: ό,τι έχω μαγειρέψει + σαλάτα + τυρί (δεν τρώω βέβαια ψωμί με το φαγητό και πατάτες, μακαρόνια, ρύζια μετρημένα ή καθόλου, ανάλογα το φαγητό) + φρούτο

Απογευματινό: γιαούρτι με μέλι

Βραδυνό: 2 φρούτα στο πόδι όσο μαγειρεύω και κάνω δουλίτσες πριν κάτσω να διαβάσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Χάθηκα πάλι λίγο!Θα είμαι στο εξής πιο συνεπής με την παρέα!Κατερίνα το μόνο που θα πω είναι ότι αντέγραψα τις ασκήσεις σου σε 1 word και θα τις μελετήσω αμέσως!Θα βγάλω πρόγραμμα!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Χάθηκα πάλι λίγο!Θα είμαι στο εξής πιο συνεπής με την παρέα!Κατερίνα το μόνο που θα πω είναι ότι αντέγραψα τις ασκήσεις σου σε 1 word και θα τις μελετήσω αμέσως!Θα βγάλω πρόγραμμα!

μπράβοοο

άντε Πηνελόπη μου,, νομίζω 5 κιλάκια αν χάσεις εσύ και σφίξεις λίγο με τις ασκήσεις, θα είσαι σούπερ!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσουπρίτσες! Τι κάνετε; Εγώ σταθερά στα 49 κιλά είμαι. Θέλω να πάρω ένα ακόμα, αλλά δεν ξεσκίζομαι στο φαγητό. Το ημερήσιο πρόγραμμα είναι:

Πρωί: ένα φρούτο + 1 τοστ

Δεκατιανό: ένα φρούτο

Μεσημεριανό: ό,τι έχω μαγειρέψει + σαλάτα + τυρί (δεν τρώω βέβαια ψωμί με το φαγητό και πατάτες, μακαρόνια, ρύζια μετρημένα ή καθόλου, ανάλογα το φαγητό) + φρούτο

Απογευματινό: γιαούρτι με μέλι

Βραδυνό: 2 φρούτα στο πόδι όσο μαγειρεύω και κάνω δουλίτσες πριν κάτσω να διαβάσω.

σούπερ mkcm μου!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Α, ναι...και φυσικά κάνω ασκησούλες. Κατερίνα είσαι savior..... Τελικά αυτές οι ισομετρικές μάλλον είναι ο μόνος τρόπος προκειμένου να ασκηθώ.... (Έχουν βογγύξει μιλάμε οι τουαλέτες)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...