Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 2
      • Δύναμη! 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

.................. (Έχουν βογγύξει μιλάμε οι τουαλέτες)

αχαχαχααααααα

εννοείται,

κι εδώ μία από τα ίδια!!!!!!

αργείς λίγο παραπάνω μέσα βέβαια, αλλά είναι σούπερ.

Πίνεις μπόλικο νεράκι, ----> έχεις συχνοουρία ---->πας τουαλετίτσα κάνεις μία ασκησούλα, ----> ξαναπάς τουαλετίτσα ξανακάνεις μία ασκησούλα κ.ο...

το αποτέλεσμα είναι τέλειο: καi μπόλικο νεράκι, και ασκησούλες, και κίνηση από το σήκω/κάτσε για να πας τουαλέτα!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

o απολογισμός μας για το 2016 είναι: (αν αλλάξει κάτι με το αυριανό πινακάκι θα το διορθώσω)

Πίνακας = Ετήσια απώλεια για το 2016

Liana----------90.1-----65.0 = -25.1

Mkcm---------68---------49.0 = -19.0

Gmnth03—---74---------57.8 = -16.2

Katerina71---92---------80.3 = -11.7

Iouliana------68---------57.0 = -11.0

Cacao---------59.1------48.6 = -10.5

Ioio ----------70.0-------62.6 = -7.4

Kiki v---------60.5-------53.4 = -7.1

Pinelopilar----74--------74.0 = 0,0

1044573gxm93aoagf.gif

κόρες τα πήγατε όλες σούπερ για το 2016. (Η Πηνελόπη τώρα ξεκίνησε οπότε δικαιολογείται πλήρως). Αν συνεχίσουμε έτσι και το 2017, ποιος μας πιάνει!!!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλά,ε!! Τρομερό το πινακάκι του 2016!!!!!!!!!!!

Κατερίνα, να σε ρωτήσω. Εσύ πόσες μέρες κάνεις τις ασκησούλες και τι αποτελέσματα έχεις δει;

17η μέρα σήμερα με τις ασκησούλες!!!

- 3η μέρα μου πέρασαν τελείως οι πόνοι σε πλάτη αυχένα!!!

- 5η μέρα είχα όρεξη/διάθεση περισσότερο

- από 7η-8η μέρα δυνάμωσαν τα χέρια μου και κάνω περισσότερες δουλειές

- ιδίως από την 3η μέρα, αλλά και κάθε μέρα μετά, τεράστια διαφορά σε κοιλιά, ποπό και στάση σώματος. Κυρίως όμως σε ποπό και κοιλιά!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

- ιδίως από την 3η μέρα, αλλά και κάθε μέρα μετά, τεράστια διαφορά σε κοιλιά, ποπό και στάση σώματος. Κυρίως όμως σε ποπό και κοιλιά!!!!!

Τόσο γρήγορα, ε; Μπράβο. Δηλαδή, έχεις δει γράμμωση, έχεις χάσει πόντους;

Εγώ κάνω αυτή στο μπάνιο με τα χέρια στον τείχο 1001 - 1060.

Αυτή στο μπάνιο με το κάθισμα: 1001 - 1060

Αυτή με τα χέρια μπουνιές (1001 - 1060 σε κάθε χέρι).

Αυτή για την κοιλιά που τη ρουφάς και σφίγγεις (5 επαναλήψεις Χ 20'')

Αυτή με τα πόδια που τα σφίγγεις μεταξύ τους (2 Χ 30'')

Αυτή με τα πόδια που τα σηκώνεις λίγο από το έδαφος και λυγίζεις το γόνατο ελαφρά (1 Χ 30 επαναλήψεις σε κάθε πόδι)

Αυτή με τα πόδια που σηκώνεις το πόδι τεντωμένο και το κρατάς (1 Χ 45'' σε κάθε πόδι).

Εσύ τι ασκησούλες κάνεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

o απολογισμός μας για το 2016 είναι: (αν αλλάξει κάτι με το αυριανό πινακάκι θα το διορθώσω)

Πίνακας = Ετήσια απώλεια για το 2016

Liana----------90.1-----65.0 = -25.1

Mkcm---------68---------49.0 = -19.0

Gmnth03—---74---------57.8 = -16.2

Katerina71---92---------80.3 = -11.7

Iouliana------68---------57.0 = -11.0

Cacao---------59.1------48.6 = -10.5

Ioio ----------70.0-------62.6 = -7.4

Kiki v---------60.5-------53.4 = -7.1

Pinelopilar----74--------74.0 = 0,0

1044573gxm93aoagf.gif

κόρες τα πήγατε όλες σούπερ για το 2016. (Η Πηνελόπη τώρα ξεκίνησε οπότε δικαιολογείται πλήρως). Αν συνεχίσουμε έτσι και το 2017, ποιος μας πιάνει!!!!!!!

Ευχαριστούμε πολύ για το πινακάκι! Τί ωραίος απολογισμός! Κορίτσια, εύχομαι το καλοκαίρι να έχουμε φτάσει όλες στο στόχο μας και να γράφουμε ως γοργόνες σε συντήρηση :)

Link to comment
Share on other sites

Τόσο γρήγορα, ε; Μπράβο. Δηλαδή, έχεις δει γράμμωση, έχεις χάσει πόντους;

Εγώ κάνω αυτή στο μπάνιο με τα χέρια στον τείχο 1001 - 1060.

Αυτή στο μπάνιο με το κάθισμα: 1001 - 1060

Αυτή με τα χέρια μπουνιές (1001 - 1060 σε κάθε χέρι).

Αυτή για την κοιλιά που τη ρουφάς και σφίγγεις (5 επαναλήψεις Χ 20'')

Αυτή με τα πόδια που τα σφίγγεις μεταξύ τους (2 Χ 30'')

Αυτή με τα πόδια που τα σηκώνεις λίγο από το έδαφος και λυγίζεις το γόνατο ελαφρά (1 Χ 30 επαναλήψεις σε κάθε πόδι)

Αυτή με τα πόδια που σηκώνεις το πόδι τεντωμένο και το κρατάς (1 Χ 45'' σε κάθε πόδι).

Εσύ τι ασκησούλες κάνεις;

κάνω αυτές που είπες στογραφείο,

συν 3 ακόμη πολύ σημαντικές στο σπίτι: σανίδα μπορστά με αγκώνες 2 λεπτά, σανίδα στο πλάι (πολύ δύσκολη) 1 λεπτό, και στο κρεβάτι ξαπλωμένη σηκώνω ποπό τα πόδια κάτω και κάθομαι 2 λεπτά και παραπάνω. φοβερή για ποπουδάκι!!!

Ευχαριστούμε πολύ για το πινακάκι! Τί ωραίος απολογισμός! Κορίτσια, εύχομαι το καλοκαίρι να έχουμε φτάσει όλες στο στόχο μας και να γράφουμε ως γοργόνες σε συντήρηση :)

τέλεια η ευχή σου!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Δε μου είπες όμως.... έχεις παρατηρήσει γράμμωση, μείωση πόντων; Τι εχει αλλάξει στο ποπουδάκι και την κοιλίτσα;

γράμμωση στην κοιλιά από αφαλό και πάνω, δύο "ελαφριές"κάθετες γραμές όχι βέβαια τίποτα φοβερό γιατί έχω πολύ λίπος εκεί αλλά για μένα είναι σούπερ όταν το είδα έπαθα πλάκα

γράμμωση στα χέρια/ μπράτσα

ο ποπός πιο σφιχτός και πιο "μαζεμένος"

κάθε μέρα με βλέπει μία συνάδερφος και μου είπε εχθές (16η μέρα ασκήσεων, ότι αδυνάτισα και είδε μεγάλη διαφορά στο ποπουδάκι, δεν ξέρει για τις ασκησούλες.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!Κατερίνα έχεις δίκιο για τις ασκήσεις, γιατί αν βάλεις αθροιστικά το χρόνο είναι περίπου μισή ώρα τη μέρα!Εγώ πάλι στα 74!Τελικά ο στόχος μου μέχρι να τελειώσει το έτος είναι να παραμείνω ως έχω.

Είμαι κι εγώ κάπως σαν την Ιουλιάνα κουράστηκα μία μέρα να κάνω δίατα και μία να μην κάνω και να απογοητεύομαι.Οπότε από 1/1/17 μα δεν είναι και μακριά!

Πάντως χαίρομαι για άλλη μια φορά που έχω βρει αυτήν την παρεούλα!Καλημέρα σε όλες!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Κατερίνα έχεις δίκιο για τις ασκήσεις, γιατί αν βάλεις αθροιστικά το χρόνο είναι περίπου μισή ώρα τη μέρα!Εγώ πάλι στα 74!Τελικά ο στόχος μου μέχρι να τελειώσει το έτος είναι να παραμείνω ως έχω.

Είμαι κι εγώ κάπως σαν την Ιουλιάνα κουράστηκα μία μέρα να κάνω δίατα και μία να μην κάνω και να απογοητεύομαι.Οπότε από 1/1/17 μα δεν είναι και μακριά!

Πάντως χαίρομαι για άλλη μια φορά που έχω βρει αυτήν την παρεούλα!Καλημέρα σε όλες!

καλημέρα κόρες,

ναι Πηνελόπη μου, μαζεύεται μισή ώρα, κια λένε ότι οι ισομμετρικές "πιάνουν" για διπλή ώρα απ΄ότι οι άλλες ασκήσεις άρα μία ώρα???? ουάου πολύ καλό για να είναι αληθινό!!!

συμφωνώ για το στόχο σου!!! μένεις ως έχεις για τις γιορτές και ξεκινάς δυναμικά μετά!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Ουαου....σεξυ Κάθριν....πες τους να συνεχίσουν τα κομπλιμάν για να έχεις κίνητρο τα Χριστούγεννα να μην ξεφύγεις.

Μαρη ο σύζυγος τι λέει; 11 κιλά δεν ειναι και λίγα

-12 κιλά ακριβώς, σήμερα! (ξεκίνησα 92 και σήμερα πρωί ήμουν 80 ακριβώς!!!).δεν μου έκανε την χάρη να δω το 7 ακόμη μπροστά, αλλά που θα μου πάει ελπίζω έως την Παρασκευή.

ο αντρούλης μου έρχεται κάθε δεύτερο Σαββατοκύριακο (δουλεύει εκτός Αθηνών 4η χρονιά φέτος, που ελπίζουμε ότι θα είναι η τελευταία) καi μου λέει συνέχεια: "ομόρφυνες κι άλλο" και "ομόρφυνες κι άλλο".

άσε δεν λένε εύκολα όλοι κοπλιμάν κυρίως σε αλλαγές προς το καλύτερο και κυρίως οι γυναίκες, εκεί φαίνεται και ο χαρακτήρας του άλλου πιστεύω.

mkcm αν κάνεις τις ασκησούλες θα σου πρότεινα να τις δυσκολεύεις κάθε μέρα και περισσότερο. π.χ. όπως είσαι με τα χέρια στον τοίχο (στην τουαλετίτσα πάντα) κάνε πολύ πίσω τα πόδια και πολύ μπροστά η μουρίτσα σου, δηλ. να αγγίζει λίγο η μύτη ή το μέτωπο στον τοίχο.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, 62,4 σήμερα!

Κατερίνα μου, Συγχαρητήρια! Μην στεναχωριέσαι για το 7, πρώτον δεν τελείωσε το 2016, Δεύτερο μς τόοοοση μεγάλη διαφορά δεν έχεις περιθώριο να παραπονιέσαι! Συγχαρητήρια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...