Recommended Posts

Καλά είσαι τυχερή! Και γω προσπαθώ να βάλω 600 χλμ. ανάμεσά μας :)

Λιάκι τσέκαρε mothercare.com να δεις διαφορές!

Καλά και γω φέτος πήρα μπότες με μια τακουνάρα να! μετά από το ίσιο του περσινού χειμώνα, θα είμαι με τακούνια και "μπρος στα κάλλη τι έιναι ο πόνος!" :)

Πολυ τυχερη Μαρια μου,,μακρυα και αγαπημενοι!!

Το τσεκαρα...αυτες τις μερες θα ολοκληρωσω την παραγγελια ετσι ωστε μεχρι χριστουγεννα να μου ρθει..λεσ να αργησει παραπανω??ξυπνησε

dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Διαφημίσεις

5-6 εργάσιμες υπολόγισε γιατί η ACS κωλοβαράει συνήθως! σε μια βδομαδούλα δηλ. θα τα έχεις :)

Πωπω μήπως να ρίξω άλλη μια παραγγελία; Τρελλαίνομαι να ανοίγω κούτες του μαδερκεαρ! :)

manoules ti kanete? gia mena pou sas parakoloutho apo to tilefono einai poli pio efkola apl edo giati ekei oi selides etrexan ki ego den mporousa na diavaso. o antrakos mou koimatai treis sinexomenes ores tha xipnisei kai tha lisaxei gia fai. zoitsa mou kala sou leei i maria gia mothercare kathese kai agxonese gia tis gioses

Επεξεργάστηκαν by litpot

eNortjKzUjI0NzQ2M1KyBlwwFX8C0Q,,98.png

Η πρωτη φορα ειναι που θα παραγγειλω και ηδη με ανυπομονω,,

Θελω να πανω να κανω κανενα καθαρισμο προσωπο..γνωριζετε κανενα καλο δερματολογο η και αισθητικο αν της εχετε εμπιστοσυνη εδω Αθηνα?

Λιτποτ κινεζικα μου τα εμφανιζει αυτα που εγραψες,,:D

dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Διαφημίσεις

Γιατί καλέ δε ψωνίζεις από mothercare.com???? Τρελά savings σου λέω! μέχρι και 50% πιο φθηνά! Εγώ μόνο από κει πλέον! Δεν πληρώνω κερατιάτικα στην Ελλάδα!

Λοιπον θα μπω και θα δω...

Μαρια με τι πληρωνεις ξερεις?Πιστωτικη ή αντικαταβολη?

an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

grafo apo to tilefono gi afto ta evgaze kinezika , zoitsa prepaid apo tin kyprou exoume kai i maria nomizo apo kiprpu exei. griniaxame fagame xoris na anoixoume matia kai sinexizoume ton ipno stin agalia tis mamas. mas enoxleo ligoi koolitsa gi afto kai groniazoume kak exoume kao aeria

eNortjKzUjI0NzQ2M1KyBlwwFX8C0Q,,98.png

Λοιπον θα μπω και θα δω...

Μαρια με τι πληρωνεις ξερεις?Πιστωτικη ή αντικαταβολη?

prepaid της κύπρου έχω και γω όπως λέει το λιτσάκι μου :)

Ζωούλα ρίξε μια ματιά, αξίζει τον κόπο! Όλα τα φορμάκια, πυτζαμάκια, εσωρουχάκια, σεντονάκια, κουβερτούλες από κει τα έχω πάρει. Και ρουχάκια και πυτζάμες δικές μου και παπουτσάκια, μέχρι και τον καθρέφτη για το αυτοκίνητο :)

Τωρα σκεφτομαι να ντυθω με φουστες τακουνια και κοτσο τα μαλλια και να ξαναπαω με το ιδιο 200ευρω να δω αν θα το δεκτουν.Οχι τιποτα αλλο απλα τετοιο ρατσισμο τον δεχομαι πολυ συχνα και μου την σπαει. Επειδη απλα δεν ακολουθω τη μοδα....

συγγνωμη πως ειχες παει ντυμενη; Πανκ??? χα χα χα ... αχ βρε Ζωουλα ;)

an1cF0N0g411200NzcyNzYxfDAwMDA1NTRkYXx0aGUgZ3JlYXRlc3QgbG92ZSBvZiBhbGwgaXM.gif

an1cMjQ0g411210MzA1OTAzZHw0MzU2NjdkYXx0byBnYXRha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Διαφημίσεις

καλησπερα στα ομορφα κοριτσια του σεπτεμβριου!!!τι κανουμε?εγω ευτυχως ειμαι καλα,την πεμπτη δηλαδη εγινα καλα!μια βδομαδα μου κρατησε!κοντεψα να πεσω απο τον τριτο.η μπεμπιτσα ευτυχως δεν κολλησε!χαθηκα ε?παντως σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον σας!σας απαντησα!στην καθε μια οπου βρηκα προχειρα,γιατι εκανα κ φορματ στον υπολογιστη κ τα εχω χασει ολα!

eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα