Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σε καταλαβαινω απολυτα...και γω θα ένιωθα το ίδιο και θα φοβόμουν μη κολλήσω...τώρα που έκανα την εμβρυομεταφορα μου είπαν από το κέντρο νσ προσέχω μη κολλησω κατι γιατί ο πυρετός δεν ειναι καλό σε αυτή τη φάση. Ενώ έχω πολλές και καλές φίλες αλλα δεν είδα καμια. Πηγαίνω μόνη μου βόλτες τα πρωινά και με μάσκα γιατί έχω και τους γνωστούς/ες που σε γραπωνουν και σε φιλανε σταυρωτά πριν προλάβεις να πεις "γεια" 😁. Οταν σε βλεπουν με μασκα φοβουνται δε σε φιλανε!

      Σε ευχαριστούμε για τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Μακάρι να πάνε όλα καλά τη Δευτερα! 🙏

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

ψαχνω μια κοπελα απο το φορουμ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,

Ψάχνω μια κοπέλα από το φόρουμ την #ΕΛΕΝΑ#, θέλω να τη ρωτήσω οπωσδήποτε για μια αγγελία της, αλλά μάλλον δεν είναι ενεργο μέλος, μήπως κάποια κοπέλα γνωρίζει πως τη λένε η κάποιο άλλο στοιχείο να με βοηθήσει?

Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα. Οπως φαινεται κ απο το προφιλ της εχει να μπει στο φορουμ απο τον Φλεβαρη του 2014 (statistics).

Γραφει ομως το μαιλ της στο yahoo οποτε μπορεις να της στειλεις ενα μηνυμα εκει (πληροφοριες επικοινωνιας).

http://www.parentscafe.gr/member.php?u=27236

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Οπως φαινεται κ απο το προφιλ της εχει να μπει στο φορουμ απο τον Φλεβαρη του 2014 (statistics).

Γραφει ομως το μαιλ της στο yahoo οποτε μπορεις να της στειλεις ενα μηνυμα εκει (πληροφοριες επικοινωνιας).

http://www.parentscafe.gr/member.php?u=27236

σε ευχαριστώ πολύ, έχω δοκιμασει στο εμαιλ, γιαυτο ρωτάω εδώ μήπως κάποια κοπέλα την ξερει για να με βοηθήσει.

Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα κορίτσια,

Ψάχνω μια κοπέλα από το φόρουμ την #ΕΛΕΝΑ#, θέλω να τη ρωτήσω οπωσδήποτε για μια αγγελία της, αλλά μάλλον δεν είναι ενεργο μέλος, μήπως κάποια κοπέλα γνωρίζει πως τη λένε η κάποιο άλλο στοιχείο να με βοηθήσει?

Σας ευχαριστώ πολύ

Ακόμη την ψάχνω αν γνωρίζετε κάτι που θα με βοηθούσε ή έστω το blog της θα με βοηθούσατε πολύ.

ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...