Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Unicorns είπε:

      Καλημέρα σε όλες.Αυριο έχω χοριακη και από χθες το βραδάκι έχουν ξεκινήσει καφέ σταγονιτσες.Μιλησα με τον γιατρό μου και είπε να μην ανησυχώ.Ισως να είναι και εμφύτευσης.Συνεχιζω τα φάρμακα μου και το αποτέλεσμα θα φανεί αύριο.Απλα ήθελα να ρωτήσω έχει συμβεί σε καμία κάτι ανάλογο ;

      Όλα με το καλό αύριο!!!! Θα περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!! 

      5 ώρες πρίν, Stef91 είπε:

      Κορίτσια τι κάνετε; Βλέπω πολλές εγκυμοσύνης, άλλες φτάνουν στο τέλος τους, για τις υπόλοιπες που προσπαθούμε ακόμη δεν ξέρω τι να ευχηθώ υπομονή!! Εγώ περιμένω περίοδο να ξεκινήσω την Πέμπτη προσπαθεία, πρώτη φορά με Γκοναλ, για να δούμε.. όλοι λένε να χαλαρώσω, αλλά πώς ;;;; 

      Σε νιώθουμε όλες! Είτε είναι η 1η πρώτη φορά είτε η 1000οστη  αυτό που περνάει η γυναίκα δε μπορεί να το νιώσει κανένας. Άγχος, προσμονή, ελπίδες, απαισιοδοξία...όλα μπερδεύονται! Όλα γίνονται στο δικο μας σώμα  και κατά επέκταση στη δική μας ψυχή....ΟΜΩΣ είμαστε πολύ τυχερες που έχουμε την σωματική και ψυχική υγεία να προσπαθήσουμε για το παιδακι μας! Εγώ κάθε φορά έλεγα ότι είμαι τυχερη που μπορώ να το προσπαθήσω, που μου δίνεται η ευκαιρία να το παλέψω. Υπάρχει κόσμος που δε μπορεί ούτε αυτό για πολλούς λόγους.  Οι γιατροί  και εμεις κάνουμε οτι καλύτερο μπορούμε και ο Θεός αποφασίζει ποτε είναι η στιγμή. Άρα να σκεφτείς ότι είσαι τυχερή που μπορείς να το προσπαθήσεις, να κάνεις θετικές σκέψεις, να το πάρεις αισιόδοξα και θα γίνει!!!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!! 

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

Βιβλία του Stephen King


Recommended Posts

Καλησπέρα σας, προσπαθω να μαζέψω οοοοόλα τα βιβλία του Stephen King, αν κάποιος/κάποια έχει βιβλία του σε οποιαδήποτε κατάσταση (φτάνει να μην λειπουν σελίδες και δεν μπορω να τα διαβάσω) ας στείλει μήνυμα...Αγορά (πολύ οικονομικά παρακαλώ) ή ανταλλαγή :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...