Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Στεγια καλως την .να σου ζησουν τα παιδακια σου!!

Νιονιο γιατι φρικη?ειμαι 42 και νιωθω πιο μικρη απο αλλες κοπελιες που ξερω και νιωθουν τα διπλα μου χρονια.να φανταστεις οτι θελω και αλλο παιδακι.δεν εχει σημασια ποσο εισαι αλλα ποσο νιωθεις!!!!ειναι τελεια και σε αυτην την ηλικια!!!

φιλακια κοριτσιααααα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παστάκια εγώ παίρνω μια βδομάδα τώρα και μετά τον Αυγουστο!

Κι εσείς Αύγουστο; Θα πάτε πουθενα;

Diakopes? what is that? ahahaha:eek::eek::eek:;););):(:(:(

Εσείς;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααααααααααα καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μανουτίτα ευχαριστώ πολύ πολύ!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι καλέ έχω 1 ΟΛΟΚΛΗΡΗ μέρα άδεια....ζαχαχαχχαχαχ.....ναι καλέ θα σου στείλω φωτο...αμάν μη με φωνάζεις.....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ψηνομαστε στη ροδο και απο αυτα που βλεπω υποτιθεται οτι εδω ειμαστε πιο δροσερα!!!!βοηθεια καλε.πως να βαλω κατω τον αντρα μου οταν ουτε να τον πλησιασω δεν μπορω?ουφ!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

θα σου στείλω εγώ τεντούρα και ρίξε λίγη ασπιρίνη μέσα και θα σου γίνει μέσα σε 5' ...πουλίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....:P:p:p


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχα καλημερ ακουκλες!χαθηκα!βγαλαμε δοντι και ζοριζομαστε!!!μικρος στα βασανα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα κι εδω μια απο τα ιδια ειμαστε με τη ζεστη.Φετος που εμεινα εγω στην πολη(λογω της μικρης)επιασαν ολες οι ζεστες......δεν πειραζει ομως χαλαλι της.

Παστακια,καλα μιλαμε επαθα πλακα με τον γουργουρη σου,ολοκληρο παλικαρακι εγινε,ενας κουκλος ζωγραφιστος.Να σου ζησει πουλακι μου,θα σου στειλω κι εγω φωτο της μικρης.

Κισακι μου,με το καλο να βγουνε τα δοντακια σας.Μικρος δε λες τιποτα,κι εμενα απο 3 ειχε βγαλει το πρωτο της.Μακαρι τα επομενα να βγουνε πιο ευκολα,γιατι ζορι και μες το καλοκαιρι,φανταζομαι οτι θα ειναι μεγαλη πικρα.....


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

η μικρη οταν τα εβγαζε δεν ειχα κανενα προβλημα,ηταν τυχερη ευτυχως.αχ kisha αντε να τελειωνει να ηρεμησετε!!

σημερα φυσαει και εγω εχω την ακατανομαστη.οταν θα ειμαι οκ τοτε θα εχουμε παλι καυσωνα και ουτε εγω δεν θελω να κανω τιποτα!!!αντε να μεινεις ετσι εγκυος,χαχαχαχα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

manoutitaki μου σε ευχαριστω για τα καλά σου λόγια..να'σαι καλά...

όσο για τα δόντια τι να πω; είναι η εποχή τους...εμείς εκεί που λέγαμε οτι τα βγάλαμε όλα και ξεμπερδέψαμε τσούπ!!!!μέσα στα σάλια εδω και 3 μήνες....ρε τι έχει ο τζότζος....ρε τι έχει....δόντια μας λέει η ντοκτορ......ε, ρε γλέντια...είναι και άρρωστος τώρα ...με πυρετό 38 και 39 είμαστε....αμμμμαααααν!!!!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕΕΕΕΕΕΕ?καθαριζω τη μικρη...σημερα μονο 1 φορα της ξεφυγαν..οι υπολοιπες στην τουλατετα στο καθισματακι


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Kisaki μου τι κάνεις...πώς πας με τα Κισομπεμπόνια σου....μαθαίνετε την τουαλέτα ε; εγώ δεν τον έχω ξεκινήσει, αλλά το καλό είναι οτι για το παρτ 2 τα λέει πριν τα κάνει:cool::cool::cool:...είδομεν......


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...