Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

λες ε?να παω για το τεταρτο και να τον αφησω να λεει οτι θελει ο αντρουλης μου!!!χαχαχαχα αν συνεχισει να μην προσεχει ποσο καιρο θα καταφερνει να την γλυτωνει,δεν θα κατσει καποια στιγμη η φαση?

που θα μου παει θα το προσπαθησω και οτι γινει!!!!!

σε ευχαριστω πολυ κουκλιτσα και πολλα φιλακια απο ροδο,που ψηνομαστε σιγασιγα.:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Που είσαι βρε κισάκι; Σε χασαμε! Τι κάνουν τα ζουζουνάκια σου;

Εμαθα είναι 2 κουκλάκια!!!!;)

Σουλα χαρά στο κουράγιο σου!!!!:tongue:

Αααχχχ Ρόδος..... Ονειρεμένη..... Τι καλά να μπορούσαμε να έρθουμε....:cry:

Δωράκι καλώστην!!!

Πατρινιά μου τι κάνετε;;;; Τι κάνατε τελικά με το δάνειο;

Οι υπόλοιπες εξαφανιζόλ;;;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

kisha τι κανουν τα παιδακια σου?ελπιζω να ειστε καλα και να χαιρεστε το καλοκαιρι!!!μια χαρα στη ροδο αλλα και εδω τα προβληματα υπαρχουν!!!δεν πειραζει κοριτσια ,οτι ειναι να γινει θα γινει οποτε ποιος ο λογος να το σκεφτομαστε?το αγχος μας εχει φαει ολους,εγω αποφασισα να το πεταξω απο το παραθυρο,για να δουμε θα το καταφερω.....

eleni2008 οι δυο γιοι μου ειναι 16 και 13 χρονων,η μικρη τρια αρα αν τα καταφερω θα ειναι σαν να μεγαλωνω δυο μικρα και μαλιστα θα εχω και δυο babysitter να βοηθανε οπου μπορουνε!!!καλα δεν ειναι ετσι?ασε που τωρα εχω πολυ περισσοτερη υπομονη απο τοτε που εκανα τους γιους μου!!!

να ειστε καλα κοριτσια ,ελπιζω να τα καταφερω !!!!

φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

άντε λίγο νέο εντρυ στο τόπικ μας επιτέλουςςςςς!!!!

Σουλίτσα μου αρέσεις ...μαζί σου....στο μόνο που διαφωνούμε είναι οτι δεν θα γίνει ότ,ι είναι να γ'ινει γιατί με τις εκλογές δώσαμε το μύν μας σαν λάος και έχουν "χεστεί" (με το μπαρδόν) όλοι πάνω τους.....αν πέσουμε εμείς πέφτουν κι αυτοί...να δείτε που τελειώνει όλο αυτό και πάμε για καλύτερες μέρες...πείτε με ονειροπόλα πείτε με υπεραισιόδοξη πιστέψτε σε εμάς τους Ελλληνάρες και θα δείτε...ήδη οι έξω τρώγονται μεταξύ τους οτι εχεουμε πιεστεί πολύ και δεν πάει άλλο...ήδη η παλιομέρκελ είναι μόνη της σε στρατόπεδο./.....λίγη υπομονή ακομα και την πετάξαμε έξω....κανείς δεν θέλει να δεινοπαθήσει σαν την Ελλαδάρα μας και για να σωσουν το τομάρι τους θα μας "βοηθήσουν" οι "φίλοι" μας...στο καλό....κρατηθείτε φιλενάδες....έχουμε πιάσει πάτο, τωρα μόνο πάνω πάει.....

Λενιώ μου τι κάνεις; Χάλια με το σπίτι...΄Θεωρησαν λίγα τα ,0000 χιλιάδες ευρώ που χρωστάμε και δεν μας έπιανε ο νόμος για τα υπερχρεωμένα(άλλο που σε λίγο δεν θα έχουμε να φάμε που λέει ο λόγος):shock::shock::shock:...και κάναμε νέα συμφωνία με την τράπεζα να μας κόψει την δόση στα μισά για δύο χρόνια...μετά βλέπουμε.....

Οι άλλες είσαστε καλά; Κισάκι μου φιλάκια στα μπεμπόνια σου.....

ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΑΜΟΡΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΣΤΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΟΟΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΠΛΑΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΕΙ......μωρό μου σε αγαπώ.....

ΑΑΑ! ΚΑΙ χρόνια πολλά σε όλοους τους Αποστόληδες σήμερα, Πέτρους , Πάυλους κτλ κτλ

Φιλάκια από την ζεστότερη σήμερα Πάτρα...ούφ!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pastakia χρονια πολλα για τον pasta σου.μαζι σου στην αισιοδοξια κοριτσι μου!!!και εγω ετσι το σκεφτομαι.τι εννοεις οταν λες οτι θεωρησαν λιγα τα λεφτα και δεν σας επιανε ο νομος?εγω που το εψαξα δεν εγραφε πουθενα οριο!μονο τις προυποθεσεις εγραφε.πηγατε σε δικηγορο η μονοι σας το ψαξατε?εμεις πηγαμε σε δικηγορο και ξεκινησε τις διαδικασιες οι οποιες απο οτι καταλαβαμε καθυστερουν αρκετα αλλα παγωνει το στεγαστικο μεχρι να τελειωσει η ιστορια.

ρωτησατε δικηγορο?βρισκουν παραθυρακια!!

μια χαρα ο ουρανος θα γινει πιο γαλανος!!!!φιλακιαααααα

παω να βαλω κατω τον αντρα μου αν τα καταφερω.....χαχαχαχα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Τσουπρες μου καλησπερα,χαθηκαμε το ξερω,αλλα ετρεχαν διαφορα και δεν υπηρχε χρονος...

Να καλοσορισω τα νεα μελη,σουλα μου αφου το θελεις το 4ο παιδακι τοσο πολυ,τοτε με τις καλυτερες ευχες μας,κοπελα μου κι εδω θα ειμαστε να μοιραστουμε τη χαρα σου.

Παστακια μου,και παλι πολυχρονος ο χαμπι σου,να τον χαιρεσαι,να ειναι παντα γερος και να ειστε μαζι κι ευτυχισμενοι.

Κισακι μου,τα χαρηκα τα ζουζουνια σου παραα πολυυυυ,να ειναι γερα πουλακι μου και να τα χαιρεσαι,κι αντε τωρα που καλοκαιριασε να κανονισουμε και εξορμηση σε κανενα παρκο,για να φερετε και τα παιδακια σας μαζι.

Φιλακια σε ολες.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ σε ευχαριστω πολυ ,εγω το θελω ο αντρουλης μου εχει αντιρρησεις !αλλα και στην μικρη τα ιδια ελεγε και τωρα δεν ξεκολλαει απο πανω της.ερωτας!!!!

φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Πλέον μπορώ με την βούλα να γράφω σε αυτό το τοπικ...

Βλέπω και γνωστές φατσούλες...

Τι κάνετε?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Μανουτιτάκι μου ευχαριστώ πολύ...τα ίδια και δι' υμάς(καλά το έγραψα...λίγα θυμάμαι);););)

Στέγια καλώς ήρθες...βλέπω καλά; έχεις παιδάκι 2,5 χρονών και το θηλάζεις ακόμα; μπράβο βρε;....πωπω ....αλήθεια πότε σκέφτεσαι να το σταματήσεις;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ενώ εμείς σε λίγο θα πρέπει να ανοίξουμε καινούργιο θεματάκι 40 και κάτι....:shock: (φρίκη! ).

Καλως όρισες Στέγια!

Γεια και χαρά και σε όλα τα κορίτσια!

Χάθηκα κι εγώ. Περιμένω τη ρημάδα την άδεια να πάω σπιτάκι μου να ξεκουραστώ γιατί αυτό το καθημερινό πηγαινέλα Ξάνθη-Κομοτηνή συν τα της δουλειάς μ' έχει πραγματικά κουράσει.

Υπομονή άλλες δύο εργάσιμες :D.

Από Τετάρτη θα κάθομαι (λέμε τώρα).

Link to comment
Share on other sites

Λενιώ μου2008 τι κάνεις; άδεια τον Αύγουστο, εσύ;

Καλέ Νιονιώ μου πώς σε καταλαβαίνω υπομονή.Πώς είσταστε εσείς;

Φιλιά κοπελιές, μου λέιψατε αλήθεια:?:-?:?


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου καλώς σας βρήκα....

Είμαι η Στέγια και έχω 2 μπουμπουκάκια......Ναι τον γιοκαρίνι μου ακόμα τον θηλάζω θέλω να αποθηλάσει μόνος του φυσικά όταν νιώσει έτοιμος.....

Η Σταχτοπούτα μου μετράει μέρες είναι μικρούλα.....

Χάρηκα που σας βρήκα θα τα λέμε....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...