Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Καλημέρα αγαπάκια μου όμορφα και γλυκά τι κάνετε???

Εγω πάλι μόνο υπνηλία δεν εχω λογω εγκυμοσύνης...με εχει πιασει υπερενταση και ξυπνησα απο τις4:40...τι να κάνω υπομονή...

Λοιπον η χοριακή μου ήταν 115 νομιζω ότι ειναι ενταξει αφου κανονικα σημερα ειναι η πρωτη μερα καθηστερησης....

μαρή? μια χαρά είναι η χοριακή!!!! άντε τώρα σε περιμένουμε να μας πεις κι εσύ τα νέα όταν ακούσεις καρδούλα... ααααααχχχ τί ωραία!!!!:D

Τελικα καφεδάκι κανει να πίνω...

φτιανω εναν ελληνικο διπλο και πινω πειλαζει?

Τσαι κανει ? αφου εχει καφεϊνη και αυτο ..μηπως να πινω πρασινω κανει?

για πες εσυ σαν ηδη μανουλα τι επιτρεπεται και τι οχι...

καφεδάκι ναι να πίνεις αρκεί να μην το ξεφτυλίζεις.. πράσινο τσάι είναι ένα κι ένα. ξέρεις τί άλλο είναι ωραίο και θα σε βοηθήσει και σε ανακατοσούρες - καούρες? η μέντα! εγώ της είχα αλλάξει τα φώτα.

Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ τι θα κανω με αυτο το παιδι κοιμηθηκε 10 λεπτα και μολις ξυπνησε!!:confused::confused:

Κοριτσακια μου σας αφηνω θα τα πουμε αργοτερα αμα μπορεσω!!1

φιλακια σε ολα και περισσοτερο στο κοτοπουλακι μου!!!

ανυπομονει να σε δει βρε!!!!! καλά και η δικιά μου πρόγραμμα στον ύπνο μηδέν πλέον. προχθες ήταν όόόόόλη μέρα ξύπνια και έπαιζε την έπιασε μια απίστευτη γκρίνια γύρω στις 6 το απόγευμα και τελικά μου κοιμήθηκε από τις 7 , έκανε ένα διάλειμμα 9.30 να της αλλάξω πάνα (μπάνιο δεν έκανε) και να της χώσω ένα μπουκάλι στο στόμα και ξανακοιμήθηκε άμεσα μέχρι τις 7 το πρωί... α καλό!


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πες του μεγαλε η το κοβεις η θα σε καταγγειλω:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: παλιοκαραγκιοζη:shock::shock:

θα ρθεις να του το πεις εσυ ...αντε τον παλιο μ@@@@και τωρα εδω εχει νεφος..τι να κανω ανοιγω τα παραθυρα αλλα το ενα το εχω στην πλατη...με ποναει που με ποναει μην παθω και καμια ψυξη...

Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ τι θα κανω με αυτο το παιδι κοιμηθηκε 10 λεπτα και μολις ξυπνησε!!:confused::confused:

Κοριτσακια μου σας αφηνω θα τα πουμε αργοτερα αμα μπορεσω!!1

φιλακια σε ολα και περισσοτερο στο κοτοπουλακι μου!!!

Σρο καλο γλυκο μου


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρή? μια χαρά είναι η χοριακή!!!! άντε τώρα σε περιμένουμε να μας πεις κι εσύ τα νέα όταν ακούσεις καρδούλα... ααααααχχχ τί ωραία!!!!:D

καφεδάκι ναι να πίνεις αρκεί να μην το ξεφτυλίζεις.. πράσινο τσάι είναι ένα κι ένα. ξέρεις τί άλλο είναι ωραίο και θα σε βοηθήσει και σε ανακατοσούρες - καούρες? η μέντα! εγώ της είχα αλλάξει τα φώτα.

Καλημερα καμηλοπαρδακι μου...τι κανεις...ευχαριστω για τις συμβουλες σου γλυκο μου...η μικρη τη κανει?

Παραπονακι για σενα

791222skul574nrz.gif

1201559c6q3pm1zaf.gif

Κ α λ η μ έ ρ α

Κοτοπουλάκι μου είναι τέλεια η χοριακή σου...

Καλημερα μωρο μου...πως είσαι πως αισθανεσια πετας στα συννεφα...μπραβο μωρο όλα καλα


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βανιλλακι εσυ πως τα πας? Ολα καλα?

Η η φρεσκοεγκυουλα η δευτερη εχει σχεδον ολα τα συμπτωματα (εκτοσ τις αναγουλες).

ααααααα και μενα προσπαθω να παρακολουθω!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...