Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Και εγώ έτσι είχα πέσει τα πατώματα … χωρίς να δω τους υπόλοιπους παράγοντες όπως σου αναφερει η λινα… και τα πηγα  πολύ καλα στην ωοληψια  … δεν γνωρίζω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα για μένα όμως έχω στην κατάψυξη καποιες βλαστοκυστες και αυτό με παρηγορεί έστω και σε ένα βαθμό να μην νιώθω τόσο μεγάλη ανασφάλεια καθώς δυστυχώς δεν έχω ακόμα παιδάκι !!!! Ποτέ μην εγκαταλείπεις και όσο και να μην είναι εφικτό μην αφήνεις τον φόβο κ την στεναχώρια να σε καταλάβουν … 

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

καλα ειμαι ,κουραστικα πολυ εχτες με τες εξωτερικες δουλειες μου εβγαλαν την πιστη τους βαρεθηκα:mad:!!!!το μωρακι μου σχολειο ολα καλα του αρεση πολυ!!!

Πεταγομαι λιγο τραπεζα και ερχομαι πισω...περιμενε.μη φυγεις...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καμια!!!μονη με αφησανε!!!

Αντε Εφάκι μου κοντευουν οι μερουλες...άντε να μας πεις κανα καλο νέο...

Κανα συμπτωματάκι???:tongue::tongue::tongue:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε Εφάκι μου κοντευουν οι μερουλες...άντε να μας πεις κανα καλο νέο...

Κανα συμπτωματάκι???:tongue::tongue::tongue:

λοιπον εχουμε και λεμε λιγες κραμπες κατω χαμηλα ποτε αριστερα και ποτε δεξια ,λιγεσ αναγουλες βραδι και πρωι λιγα υγρα πυχτα ,φαγουρα στο στηθος,αλλα δεν φουσκοσε ακοθολου

αυτα!!!κανε διαγνωση εγκυουλα μου!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχουμε και λεμε λιγες κραμπες κατω χαμηλα ποτε αριστερα και ποτε δεξια ,λιγεσ αναγουλες βραδι και πρωι λιγα υγρα πυχτα ,φαγουρα στο στηθος,αλλα δεν φουσκοσε ακοθολου

αυτα!!!κανε διαγνωση εγκυουλα μου!!!

Κοριτσακι μου καλα τα πας...και εγω είχα σαν φαγουροτσιμπιματα στο στήθος ένω και μενα δεν εχει φουσκωσει παρα πολυ...βέβαια τωρα που περναν οι μερες εχει πρηστει και ποναει λιγο....

μαλλον θα εχουμε και αλλα καλα νεα μου φαινεται:D:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου καλα τα πας...και εγω είχα σαν φαγουροτσιμπιματα στο στήθος ένω και μενα δεν εχει φουσκωσει παρα πολυ...βέβαια τωρα που περναν οι μερες εχει πρηστει και ποναει λιγο....

μαλλον θα εχουμε και αλλα καλα νεα μου φαινεται:D:D:D:D

μακαρι κοτοπουλακι μου!!!!απο το στωμα σου και στου θεου το αυτι!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

μακαρι κοτοπουλακι μου!!!!απο το στωμα σου και στου θεου το αυτι!!!

Κατσε να φωναξω ποιο δυνατα να ακουσει καλα:D:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

ζουζουνες μου τι κανετε????

τι νεα ευχαριστα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!

βανιλιτσα μου!!!!!!!!!! συγχαρητηρια κοπελαρα μου , χαιρομαι πααααααααααααρα πολυ για σενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη ευχομαι και σε λιγους μηνες θα κρατας ενα στρουμπουλο μωρακι στην αγκαλιτσα σου!να εισαι παντα τοοοοσο ευτυχισμενη αγαπη μου!

τζωρτζακι μου γλυκο μου κοτοπουλακι να ξερες ποσο πολυ χαιρομαι και για σενα μονο να ξερες, περιμενω να ακουσω την χοριακη σου και εγω πως και πως!!!!!!!!!!!!!!εισαι και εσυ εγκυουλα και σου ευχομαι πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια και μια τερααααααααστια χοριακη!!!!!!!!!!!!!!

βενουσακι μου εγω λεω πως μεχρι να την δεις την ρουφιανα τιποτα δεν τελειωνει , και αν δεν ειναι αυτο το μηνα θα ειναι τον επομενο σιγουρα , ειναι ποοοοοολυ γουρλιδικο το καφε μας πολυ ομως , ειδες μανι μανι 2 γκαστρουλες σε χρονο μηδεν!!!!

αντε κοριτσια μου αυτες που μειναμε λιγο ακομα υπομονη και θα τα καταφερουμε και οσο περναει ο καιρος τοσο το καλυτερο ετοιμαζομαστε για την μεγαλη στιγμη!!!!και να δειτε που δεν θα αργησει , θα φυγει το (20)10 το καλο και θα ερθει το 11 το καλυτερο!!!

φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!!σας αγαπω πααααααααρα πολυ και σας σκεφτομαι συνεχεια!!!!!!!!!!!!!!!

υγ. αυτο το μηνα τειρω το προγραμμα μετα απο πολυυυυυυ καιρο , απο καθε μερα που ειχαμε επαφες αυτο το μηνα ειπαμε να το κανουμε μερα παρα μερα (ξερετε το γνωστο που λεν οι γιατροι μερα παρα μερα για να δυναμωνει το σπερμα) , αλλα λεω εγω τωρα εδω με το καθε μερα δεν τα καταφεραμε με το μερα παρα μερα θα τα καταφερουμε????τελος παντων θα δουμε σε λιγες μερες!

Ερμινα μου καλα αποτελεσματα να χεις... Θα ερθει κουκλα !!!

Καλημέρα αγαπάκια μου όμορφα και γλυκά τι κάνετε???

Εγω πάλι μόνο υπνηλία δεν εχω λογω εγκυμοσύνης...με εχει πιασει υπερενταση και ξυπνησα απο τις4:40...τι να κάνω υπομονή...

Λοιπον η χοριακή μου ήταν 115 νομιζω ότι ειναι ενταξει αφου κανονικα σημερα ειναι η πρωτη μερα καθηστερησης....

Αντε περιμενω να ακολουθησουν και οι υπολλοιπες....

Κουνελακι μπραβο...αξια ...αξια:D:D

Βανιλακι μου υπομονη κοπελαρα μου τη να κανουμε γι αυτο το θαυμα της ζωης εγω θα κάνω τα πάντω...(και εγω εχω φοβερους πουνους στην πλατη μιλαμε οδηγω και στα 5 πρωτα λεπτα πιανομαι και δεν αντεχω...αλλα ατσι ειναι ας παν ολα καλα και δεν με νοιαζει τιποτα)

Ελπιδακι μου σιγα σιγα θα ερθει και το δευτερο τωρα που πηρες φόρα...

Ερμινακι μου γλυκια μου αγαπη...σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου ..ευχομαι συντομα να σου ευχομαστε και εμεις...Να μην μου απογοητευεσαι και να μπαινεις να τα λεμε..ειδες ειμαστε γουρλιδικο καφε..πανω στο μηνα που ανοιξε...τσουπ...

Εφακη μου τι κανεις σήμερα αντε σε περιμενω που εισαι πρωινη...

Καρπουζο μου καλημερα αντε ελα...δεν πιστευω να σε εκοψα εχτες πανω στα καλυτερα:D:D:D:D

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ!!!!!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!! ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ??? ΝΥΣΤΑΖΕΙΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ??? ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΠΝΙΕΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ????

ΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ:tongue:

καμια!!!μονη με αφησανε!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΦΑΚΗ...ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ...ΜΕ ΘΕΣ?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ερμινα μου καλα αποτελεσματα να χεις... Θα ερθει κουκλα !!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ!!!!!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!! ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ??? ΝΥΣΤΑΖΕΙΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ??? ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΠΝΙΕΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ????

ΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ:tongue:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΦΑΚΗ...ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ...ΜΕ ΘΕΣ?????

μα φυσικα,περιμενω διαγνωση για το θεμα μου!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικα καφεδάκι κανει να πίνω...

φτιανω εναν ελληνικο διπλο και πινω πειλαζει?

Τσαι κανει ? αφου εχει καφεϊνη και αυτο ..μηπως να πινω πρασινω κανει?

για πες εσυ σαν ηδη μανουλα τι επιτρεπεται και τι οχι...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Εφακη μολις προσεξα το ιτκερακι σου...5 μερουλες μεινανε ε???? Να πανε ολα κατ'ευχην ... Τεστακι ποτε σκεφτεσαι να κανεις????

την τριτη???? πρεπει να την βγαλω καθαρη μεχρι τοτε!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...