Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

2052567m426k20xnv.gif

κουνελακι μου σ αφηνω...(η γκαστρωμενη την επεσε για υπνο δεν εξηγειται αλλιως:rolleyes:)

θελω το απογευμα να δωσεις τον καλυτερο σου εαυτο:lol::lol::lol::lol: μη τον λυπηθεις τον κουνελο....δως του να καταλαβει......


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μανταμ γκαστρωμενη?????? καλο απογευμα να χεις, καλη χοριακη....και εις αλλα με υγεια:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: θα περιμενουμε.......

φιλια και στα δυο μωρα μου....αν και τωρα που το σκεφτομαι καλε....τρια ειναι....(κοτοπουλακι μαμα--κουνελακι-κοτοπουλακι παιδι):lol::lol::lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Είμαι τόσο μα τόσο συγκινημένη...

Δεν έχω λόγια ειλικρινά...

Μετά από τόσα χρόνια αναμονής, μετά από τόσες άτυχες εγκυμοσύνες

ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ

ο πιο γλυκός χτύπος της ζωής μου...

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ σας αγάπες μου να νιώσετε αυτό που νιώθω τώρα και όσο πιο σύντομα γίνεται...

Δεν έχω άλλα λόγια..τρέμω..το όνειρο γίνεται πραγματικότητα...

Βανιλάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!

Δε φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι!!!!!!!!!!

Ναι, είναι ο πιο γλυκός χτύπος!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι τόσο μα τόσο συγκινημένη...

ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ

...

γουστάρω μεγάλες στιγμές σαν κι αυτή :D:D:D

με το καλό κοριτσάκι μου να το κρατήσεις και αγκαλίτσα... :-D:grin:

Αθηνα και Ελπιδα μηπως ειναι ο καιρος να εγκαταστειθετε σε τουτο δω το καφε????Δευτερο παιδακι ποτε θα κανετε...Ελατε βρεχει μπεμπε απο εδω!!!Να δειτε που θα εχουμε και διδυμα σε αυτες τις γκαστριες!!!!

άστε να πάρω μια ανάσα βρε κορίτσια.. τώρα δα αρχίσαμε να είμαστε ζευγάρι πάλι....

έχω και τζάκι στην κρεβατοκάμαρα, σας το είπα??? :tongue:

Ηρθα ..ημουν εξω για δουλεις...

λοιπον για σιγουρια εχτες αφου το ειχα παρει διπλο το τεστ εκανα και το δευτερο...

οκ δεν ελλαξε τιποτα+++++

Το απογευμα θα πάω για τη χοριακη....

...

μαρή? τίποτα δεν πρόκειται να αλλάξει.. αν δεν το χεις καταλάβει είσαι έγγυος... κοίτα με το ξαναγράφω... εεεε γγγ γγγ υυυυ οοοο ςςςςςς..... καπίτο????? :wink:

Παιδια σημερα παρατηρησα ότι λαχανιαζω με το παραμικρο και ερικες φορες εχω σαν ταχυπαλμία..ειναι της εγκυμοσυνης???

μμμ μάλλον της georgia που τα χει ολα γραμμένα και θέλει να ξεκουραστέι για το μπεμπέ της είναι... χιχιχιχιχι

Κοριτσιαααααα...

η αναγουλα (ελαφρα ανακατωσουρα) ειναι συμπτωμα οωρηξιας?

η κοπωση ειναι συμτωμα οωρηξιας?

η υπνηλια?

yes όπως επίσης και ο πονοκέφαλος.... βουρ στον πατσά

Τσούπρες? καλά κάνατε και ανοίξατε το καφέ.. εύχομαι μέχρι τέλος του χρόνου να το κλείσετε το μαγαζί και να συγχωνευτείτε με μας όλες ...:D:D


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κουνελακι μου σ αφηνω...(η γκαστρωμενη την επεσε για υπνο δεν εξηγειται αλλιως:rolleyes:)

θελω το απογευμα να δωσεις τον καλυτερο σου εαυτο:lol::lol::lol::lol: μη τον λυπηθεις τον κουνελο....δως του να καταλαβει......

αποστολη εξετελεσθει

1006014md59pu2ka2.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ευχαριστώ για τις ευχές σας...

Σήμερα είμαι χάλια από το στομάχι μου- λόγω προγεστερόνης...

Θα προσπαθήσω να ξαναμπώ αργότερα για την κοτοπουλοχοριακή....

φιλάκια...


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Τελικα κοριτσια δεν το ειδαμε το αυγουλακι...επεσε... μπορει χτες μπορει σημερα...αγνωστο ..

Εοισης η προλακτινη μου ειναι ανεβασμενη -σχετικα- οποτε το θεμα γινεται ακομη πιο ζορικο.

Παει για μενα αυτος ο μηνας!!!Αλλα δεν απογοητευτηκα!!!Σαλατα τα κανα παλι :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ευχομαι τα καρπουζομπιφτεκακια-εφακη-ερμηνακι-νενουκο-μπιπιτσα να μεινουν εγγκυες αυτο το μηνα.

Σας θελω ολες γκαστρωμενες στο τελος του μηνα.

Επισης κοτοπουλακι, ειμαι εδω στημενη σαν την τατανα και περιμενω να μαθω την χοριακη σου....Εχουμε και εμεις αγωνια ...εντατσει????:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Και αυτο για το καρπουζακι...ασχετως αν ειχα αστοχια αυτο το μηνα σε 14 μερες απο αυριο θα το κανω το τεστακι ετσι για να σου κανω παρεα στην αγωνια...

για μενα ειναι η συνηθεια που εγινε λατρεια...:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ζουζουνες μου τι κανετε????

τι νεα ευχαριστα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!

βανιλιτσα μου!!!!!!!!!! συγχαρητηρια κοπελαρα μου , χαιρομαι πααααααααααααρα πολυ για σενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη ευχομαι και σε λιγους μηνες θα κρατας ενα στρουμπουλο μωρακι στην αγκαλιτσα σου!να εισαι παντα τοοοοσο ευτυχισμενη αγαπη μου!

τζωρτζακι μου γλυκο μου κοτοπουλακι να ξερες ποσο πολυ χαιρομαι και για σενα μονο να ξερες, περιμενω να ακουσω την χοριακη σου και εγω πως και πως!!!!!!!!!!!!!!εισαι και εσυ εγκυουλα και σου ευχομαι πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια και μια τερααααααααστια χοριακη!!!!!!!!!!!!!!

βενουσακι μου εγω λεω πως μεχρι να την δεις την ρουφιανα τιποτα δεν τελειωνει , και αν δεν ειναι αυτο το μηνα θα ειναι τον επομενο σιγουρα , ειναι ποοοοοολυ γουρλιδικο το καφε μας πολυ ομως , ειδες μανι μανι 2 γκαστρουλες σε χρονο μηδεν!!!!

αντε κοριτσια μου αυτες που μειναμε λιγο ακομα υπομονη και θα τα καταφερουμε και οσο περναει ο καιρος τοσο το καλυτερο ετοιμαζομαστε για την μεγαλη στιγμη!!!!και να δειτε που δεν θα αργησει , θα φυγει το (20)10 το καλο και θα ερθει το 11 το καλυτερο!!!

φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!!σας αγαπω πααααααααρα πολυ και σας σκεφτομαι συνεχεια!!!!!!!!!!!!!!!

υγ. αυτο το μηνα τειρω το προγραμμα μετα απο πολυυυυυυ καιρο , απο καθε μερα που ειχαμε επαφες αυτο το μηνα ειπαμε να το κανουμε μερα παρα μερα (ξερετε το γνωστο που λεν οι γιατροι μερα παρα μερα για να δυναμωνει το σπερμα) , αλλα λεω εγω τωρα εδω με το καθε μερα δεν τα καταφεραμε με το μερα παρα μερα θα τα καταφερουμε????τελος παντων θα δουμε σε λιγες μερες!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπάκια μου όμορφα και γλυκά τι κάνετε???

Εγω πάλι μόνο υπνηλία δεν εχω λογω εγκυμοσύνης...με εχει πιασει υπερενταση και ξυπνησα απο τις4:40...τι να κάνω υπομονή...

Λοιπον η χοριακή μου ήταν 115 νομιζω ότι ειναι ενταξει αφου κανονικα σημερα ειναι η πρωτη μερα καθηστερησης....

Αντε περιμενω να ακολουθησουν και οι υπολλοιπες....

Κουνελακι μπραβο...αξια ...αξια:D:D

Βανιλακι μου υπομονη κοπελαρα μου τη να κανουμε γι αυτο το θαυμα της ζωης εγω θα κάνω τα πάντω...(και εγω εχω φοβερους πουνους στην πλατη μιλαμε οδηγω και στα 5 πρωτα λεπτα πιανομαι και δεν αντεχω...αλλα ατσι ειναι ας παν ολα καλα και δεν με νοιαζει τιποτα)

Ελπιδακι μου σιγα σιγα θα ερθει και το δευτερο τωρα που πηρες φόρα...

Ερμινακι μου γλυκια μου αγαπη...σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου ..ευχομαι συντομα να σου ευχομαστε και εμεις...Να μην μου απογοητευεσαι και να μπαινεις να τα λεμε..ειδες ειμαστε γουρλιδικο καφε..πανω στο μηνα που ανοιξε...τσουπ...

Εφακη μου τι κανεις σήμερα αντε σε περιμενω που εισαι πρωινη...

Καρπουζο μου καλημερα αντε ελα...δεν πιστευω να σε εκοψα εχτες πανω στα καλυτερα:D:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπάκια μου όμορφα και γλυκά τι κάνετε???

Εγω πάλι μόνο υπνηλία δεν εχω λογω εγκυμοσύνης...με εχει πιασει υπερενταση και ξυπνησα απο τις4:40...τι να κάνω υπομονή...

Λοιπον η χοριακή μου ήταν 115 νομιζω ότι ειναι ενταξει αφου κανονικα σημερα ειναι η πρωτη μερα καθηστερησης....

Αντε περιμενω να ακολουθησουν και οι υπολλοιπες....

Κουνελακι μπραβο...αξια ...αξια:D:D

Βανιλακι μου υπομονη κοπελαρα μου τη να κανουμε γι αυτο το θαυμα της ζωης εγω θα κάνω τα πάντω...(και εγω εχω φοβερους πουνους στην πλατη μιλαμε οδηγω και στα 5 πρωτα λεπτα πιανομαι και δεν αντεχω...αλλα ατσι ειναι ας παν ολα καλα και δεν με νοιαζει τιποτα)

Ελπιδακι μου σιγα σιγα θα ερθει και το δευτερο τωρα που πηρες φόρα...

Ερμινακι μου γλυκια μου αγαπη...σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου ..ευχομαι συντομα να σου ευχομαστε και εμεις...Να μην μου απογοητευεσαι και να μπαινεις να τα λεμε..ειδες ειμαστε γουρλιδικο καφε..πανω στο μηνα που ανοιξε...τσουπ...

Εφακη μου τι κανεις σήμερα αντε σε περιμενω που εισαι πρωινη...

Καρπουζο μου καλημερα αντε ελα...δεν πιστευω να σε εκοψα εχτες πανω στα καλυτερα:D:D:D:D

καλημεραααααααααα

τελεια η χοριακη σου!!!σου ευχομαι μια τελειομηνη χοριακη!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααα

τελεια η χοριακη σου!!!σου ευχομαι μια τελειομηνη χοριακη!!!

Ευχαριστω Εφακη μου..αντε και στα δικα σου τωρα.:D:D:D

τι κανεις μωρο όλα καλα?? το αντρακι σχολείο? τι λεει του αρεσει?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Εφακη μου..αντε και στα δικα σου τωρα.:D:D:D

τι κανεις μωρο όλα καλα?? το αντρακι σχολείο? τι λεει του αρεσει?

καλα ειμαι ,κουραστικα πολυ εχτες με τες εξωτερικες δουλειες μου εβγαλαν την πιστη τους βαρεθηκα:mad:!!!!το μωρακι μου σχολειο ολα καλα του αρεση πολυ!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...