Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

οχι μονο σκεφτομαστε αλλα πιστευουμε κιολας....βαλε ενα εικονισμα της παναγιτσας απεναντι και λεγε το πατερ ημων!!!:mrgreen:

και μετα απο ολα αυτα θελουμε να κανουμε και παιδια:lol::lol::lol::lol::lol:

φωτια θα πεσει να μας καψει:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αι χεστητε που με κοροδευετε!!!

ετσι με κοροδευατε και πριν kai eidate ta apotelesmata:wink::wink::wink::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αι χεστητε που με κοροδευετε!!!

ετσι με κοροδευατε και πριν kai eidate ta apotelesmata:wink::wink::wink::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εχω καποιες ενστασεις και βασιμες υποψιες...ειναι σιγουρα του κοκκορικου το μπεμπε????ΕΕΕΕ????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

bunny-hen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχω καποιες ενστασεις και βασιμες υποψιες...ειναι σιγουρα του κοκκορικου το μπεμπε????ΕΕΕΕ????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

bunny-hen.jpg

ε ζαμεεεεεε:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: μαζεψε κυρα μου τις ορμες σου......υπαρχει και ενας κοκκορας στη μεση:lol::lol::lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

ε ζαμεεεεεε:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: μαζεψε κυρα μου τις ορμες σου......υπαρχει και ενας κοκκορας στη μεση:lol::lol::lol:

δεν τον βλεπω δεν τον βλεπω... κομπαρσος μηπως ειναι...αλλον βλεπω να πρωταγωνιστει!!!

τεσπα...ειμαι καλοπιστη και θα θεωρησω οτι ειναι ο κοκκορικος σου μεταμφιεσμενος σε κουνελακι...τεσπαααααα

Link to comment
Share on other sites

δεν τον βλεπω δεν τον βλεπω... κομπαρσος μηπως ειναι...αλλον βλεπω να πρωταγωνιστει!!!

τεσπα...ειμαι καλοπιστη και θα θεωρησω οτι ειναι ο κοκκορικος σου μεταμφιεσμενος σε κουνελακι...τεσπαααααα

ελα ρε μη φυτευεις ζουζουνια στην σχεση του κοτοπουλου και του κοκκορα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: θα βγει κοτοπουλακι θα δεις......δεν θα εχει καμια σχεση με κουνελακι...:mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν θα ξαναμιλησω...θα δω που μοιαζει το παιδι...το καλοκαιρακι ειναι κοντα...εχω ενα ματι εγω!!!:tongue:

α μπραβο.....τοτε θα μας λυθουν ολες οι αποριες........:lol::lol::lol: μεχρι τοτε υπομονη και δε θα λεμε τιποτα στο κοτοπουλακι ενταξει??? θα ειναι το μυστικο μας:mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι θα ειναι μυστικο μας καθως και ολων των υπολοιπων που μπαινουν σε αυτο το φορουμ...δεν θα το ενοχλησω ξανα το κοτοπουλακι.

κραταω τα πειστηρια κλειδωμενα και το στομα μου ραμμενο!

Link to comment
Share on other sites

ναι θα ειναι μυστικο μας καθως και ολων των υπολοιπων που μπαινουν σε αυτο το φορουμ...δεν θα το ενοχλησω ξανα το κοτοπουλακι.

κραταω τα πειστηρια κλειδωμενα και το στομα μου ραμμενο!

και τα ποδια μου ανοιχτα...(μη ξεχνας τα ποδια):mrgreen::mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...