Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Τελικα καφεδάκι κανει να πίνω...

φτιανω εναν ελληνικο διπλο και πινω πειλαζει?

Τσαι κανει ? αφου εχει καφεϊνη και αυτο ..μηπως να πινω πρασινω κανει?

για πες εσυ σαν ηδη μανουλα τι επιτρεπεται και τι οχι...

καφε γινετε ενα την μερα και να τον κανεις ελαφρυ,τσαγακι γινετε οσο θελεις προτιμα να πινεις κατι φυτικο


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ!!!!!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!! ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ??? ΝΥΣΤΑΖΕΙΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ??? ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΠΝΙΕΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ????

ΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ:tongue:

901772c7v5ryq4b1.gif

Καλως το μου καλως το μου....καλως το κουναλάκι μου

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

στηλε λιγη μωροδουσκονι κατα εδω!!!

Σου στελνω κατσε απο κατω...

130980iouee61z2o.gif


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχουμε και λεμε λιγες κραμπες κατω χαμηλα ποτε αριστερα και ποτε δεξια ,λιγεσ αναγουλες βραδι και πρωι λιγα υγρα πυχτα ,φαγουρα στο στηθος,αλλα δεν φουσκοσε ακοθολου

αυτα!!!κανε διαγνωση εγκυουλα μου!!!

εφακη δεν αποκλειται...εχεις πολλες πιθανοτητες.Βασικα ολα τα συμπτωματα ειναι απρομοια με της περιοδου...Αυτο που με κεντρισε ειναι η φαγουρα στο στηθος !!!! Αυτο ειναι πιο πολυ συμπτωμα εγκυμοσυνης παρα περιοδου, κατα την αποψη μου παντα!!!!

Link to comment
Share on other sites

εφακη δεν αποκλειται...εχεις πολλες πιθανοτητες.Βασικα ολα τα συμπτωματα ειναι απρομοια με της περιοδου...Αυτο που με κεντρισε ειναι η φαγουρα στο στηθος !!!! Αυτο ειναι πιο πολυ συμπτωμα εγκυμοσυνης παρα περιοδου, κατα την αποψη μου παντα!!!!

οι μερες θα δειξουν αναμονη λοιπον!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:εμενα γιατι δεν μου μιλατε καλε??? τι σας εκανα..καρπουζακι πες τους...τους εστειλα αγαπη και χρυσοσκονη αλλα δεν μου λεν τιποτα....

"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα να κερασω καφε???

αχ βαλα κατι να πιουμε ρε εφουλα....

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:εμενα γιατι δεν μου μιλατε καλε??? τι σας εκανα..καρπουζακι πες τους...τους εστειλα αγαπη και χρυσοσκονη αλλα δεν μου λεν τιποτα....

μη στεναχωριεσαι εσυ γκαστρωμενοκοτοπουλακι μου....εχεις το καρπουζι σου εσυ....

και χθες δε με διεκοψες.....μολις ειχαμε τελειωσει:oops::oops::oops::oops:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:cry::cry::cry::cry::cry::cry:εμενα γιατι δεν μου μιλατε καλε??? τι σας εκανα..καρπουζακι πες τους...τους εστειλα αγαπη και χρυσοσκονη αλλα δεν μου λεν τιποτα....

την επιασα και την κραταω να μην μου φυγη για αυτο δεν μπορω να μιλησω:tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

μακαρι!!εσυ πως εισαι ?πηγες γιατρο?τι εγινε?

Εφακη, δεν θελω να σε ξεσηκωσω...για αυτο δεν μιλαω. Παντως βρεχει μωρα τωρα τελευταια ε???

Πηγα, το αυγουλακι δεν το ειδαμε...ειχε πεσει...αγνωστο ποτε,λογικα χτες ή προχτες αν κρινω απο τα συμπτωματα.Μπορει και πριν απο 3 μερες

Κοριτσια η γιατρος μου ειπε οτι το αυγουλακι ζει 48 ωρες και 24ωρες? Εσεις αυτο το γνωριζετε?

Η προλακτινη μου ειναι λιγο ανεβασμενη και απο τον επομενο μηνα θα μου δωσει χαπια να την ρυθμισουμε.

Με εβαλε να παρω προγεστερονη απο την Παρασκευη που ερχεται, μεχρι το τελος του κυκλου.

Επισης ο κυκλος φαινεται να φτιαχνει...ειναι το μονο καλο τελικα!!Ασχετο αλλα ειδαμε αλλο ενα αυγουλακι απο την δεξια ωοθηκη σχετικα μεγαλουτσικο...ειμαι επριεργη αν δω τι θα κανει αυτο το αυγουλακι!!!

μπουρου μπουρου πρωι πρωι:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: ουτε καφε δεν ηπιε το καρπουζακι σας ακομα....αχ....αδικη κενωνια

καλημερα αγαπες:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καρπουζακι καλημερα...ουτε εγω εχω πιει καφε αγαπουλα...πως εισαι σημερα εσυ κουκλιτσα? Το χρεος σου το εκανες???

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:εμενα γιατι δεν μου μιλατε καλε??? τι σας εκανα..καρπουζακι πες τους...τους εστειλα αγαπη και χρυσοσκονη αλλα δεν μου λεν τιποτα....

Καλα εισαι μια κοτα αλλο πραμα...ποιος δεν σου μιλαει μαρή...εεεεε???

Κοτοπουλακι μου γινες και ευαισθητουλικο ...ε ρε συμπτωματα.Καραμπινατη γκαστρια!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ βαλα κατι να πιουμε ρε εφουλα....

μη στεναχωριεσαι εσυ γκαστρωμενοκοτοπουλακι μου....εχεις το καρπουζι σου εσυ....

και χθες δε με διεκοψες.....μολις ειχαμε τελειωσει:oops::oops::oops::oops:

Καρπουζακι, πες στο κοτοπουλακι οτι χτες ειχα στηθει και περιμενα την χοριακη της!!!! Αλλα που η αυτου μεγαλειωτης να μπει να ενημερωσει!!!

Και η ερμινα ηταν εδω και περιμενε...

Πεστης, φτου σου κοτοπουλακι...

Επισης πεστης, την συγχωρω για μια αλλη φορα...Εχω μεγαλη καρδια η ρουφιανα.

Δωστης και ενα φιλακι...

Παω για τσιγαρο...

Link to comment
Share on other sites

Καρπουζακι καλημερα...ουτε εγω εχω πιει καφε αγαπουλα...πως εισαι σημερα εσυ κουκλιτσα? Το χρεος σου το εκανες???

εννοειται:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: στην προκειμενη περιπτωση το εκανε ο καρπουζος μου....εγω ουτε που κουνηθηκα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ βαλα κατι να πιουμε ρε εφουλα....

μη στεναχωριεσαι εσυ γκαστρωμενοκοτοπουλακι μου....εχεις το καρπουζι σου εσυ....

και χθες δε με διεκοψες.....μολις ειχαμε τελειωσει:oops::oops::oops::oops:

Ωραι γιατι δεν ειχα σημα και αργησε να ερθει το μηνυμα...ελεγα να σου στειλω νωριτερα αλλα λεω ασε μην κανω χαλαστρα:tongue::tongue::tongue:

Εφακη, δεν θελω να σε ξεσηκωσω...για αυτο δεν μιλαω. Παντως βρεχει μωρα τωρα τελευταια ε???

Πηγα, το αυγουλακι δεν το ειδαμε...ειχε πεσει...αγνωστο ποτε,λογικα χτες ή προχτες αν κρινω απο τα συμπτωματα.Μπορει και πριν απο 3 μερες

Κοριτσια η γιατρος μου ειπε οτι το αυγουλακι ζει 48 ωρες και 24ωρες? Εσεις αυτο το γνωριζετε?

Η προλακτινη μου ειναι λιγο ανεβασμενη και απο τον επομενο μηνα θα μου δωσει χαπια να την ρυθμισουμε.

Με εβαλε να παρω προγεστερονη απο την Παρασκευη που ερχεται, μεχρι το τελος του κυκλου.

Επισης ο κυκλος φαινεται να φτιαχνει...ειναι το μονο καλο τελικα!!Ασχετο αλλα ειδαμε αλλο ενα αυγουλακι απο την δεξια ωοθηκη σχετικα μεγαλουτσικο...ειμαι επριεργη αν δω τι θα κανει αυτο το αυγουλακι!!!

Καλα εισαι μια κοτα αλλο πραμα...ποιος δεν σου μιλαει μαρή...εεεεε???

Κοτοπουλακι μου γινες και ευαισθητουλικο ...ε ρε συμπτωματα.Καραμπινατη γκαστρια!!!!

Λοιπον ολα τα παραπανω τα ξεραμε...εσυ γιατι εισαι τοσο αρνητικη..που ξερεις ότι δεν επεσε χτε γιατι ρο αποκλειει ε??? βρε ξεροκεφαλο κουνελι...

και ναι σου εστειλα αγαπη και δεν μου ειπες τιποτ ακους ακους


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...