Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts

το νοσοκομειο ειναι καλο και οι γυναικολογοι του επισης. Εγω βεβαια διαλεξα την κλινικη και τωρα μαλλον ξανα το ιδιο. Σαν κλινικη, σαν συμπεριφορα, σαν παροχες δεν εμεινα ευχαριστιμενη, μονο και μονο θα ξαναπαω επειδη ο γιατρος μου με βοηθησε παρα παρα πολυ!


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

sas efxaristo poli koritsia :)

ston kolvatzi phgaino kai aftos ksegenaei stin kliniki gia tin opoia exo akousei kala logia

alla gia oikonomikous logous hthela na matho kai gia to nosokomeio gt dn einai kai liga ta lefta gia kliniki.to akousa afto oti se ksegenaei o giatros vardias alla se kapoious pou rotisa yphrxe sinenoisi me to giatro pou hthelan kai hrthe o idios gia ti genna. ti na po? tha to psakso...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

melechha πως εισαι;;;;και εγω πηγα στο νοσοκομειο και δεν γινεται να σε εχει ο ιδιος γιατρος , οποιος τυχει καθε φορα....και τελικα δεν πηγα εκει...

οσο για την κλινικη πηγα ειδα τα δωματια και ρωτησα τιμες....

ΥΓ. για το νοσοκομειο σου εγραφα πολλα αλλα με πεταει συνεχεια εξω και δεν προλαβαινω να πατησω το κουμπι για να δειτε το μυνημα....ισως επειδη ηταν μεγαλο.....το εγραψα τρεις φορες δεν αντεχω αλλο:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια;;;;εγω εφυγα προχθες απο βεροια εχει κρυο ε;;;εδω ψοφο....τελικα εχω αγορακι.....

αγορακι κ εσυ ε???με το καλο....τρελαινομαι για τα αγορακια...

λοιπον για την κλινικη τωρα...εγω εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη οτι ζητουσα μου το εκαναν στο λεπτο....μου εδειξαν θηλασμο που τα ειχα χασει στην αρχη κ δεν ηξερα τι μου γινοταν....τις ελεγα παρε το μωρο,φερε το μωρο,διωξε τον κοσμο....οτι κ να ελεγα με βοηθουσαν 1-2 ηταν λιγο σπαστικες αλλα οκ.

πηρα μονοκλινο δεν θυμαμαι ποσο ακριβως κοστισε νομιζω 1200 μονο το δωματιο (δεν θυμαμαι καθολου)

παιδιατρος 300 ε

αναισθησιολογος 400ε

γιατρος 1200ε

και η εξεταση που εγινε στο μωρο με το αιμα 130ε.

μπορεις να περασεις να δεις τα δωματια και να ρωτησεις τιμες στο λογιστηριο...

αν παρεις μονοκλινο καλυτερα τα πισω χωρις μπαλκονι (εγω ειχα παει μπροστα και το μετανιωσα λογω φασαριας απο το δρομο) το μπαλκονι μου ηταν αχρηστο...μονο για καπνισμα αν θελει κανενας αλλα ας παει κατω στο καφε.:mrgreen:

κοριτσια μετα απο πολυ καιρο θα βγουμε και θα παμε στο magic festival,φαγητακι ποτακι κτλ!!!!εχω σκουριασει λεμε!!!!


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.

χαθηκα λιγο αλλα ειχα επισκεψεις ολες καλα?

εγω ειναι νωρις ακομη αλλα οι προβλεψεις λενε πως μαλλον αγορακι θα εχω παλι.

φετος θα ειναι οντως η χρονια των αγοριων.

το πρωτο παιδακι μου το γεννησα και εγω στο μαιευτηριο.ειχα πετυχει την ανακαινιση και ενω ειχα κλεισει για μονοκλινο τελικα με εβαλαν σε δικλινο γιατι δεν ειχαν δωματια.

στην αρχη τα πηρα λιγο αλλα μετα ολα καλα γιατι γνωρισα και δυο κοπελες οι οποιες ηταν πολυ καλες και τελικα εμεινα ευχαριστημενη.

το δευτερο και εγω το σκεφτομαι ειναι η αληθεια εφοσον ειμαι και σιγουρα με καισαρικη.

αν γεννησε καμια νοσοκομειο θα ηθελα και εγω την εμπειρια της η την αποψη της και αν εχει να μου προτεινει ποιος γιατρος ειναι καλος εκει.εχουμε βεβαια καιρο μεχρι τον Αυγουστο αλλα μαζευω πληροφοριες ξερετε.

επισης και για τι ιπποκρατειο αν εχετε καποιες πληροφοριες.

ευχαριστω πολυ και να εχουμε ενα καλο σαββατοκυριακο φιλακια!

Link to comment
Share on other sites

melechha πως εισαι;;;;και εγω πηγα στο νοσοκομειο και δεν γινεται να σε εχει ο ιδιος γιατρος , οποιος τυχει καθε φορα....και τελικα δεν πηγα εκει...

οσο για την κλινικη πηγα ειδα τα δωματια και ρωτησα τιμες....

ΥΓ. για το νοσοκομειο σου εγραφα πολλα αλλα με πεταει συνεχεια εξω και δεν προλαβαινω να πατησω το κουμπι για να δειτε το μυνημα....ισως επειδη ηταν μεγαλο.....το εγραψα τρεις φορες δεν αντεχω αλλο:(:(:(

Sefxaristo poli elli mou kego rotisa telika Kai opos ta les einai me to nosokomeio, telos panton emeis k ta morakia mas na maste kala Kai tha doume! Ego dn phga na do akomi tin kliniki alla rotisa to giatro Gia tis times Kai phra Mia gefsi :))) esi ola kala? Pos ta phgaineis?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Sefxaristo poli elli mou kego rotisa telika Kai opos ta les einai me to nosokomeio, telos panton emeis k ta morakia mas na maste kala Kai tha doume! Ego dn phga na do akomi tin kliniki alla rotisa to giatro Gia tis times Kai phra Mia gefsi :))) esi ola kala? Pos ta phgaineis?

ολα καλα,φουσκωνω....με στριμωξαν ολοι για το φαγητο γιατι δεν εβαλα κανενα κιλο αυτο το μηνα...κατα τα αλλα ησυχα:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.

χαθηκα λιγο αλλα ειχα επισκεψεις ολες καλα?

εγω ειναι νωρις ακομη αλλα οι προβλεψεις λενε πως μαλλον αγορακι θα εχω παλι.

φετος θα ειναι οντως η χρονια των αγοριων.

το πρωτο παιδακι μου το γεννησα και εγω στο μαιευτηριο.ειχα πετυχει την ανακαινιση και ενω ειχα κλεισει για μονοκλινο τελικα με εβαλαν σε δικλινο γιατι δεν ειχαν δωματια.

στην αρχη τα πηρα λιγο αλλα μετα ολα καλα γιατι γνωρισα και δυο κοπελες οι οποιες ηταν πολυ καλες και τελικα εμεινα ευχαριστημενη.

το δευτερο και εγω το σκεφτομαι ειναι η αληθεια εφοσον ειμαι και σιγουρα με καισαρικη.

αν γεννησε καμια νοσοκομειο θα ηθελα και εγω την εμπειρια της η την αποψη της και αν εχει να μου προτεινει ποιος γιατρος ειναι καλος εκει.εχουμε βεβαια καιρο μεχρι τον Αυγουστο αλλα μαζευω πληροφοριες ξερετε.

επισης και για τι ιπποκρατειο αν εχετε καποιες πληροφοριες.

ευχαριστω πολυ και να εχουμε ενα καλο σαββατοκυριακο φιλακια!

γεμισαμε αγορια....καμια νυφη βρε παιδια....:confused::confused::confused::confused:

με το καλο σε ολες μας.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!ΠΟΛΛΑ ΑΓΟΡΙΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!! ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ 2-3 ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!ΠΟΛΛΑ ΑΓΟΡΙΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!! ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ 2-3 ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!

και εγω για αυτο το σκεφτομαι επειδη ειμαι με καισαρικη οποτε θα παω προγραμματισμενα.οποτε αν βρω καποιο γιατρο μπορω να κανονισω μαζι του.

αλλα μου λενε καλα λογια αλλα ολες γενικα δεν μου εχει πει καποια λεπτομερειεες και αυτο με ανησυχει λιγο.

ξερει καμια σας καποιο καλο γιατρο στο νοσοκομειο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...