Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts

Δεν ξερω τι γινεται πραγματικα ο καθενας μου ελεγε αλλη τιμη οταν ρωτουσα φιλους. Στο πρωτο μου παιδι που ηταν φυσιολ τοκετος ο παιδιατρος πηρε 150 και ο αναισθησιολογος 250. Το σιγουρο παντως ειναι πως ο αναισθησιολογος εχει αλλη τιμη στον φυσιολογικο τοκετο και αλλη στην καισαρικη.

Παντως ρε κοριτσια το σημαντικο ειναι οτι εχεις το γυναικολογο σου. Ο Σιδηροπουλος ηταν διπλα μου συνεχεια και στην πρωτη και τωρα.


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια γεια σας !!! Χαθηκα λιγο γιατι πεταχτηκα μεχρι την κλινικη να γεννησω.... λιγο προωρα.

Ειχα δωματιο μονοκλινο πισω χωρις wc 7 βραδια, καισαρικη και θερμοκητιδα ολα μαζι 1900 + 400 ο αναισθησιολογος + 200 ο παιδιατρος + η αμοιβη του γιατρου μου.

Παντως μου φερθηκαν παρα πολυ καλα στην κλινικη, με στηριξαν, μου εδιναν συνεχεια κουραγιο και ο γιατρος μου ο Σιδηροπουλος ηταν τι να πω... ΑΨΟΓΟΣ !!!!

Μπραβο κοριτσακι!!!!!!!!!!!!Να σου ζησει το νεο μελος της οικογενεια σου!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.......

Link to comment
Share on other sites

maria elena ευχαριστα διαβαζω!!!!να τον χαιρεσαι, καλως ορισε το ζουζουνι σου!!!!!

αναισθησιολογο ειχες εκεινη με το κοντο μαλλι το κοκκινο???δεν θυμαμαι κ πως την λενε αλλα τη μισω!!!!!!!πεντε φορες μου εβαλε την βελονα για επισκληριδιο με πεθανε!!!

ο σιδηροπουλος πραγματικα ειναι πολυ καλος κ εγω παραπονο δεν ειχα!!!

ελλη μην σκας αν εχει μπανιο μεσα στο δωματιο...διπλα ειναι ειναι δεν θα εχεις προβλημα...καλυτερα μονοκλινο χωρις μπανιο και πισω να εχει ησυχια.το μετανιωσα οταν πηρα μπροστα δωματιο...οι γυφτοι το βραδυ περνουσαν κ τερμα η μουσικη!!χαχαχα....γκαζωνει κανα μηχανακι το βραδυ μεσα στην ησυχια πανω που λες οτι γλαρωνεις και τρελαινεσαι...χαχαχαχα...

ντορακι σου εστειλα πμ...

glam o σιδηρο παιρνει 1000φτ και 1200 καισαρικη

μαρια ελενα φιλιακια στο μπεμπη πολλα πολλα!!!!

και φυσικα σε οοοολες σας!!!!


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ βρε κοριτσια για τις ευχες σας!!! Που ειστε καλε χαθηκατε! Μαλλον το ριξατε στη βολτα αυτες τις μερες που ειχε τελειο καιρο! Ξερετε γιατι χαλασε ο καιρος ε??? Γιατι σαραντισα εγω !!!:mad:


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ βρε κοριτσια για τις ευχες σας!!! Που ειστε καλε χαθηκατε! Μαλλον το ριξατε στη βολτα αυτες τις μερες που ειχε τελειο καιρο! Ξερετε γιατι χαλασε ο καιρος ε??? Γιατι σαραντισα εγω !!!:mad:

χαχαχχα...ελα μωρε!!!

θα στρωσει απο τεταρτη ειπαν...μετα ολο βολτουλες θα ειστε!!!!;)

καλη μεγαλοεβδομαδα σε ολες μας...:D:D


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπερα!ειμαι καινουρια στην παρεα ειμαι 16 εβδομαδων κ παντρευτηκα πριν ενα μηνα με πολιτικο εδω στη βεροια.ειναι ο αντρας μ απο εδω κ ετσι θα μεινουμε βεροια.σκεφτομαστε να γεννησω στην κλινικη εδω μια κ η γιατρος μου ειναι εκει αλλα βλεπω τα ποσα αλλαζουν συνεχεια..εγω δεν δουλευω κ ετσι υπαρχει ενας μισθοσ μονο..κ ρωταω-αξιζει τον κοπο τοσο χρημα για την κλινικη?η να σκεφτω το νοσοκομειο?αν κ θελω να ειμαι με τη γιατρο μου..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου elena@ !!!! σε καλοσοριζω στην παρεα μας!!! Ελπιζω να περνας καλα στη Βεροια!!! Καλη εγκυμοσυνη και να ζησετε κιολας. Τωρα τι να σου πω:?: Εγω και στις δυο εγκυμοσυνες σκεφτομουν για νοσοκομειο αλλα τελικα κατεληξα κλινικη. Ο πρωτος λογος ηταν γιατι ηθελα το γιατρο μου κι επειτα γιατι κακα τα ψεματα υστερα απο μια γεννα θελεις την ηρεμια σου και δεν εισαι και στα καλυτερα σου ειδικα τις πρωτες μερες ωστε να φροντισεις το μωρο, ποσο μαλλον μετα απο μια καισαρικη.

Παντως σιγουρα τα λεφτα ειναι πολλα για τις μερες που διανυουμε.


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω παρα πολυ!!! ναι κ γω για την κλινικη αυτο σκεφτομαι το γιατρο κ την ηρεμια...γεννησε κ η κουμπαρα μου κ τα 2 παιδακια της εκει....ακομα κ γω που πηγα σαν επισκεπτης μου αρεσε αρκετα κ ασε που σε σχεση με τις κλινικες στη θεσσαλονικη ας πουμε οι τιμες ειναι λιγακι πιο λογικες...απλα ηθελα κ την αποψη σας...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!ειμαι καινουρια στην παρεα ειμαι 16 εβδομαδων κ παντρευτηκα πριν ενα μηνα με πολιτικο εδω στη βεροια.ειναι ο αντρας μ απο εδω κ ετσι θα μεινουμε βεροια.σκεφτομαστε να γεννησω στην κλινικη εδω μια κ η γιατρος μου ειναι εκει αλλα βλεπω τα ποσα αλλαζουν συνεχεια..εγω δεν δουλευω κ ετσι υπαρχει ενας μισθοσ μονο..κ ρωταω-αξιζει τον κοπο τοσο χρημα για την κλινικη?η να σκεφτω το νοσοκομειο?αν κ θελω να ειμαι με τη γιατρο μου..

καλως ηρθες ελενα....να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!!!!!:D

οι αποψεις διισταντε αλλα κ εγω ψηφιζω κλινικη....δεν το μετανιωσα ουτε λεπτο που γεννησα εκει!!!!


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!ειμαι καινουρια στην παρεα ειμαι 16 εβδομαδων κ παντρευτηκα πριν ενα μηνα με πολιτικο εδω στη βεροια.ειναι ο αντρας μ απο εδω κ ετσι θα μεινουμε βεροια.σκεφτομαστε να γεννησω στην κλινικη εδω μια κ η γιατρος μου ειναι εκει αλλα βλεπω τα ποσα αλλαζουν συνεχεια..εγω δεν δουλευω κ ετσι υπαρχει ενας μισθοσ μονο..κ ρωταω-αξιζει τον κοπο τοσο χρημα για την κλινικη?η να σκεφτω το νοσοκομειο?αν κ θελω να ειμαι με τη γιατρο μου..

Γεια σου Έλενα κ καλώς ήρθες! Να ζήσετε κ με το καλό το μπεμπε σου :) κ γω είμαι περίπου στην ίδια κατάσταση με σένα! Δηλαδή μένω Βεροια χωρίς να είμαι απο δω λόγω δουλειάς του άντρα μου κ δεν δουλεύω κιόλας, κ πριν 5 μήνες παντρευτηκαμε με πολιτικό κ μεις επειδή έμεινα έγκυος. Τώρα διανύουμε τον 7ο μήνα, σε λίγο μπαίνουμε στον 8ο!!! Όπως λες κ συ είναι πολλά τα λεφτά στην κλινική αλλά κ γω εκεί θα γεννησω γιατί θέλω το γιατρο μου αλλά στην αρχή σκεφτόμουν πολύ τη λύση του νοσοκομείου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!χρονια πολλα κ απο εμενα!!!!πως περνατε???οι εγκυμονουσες τι κανετε???????

χαθηκαμε......

δωρααααα!!!!το κοριτσακι σου ειναι μια γλυκα κ ο αγοραρος σου τι ματαρες ειναι αυτες???!!!!!να τα χαιρεσαι τα ζουζουνια!!!!!!


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,Χριστος Ανεστη και με το καλο να ερθει το καλοκαιρακι.Ελενα καλως ηρθες στην παρεα μας.Σιλια ευχαριστω για τα κοπλιμεντα και ειδικα για την κορη μου γιατι ειναι ιδια εγω οποτε φτου φτου μου.....χαχαχαχαχαχα.....{τελικα σε βρηκα μεσο κοινης φιλης}Φιλια σε ολες μακιαααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!! Χθες πήγα πρώτη φορά στην κλινική για να μάθω πληροφορίες κ τα σχετικά μιας κ κοντευουμε... Γενικώς έμεινα ικανοποιημένη απτο περιβάλλον. Ουφ παντωσ εχω φουσκώσει παρά πολύ κ είμαι στον 8ο, πόσο ακόμα θα φουσκωσω ;;; :DDD σαν βαρελακι εχω γίνει !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...