Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Samsung Galaxy S7 Edge Platinum Gold + Gear VR Glasses


Recommended Posts

We are a Standard mobile phones distributor(Wholesales/Retails).all our phones are Brand New Sealed,Unlocked ,comes with complete accessories and also with warranty.

Contact E-Mail : [email protected]

Samsung Galaxy S7 Edge with Gear VR Glasses + Wireless Charger

32GB $400USD

64GB $450USD

Colors: Black Onyx, Gold Platinum and Silver Titanium

LG G5 + LG 360 VR headset + LG 360 Cam

32GB $400

Colors: Silver, Titan, Gold, Pink

Apple iPhone 6S:

16GB $300USD

64GB $310USD

128GB $350USD

Apple iPhone 6S PLUS:

16GB $380USD

64GB $410USD

128GB $440USD

colors Space Grey, Silver,Rose Gold and Gold

Promo: BUY 2 AND GET 1 FREE.

Shipping Company :FedEx,UPS,DHL.

Delivery Time : 2-3Days worldwide(Doorstep delivery)

All products are Brand new - 100% Genuine Products, Factory Unlocked -with 12 Months full international warranty.

Write us for more information on how to make a successful purchase.

For more details information Contact E-Mail : [email protected]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...