Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Η PLOEGISI μας έγινε μανούλα!!!


Recommended Posts

κορίτσια μου δεν ήθελα να σας στεναχωρήσω, απλά να μοιραστώ μαζί σας όλα αυτά που με πόνεσαν και με έκαναν να καταλάβω ότι τα πράγματα έρχονται πολύ διαφορετικά απ' ότι τα περιμένουμε...

όμως, όλα γίνονται για κάποιο λόγο... όλα για καλό!

τώρα είμαστε μια χαρά και ζούμε την κάθε μας ώρα και στιγμή σαν να ναι μοναδική! η μικρούλα μας είναι το τελειότερο πλασματάκι που δεν θέλει να κουράζει άλλο τη μανούλα και είναι πολύ συνεργάσιμη και βολική! σήμερα βγήκαμε και την πρώτη μας βολτούλα!

σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας και πραγματικά μέσα από την καρδιά μου εύχομαι τα καλύτερα για την καθεμιά σας ξεχωριστά!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ploegisi kouklitsa mou na sou zisei to aggeloudaki sou...Me sigkinises afadasta...na eiste geroi kai panta mazi sou euxome mesa apo tin kardia mou. Diskoli dokimasia perases alla simasia exei oti ta kataferate!!!Mpravo sas...O Theos mas dinei osa mporoume na antexoume, etsi pisteyw...

Na dwseis polla filakia stin zouzouna sou kai xereis kati mou thimises kai mena pou polles fores stenaxwriomoun gia anousia pragmata kai mazi stenaxwrousa kai ton mpoumpouko mou....Tragiko lathos.tespa...

Sas euxome oti kalitero


w0fYp2.png

jdyQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ploegisi kouklitsa mou na sou zisei to aggeloudaki sou...Me sigkinises afadasta...na eiste geroi kai panta mazi sou euxome mesa apo tin kardia mou. Diskoli dokimasia perases alla simasia exei oti ta kataferate!!!Mpravo sas...O Theos mas dinei osa mporoume na antexoume, etsi pisteyw...

Na dwseis polla filakia stin zouzouna sou kai xereis kati mou thimises kai mena pou polles fores stenaxwriomoun gia anousia pragmata kai mazi stenaxwrousa kai ton mpoumpouko mou....Tragiko lathos.tespa...

Sas euxome oti kalitero

vickoyla σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! και σε σένα τα καλύτερα εύχομαι! και έχεις δίκιο, είναι λάθος να στεναχωρούμε και να στεναχωριόμαστε για ανούσια πράγματα, αλλά αυτά είναι που μας κάνουν να απολαμβάνουμε τα υπόλοιπα!

φιλάκια στον μπουμπούκο σου!!! χάρηκα που τα είπαμε!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γράμμα στον Άη Βασίλη...

Αγαπημένε μου Άη Βασίλη,

πέρσυ τέτοιες μέρες σου έγραψα ένα γράμμα που μέσα σε όλα, έλεγα και ευχόμουν να μπορέσεις να μου φέρεις σαν δώρο ένα υγειές μωράκι... Και μάλιστα έλεγα να είναι δώρο για όλους, για τον αντρούλη μου, για τους παπούδες και τις γιαγιάδες που τόσο το επιθυμούσαν!

Και η ευχή μου έγινε πραγματικότητα! Το πιο όμορφο δωράκι του κόσμου, το μικρό μου γκουγκουφκάκι ήρθε και άλλαξε τη ζωή μας! Φέτος περνάμε τα πιο όμορφα Χριστούγεννα της ζωής μας! Είμαστε οικογενειακώς τόσο μα τόσο ευτυχισμένοι!

Για το χρόνο που έρχεται, δε μπορώ παρά να σε ευχαριστήσω, και να ευχηθώ πραγματικά να είμαστε όλοι γεροί και δυνατοί, και να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε στα δύσκολα, που δυστυχώς δεν περνάμε μόνο εμείς! Να μας έχεις καλά, να σταθούμε και να πορευτούμε με όλες μας τις δυνάμεις για να μεγαλώσουμε το μωράκι μας που τόσο μας άλλαξε τη ζωή!

Και να σου πω, πραγματικά θα ήθελα φέτος να φέρεις χαμόγελα!!! Πολλά χαμόγελα σε όλο τον κόσμο!

Καλή Χρονιά Άη Βασίλη!

(Η μικρή γκουγκουφκίτσα θα ήθελε κι ένα δωράκι χειροπιαστό... Ξέρει η μανούλα, θα είναι κάτι που θα κάνει τα όνειρά της ακόμη πιο γλυκά!!!

---για το μπαμπά δεν ξέρω... κάτι θα φέρεις και για αυτόν, έτσι δεν είναι?---)


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Πριν από 2 χρόνια ακριβώς!!!

Ένα ροζ μουτράκι, ένα χεράκι να βγαίνει σφιγμένο μπουνίτσα από τα σεντόνια, το άρωμα της ζωής μου, το φτερούγισμα στην καρδιά μου και το κλάμα της υπερβολικής χαράς και συγκίνησης θυμάμαι αυτές τις ώρες. Μια αγαλλίαση στην ψυχή μου που όλα πήγαν τόσο καλά και το παιδάκι μου ήταν μπροστά μου, να το φιλάω , να το μυρίζω, να το ακούω…

Και μετά, 4 μέρες κόλαση….

Η αμέσως επόμενη στιγμή ήταν όταν την ξεχώρισα αμέσως ανάμεσα από δεκάδες νεογέννητα, όταν την ξανακράτησα στην αγκαλιά μου για να πει το γάλα της (διαφορετικά δεν μου την έδιναν) και τελικά… όταν μπήκαμε στο αυτοκίνητο για να επιστρέψουμε στο σπίτι μας κι εκεί ήταν που θήλασε για πρώτη φορά. Εκεί ήταν που ηρέμησε κι αυτή κι εγώ, εκεί ήταν που ενωθήκαμε ξανά!

Και το φοβισμένο μου πουλάκι σιγά σιγά έγινε ανθισμένο λουλουδάκι, που μέρα με τη μέρα αλλάζει τη ζωή μας, που χαμογελάει και ο κόσμος ομορφαίνει, που δείχνει την αγάπη της και τα σύννεφα κατεβαίνουν πιο χαμηλά για νʼ ανεβούμε αφού δεν μπορούμε να πετάξουμε, που κάθε σκέψη γυρίζει γύρω της, λες κι είναι ο κόσμος όλος!!! ΝΑΙ… είναι ο κόσμος όλος!

Και σήμερα το παιδάκι μου γίνεται 2 χρόνων! Με τα ναζάκια της και την τσαχπινιά της! Με τα μάτια φωτιά! Με τις ξανθές της μπουκλίτσες! Με τα λογάκια της, τα ποιήματα που μαθαίνει και τα τραγουδάκια… Ανοίγει νέους δρόμους και ορίζοντες στη ζωή μας και στη δική της

Κι εγώ, από μια γωνία να την χαζεύω και να χαζο-χαμογελάω…

Δημητρούλα μου σʼ ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες πολύτιμη!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Τι μου θύμησες Ελένη μου; τι μου θύμησες; Με έστειλες 2 χρόνια πίσω... με έκανες να διαβάσω το τότε! Τι έγραψες, τι έγραψα... με πήγες πίσω!

Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και να σας χαρίζει απλόχερα ευτυχισμένες στιγμές!!!!!!!!

Στιγμές!!!!!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ πολύ φιλενάδες μου!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


isoυla μου...ποσο με συγκινησες!!!!!

να τα εκατοστησει η γλυκεια,πολυ γλυκεια γκουγκουφκιτσα σας!!!!!παντα χαρες κ συγκινησεις να σας χαριζει!!!!να την χαιρεστε!!!!!

χρονια σου πολλα δημητρουλα!!!!γεμματα υγεια κ ευτυχια!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά ειρήνη μου και να χαίρεσαι τις μικρές σου πριγκίπισσες!

σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ! κι εσείς με συγκινείτε με την αγάπη σας και τη φιλία σας, που κοντεύει πλέον τα 3 χρόνια!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...