Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Ταξιδεύοντας στην Καρδίτσα


CoffeeBean

Recommended Posts

Συγνώμη... Εσείς μόνο από το γραφείο μπαίνετε στο φόρουμ?????? ε ε ε

Θα αρχίσω τα παράπονα... έφυγα από το parents και ήρθα για καφέ και με γράφετε??? ε ε ε?

δεν σε γράφουμε αγάπη μου.

έβαλα δύο πλυντήρια, άπλωσα, έβαλα σκούπα, σφουγγάρισα, έστυψα πορτοκάλια για μένα καθότι αδιάθετη, σιδέρωσα ένα πλυντήριο άσπρα εκ των οποίων 8 άσπρα πουκάμισα ανδρός, άλλαξα την Χρύσπα, έπαιζα όλο το διάτημα με την Χρύσπα, έκανα φασολάκια για μένα για αύριο, έκανα μια κρέμα για όλους και για την Χρύσπα (για αύριο και μεθαύριο απόγευμα), έπλυνα πιάτα, τα σκούπισα, έβγαλα κοτόπουλο να ξεπαγώνει (να το μαγειρέψω αύριο) και είμαι πτώμα. αν όλα αυτά τα συνδυάσεις με τραγούδι και χοροπηδητά, κηνυγητό... καταλαβαίνεις ότι είμαι γκολ!

σέρνομαι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άσχετο... διαβάζω προηγούμενα ποστ και θέλω να πω ότι φάγαμε στο 921 στην Πεζούλα και σ ένα άλλο που ήταν τρέλα προς Ελάτη. Δε θυμάμαι όμως ή Αγιάζι ή Φλαμπούρης ή κάτι τέτοιο τεσπα./QUOTE]

Δίκιο έχεις. Και αυτά τα μέρη, Πύλη, Ελάτη, Περτούλι είναι πανέμορφα. Βέβαια, είναι στο νομό Τρικάλων. Σε κάποια ταβέρνα εκεί είχα φάει γουρουνόπουλο... ακόμα το θυμάμαι:oops:


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα ρε σας διαβάζω και γελάω μόνη μου σαν χαζό.

Λοιπόν τώρα που κοιμήθηκε το θηρίο, σας απαντώ πως εμείς πάμε για φαγητό κλασικά στο Μανιτάρι. Ο Μάργαρης είναι πολύ καλός, παλιός γνωστός και φίλος του πατέρα μου και του παππού μου.

Σέβη φάγαμε τηγανιά με πράσα, κάτι φιλέτα, κοκορέτσια, σαλάτες και φυσικά γαλοτύρι. Μιαμμμμμμμμμμμ!

Το Μανιτάρι έχει πολύ καλή θέα... Για το φαγητό, δεν μπορώ να πω ότι συμμερίζομαι τον ενθουσιασμό σου αλλά τέσπα. Για καφέ πάμε συνήθως στο Ζακόνι. Εσείς;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

έλα ρεεεεεεε! εμένα μ'αρέσει πολύ!

Στο Ζακόνι μείναμε ένα τριήμερο μετά το γάμο μας στον υποτιθέμενο "μήνα" του μέλιτος. Πολύ καλό και ο ιδιοκτήτης φοβερά συμπαθητικός. Για καφέ έχουμε πάει πολλές φορές Ναϊάδες, στο Αγνάντι αλλά και στην Πεζούλα κάτω κάτω δίπλα στη Λίμνη, εκεί που είναι το ελικόπτερο, δε θυμάμαι πώς το λένε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!δεν παιζω......

οποτε μπαινω εγω καμια δεν ειναι μεσα!!!πρεπει να βαλουμε ωραριο που θα συναντιομαστε ολες μαζι.φιλια:-D


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
μη γελάς καθόλου.

είχε έρθει ένα κουκλάκι κοριτσάκι σπίτι μας. εκεί που παίζανε η δικιά μου άρπαξε την πιπίλα του παιδιού και ήταν έτοιμη να την βουτήξει στο στόμα, τρέχοντας προς άλλη κατεύθυνση.

μου στάνιαρε την πίεση, είμαι και υποτασικιά!

μη δει άνθρωπο να τρώει, κάνει σαν πεινασμένο!

λες κι έχει να φάει αιώνες!

Τη φαντάζομαι κιόλας να τρέχει να ξεφύγει μην τυχόν και της την πάρετε. Πολύ γέλιο έκανα.

Χα χα χα με πέθανες ρε Σέβη!!! μπα σε καλό σου.. Έτσι είναι κ η δικιά μου, ακριβώς όμως!!!

Φαντάσου ότι είχα πετάξει στα σκουπίδια κάτι κομμάτια παστίτσιο και πήγε τα 'βγαλε και τα τρωγε η άτιμη. Εγώ καθάριζα τη σκάλα οπότε ανοίξει την πόρτα ο Παναγιώτης και μου λέει "μαμά μαμά τρέχα η Όλγα τρώει από τα σκουπίδια":lol: Εγκεφαλικό εγώ... Τρέχω, τη βουτάω να κλαίει αυτή που δεν την άφησα να τελειώσει το γεύμα της... κατάσταση υστερίας.

Και να φανταστείς πριν βγω στη σκάλα τους τάισα κ το φαγητό που πέταξα ήταν τα αποφάγια του Παναγιώτη. Τι τραβάω:rolleyes:

Την άλλη φορά, πήγε κ μου κρύφτηκε στο ντουλάπι με τα μπισκότα. Η πλάκα ήταν ότι το έκλεισε κιόλας και να την ψάχνω σα μουρλή... Και την ανακάλυψα από τους ήχους που έβγαζε.

Πόσο γέλιο έκανα εδώ, μα πόσο γέλασα, αφού φώναξα και τη μεγάλη μου κόρη να της το διαβάσω και γελούσαμε μαζί. Είναι επειδή αυτά μου διαβάζω τα οπτικοποιώ κιόλας στο μυαλό μου και είναι σαν να τα βλέπω να γίνονται μπροστά μου.

ωραίος ο μπος! σπάνιος!

τί είναι το μπαμπαγκανούς;

Το μπαμπαγκανούς (baba ganoush) Σέβη, είναι αραβική μελιτζανοσαλάτα, πολύ ωραίο στη γεύση. Είναι βέβαια λίγο βαρύ γιατί περιέχει σκόρδο και αν σκεφτείς ότι και η μελιτζάνα από μόνη της είναι βαρύ λαχανικό, καλό είναι κάποιος να τρώει λίγο. Έχω φάει και μου άρεσε πολύ.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...