Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Σας βολεύει να συναντηθούμε την επόμενη Παρασκευή 28 του μηνός;; Θελετε Περαία σε κάποιον παιδότοπο η cosmos στον παιδότοπο ή σε κάποια καφετέρια ;; Θέλετε να συναντηθούμε με τα παιδιά μας ή μόνες;; Οσες θέλετε στείλτε μου με πμ το τηλ σας για να συννενοηθούμε να συναντηθούμε !!

εμενα με βολευει μια χαρα...θα προτιμουσα να αποφυγουμε ομως το κοσμος (ειδικα παρασκευη απογευμα γινεται χαμος..)

θα προτιμουσα σε παιδοτοπο για να φερω και την μεγαλη μου (μεγαλη..:rolleyes::rolleyes: στα 4!!)..για το μικρο δεν το σκεφτομαι καν γιατι δεν προκειται να πιω καφε...ειναι ταρζαν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν για να συννενοηθούμε όλες στείλτε με πμ το τηλεφωνο σας για να σας τηλ και να γνωριστούμε και από κοντά!! Πάμε σε παιδότοπο εγώ θα πάρω την κόρη μου είναι πιο ύσηχη!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια έχω μόνο τα δικά σας τα τηλ οι υπόλοιπες κοπέλες δεν έγραψαν σχόλιο οπότε δεν ξέρω τι θα γίνει!! Θα σας τηλ αύριο να κανονίσουμε να βρεθούμε σε κάνα παιδότοπο!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για να είμαστε αρκετές θα το κάνουμε την επόμενη Παρασκευή 5 Οκτωβρίου το απόγευμα σε παιδότοπο για να παίξουν και τα παιδιά μας !! Εχω μόνο το κινητό τηλ της Eιρήνης και της Ελένης!! Σε όλες εσάς τις υπόλοιπες στέλνω με πμ το κινητό μου επικοινωνήστε μαζί μου για να κανονίσουμε μέχρι την άλλη Παρασκευή να γνωριστούμε όλες!!!!!!!!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και από μένα :D:D

Όλο λέω να γράψω και όλο ασχολούμαι με κάτι άλλο και αν και σας διαβάζω δεν γράφω η χαζή :confused::confused:

Μένω Πέραια όπως κάποιες γνωρίζουν και έχω 2 μπουμπούκια! Θα χαρώ πολύ να συμμετέχω στην έξοδο σας :P:p και ευτυχώς που το κανονίσατε για την άλλη Παρασκευή γιατί σήμερα δεν μπορούσα! Έχουμε και κολυμβητήριο τις Παρασκευές αλλά έως τις 6.3 έχουμε τελειώσει ;);)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Angela!!! Κορίτσια έχω τα τηλ της Ειρήνης, της Κατερίνας και της Ελένης με όλες τις υπόλοιπες μιλήσαμε μέσω μυνημάτων !! Θα πάρω τηλ τα 3 κορίτσια να τα ενημερώσω την Τρίτη για την συνάντηση που θα κάνουμε την Παρασκευή, που θα συναντηθούμε και τι ώρα!!Ολα τα υπόλοιπα κορίτσια που δεν έχω το τηλ σας, επικοινωνήστε εσείς μαζί μου μέχρι την Τετάρτη για να δούμε και πόσες θα είμαστε τελικά την Παρασκευή το απόγευμα!!!

ΕΙΡΗΝΗ


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Angela!!! Κορίτσια έχω τα τηλ της Ειρήνης, της Κατερίνας και της Ελένης με όλες τις υπόλοιπες μιλήσαμε μέσω μυνημάτων !! Θα πάρω τηλ τα 3 κορίτσια να τα ενημερώσω την Τρίτη για την συνάντηση που θα κάνουμε την Παρασκευή, που θα συναντηθούμε και τι ώρα!!Ολα τα υπόλοιπα κορίτσια που δεν έχω το τηλ σας, επικοινωνήστε εσείς μαζί μου μέχρι την Τετάρτη για να δούμε και πόσες θα είμαστε τελικά την Παρασκευή το απόγευμα!!!

ΕΙΡΗΝΗ

Eιρηνη εγω δεν θα ειμαι τελικα αφου φευγω την πεμπτη για ροδο να βρω...ΣΠΙΤΙ!!!! Το στεφανι μου πηρε μεταθεση:confused:!!!! ειμαστε μεσα στον πανικο γιατι το μαθαμε πριν 4 μερες και πρωτη νοεμβρη ξεκιναει δουλεια στη νεα θεση...ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει...θα σας γραψω περισσοτερα αργοτερα γιατι εδω μεσα γινεται Ο χαμος τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Eιρηνη εγω δεν θα ειμαι τελικα αφου φευγω την πεμπτη για ροδο να βρω...ΣΠΙΤΙ!!!! Το στεφανι μου πηρε μεταθεση:confused:!!!! ειμαστε μεσα στον πανικο γιατι το μαθαμε πριν 4 μερες και πρωτη νοεμβρη ξεκιναει δουλεια στη νεα θεση...ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει...θα σας γραψω περισσοτερα αργοτερα γιατι εδω μεσα γινεται Ο χαμος τωρα...

Mη στενοχωριέσαι πάντως, η Ρόδος είναι υπέροχη και νομίζω θα περάσετε πολύ ωραία!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...