Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σου Μελένια μου. Είναι σίγουρη πως θα έχεις πολύ καλά νεα.

Βάρδιες ο συζυγος, βάρδιες κι εγώ αλλά σε άλλο επάγγελμα. Υπηρετώ στο Πολεμικό Ναυτικό.

Αν του τύχει εφημερία δεν μπορεί να κάνει αλλαγή με έναν συνάδελφο. Θα το ξέρει έστω μια μέρα πριν. Κάποιος θα τον εξυπηρετήσει για ένα τόσο σοβαρό θέμα. Δεν μπορεί!...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Γεια σου Μελένια μου. Είναι σίγουρη πως θα έχεις πολύ καλά νεα.

Βάρδιες ο συζυγος, βάρδιες κι εγώ αλλά σε άλλο επάγγελμα. Υπηρετώ στο Πολεμικό Ναυτικό.

Αν του τύχει εφημερία δεν μπορεί να κάνει αλλαγή με έναν συνάδελφο. Θα το ξέρει έστω μια μέρα πριν. Κάποιος θα τον εξυπηρετήσει σε τόσο σοβαρό θέμα. Δεν μπορεί!...

Αχ τι ωραια στο ναυτικο!!! Οταν ημουν μικρη με τρελαινε η ιδεα του πολεμικου ναυτικου!!! Ευτυχως το συζητησε με τον διευθυντη ο οποιος μας καθησυχασε οτι δε θα δημιουργηθει προβλημα.  

Μακαρι Γεωργια μου να πανε ολα καλα κ να σας πω καλα νεα αυριο!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον κ. Διευθυντή :)

Και εμένα μου άρεσε απο μικρή το Ναυτικό. Ίσως γιατί υπηρετούσε και ο πατέρας μου. Εκείνος αρχικά στο Βασιλικό, τότε, Ναυτικό και έπειτα στο εμπορικό ναυτικό.

Ξέρετε... η σημαία του Πολεμικού Ναυτικού δεν έχει υποσταλεί ΠΟΤΕ!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τα περαστικά! Καλύτερα είμαι, μάλλον δεν ήταν κάτι σοβαρό. Έχω την εντύπωση ότι με πειράζει ο σίδηρος στο έντερο. Τελοσπαντων, ότι και να ήταν πάει πέρασε ελπίζω. 

Μελενια λίγο υπομονή ακόμα και αύριο είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! 

Δύσκολες οι βάρδιες και οι εφημερίες φαντάζομαι! Ειδικά για γυναίκα που μετά έχει ν΄ασχοληθεί και με το σπίτι.. Αλλά και οι γιατροί στο δημόσιο έχουν πολύ δύσκολο έργο με τόσες ελλείψεις πλέον. 


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, melitini81 said:

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τα περαστικά! Καλύτερα είμαι, μάλλον δεν ήταν κάτι σοβαρό. Έχω την εντύπωση ότι με πειράζει ο σίδηρος στο έντερο. Τελοσπαντων, ότι και να ήταν πάει πέρασε ελπίζω. 

Μελενια λίγο υπομονή ακόμα και αύριο είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! 

Δύσκολες οι βάρδιες και οι εφημερίες φαντάζομαι! Ειδικά για γυναίκα που μετά έχει ν΄ασχοληθεί και με το σπίτι.. Αλλά και οι γιατροί στο δημόσιο έχουν πολύ δύσκολο έργο με τόσες ελλείψεις πλέον. 

Πολύ δύσκολο το έργο των γιατών κάί μέ μέγάλη ευθύνη!...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

31 minutes ago, melitini81 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τα περαστικά! Καλύτερα είμαι, μάλλον δεν ήταν κάτι σοβαρό. Έχω την εντύπωση ότι με πειράζει ο σίδηρος στο έντερο. Τελοσπαντων, ότι και να ήταν πάει πέρασε ελπίζω. 

Μελενια λίγο υπομονή ακόμα και αύριο είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! 

Δύσκολες οι βάρδιες και οι εφημερίες φαντάζομαι! Ειδικά για γυναίκα που μετά έχει ν΄ασχοληθεί και με το σπίτι.. Αλλά και οι γιατροί στο δημόσιο έχουν πολύ δύσκολο έργο με τόσες ελλείψεις πλέον. 

Μπραβο Μελιτινακι ολα καλα!!! :)

Ειναι δυσκολα τα ωραρια κυριως. Κ για γυναικα οπως λες ακομα δυσκολοτερο. Τα νοσοκομεια πλεον ειναι χαος. Ολοι εχουν φυγει κ οσοι εχουν μεινει τρεχουν να καλυψουν τα παντα. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Me-Lenia said:

Μπραβο Μελιτινακι ολα καλα!!! :)

Ειναι δυσκολα τα ωραρια κυριως. Κ για γυναικα οπως λες ακομα δυσκολοτερο. Τα νοσοκομεια πλεον ειναι χαος. Ολοι εχουν φυγει κ οσοι εχουν μεινει τρεχουν να καλυψουν τα παντα. 

Όπως τα λες Μελένια μου. Τους εχουν γονατίσει και τους γιατρους και το νοσηλευτικό προσωπικό. Όσοι εναπομείναντες προασπαθούν να κάνουν τα δέοντα εί ναι αξιοθαύμαστοι. Ο Θεός να έχει καλά τον αντρουλη σου να σώζει ζωές.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου τι μου κανετε? σας διαβασα ολες αλλα νομιζω οτι τα ξεχασα ολα!!! 

θα κανω μια προσπαθεια να σχολιασω οτι θυμαμαι... 

Νατασακι μου καλως μπηκες στο μηνα σου αγαπη μου.. με το καλο κ με ενα πονο να σας ερθει ο μπεμπινος σας.. 

Δεσποινιω μου περαστικουλια στο μπεμπουλη σας κ φιλακια πολλα..

Αντζυ μου με τα ζουζουνια σου κουραγιο κ υπομονη.. 

Καρπε μου καλως υποδεχτηκατε  την ηρωιδα -μπουμπουκα σας,υπομπονη κ κουραγιο με τα ωαρια σας αλλα ειμαι σιγουρη οτι  οταν την κοιταζεις ξεχνας την ταλαιπωρια κ παιρνεις δυναμη.. 

Μελιτινακι μου περαστικουλια κ ελπιζω να μην ταλαιπωρηθεις πολυ κ να ταν κατι περαστικο.

Ελενακι με τη φραουλιτσα φιλακια πολλα κ με το καλο το καλο η γαμο-βαφτιση σας..

Μαρακι με το μπουρμπουληθρα σας κ εσεις ετοιμαζεστε για γαμο-βαφτιση με το καλο κ εσεις κ πολλα φιλια...

Μελενια μου αυριο να χεις τα καλυτερα νεα κ να παρεις τα πανω σου.. θελει αισιοδοξια η ολη η διαδικασια μην αφηνεις να σε παιρνει απο κατω.. 

Γεωργια μου να το κοιταξεις το θεματακι σου γιατι ειναι υπουλο το αυχενικο κ ταλαιπωρησε αδικα... 

σιγουρα εχω ξεχασει παρα πολλες στελνω τα φιλια μου κ την αγαπη μου  σε ολες :-) 


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααααααα....τι κανετε;;;

τελειος ο καιρός σημερα αν κ λιγο χειρότερος απο εχτες γιατι πήγα κ σημερα το πρωι τη μικρη μου στην πλατεία κ φυσούσε περισσότερο απο εχτες.

Νατασουλι μπήκες στο μηνα σου ε;αντε μετράς αντίστροφα πλεον,με το καλο κ μ'ενα πονο.οσον αφορα τις πάνες εγω προς το παρόν τις πετάω σε τσαντα του σούπερ.

καρπε μου δεν ήξερα κάν οτι υπάρχουν πλενομενες πάνες

μελενια αυριο ευχομαι να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα.θα περιμενουμε με αγωνια νεα σου.

μελιτινακι περαστικουλια.κ εγω πιστευω οτι με πείραζε ο Σίδηρος στο έντερο.

γεωργια μου να το κοιτάξεις κ να βρεις γρηγορα κατι να σε ανακουφίζει.

Δεσποινιω,ελενακι κ μαρακι φιλια στα ζουζουνια σας...

σε ολα τα υπόλοιπα αγαπημένα κοριτσια στέλνω τα φιλια μου


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μελένια μου σε ευχαριστώ...με το καλό να δείς το τικεράκι σου να μετράει αντίστροφα ...:)

Ευάκιιιιι ουυυ ουυυυ που χάθηκες βρέ;;; πως είσαι;;; ο μικρός;;;;

Να σαι καλά κοριτσάκι μου....φτάσαμε να μετράμε αντίστροφα είδες;;;;

Κ εσύ εφτασές στα μισά πλέον...αέρα θα περάσουν κ οι υπόλοιποι!!!!!!

Μόλις τελείωσα σίδερο για άλλη μια φορά...βέβαια απλώθηκαν άλλα δύο πλυντήρια για να χαίρομαι..,,

Just now, Angie.31 είπε:

Καλησπερααααααα....τι κανετε;;;

τελειος ο καιρός σημερα αν κ λιγο χειρότερος απο εχτες γιατι πήγα κ σημερα το πρωι τη μικρη μου στην πλατεία κ φυσούσε περισσότερο απο εχτες.

Νατασουλι μπήκες στο μηνα σου ε;αντε μετράς αντίστροφα πλεον,με το καλο κ μ'ενα πονο.οσον αφορα τις πάνες εγω προς το παρόν τις πετάω σε τσαντα του σούπερ.

καρπε μου δεν ήξερα κάν οτι υπάρχουν πλενομενες πάνες

μελενια αυριο ευχομαι να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα.θα περιμενουμε με αγωνια νεα σου.

μελιτινακι περαστικουλια.κ εγω πιστευω οτι με πείραζε ο Σίδηρος στο έντερο.

γεωργια μου να το κοιτάξεις κ να βρεις γρηγορα κατι να σε ανακουφίζει.

Δεσποινιω,ελενακι κ μαρακι φιλια στα ζουζουνια σας...

σε ολα τα υπόλοιπα αγαπημένα κοριτσια στέλνω τα φιλια μου

Καλώς το Αντζουλίνι με τα ζουζουνάκια της!!!!!

Ναι κοριτσάρα μου ,φτάσαμε στο τέλος ....θέλω να γνωρίσω επιτέλους τις πατούσες που παίζουν όλη την ώρα με την κοιλιά μου!!!:wub:

Αυτό με τις πάνες θα το μελετήσω λίγο ακόμα κ θα δώ τι θα κάνω...βάσανα!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 hours ago, Georgia1972 είπε:

Έχεις δίκιο Carpe μου. Η αλήθεια είναι πως το εχω αφήσει πολύ. Ελπιζω να μην φτασω στο χειρουργειο...  Και τώρα έβαλα άδεια μεχρι και την Τρίτη για το ξεκουράσω όσο μπορω απο την ψηφιοποίηση... Αυτό ειναι το κακό. Δεν εναι απλως ενασχόληση με τον υπολογιστή, είναι ψηφιοποίηση.... Εσυ πως ανταποκρινεσαι στο βαρος του παιδιου, ενω εχεις χειρουργηθεί; Εχεις καποιο προβλημα;

Ναι, το ένστικτο της μανας... Προσεχε όμως κι εσυ με τα χερακια σου. Είδες τι λεει η Carpe...

Κοιτα καθε περιπτωση ειναι ξεχωριστη...Το συνδρομο του καρπιαιου παντως ειναι το εξης...χανεις σταδιακα μερος της δυναμης σου και ο πονος αυξανεται οσο περναει ο καιρος...που σημαινει οτι οταν εγχειριστεις σταματας την εκφυλιση εκει που εχει φτασει, δεν ανακτας χαμενη δυναμη αλλα σταματας να χανεις και βασικα σταματας να πονας...αρα ναι μεν εχω μειωμενη δυναμε στα χερια αλλα δεν εχω πια πονους και μουδιασματα...φαντασου πριν κανω την εγχειρηση προ δεκαετιας που καπνιζα το πρωι δεν μπορουσα να πατησω ουτε τον αναπτηρα...χαλια...τελος παντων στη συγκεκριμενη παθηση οσο το αφηνεις απλα χειροτερευεις την κατασταση που θα βρεθεις...

Οσο για το παιδι για την ωρα μια χαρα...Εχω παρει και σλινγκ ωστε να μην ζοριζω μονο τα χερια οταν βαρυνει αλλα να μοιραεται το βαρος...και η γιατρος μας χτες μου ειπε για προωρο μονο σλινγκ μπορω να χρησιμοποιησω απο μαρσιπο οποτε σουπερ...απο αυριο θα αρχισω να πειραματιζομαι και με αυτο...ενα ενα...;-)

Αυτο που εχω κοψει βεβαια εδω και χρονια ειναι το σιδερο...ειναι αδυνατον να τα καταφερω...θελω τον πενταπλασιο χρονο οποτε απλα δε συμφερει...παιρνω μια κοπελα για το σιδερο και δεν παιδευομαι πια...;-)

4 hours ago, NatasaP είπε:

Πλενόμενες δεν έπαιρνα με τίποτα  όμως...δεν μου φτάνουν όλα τα άλλα θα είχα κ αυτές;;;;γρρρρρ.....

πιο πολύ ανησυχώ για τον άντρα μου σε σχέση αηδίας κ μετά μυρωδιάς να πω την αλήθεια.

 

Καλα δεν ειναι τοσο τραγικο...εει κι εκει ενα χαρτακι φαντασου που το πετας με τα πολλα πολλα...οποτε δεν μενει και τιποτα...;-)

Ο δικος μου παντως που ηταν καθετοςστο ποιος αλλαζει το παιδι κλπ....και που εχει και ηδη δυο μεγαλα παιδια...αν θυμαμαι καλα νομιζω οτι η πρωτη δουλεια που εκανε ηταν να την αλλαξει....σε μια στιγμη που παλευα με τα θηλατρα και τα γαλατα...Δεν θελουν πιεση μωρε αν το δουν σαν βοηθεια η σαν αναγκη...η και σαν ευχαριστηση κανουν πολλα περισσοτερα αποσα λενε...τροπο θελει...και να τους αφηνουμε κι εμεις λιγο χωρο..;-)Στο ξαναλεω παντως σαν ταλκ μυριζουνε ειδικα αν εχουν γαλατακι δικο σου..;-)


JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, NatasaP είπε:

Ευάκιιιιι ουυυ ουυυυ που χάθηκες βρέ;;; πως είσαι;;; ο μικρός;;;;

Να σαι καλά κοριτσάκι μου....φτάσαμε να μετράμε αντίστροφα είδες;;;;

Κ εσύ εφτασές στα μισά πλέον...αέρα θα περάσουν κ οι υπόλοιποι!!!!!!

 

εδω ειμαι νατασακι σας διαβαζω οσο πιο συχνα μπορω απλα δεν γραφω γιατι ξεχναω οσα θελω να σχολιασω κ νευριαζω με μενα..χαχαχα 

καλα ειμαι κ εγω κ ο μικρος μεγαλωνει φτασαμε  τα 400γρ .. δυστυχως ειναι στριμωγμενο το καημενουλι μου λογω  διαφραγματος στη μητρα κ ανησυχω λιγο αλλα μεχρι στιγμης παμε πολυ καλα .την αλλη βδομαδα εχουμε κ τη β επιπεδου ... μακαρι να περασουν αερα αγαπη κ να μην εχουμε ασχημες εξελιξεις...   ειμαι αισιοδοξη παντως οτι ολα θα πανε καλα..


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου και για τις συμβουλές και για τα περαστικα.

Ώστε Carpe δεν ανακτάς τη δύναμή σου..... Χμμμ.... Ανησυχητικό.... Πρέπει να το δω με την πρώτη ευκαιρία.

Ευάκι που χάθηκες βρε κορίτσι;! 400 γρ. Ο γιος, ε; Μπράβο σας! Με το καλό να πάνε όλα κατ' ευχήν!

Angie, βγαινετε με το μπουκλάκι βολτίτσες; Καλά κανετε. Χρειάζεται και στη μαμα και στην κόρη να ξεφεύγετε απ'  την καθημερινότητα του σπιτιού.

Νατασσακι, έλα και τελειώνεις! Σιγα-σιγά τον έφαγες τον γαιδαρο!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε???εχω μερες να μπω γιατι δεν έχω ίντερνετ πλέον σπίτι :( Σας διάβασα όλες και ξεκινάω :

Νατασάκιιιι μου μπήκες στο μήνα σου,επιτέλους θα γνωρίσεις το παιδάκι σου,με το καλό και με ένα πόνο αγάπη μου!! :*

Καρπε μου χαιρομαι πολυ που εχετε πλέον τη μπουμπουκα σας σπίτι και την έχεις στην αγκαλίτσα σου :* από δω και περα θα πανε όλα καλά :)

Ευακι μου τι κανεις πως είσαι???Μεγαλώνει το μπουμπούκι σου!!Εύχομαι να βγουν όλα τέλεια στην β επιπέδου!!! :*

Ροζαλι μου συγχαρητήρια για το φύλο του μωρού σου εύχομαι όλα να πάνε ομαλά και να έχεις μία τελεια εγκυμοσύνη :*

Μαρακι και Ελενάκι πολυ ωραίες ετοιμάσιες έχετε με τους γάμους κ βαφτίσεις !!! Περιμένω Φοτος :*

Γεωργια μου είσαι καλύτερα τώρα???Είναι δύσκολο αυτό που έχεις ρε γαμωτο μεγάλη ταλαιπωρία αλλά όπως λέει και η καρπε καλύτερα να το κοιτάξεις και να μην το αφήσεις άλλο :*

Αντζυ μου υπομονή ειδικά με τους κολικούς...Ήταν έτσι το ανηψακι μου και η αδελφή μου ψιλοταλαιπωρηθηκε κανα εξαμηνο...ασε που έβλεπα τον μικρό και πονουσε ή ψυχή μου :( Εύχομαι να κοιμηθείς λιγο παραπάνω και όλα να πάνε καλά :*

Τα δικα μ νέα κορίτσια είναι τα ιδια με μια διαφορά: με πιάσε κατι σαν αλλεργία και δςν ξέρω από τι :( ξινομαι σε μερικά σημεία κ βγαίνουν σαν αυτά που βγάζουμε όταν μας τσιμπάει κουνούπι...Μετά με πιάνει σε άλλο σημείο γενικά ολη μέρα βγάζω από ένα σημείο στο άλλο...Αλλά μετά από λίγο εξαφανίζονται κ μετά ξανά από την αρχή ..Κ δεν ξέρω από τι είναι. :(

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου και για τις συμβουλές και για τα περαστικα.

Ώστε Carpe δεν ανακτάς τη δύναμή σου..... Χμμμ.... Ανησυχητικό.... Πρέπει να το δω με την πρώτη ευκαιρία.

Ευάκι που χάθηκες βρε κορίτσι;! 400 γρ. Ο γιος, ε; Μπράβο σας! Με το καλό να πάνε όλα κατ' ευχήν!

Angie, βγαινετε με το μπουκλάκι βολτίτσες; Καλά κανετε. Χρειάζεται και στη μαμα και στην κόρη να ξεφεύγετε απ'  την καθημερινότητα του σπιτιού.

Νατασσακι, έλα και τελειώνεις! Σιγια-σιγά τον έφαγες τον γαιδαρο!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...