Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Ευχαριστω κοριτσια μου!!!!

Δεσποινακι σιγα σιγα ολα θα γινουν!!! Θα δεις οσο μεγαλωνει θα παιζει με τα παιχνιδια του και θα εχεις περισσοτερο χρονο!

Μαρακι μου με το καλο και εσεις!!! Αγχωνομαι λιγο γιατι φτιαχνω εγω τις μπομπονιερες( θα σας τις στειλω να τις δειτε) , και σε νυφικο και πρεπει να παμε απο βδομαδα να παρουμε υφασματα με την μητερα μου για να μου ξεκινησει να το φτιαχνει! Γυρισε ο κουκλος!!!;;;; Τι καλα!!!! Ειδες τα μαναρια θελουν το χωρο τους. Και εμενα αν δεν μου το ειχε πει ο γιατρος δεν θα το σκεφτομουν καν! Το εβαζα στον καναπε εγω αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι χρειαζονται πιο σκληρο σταθερο πατωμα για να γυμναζονται ανετα και να παταει σταθερα να γυριζει! Το παρκο δεν το εχω βαλει ακομα! Το εχω για αργοτερα οταν θα μπουσουλαει να τον βαζω λιγο μεσα για να πηγαινω εστω στην τουαλετα χωρις να την ψαχνω και για να πιανετε σιγα σιγα να σηκωνεται για να περπατησει. ωχ το πλησιασε η πεθερα με ιωση;;;; ΜΕ ΤΙ ΜΥΑΛΟ!!!! ΠΦΦΦΦΦ!!!!! περαστικα σας μαρακι!!! Οσο για τις πανες εχεις δικιο! Εμπειροι γονεις μου ειπαν οτι προσφορα θεωρειται οταν ειναι απο 0.20 ευρω και κατω το τεμαχιο. Τα εχει αναλαβει ο αντρας μου αυτα ευτυχως! χιχι!!!

Αχ αφηστε μενουν μονο 4 μηνες για να χασουμε οτι κιλο μπορουμε! ειμαι ηδη μειων 8 κιλα σε δυο μηνες. θελω αλλα 8 να χασω τουλαχιστον μεχρι τοτε!! Θα ξεκινησω εντατικα διατροφη και γυμναστικη γιατι ψιλο χαλαρωσα λιγο αυτες τις μερες!!! Αλλα γενικα ειμαι ενα ψιλο ερειπιο. Αν κοιμηθω ανασκελα, το πρωι ξεραινεται η μεση μου απ οταν γεννησα. Μαλλον ειναι απο το βάρος τοσους μηνες ή απο το γεγονος οτι μαζευουν παλι τα κοκκαλα ή απο την ακινησια τοσο καιρο!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18 minutes ago, marakiinlove είπε:

Ελενάκι μου με το καλό όλα!!!! Θα τα προλάβεις και θα είναι υπέροχα!! Εμένα μου έμειναν 2 μήνες!! Βέβαια ο Μάρτης θα έχει το πιο πολύ τρέξιμο!!! Περιμένω αυτη την εβδομάδα τα προσκλητηρια να βγουν!! Αν και μας τα εχει καθυστερήσει αρκετα αυτός!! Πφφφ....

 

Κορίτσια καλημέρα!!!!!

Γυρισεεεεεε!!! Ο μικρός από ανασκελα μπρούμητα!!! Με προβληματισε το ελενακι και ετσι εστρωσα μια κουβέρτα στο πατωμα και σε 2 μέρες γυρισε!! Μάλλον το πάρκο τον περιόριζεε!!

Είμαι πολύυυυ Χαπιιιιιιι!!!!!!!!!!

Νατασού???? Πως πάνε τα πλυντήρια??? Αυτη την εβδομάδα ερχονται και τα επιπλαα!! γιούπιιιι!!!!!

Έχεις κάποιον να σε βοηθήσει????

Για την πεθερά δεν ρωτάω καν... μην σπάσει κανένα νύχιιιι!!!!χοχοχοχοχο!!!

Μελένια μου πλησιάζει ο καιρός!!!! θα δεις που όλα καλά θα πάνε!! 

Μελιτινάκι μου και να δεις όταν γεννιούνται τι ωραια ξοδευεις και χαμπάρι δεν παίρνεις!!!

Κορίτσια τα πάμπερς θα κανετε υπομονη και θα τα παίρνετε από μεγαλα καταστήματα σε προσφορα!! Τα ειχε πχ στα λιντλ από 13 στα 9 ευρω το πακέτο!!! Βεβαια τα πρωτα 2 νουμερα δεν τα βγάζουν προσφορα!!!

Εγω την πάτησα γτ από το νο 2 είχα πάρει πολλά και δεν το φορεσε πολύ ο μικρος! Και ετσι εχω 3 πακέτα κλειστα!! Τωρα είμαστε στο νο 4!!!!

Λίγο συναχωμένο ειναι το σεινοσαυράκι μου!! Τον πλησίασε η πεθερα με ιωση!!!! Δλδ ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Πφφφφφφ....... Σας φιλωωω!!!!!!!

Ευχαριστω Μαρακιιιι...!!! Μπραβο στο αγορι σου, τωρα ποιος τον σταματαει απο τις τουμπιτσες του. χιχιχιχι...

Περαστικα στο δεινοσαυρακι σου κ μακρια απο ιωσεις!!! :P

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rosali είπε:

Ελενίτσα, η ώρα η καλή!!! Τι έχετε σκεφτεί να κάνετε; Θα κάνετε άλλες μπομπονιέρες για το γάμο και άλλες για τη βάφτιση ή κοινές; Τι χρώματα θα έχετε; Για πες καμιά λεπτομέρεια!

Ροζαλι μου θα εχουμε θεμα καρδιες( ροζ λογω της μπεμπας) και φτιαχνω για τις μπομπονιερες σαπουνακια ροζ και λευκα τριανταφυλλα σε σχημα καρδιας σε κουτακια διαφανα με ροζ και μπεζ κορδελες και τουλια αντιστοιχα(θα σας τα στειλω να τα δειτε). μια μπομπονιερα θα εχουμε αλλα ισως κανω και παιδικες. Θελω να φτιαξω στην εισοδο του μαγαζιου που θα κανουμε το τραπεζι candy bar  με καραμελακια κλπ και για τα τραπεζια θα βαλω ροζ ρανερς απο οργατζα και βαζα με ροζ κορδελες και ασπρα κλαδια που θα κρεμονται ροζ ξυλινες καρδιες. Καπως ετσι τα εχω φανταστει. Και τα προσκλητηρια ειναι παλι λευκα με ροζ τριανταφυλενια καρδια. Γενικα θα εχουμε στολισμο βαπτισης και οχι γαμου.


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Eleni1986 said:

Ροζαλι μου θα εχουμε θεμα καρδιες( ροζ λογω της μπεμπας) και φτιαχνω για τις μπομπονιερες σαπουνακια ροζ και λευκα τριανταφυλλα σε σχημα καρδιας σε κουτακια διαφανα με ροζ και μπεζ κορδελες και τουλια αντιστοιχα(θα σας τα στειλω να τα δειτε). μια μπομπονιερα θα εχουμε αλλα ισως κανω και παιδικες. Θελω να φτιαξω στην εισοδο του μαγαζιου που θα κανουμε το τραπεζι candy bar  με καραμελακια κλπ και για τα τραπεζια θα βαλω ροζ ρανερς απο οργατζα και βαζα με ροζ κορδελες και ασπρα κλαδια που θα κρεμονται ροζ ξυλινες καρδιες. Καπως ετσι τα εχω φανταστει. Και τα προσκλητηρια ειναι παλι λευκα με ροζ τριανταφυλενια καρδια. Γενικα θα εχουμε στολισμο βαπτισης και οχι γαμου.

Μια χαρά είναι ο στολισμός. Θα ταίριαζε άνετα και σε γάμο. Τα σαπουνάκια τα είχα σκεφτεί κι εγώ όταν έφτιαχνα τις μπομπονιέρες του μικρού! Να σου πω, έχεις βρει πουθενά να είναι φθηνά; Συνήθως κοστίζουν αρκετά και αν βάλεις και τις κορδέλες, και τα κουφέτα κλπ βγαίνει υψηλή η τιμή ανά τεμάχιο.


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rosali είπε:

Μια χαρά είναι ο στολισμός. Θα ταίριαζε άνετα και σε γάμο. Τα σαπουνάκια τα είχα σκεφτεί κι εγώ όταν έφτιαχνα τις μπομπονιέρες του μικρού! Να σου πω, έχεις βρει πουθενά να είναι φθηνά; Συνήθως κοστίζουν αρκετά και αν βάλεις και τις κορδέλες, και τα κουφέτα κλπ βγαίνει υψηλή η τιμή ανά τεμάχιο.

Τα σαπουνακια τα φτιαχνω μονη μου. Εχω παρει καλουπι , σαπουνομαζα, χρωμα και αρωμα. Τα λιωνω τα ανακατεβω οπως τα θελω τα βαζω στο καλουπι και ετοιμα. και βγαινει πολυ οικομικα ετσι. Για 300 μπομπονιερες(ισωσ και παραπανω) μου βγαινει 250 ευρω ενω ετοιμες που σκεφτομουν απλες τελειως (τουλι με κουφετα) 1.40 η μια δηλαδη 500 ευρω περιπου συνολο.

Αλλα δεν το κανω τοσο για το οικομικο αλλα γιατι μαρεσει και εχω κατι να ασχολουμαι!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

46 minutes ago, marakiinlove είπε:

Ελενάκι μου με το καλό όλα!!!! Θα τα προλάβεις και θα είναι υπέροχα!! Εμένα μου έμειναν 2 μήνες!! Βέβαια ο Μάρτης θα έχει το πιο πολύ τρέξιμο!!! Περιμένω αυτη την εβδομάδα τα προσκλητηρια να βγουν!! Αν και μας τα εχει καθυστερήσει αρκετα αυτός!! Πφφφ....

 

Κορίτσια καλημέρα!!!!!

Γυρισεεεεεε!!! Ο μικρός από ανασκελα μπρούμητα!!! Με προβληματισε το ελενακι και ετσι εστρωσα μια κουβέρτα στο πατωμα και σε 2 μέρες γυρισε!! Μάλλον το πάρκο τον περιόριζεε!!

Είμαι πολύυυυ Χαπιιιιιιι!!!!!!!!!!

Νατασού???? Πως πάνε τα πλυντήρια??? Αυτη την εβδομάδα ερχονται και τα επιπλαα!! γιούπιιιι!!!!!

Έχεις κάποιον να σε βοηθήσει????

Για την πεθερά δεν ρωτάω καν... μην σπάσει κανένα νύχιιιι!!!!χοχοχοχοχο!!!

Μελένια μου πλησιάζει ο καιρός!!!! θα δεις που όλα καλά θα πάνε!! 

Μελιτινάκι μου και να δεις όταν γεννιούνται τι ωραια ξοδευεις και χαμπάρι δεν παίρνεις!!!

Κορίτσια τα πάμπερς θα κανετε υπομονη και θα τα παίρνετε από μεγαλα καταστήματα σε προσφορα!! Τα ειχε πχ στα λιντλ από 13 στα 9 ευρω το πακέτο!!! Βεβαια τα πρωτα 2 νουμερα δεν τα βγάζουν προσφορα!!!

Εγω την πάτησα γτ από το νο 2 είχα πάρει πολλά και δεν το φορεσε πολύ ο μικρος! Και ετσι εχω 3 πακέτα κλειστα!! Τωρα είμαστε στο νο 4!!!!

Λίγο συναχωμένο ειναι το σεινοσαυράκι μου!! Τον πλησίασε η πεθερα με ιωση!!!! Δλδ ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Πφφφφφφ....... Σας φιλωωω!!!!!!!

αρχισαμε τις τουμπες??????μπραβο το δεινοσαυρακι.

η πεθερα πλησιασε το μωρο με ιωση???ελεοςςςςς(τη διη μου μου θυμιζεις)


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω πόσα γράψατε...

Σουίνι μου πρός το παρόν απλά πλένω κ απλώνω...τα χθεσινά δεν στέγνωσαν ακόμα οπότε αύριο μάλλον σιδέρωμα που το βαριέμαι όσο δεν φαντάζεσαι.

Ο σκύλος πάει στα μωρουδιακά κ τα μυρίζει,τον έχει τρελάνει η μυρωδιά χαχα.Τα μικρά σου τι κάνουν;;;;

Ροζαλάκι νομίζω πως πρεπει να μετακομίσεις αν θες κ τρίτο...τα παιδάκια θέλουν το χώρο τους οσο μεγαλώνουν .

Μελιτίνη τι πήρες στην μπουμπού;;;;κ εγω έκανα την βόλτα μου το πρωί με τον ήλιο κ ήταν υπέροχα...

Μελένια πάνε κ οι ενεσούλες,ποιος σε πιάνει τώρα....φτιάξε το γλυκό κ ασε τα δαμάσκηνα για τον άντρα σου χαχαχα!!!!!!

Ελενάκι μου τα πιο όμορφα τρεξίματα,με το καλό να γίνουν ολα όπως τα θέλετε κ τα ονειρεύεστε....

Μπράβο σου που έχεις διάθεση κ τα φτιάχνεις όλα εσύ!!φτού φτού!!!!!

Δεσποινάκι μου το έλεγε κ μια φίλη,απορροφητήρας κ σκούπα ηλεκτρική κ τέζα το μωρό για ύπνο....

χχαχαχαχαχα τρομερό πράγμα ο λευκός θόρυβος!!!!

Μαράκι μου δεν θα σχολιάσω την πεθερά άρρωστη γιατί θα ανέβουν οι παλμοί μου...τα πλυντήρια καλά πάνε,σιγά σιγά θα σιδερώσω κιόλας..Βοήθεια εχω μόνο τον άντρα μου ,η μαμά μου που ήθελε να βοηθήσει έχει τρεξίματα οπότε είναι αδύνατο κ η άλλη κ να ήθελε δεν την αφήνω να πλησιάσει τίποτα.Να σου πω καλύτερα γιατί αν είχα την μαμά μου εδώ θα μου κουβαλιώταν κ αυτή.Ξεκίνησε τουμπίτσες η ψυχούλα;;;; τέλειαααα!!!!

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Eleni1986 είπε:

Ευχαριστω κοριτσια μου!!!!

Δεσποινακι σιγα σιγα ολα θα γινουν!!! Θα δεις οσο μεγαλωνει θα παιζει με τα παιχνιδια του και θα εχεις περισσοτερο χρονο!

Μαρακι μου με το καλο και εσεις!!! Αγχωνομαι λιγο γιατι φτιαχνω εγω τις μπομπονιερες( θα σας τις στειλω να τις δειτε) , και σε νυφικο και πρεπει να παμε απο βδομαδα να παρουμε υφασματα με την μητερα μου για να μου ξεκινησει να το φτιαχνει! Γυρισε ο κουκλος!!!;;;; Τι καλα!!!! Ειδες τα μαναρια θελουν το χωρο τους. Και εμενα αν δεν μου το ειχε πει ο γιατρος δεν θα το σκεφτομουν καν! Το εβαζα στον καναπε εγω αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι χρειαζονται πιο σκληρο σταθερο πατωμα για να γυμναζονται ανετα και να παταει σταθερα να γυριζει! Το παρκο δεν το εχω βαλει ακομα! Το εχω για αργοτερα οταν θα μπουσουλαει να τον βαζω λιγο μεσα για να πηγαινω εστω στην τουαλετα χωρις να την ψαχνω και για να πιανετε σιγα σιγα να σηκωνεται για να περπατησει. ωχ το πλησιασε η πεθερα με ιωση;;;; ΜΕ ΤΙ ΜΥΑΛΟ!!!! ΠΦΦΦΦΦ!!!!! περαστικα σας μαρακι!!! Οσο για τις πανες εχεις δικιο! Εμπειροι γονεις μου ειπαν οτι προσφορα θεωρειται οταν ειναι απο 0.20 ευρω και κατω το τεμαχιο. Τα εχει αναλαβει ο αντρας μου αυτα ευτυχως! χιχι!!!

Αχ αφηστε μενουν μονο 4 μηνες για να χασουμε οτι κιλο μπορουμε! ειμαι ηδη μειων 8 κιλα σε δυο μηνες. θελω αλλα 8 να χασω τουλαχιστον μεχρι τοτε!! Θα ξεκινησω εντατικα διατροφη και γυμναστικη γιατι ψιλο χαλαρωσα λιγο αυτες τις μερες!!! Αλλα γενικα ειμαι ενα ψιλο ερειπιο. Αν κοιμηθω ανασκελα, το πρωι ξεραινεται η μεση μου απ οταν γεννησα. Μαλλον ειναι απο το βάρος τοσους μηνες ή απο το γεγονος οτι μαζευουν παλι τα κοκκαλα ή απο την ακινησια τοσο καιρο!!!

ποσο σας θαυμαζω χρυσοχερες...κ μπομπονιερες κ νυφικο χειροποιητα???μπραβοοοοοο..ολα θα τα προλαβετε κ τα κιλα θα χαθουν γρηγορα...

προς το παρον ο μιρος μονο με το στηθος ασχολειται,με βεπω να κυκλοφορουμε με ασιδερωτα μεχρι να πιασει ο μπεμπης τα παιχνιδια του.

 


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

τα καταφεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα......

1 μηνα παιδευτηκα ....μονοοοοοοοο....εφτιαξα τικερακι γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι

 

  • Μου αρέσει 1

x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Δέσποινa είπε:

τα καταφεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα......

1 μηνα παιδευτηκα ....μονοοοοοοοο....εφτιαξα τικερακι γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι

 

αχ πες μου και εμενα πως το εφτιαξες γιατι μου εχει σπασει τα νευρα!!!!

3 hours ago, NatasaP είπε:

Πωπω πόσα γράψατε...

Σουίνι μου πρός το παρόν απλά πλένω κ απλώνω...τα χθεσινά δεν στέγνωσαν ακόμα οπότε αύριο μάλλον σιδέρωμα που το βαριέμαι όσο δεν φαντάζεσαι.

Ο σκύλος πάει στα μωρουδιακά κ τα μυρίζει,τον έχει τρελάνει η μυρωδιά χαχα.Τα μικρά σου τι κάνουν;;;;

Ροζαλάκι νομίζω πως πρεπει να μετακομίσεις αν θες κ τρίτο...τα παιδάκια θέλουν το χώρο τους οσο μεγαλώνουν .

Μελιτίνη τι πήρες στην μπουμπού;;;;κ εγω έκανα την βόλτα μου το πρωί με τον ήλιο κ ήταν υπέροχα...

Μελένια πάνε κ οι ενεσούλες,ποιος σε πιάνει τώρα....φτιάξε το γλυκό κ ασε τα δαμάσκηνα για τον άντρα σου χαχαχα!!!!!!

Ελενάκι μου τα πιο όμορφα τρεξίματα,με το καλό να γίνουν ολα όπως τα θέλετε κ τα ονειρεύεστε....

Μπράβο σου που έχεις διάθεση κ τα φτιάχνεις όλα εσύ!!φτού φτού!!!!!

Δεσποινάκι μου το έλεγε κ μια φίλη,απορροφητήρας κ σκούπα ηλεκτρική κ τέζα το μωρό για ύπνο....

χχαχαχαχαχα τρομερό πράγμα ο λευκός θόρυβος!!!!

Μαράκι μου δεν θα σχολιάσω την πεθερά άρρωστη γιατί θα ανέβουν οι παλμοί μου...τα πλυντήρια καλά πάνε,σιγά σιγά θα σιδερώσω κιόλας..Βοήθεια εχω μόνο τον άντρα μου ,η μαμά μου που ήθελε να βοηθήσει έχει τρεξίματα οπότε είναι αδύνατο κ η άλλη κ να ήθελε δεν την αφήνω να πλησιάσει τίποτα.Να σου πω καλύτερα γιατί αν είχα την μαμά μου εδώ θα μου κουβαλιώταν κ αυτή.Ξεκίνησε τουμπίτσες η ψυχούλα;;;; τέλειαααα!!!!

 

 

χιχιχι!!υπομονη!!και εγω τα ετοιμασα!!σπασανε τα νευρα μου στο σιδερο γιατι ειχα πολλαααα φορεματακια!!ζαρες,πτιετες,φρουφρου τα νευρα μου!!ενω του μικρου ηταν ευκολα!!βεβαια δε συγκρινονται......απλα χαζεψα με τα ρουχα τις μικρης!!γεμισα τα συρματα με ροζ ρουχάλακια!!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια όμορφα! Μια χαρά σας βρίσκω όλες! :)

Λενιώ η ωρα η καλή να είναι και ολα να γίνουν όπως τα θέλετε κορίτσι μου!

Μαράκι μπραβο στον μπεμπη σου και περαστικά του. Μα τι σκεφτονται όλοι οι μεγαλοι πια με τις ιώσεις;!.... Ίδια νοοτροπία έχουν σχεδόν όλοι τους.

Δεσποινιω με 'γεια τα τικερακια!

Νατασσού πλένε, πλένε!

Μελιτινακι βλεπω κανεις γυμναστική ακαθεκτη! Εύγε!

Ροζαλακι, αγοράκι πάλι, ε; Γερό να 'ναι και το τρίτο θα είναι κοριτσάκι.

Τα υπολοιπα κορίτσια μας που είναι;

Η μπεμπουλα της Carpe τι να κάνει;

Μελένια  μου μπραβο που περάσατε όμορφα. Κι εγώ περιμένω πως και πως να φυγουμε αυτό το τριημερο για τα μερη της μαμας μου.

Ολγακι πως είσαι; Είσαι καλύτερα;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, sweeney todd είπε:

αχ πες μου και εμενα πως το εφτιαξες γιατι μου εχει σπασει τα νευρα!!!!

χιχιχι!!υπομονη!!και εγω τα ετοιμασα!!σπασανε τα νευρα μου στο σιδερο γιατι ειχα πολλαααα φορεματακια!!ζαρες,πτιετες,φρουφρου τα νευρα μου!!ενω του μικρου ηταν ευκολα!!βεβαια δε συγκρινονται......απλα χαζεψα με τα ρουχα τις μικρης!!γεμισα τα συρματα με ροζ ρουχάλακια!!!!!

Αχ τι καλάααα!!!! Να δω κ εγώ πότε θα ετοιμάσω όλα να είμαι χαλαρή.

Είπαμε τα κορίτσια είναι ευνοημένα στα ρουχαλάκια ενώ τα αγοράκια μένουν παραπονεμένα.

4 hours ago, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια όμορφα! Μια χαρά σας βρίσκω όλες! :)

Λενιώ η ωρα η καλή να είναι και ολα να γίνουν όπως τα θέλετε κορίτσι μου!

Μαράκι μπραβο στον μπεμπη σου και περαστικά του. Μα τι σκεφτονται όλοι οι μεγαλοι πια με τις ιώσεις;!.... Ίδια νοοτροπία έχουν σχεδόν όλοι τους.

Δεσποινιω με 'γεια τα τικερακια!

Νατασσού πλένε, πλένε!

Μελιτινακι βλεπω κανεις γυμναστική ακαθεκτη! Εύγε!

Ροζαλακι, αγοράκι πάλι, ε; Γερό να 'ναι και το τρίτο θα είναι κοριτσάκι.

Τα υπολοιπα κορίτσια μας που είναι;

Η μπεμπουλα της Carpe τι να κάνει;

Μελένια  μου μπραβο που περάσατε όμορφα. Κι εγώ περιμένω πως και πως να φυγουμε αυτό το τριημερο για τα μερη της μαμας μου.

Ολγακι πως είσαι; Είσαι καλύτερα;

Ααα τι όμορφα που θα φύγετε.....να περάσετε τέλεια!!!!

Πλένω πλένω κ τον ατελείωτο έχουν χαχαχαχα!!!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!

 

Εμεις επιτελους χτες ηρθαμε στο σπιτι μας!!!

Εχουμε ενα καταπληκτικο προγραμμα βεβαια...Ανα τριωρο πρεπει να τρωμε....Αλλα μιση ωρα πριν τη βαζω και λιγο στο στηθος να μαθαινει σιγα σιγα απο την πηγη μπας και γλιτωσω καμια αντληση...μετα τρωμε μιση ωρα απο τα ετοιμα, μετα πρεπει να κανω αντληση, μετα αλλαγμα και προετοιμασια γαι την επομενη φορα...συμπερασμα...μενει μονο μιση ωρα για να ξεκινησει το επομενο τριωρο χαχα

Αυριο κανονισαμε να ερθει ν μας δει και γιατρος...Γενικα ειναι πολυ ησυχη η μπουμπου μου...λιγο μου μουρμουραει οταν ειναι να την αλλαξω...αλλα νιαουριζει δεν κλαιει..φτου φτου φτου μη το ματιασω το κοριτσι!!Ειμαι τοσο χαρουμενη που ηρθε σπιτι..μπηκαμε και καραντινα να μην μας πολυερχονται τωρα που ειναι αρχη ακομα...τουλαχιστον να βρουμε τους ρυθμους μας..και μετα σιγα σιγα βλεπουμε...

Φιλια κοριτσια μου,...σας διαβαζω αναμεσα στα ταισματα μας..


JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Carpediem είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!

 

Εμεις επιτελους χτες ηρθαμε στο σπιτι μας!!!

Εχουμε ενα καταπληκτικο προγραμμα βεβαια...Ανα τριωρο πρεπει να τρωμε....Αλλα μιση ωρα πριν τη βαζω και λιγο στο στηθος να μαθαινει σιγα σιγα απο την πηγη μπας και γλιτωσω καμια αντληση...μετα τρωμε μιση ωρα απο τα ετοιμα, μετα πρεπει να κανω αντληση, μετα αλλαγμα και προετοιμασια γαι την επομενη φορα...συμπερασμα...μενει μονο μιση ωρα για να ξεκινησει το επομενο τριωρο χαχα

Αυριο κανονισαμε να ερθει ν μας δει και γιατρος...Γενικα ειναι πολυ ησυχη η μπουμπου μου...λιγο μου μουρμουραει οταν ειναι να την αλλαξω...αλλα νιαουριζει δεν κλαιει..φτου φτου φτου μη το ματιασω το κοριτσι!!Ειμαι τοσο χαρουμενη που ηρθε σπιτι..μπηκαμε και καραντινα να μην μας πολυερχονται τωρα που ειναι αρχη ακομα...τουλαχιστον να βρουμε τους ρυθμους μας..και μετα σιγα σιγα βλεπουμε...

Φιλια κοριτσια μου,...σας διαβαζω αναμεσα στα ταισματα μας..

Καλημερούδιαααα Κάρπε μου,μα τι όμορφα νέα είναι αυτά;;;;;; :wub:

Πόσο χάρηκα!!!!!Μα τι όμορφο πρόγραμμα που έχετε;;;;Είμαι σίγουρη για την χαρά σας,το περίμενες πως κ πως!!!!!! 

Κορίτσι μου την καραντίνα κράτησε  την να σαραντήσει κ αργότερα να την δούν,δεν υπάρχει λόγος κανείς να έρθει σπίτι σας τώρα .

Το μωρό δεν είναι αξιοθέατο,και κανένας δεν προσφέρει τίποτα με την επίσκεψη .

Φιλιά πολλά πολλά κ στις 2σας!!!!!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...