Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

4 minutes ago, melitini81 είπε:

Μελενια και που να δεις όταν μείνεις έγκυος πόσο ευσυγκίνητη θα είσαι! :-D:-D Θετικές σκέψεις και να σκέφτεσαι μόνο το επόμενο βήμα, μην πελαγώνεις. Προς το παρόν περιμένουμε την Παρασκευή τα καλά νέα από τον υπέρηχο. 

Carpe πραγματικά ακούγεται πολύυυυ δύσκολο το πρόγραμμά σας! Κουράγιο μανούλα! 

Πωπω Δέσποινα δώσε καμία κι από μένα αν αρχίσεις! :mad: Πραγματικά εξοργίζομαι! Ελπίζω τουλάχιστον να μην επηρεάζεται ο άντρας σου και να τον έχεις με το μέρος σου. 

Μμμμ γεωργία μια χαρά το χταποδάκι. Εμένα εκτός από τα θαλασσινά μου αρέσουν οι γίγαντες, τα ντολμαδάκια γιαλαντζί, το τουρσί, λαγάνα με χαλβά και ελιές για πρωινό, γενικά το τραπέζι της Καθαράς Δευτέρας είναι από τα αγαπημένα μου. Όπως και της 25ης Μαρτίου, τρελαίνομαι για μπακαλιάρο με ωραία τραγανή κρούστα και άπειρη σκορδαλιαααα χαχα. Καλή ξεκούραση!

Ελενάκι καλησπέρα! Τι κάνετε; Η φραουλίτσα; 

καπου καπου παθαινει κατι αναλαμπες κι αυτος του τυπου μηπως κουραζομαι αδικα αλλα γενικα ειναι με το μερος μου κ ο μονος που με βοηθαει.

εγω αυτο για το οποιο τρελαινομαι την Κ.Δευτερα ειναι η ταραμοσαλατα...μπορω να φαω ολοκληρο ταπερ

 

28 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα μωρομανούλες και μέλλουσες μανούλες!

Ήρθα κι εγώ στο σπιτάκι μου, πριν λίγο. Εχθές στη δουλεια σε ένα μικρό διαλειμμα που έκανα, μπηκα λίγο από το κινητό, αλλά δεν προβαλλόταν πληκτρολόγιο για να γράψω!

Carpe μου χάρηκα τόσο πολύ που πήγατε επιτέλους στο σπιτάκι σας! Και μπράβο σου που το παλευεις με τον θηλασμό.

Μέλλουσες νυφούλες πολύ μου αρέσουν οι ετοιμασίες σας! Θα λάμπετε από τη διπλή ευτυχία!

Μελενια κι εγώ πιστεύω πως επηρεάζεσαι από τις ορμόνες. Ήμουν κι εγώ έτσι τότε. Μην ανησυχείς. Θα περάσει κι αυτό. Έρχεται και η Παρασκεηηηηή με τα πρώτα καλά νέα!

Annie, έβαλες το τελευταίο πλυντηριάκι;

Νατασσού πως πάει το σίδερο; Τελειωνεις; Τα επιπλάκια αργούν, αλλά δεν πειράζει. Το καλό πράγμα, αργεί να γίνει!

Angie, Δεσποινιώ σας παιδευουν τα αγόρια σας; Ε... κάθε αρχή και δύσκολη! Δεσποινιω πολύ μ' αρέσει η φωτο σου.

Μελιτινακι, με τα σαρακοστιανα μου άνοιξες την όρεξη! Μμμμμμ..... χταποδάκι κοκκινιστό με μακαρονακι κοφτο σκέφτηκα μεταξύ των άλλων. Βέβαια δεν τρωνε κανονικα λάδι την Καθαρή Δευτέρα, αλλα δεν βαριέσαι...  μαλλον θα το φτιάξουμε αυτό το φαγάκι.

Τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια της παρέας μας. Να με συμπαθατε αν ξεχασα καμία. Κάνει και νύστα zzzzzzz.......

τρεχα να ξεκουραστεις Γεωργια μου....κοιμησου κ για μενα


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 minutes ago, Δέσποινa είπε:

γω αυτο για το οποιο τρελαινομαι την Κ.Δευτερα ειναι η ταραμοσαλατα...μπορω να φαω ολοκληρο ταπερ

Χαχα δεσποινάκι, επίτηδες την παρέλειψα γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν κάνει να φάμε :confused: Και κάνω σαν να μην υπάρχει για να μη με κολάζει! :tongue: Εννοείται ότι είναι αγαπημένη και μπορώ κι εγώ να φάω ολόκληρο τάπερ!! 


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μελιτινακι μου καλα ειναι η μικρουλα μου!!!! Εσεις πως ειστε;;;

Δεσποινακι ελεος με τους ανιδεους!!! Τουλαχιστον εχεις τον αντρουλη σου!!! Εγω ευτυχως δεν ειχα τετοια, ισα ισα το αντιθετο θα ελεγα, το λενε σε ολους με καμαρι και ντρεπομαι λιγο γιατι ειναι το αυτονοητο για μενα.

αχ με τα φαγητα στην εγκυμοσυνη τι μου θυμισατε!!! Απο την αρχη προσεχα για τοξοπλασμα, λιστεριες κλπ και δεν ετρωγα εξω σαλατες, κρεας κλπ και τον τελευταιο μηνα εφαγα τα παντα εξω, σαλατες, βαφλες, κρεατα, θαλασσινα και μετα ενιωθα τυψεις και πηγαινα στη γιατρο μου και κλαιγομουν να μου γραψει εξετασεις  ξανα και ξανα καθε φορα που ετρωγα κατι!!! Η τρελα η ιδια μιλαμε!!!

 

 


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Eleni1986 είπε:

Τα φαρμακα εχουν τετοιες παρενεργειες γιατι ειναι ορμονες, εχω διαβασει οτι οι πιο ολλες κοπελες ειχαν. Εμενα δεν με ειχε πιασει αλλα ετυχε! Να χαιρεσαι γιατι καθε μερα ειναι μια μερα πιο κοντα στο μωρακι σας και τα πραγματα εχουν μπει σε μια σειρα!

Αυτο παρακαλαω καθε μερα Ελενη μου, να ειμαι ενα ακομη βημα πιο κοντα στο μωρο μου!!! Ειμαι καλυτερα ευτυχως. κ η παρεα σας με βοηθαει πολυ! 

4 hours ago, Δέσποινa είπε:

τι κανετε κοριτσακια??

άντζι δεν ειστε οι μονοι αν σε παρηγορει αυτο!εμενα ολη μερα δεν πολυκοιμαται(μπορει να μην κοιμηθει ουτε μια ωρα συνεχομενη δλδ) κ το βραδυ κοιμαται γυρω στις 12,οποτε εγω κοιμαμαι στις 2 μεχρι νακανω ενα μπανιο κλπ και καταληγω να κοιμαμαι το πολυ ενα τριωρο το 24ωρο!βεβαια ευτυχως που θηλαζω γτ δε θα αντεχω αποστειρωσεις ετοιμασιες για γαλα κλπ...ελπιζω οτι μετα τις 40 μρες αντε το διμηνο θα στρωσουν τα πραγματα!(τι λετε οι πιο εμπειρες?)

μαρακι τι ομορφα χρωματα θα εχουν οι ετοιμασιες σας?με το καλο να τα ολοκληρωσεις ολα!!!

νατασακι πλυσιματα σιδερωματα στο φουλ?υπομονη!!!!!ειναι οι πιο ομορφες ετοιμασιες!!

αννι ενα πλυντηριο εμεινε για τις ετοιμασιες της μικρης σας?αντε να σταματησεις και απο τη δουλεια να ξεκουραστεις λιγακι!

μελιτινακι κι εγω μεσα εξω τα σιδερωνω!και φυσικα χωρις μαλακτικο,αυτο βασικα το εχω καταργησει και για εμας ποσο μαλλον για το μωρο!

ελενακι οντως οι ιωσεις δεν αστειευονται και το πρωτο τριμηνο θελει προσοχη!οποτε μακρια και αγαπημενοι με ολους!

μελενια μην εστιαζεις στο τι μπορει να φταιει για την πεσμενη ψυχολογια,κανε ομορφες σκεψεις και θα νιωσεις καλυτερα αμεσως!!!

καρπε οντως η δικη σας περιπτωση ειναι πιο βαρβαρη περιπτωση αυπνιας αλλα ευχομαι να ειναι για πολυ λιγο ακομα!πιστευω το συντομοτερο το κοριτσακι σου θα πιασει το στηθος της μαμας και το θηλαστρο θα μπει βαθια στο ντουλαπι!!!

 

Εχεις δικιο Δεσποινα, το να εστιαζω στο τι μου φταιει μονο κακο μου κανει.  Ηδη νιωθω καλυτερα, κ θα γινω ακομα περισσοτερο γιατι το μονο που δεν πρεπει να γινει στην παρουσα φαση ειναι να με παρει απο κατω! :) 

2 hours ago, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα μωρομανούλες και μέλλουσες μανούλες!

Ήρθα κι εγώ στο σπιτάκι μου, πριν λίγο. Εχθές στη δουλεια σε ένα μικρό διαλειμμα που έκανα, μπηκα λίγο από το κινητό, αλλά δεν προβαλλόταν πληκτρολόγιο για να γράψω!

Carpe μου χάρηκα τόσο πολύ που πήγατε επιτέλους στο σπιτάκι σας! Και μπράβο σου που το παλευεις με τον θηλασμό.

Μέλλουσες νυφούλες πολύ μου αρέσουν οι ετοιμασίες σας! Θα λάμπετε από τη διπλή ευτυχία!

Μελενια κι εγώ πιστεύω πως επηρεάζεσαι από τις ορμόνες. Ήμουν κι εγώ έτσι τότε. Μην ανησυχείς. Θα περάσει κι αυτό. Έρχεται και η Παρασκεηηηηή με τα πρώτα καλά νέα!

Annie, έβαλες το τελευταίο πλυντηριάκι;

Νατασσού πως πάει το σίδερο; Τελειωνεις; Τα επιπλάκια αργούν, αλλά δεν πειράζει. Το καλό πράγμα, αργεί να γίνει!

Angie, Δεσποινιώ σας παιδευουν τα αγόρια σας; Ε... κάθε αρχή και δύσκολη! Δεσποινιω πολύ μ' αρέσει η φωτο σου.

Μελιτινακι, με τα σαρακοστιανα μου άνοιξες την όρεξη! Μμμμμμ..... χταποδάκι κοκκινιστό με μακαρονακι κοφτο σκέφτηκα μεταξύ των άλλων. Βέβαια δεν τρωνε κανονικα λάδι την Καθαρή Δευτέρα, αλλα δεν βαριέσαι...  μαλλον θα το φτιάξουμε αυτό το φαγάκι.

Τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια της παρέας μας. Να με συμπαθατε αν ξεχασα καμία. Κάνει και νύστα zzzzzzz.......

Γεια σου Γεωργια μου. Που χαθηκες καλε, μου ελειψες :) .

Μια επιρροη απ τις ορμονες σιγουρα θα την εχω αλλα πιστευω περισσοτερο οτι επηρεαστηκα λογω αναμονης του υπερηχου κ εκανα περιεργες σκεψεις. Ευτυχως κρατησε λιγο, τωρα νιωθω καλυτερα. 

2 hours ago, melitini81 είπε:

Μελενια και που να δεις όταν μείνεις έγκυος πόσο ευσυγκίνητη θα είσαι! :-D:-D Θετικές σκέψεις και να σκέφτεσαι μόνο το επόμενο βήμα, μην πελαγώνεις. Προς το παρόν περιμένουμε την Παρασκευή τα καλά νέα από τον υπέρηχο. 

Carpe πραγματικά ακούγεται πολύυυυ δύσκολο το πρόγραμμά σας! Κουράγιο μανούλα! 

Πωπω Δέσποινα δώσε καμία κι από μένα αν αρχίσεις! :mad: Πραγματικά εξοργίζομαι! Ελπίζω τουλάχιστον να μην επηρεάζεται ο άντρας σου και να τον έχεις με το μέρος σου. 

Μμμμ γεωργία μια χαρά το χταποδάκι. Εμένα εκτός από τα θαλασσινά μου αρέσουν οι γίγαντες, τα ντολμαδάκια γιαλαντζί, το τουρσί, λαγάνα με χαλβά και ελιές για πρωινό, γενικά το τραπέζι της Καθαράς Δευτέρας είναι από τα αγαπημένα μου. Όπως και της 25ης Μαρτίου, τρελαίνομαι για μπακαλιάρο με ωραία τραγανή κρούστα και άπειρη σκορδαλιαααα χαχα. Καλή ξεκούραση!

Ελενάκι καλησπέρα! Τι κάνετε; Η φραουλίτσα; 

Αχ Μελιτινακι μου ας ερθει εκεινη η ευλογημενη ημερα να ειμαι εγκυος κ ας κλαιω ασταματητα! :) Αυτο ειναι το πιο σωστο να σκεφτομαι βημα-βημα κ. Σ' ευχαριστω κ ευχομαι να σας πω ομορφα νεα την παρασκευη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσάκια μου...

αν θυμαμαι καλα μεχρι 3 μηνων η Σοφια ηταν ανήσυχη τα βραδια κ τοτε μου έκοψε το ενα βραδυνο ξύπνημα...οποτε αν ισχύσει το ιδιο κ τωρα εεεεεεεεχουμε μέλλον...χαχαχα

κοριτσακια με τις ετοιμασίες για γάμο κ βάπτιση τι ωραίες ιδεες μας δίνετε.κ εγω ηθελα να κανω τη βάπτιση τον Οκτώβρη ομως δεν μας παίρνει τωρα οικονομικά οποτε λεμε για του χρονου το Μάιο.

Σημερα με τον καιρο που ειχαμε βρήκα ευκαιρία κ πήγα κ τη Σοφουλα μου στην πλατεία.

καλο βραδυυυυυ


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια γλυκά! Πως είμαστε σήμερα;

Ο καιρός δείχνει υπέροχος :).

Υπέροχος.... και αντί να σκέφτομαι καμιά βόλτα, σκέφτομαι πόσα πλυντήρια να βάλω....

Μελιτινάκι, μες στο μυαλό μου είσαι! Όλα τα φαγητακια που ανέφερες είναι της προτίμησής μου! Μόνο δεν τα παω καλά με όλες τις ταραμοσαλάτες. Καλά! Για μπακαλιάρο-σκορδαλιά.... πεθαίνω! Μιαμ! Μιαμ!

Μελένια μου, εισαι πολύ γλυκιά.... Κι εσείς μου λείψατε.... Δουλευα από Τρίτη πρωι και ενώ κανονικά θα έφευγα το πρωι της Τετάρτης, έπρεπε να μεινω μέχρι και το μεσημερι γιατί η συνάδελφος δεν μπορούσε να με αλλαξει, καθώς είχε άρρωστο το παιδάκι της και δεν μπορουσε να έρθει. Και δεν μπορουσα να σας γραψω απο το κινητο για καποιο λόγο! Αλλά σε ένα-δύο κενα που είχα σας διάβασα και μου κανατε ωραία παρεούλα :). Παρατήρησα πως και ο αντρουλης σου έλειπε πολύ. Μηπως είναι συνάδελφος; Με τι ασχολειται αν επιτρέπεται;

Τα υπολοιπα κορίτσια μας τι κανουν;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Rosalάκι που είσαι; Έχεις άδεια; Κορίτσι με τις 100 γλάστρες, προσπάθησα να κλαδέψω και να πολλαπλασιάσω το μοναδικό φυτάκι που επέζησε από τα χεράκια μας. Το πελαργόνι μας. Ελπίζω να πιάσουν τα μοσχεύματα γιατί βγάζει υπέροχα λουλούδια!

Angieeeee! Βάστα γερά μάνα!

Carpe το μπάνιο της μικρής σου είναι εύκολο;

Εγω που δεν έχω τέτοια εμπειρία, μόνο που το σκέφτομαι αγχωνομαι...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ήλιος!! Ήλιος!!! Ήλιος!!!!!!!

Ελενάκι με την φραουλίτσα ναιιιι μπήκαμε ευχαριστώωωωωω:wub::)!!!!!!! Έφτασε ο τελευταίος μήνας....

Όσο για τα πλυντήρια κ σιδερώματα κορίτσια μου λυπάμαι αλλά δεν τα χαίρομαι καθόλου,με έχουν κουράσει,γιατί εκτός μωρού έχω κ τα δικά μας....ουφφφ άντε να τελειώσουν να μπούν στην θέση τους να ηρεμήσω!!!

Μελένια μια μέρα έμεινε!!!!!

Κάρπε μου κ μια φίλη μου ακριβώς το ίδιο πρόγραμμα έχει συν κ ξένο γάλα ..κουράγιο!!!!!

Δεσποινάκι μου με το αγόρι υπομονή με όλους κ όλα......

Τζώρτζια μου ξεκουράστηκες;;;;; πως είσαι;;;; φτάνει κ ο μάρτης!!!!!!Και εσύ πλυντήρια αχχχχ!!!!!!

 

Κορίτσια θέλω την γνώση σας...

το θέμα βρώμικη πάνα το λύσατε με τον γνωστό πλέον τρόπο που τις σφραγίζει μια μια αυτόματα ή τον πατροπαράδοτο σακούλα μάρκετ;;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νατασσάκι.  Ναι ξεκουράστηκα.  Μονο ο πονος στο χερι παραμενει καθώς και στις ωμοπλάτες και αυχένα. Βασικα έχει γινει μονιμη κατασταση πια. Πριν κανα δυο χρονια που αρχισε να με ενοχλει με επιανε και μ' αφηνε κατα διαστήματα.  Από αυτόν τον χειμώνα όμως έχει γίνει μονιμη κατασταση και με τη συνεχη χρήση υπολογιστη στη δουλεια έχει γίνει χειρότερη η κατασταση. Επειτα γυριζω στο σπιτι, αρχιζω δουλειες....και καταλαβαινεις..... Με τις προσπαθειες για παιδι και επειτα με τον θυρεοειδή, το ειχα αφήσει στην άκρη αυτό το προβλημα. Σε ποσους γιατρους να τρεχω πια; Αλλά τωρα ο πονος ειναι καθημερινός. Ή αυχενικό πρεπει να ειναι, ή σύνδομο καρπιαίου σωλήνα ή τενοντίτιδα υποθέτω..... Ουφ!...  Ώρες-ώρες νιώθω σαράβαλο...

Εσύ σιγά-σιγα και όσα μπορεις. Μην πιέζεσαι, έτσι μικρούλα; :)


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Γεια σου Νατασσάκι.  Ναι ξεκουράστηκα.  Μονο ο πονος στο χερι παραμενει καθώς και στις ωμοπλάτες και αυχένα. Βασικα έχει γινει μονιμη κατασταση πια. Πριν κανα δυο χρονια που αρχισε να με ενοχλει με επιανε και μ' αφηνε κατα διαστήματα.  Από αυτόν τον χειμώνα όμως έχει γίνει μονιμη κατασταση και με τη συνεχη χρήση υπολογιστη στη δουλεια έχει γίνει χειρότερη η κατασταση. Επειτα γυριζω στο σπιτι, αρχιζω δουλειες....και καταλαβαινεις..... Με τις προσπαθειες για παιδι και επειτα με τον θυρεοειδή, το ειχα αφήσει στην άκρη αυτό το προβλημα. Σε ποσους γιατρους να τρεχω πια; Αλλά τωρα ο πονος ειναι καθημερινός. Ή αυχενικό πρεπει να ειναι, ή σύνδομο καρπιαίου σωλήνα ή τενοντίτιδα υποθέτω..... Ουφ!...  Ώρες-ώρες νιώθω σαράβαλο...

Εσύ σιγά-σιγα και όσα μπορεις. Μην πιέζεσαι, έτσι μικρούλα; :)

Ωωω περαστικούλια κοριτσάρα μου!!! Σαν αυχενικό μου κάνει όλο αυτό αλλά να το ψάξεις κάποια στιγμούλα τουλάχιστον να βρείς κάτι να σε ανακουφίζει.

Λογικό με τέτοιο πρόγραμμα που έχεις να μην περνάει...αλλά κ εσύ μην πιέζεσαι τόσο!!!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!

Γεωργια μου περαστικα κοριτσι μου!

Νατασα μου για τις πανες εγω ειχα σκεφτει να παρω αυτους τους καδους που τις σραγιζουν μια μια αλλα τελικα μου φανηκε υπερβολη. Μεχρι τωρα που δεν τρωμε ακομα φαγητα με το μαμαδογαλατακι δεν μυριζουν ΚΑΘΟΛΟΥ και τις πεταω σε απλο καδο με σακουλα μαρκετ.


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια μας! Τι μου κάνετε; 

Γεωργία μου κι εγώ δηλώνω άσχετη με την κηπουρική, παρόλα αυτά οι γλάστρες μου την έχουν βγάλει καθαρή.. το μόνο που κάνω είναι να τις ποτίζω. Και πάλι, το γιασεμί ας πούμε που θέλει πιο συχνά το ξεχνάω συνέχεια και όλο ξεραίνεται και ξαναχτυπάει το άτιμο.. αυτό θα πει θέληση για ζωή! :tongue: Νομίζω το μυστικό είναι να πάρεις ανθεκτικά φυτά. Στις περισσότερες γλάστρες έχω γεράνια που όχι απλά γλίτωσαν απ την παγωνιά, αλλά τα βλέπω έτοιμα ν ανθίσουν. Μετά έχω θάμνους: φωτίνιες, μπέντζαμιν, που δεν θέλουν ιδιαίτερη περιποίηση, ένα γιασεμί όπως είπα και φαίνεται πάντα όμορφη και πράσινη η βεράντα. Ότι άλλο έχω πάρει, κάτι ορτανσίες κτλ δεν την έβγαλαν καθαρή :-D Περαστικά σου κιόλας, να το κοιτάξεις κάποια στιγμή μη σου χειροτερέψει! 

Νατάσα 36 σήμερα!!!! :-) Πως νιώθεις; Θα αρχίσεις τις εβδομαδίαιες επισκέψεις τώρα; Αυτό για τις πάνες κι εγώ το γλυκοκοιτάζω αλλά μου φαίνεται και πανάκριβο! Δεν ξέρω αν τ αξίζει τα λεφτά του τελικά :confused: 

Μελένια άλλη μια μέρα! :) 

Καρπε πως τα πάτε με τη μπουμπού; 

Αντζι, ελενάκι :wub: καλημέρα και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια! 


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα!τι κανετε?εμεις χθες βγαζαμε γουλιτσες με το γαλατακι μας και ο παιδιατρος μας ειπε οτι μπορει να κρυωσε λιγακι ο μπομπιρακος μας!ελπιζουμε να μην ειναι τιποτα βεβαια!!!τωρα κοιμηθηκε λιγακι και η μαμα του προσπαθει να κανει οσες δουλιτσες προλαβει!

Γεωργια μου περαστικα κοριτσι μου..κι εμενα για αυχενικο μου κανει,εχω κι εγω και ξερω πως ειναι!!!απο γλαστρες εγω δεν εχω ουτε μια...ουτε καν αδεια δηλαδη γιατι φοβαμαι οτι ειμαι τοσο αχρηστη με τα λουλουδια που και η αδεια θα μου μαραθει!

Νατασακι εμεις για τις πανες(τις οποιες δεν προλαβαινουμε) προτιμησαμε την απλη λυση της κλασικης σακουλιτσας..μου φανηκ υπερβολη ο συγκεκριμενος καδος!οσο για τα πλυντηρια και τα σιδερωματα απολαυσε τα τωρα που τα κανεις με ανεση γιατι οταν ο μπεμπης λερωνει τα φορμακια με μανια σιγουρα δε θα προλαβαινεις να τα απολαυσεις!

Ελενακι με την κουκλοφραουλιτσα τι κανετε?

Μελιτινακι πηγαμε βολτιτσα σημερα?εχει υπεροχη λιακαδα πραγματικα!!!

Μελενια ,αντζι ,αννι με το τελευταιο πλυσιματακι,σουινι,λουκουμαδακι εξαφανισμενο,και ολες οι υπολοιπες κουκλες πολλες πολλες γλυκες καλημερες!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Δεσποινάκι μου! Ωχ περαστικά μωρέ στον μπομπιράκο, ελπίζω να μην είναι τίποτα και να μην ταλαιπωρηθεί η ψυχούλα! Πάντως απ ότι διαβάζω για τον θηλασμό, οι γουλίτσες δεν μας πειράζουν, αυτό που μας ανησυχεί είναι ο εμετός τύπου ρουκέτας. 

Εγώ δεν πήγα βολτίτσα, έχω κάνει 2-3 φορές διάρροια απ το πρωί (ξύπνησα από τις 6 να φανταστείς γι αυτό τον λόγο) και νιώθω λίγο αδύναμη. Τι να ναι τώρα αυτό, το στομάχι καλά το νιώθω.. ελπίζω όχι γαστρεντερίτιδα. Άνοιξα πάντως όλα τα παντζούρια και τα παράθυρα και απολαμβάνω ήλιο!! (έβαλα κι ένα πλυντήριο μη ξεχνιόμαστε :cool: )


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...