Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλησπερα αγαπουλιτσες μου!!! Παει περασε και αυτο το τριημερο! Εν αναμονη για το Πασχα τωρα!!!

Τι πλακα εχουν τα μικρουλια!!!!!!

Αντζυ μου σας ξενυχταει το ζουζουνι αχ αχ!!!

Αννι μου με το καλο να δειτε το μωρακι σας σημερα!! Κοντευτε να γνωριστειτε!!!! Κοιμησου οσο μπορεις!!!

Ροζαλι και Γεωργια διαιτα ΕΕ;;; και εγω μαζι σας! Αχ πως θα βγαλουμε τα κορμια στις παραλιες;;;;!!!!

Αχ καλε εγραφα και παραλιγο να καψω το σπανακοριζο!!!! Πφφφφφ!!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Λενιω!

Διαιτα και την κανω με μιση καρδια. Ασε που τωρα τσιμπησε και του άντρα μου το ζαχαρακι και πρεπει να μπουμε σε σειρα το διχως άλλο!...

Η Νατασσα που ειναι βρε κορίτσια;!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ....καλή σαρακοστή!!!!!

τι κάνετε;;; πως είστε;;;

διάβασα τρείς σελίδες κ ομολογώ τα εχω μπλεγμένα...

εμείς πρίν λίγο γυρίσαμε απο το γιατρό μας ο μπέμπης έφτασε τα 2951 και βιάζεται αρκετά.Αυτές τις μέρες έχω έντονες συσπάσεις οπότε ο γιατρός με προειδοποίησε χαμογελώντας οτι πλησιάζουμε!!!

Την άλλη εβδομάδα πάλι ραντεβού ...

Τζώρτζια μου τέλος τα σιδερώματα ευτυχώς γιατί θα έσπαγα όλα.Πόσο θα ήθελα κ εγω ένα ταξιδάκι ακόμα κ μονοήμερο!!!

Άντζι με τον νυκτόβιο γιο γυρίστε το σε κλαμπάκι το σπίτι ...χαχα!!

Δεσποινάκι κοιμόταν η ψυχούλα;;; τι υπέροχα....:wub:

Ελενάκι τι κάνετε;;;η φραουλένια;

Ρόζαλι,μελένια,ολγάκι κ όποια ξεχνάω φιλιά!!!!

Μην μιλάτε για δίαιτες....ουφφφφ....

εγώ σήμερα έκανα γουρουνιά...έκανα pancakes με maple syrup  και φράουλες...μαμ μαμ:wub:

Μόλις γεννήσω με το καλό θα το ράψω!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Πω πω Νατασσακι, εφτασαν οι μερες!  Άντε κοπελα μου με το καλό!

Pancakes!... Μιαμ! Μιαμ! Ααααχ! Καταραμενο ζάχαρο!...

Ευχαριστώωωω με το καλό να μας πείς & εσύ θετικά αποτελέσματα!!!!

Θέλουμε νέο γύρο χοριακών,υπέρηχων κτλ...

αχχχκ εγώ τα αγαπώ τα άτιμα....τουλάχιστον δύο φορές τον μήνα τα φτιάχνω :)

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 hours ago, NatasaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ....καλή σαρακοστή!!!!!

τι κάνετε;;; πως είστε;;;

διάβασα τρείς σελίδες κ ομολογώ τα εχω μπλεγμένα...

εμείς πρίν λίγο γυρίσαμε απο το γιατρό μας ο μπέμπης έφτασε τα 2951 και βιάζεται αρκετά.Αυτές τις μέρες έχω έντονες συσπάσεις οπότε ο γιατρός με προειδοποίησε χαμογελώντας οτι πλησιάζουμε!!!

Την άλλη εβδομάδα πάλι ραντεβού ...

Τζώρτζια μου τέλος τα σιδερώματα ευτυχώς γιατί θα έσπαγα όλα.Πόσο θα ήθελα κ εγω ένα ταξιδάκι ακόμα κ μονοήμερο!!!

Άντζι με τον νυκτόβιο γιο γυρίστε το σε κλαμπάκι το σπίτι ...χαχα!!

Δεσποινάκι κοιμόταν η ψυχούλα;;; τι υπέροχα....:wub:

Ελενάκι τι κάνετε;;;η φραουλένια;

Ρόζαλι,μελένια,ολγάκι κ όποια ξεχνάω φιλιά!!!!

Μην μιλάτε για δίαιτες....ουφφφφ....

εγώ σήμερα έκανα γουρουνιά...έκανα pancakes με maple syrup  και φράουλες...μαμ μαμ:wub:

Μόλις γεννήσω με το καλό θα το ράψω!!!!

Νατασουλι με το καλο κ μ'ενα πονο...κοντευετε κοριτσακι μου.κ εγω δεν άργησα πολυ,37+3 με έπιασαν οι πόνοι στο γιο μου(νόμιζα κιολας οτι ειχα κολικό τρομάρα μου κ 37+3 που ειδα γεννησα κ την κόρη μου με ραντεβού.ουτε συννενοημενα να ηταν τα παιδια μου


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου! Πως ειστε? Καλο μηνα να εχουμε!!! 

Εγω ειμαι Αθηνα. Δε σας ξεχασα αλλα οπως καταλαβαινετε ολη μερα ειχα τρεξιματα κ δεν εχω κ υπολογιστη. Τωρα σας γραφω απ το κινητο. 

Απ την ημερα που ηρθα τα πραγματα εδειχναν μια χαρα. Εχω πολλα ωοθυλακια. Αυριο η ωοληψια. Δε σας κρυβω την αγωνια μου. Χθες ειδικα περασα μεγαλο σοκ. Ειχα ελεγχο οιστραδιολης κ προγεστερονης. Με πηραν λοιπον για τα αποτελεσματα κ η κοπελα που μου τα ανακοινωσε μας μου λεει στο τελος πως η προγεστερονη ειναι καπως αυξημενη κ οτι θα γινει η ωοληψια αλλα σε επομενο κυκλο η εμβρυομεταφορα. Επαθα σοκ! Επαιρνα τον γιατρο μου τηλ δεν τον εβρισκα. Παμε λοιπον στο ιατρειο του οπου μας δεχτηκε ευτυχως αμεσως μολις ηρθε. Μας ειπε πως ειναι λογικο που ειναι καπως αυξημενη η προγεστερονη λογω των πολλων ωοθηλακιων κ οτι αδικα αναστατωθηκαμε κ ολα συνεχιζονται κανονικα. Ακομη ειμαι ελαφρως αναστατωμενη αλλα θελω να σκεφτομαι θετικα κ να εχω απολυτη εμπιστοσυνη στον γιατρο μου.

Ευχομαι να πανε ολα κατ' ευχην!!!

Εσεις τι μου κανετε? 

Νατασα ερχεται η ωρα!!!! Αχ με το καλο ο μπεμπουλινος!

Ελενακι πως ειναι η φραουλιτσα :wub: ?

Γεωργια μου εισαι καλα? Περασες ομορφο τριημερο παρολη τη συννεφια?

Αντζη τα ζουζουνακια σου τι κανουν? Εσυ κοιμασαι καθολου?

Μελενια μου ολα καλα?

 Carpe πως ειναι η μπουμπουκινα σου? Προσαρμοστηκατε?

Δεσποινα με τον μικρουλη σου πως ειστε?

Annie, Evaki, Rosali κ οποια αλλη ξεχναω ελπιζω να ειστε ολες καλα.

Σας φιλω. Μολις μπορεσω θα σας πω τα νεα. ♡ :) 

3 minutes ago, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Πως ειστε? Καλο μηνα να εχουμε!!! 

Εγω ειμαι Αθηνα. Δε σας ξεχασα αλλα οπως καταλαβαινετε ολη μερα ειχα τρεξιματα κ δεν εχω κ υπολογιστη. Τωρα σας γραφω απ το κινητο. 

Απ την ημερα που ηρθα τα πραγματα εδειχναν μια χαρα. Εχω πολλα ωοθυλακια. Αυριο η ωοληψια. Δε σας κρυβω την αγωνια μου. Χθες ειδικα περασα μεγαλο σοκ. Ειχα ελεγχο οιστραδιολης κ προγεστερονης. Με πηραν λοιπον για τα αποτελεσματα κ η κοπελα που μου τα ανακοινωσε μας μου λεει στο τελος πως η προγεστερονη ειναι καπως αυξημενη κ οτι θα γινει η ωοληψια αλλα σε επομενο κυκλο η εμβρυομεταφορα. Επαθα σοκ! Επαιρνα τον γιατρο μου τηλ δεν τον εβρισκα. Παμε λοιπον στο ιατρειο του οπου μας δεχτηκε ευτυχως αμεσως μολις ηρθε. Μας ειπε πως ειναι λογικο που ειναι καπως αυξημενη η προγεστερονη λογω των πολλων ωοθηλακιων κ οτι αδικα αναστατωθηκαμε κ ολα συνεχιζονται κανονικα. Ακομη ειμαι ελαφρως αναστατωμενη αλλα θελω να σκεφτομαι θετικα κ να εχω απολυτη εμπιστοσυνη στον γιατρο μου.

Ευχομαι να πανε ολα κατ' ευχην!!!

Εσεις τι μου κανετε? 

Νατασα ερχεται η ωρα!!!! Αχ με το καλο ο μπεμπουλινος!

Ελενακι πως ειναι η φραουλιτσα :wub: ?

Γεωργια μου εισαι καλα? Περασες ομορφο τριημερο παρολη τη συννεφια?

Αντζη τα ζουζουνακια σου τι κανουν? Εσυ κοιμασαι καθολου?

Μελενια μου ολα καλα?

 Carpe πως ειναι η μπουμπουκινα σου? Προσαρμοστηκατε?

Δεσποινα με τον μικρουλη σου πως ειστε?

Annie, Evaki, Rosali κ οποια αλλη ξεχναω ελπιζω να ειστε ολες καλα.

Σας φιλω. Μολις μπορεσω θα σας πω τα νεα. ♡ :) 

Μελιτινη ηθελα να γραψω κ εγραψα Μελενια. :)

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Angie.31 είπε:

Νατασουλι με το καλο κ μ'ενα πονο...κοντευετε κοριτσακι μου.κ εγω δεν άργησα πολυ,37+3 με έπιασαν οι πόνοι στο γιο μου(νόμιζα κιολας οτι ειχα κολικό τρομάρα μου κ 37+3 που ειδα γεννησα κ την κόρη μου με ραντεβού.ουτε συννενοημενα να ηταν τα παιδια μου

Καλημέρα Αντζουλίνι....Καλό μήνα!!!!

φτάνουμε φτάνουμε γιούπιιιιι!!!!!!Ευχαριστώ!!!!

Το είχαν συμφωνημένο τα μικρά σου τι νόμιζες!!!!

 

29 minutes ago, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Πως ειστε? Καλο μηνα να εχουμε!!! 

Εγω ειμαι Αθηνα. Δε σας ξεχασα αλλα οπως καταλαβαινετε ολη μερα ειχα τρεξιματα κ δεν εχω κ υπολογιστη. Τωρα σας γραφω απ το κινητο. 

Απ την ημερα που ηρθα τα πραγματα εδειχναν μια χαρα. Εχω πολλα ωοθυλακια. Αυριο η ωοληψια. Δε σας κρυβω την αγωνια μου. Χθες ειδικα περασα μεγαλο σοκ. Ειχα ελεγχο οιστραδιολης κ προγεστερονης. Με πηραν λοιπον για τα αποτελεσματα κ η κοπελα που μου τα ανακοινωσε μας μου λεει στο τελος πως η προγεστερονη ειναι καπως αυξημενη κ οτι θα γινει η ωοληψια αλλα σε επομενο κυκλο η εμβρυομεταφορα. Επαθα σοκ! Επαιρνα τον γιατρο μου τηλ δεν τον εβρισκα. Παμε λοιπον στο ιατρειο του οπου μας δεχτηκε ευτυχως αμεσως μολις ηρθε. Μας ειπε πως ειναι λογικο που ειναι καπως αυξημενη η προγεστερονη λογω των πολλων ωοθηλακιων κ οτι αδικα αναστατωθηκαμε κ ολα συνεχιζονται κανονικα. Ακομη ειμαι ελαφρως αναστατωμενη αλλα θελω να σκεφτομαι θετικα κ να εχω απολυτη εμπιστοσυνη στον γιατρο μου.

Ευχομαι να πανε ολα κατ' ευχην!!!

Εσεις τι μου κανετε? 

Νατασα ερχεται η ωρα!!!! Αχ με το καλο ο μπεμπουλινος!

Ελενακι πως ειναι η φραουλιτσα :wub: ?

Γεωργια μου εισαι καλα? Περασες ομορφο τριημερο παρολη τη συννεφια?

Αντζη τα ζουζουνακια σου τι κανουν? Εσυ κοιμασαι καθολου?

Μελενια μου ολα καλα?

 Carpe πως ειναι η μπουμπουκινα σου? Προσαρμοστηκατε?

Δεσποινα με τον μικρουλη σου πως ειστε?

Annie, Evaki, Rosali κ οποια αλλη ξεχναω ελπιζω να ειστε ολες καλα.

Σας φιλω. Μολις μπορεσω θα σας πω τα νεα. ♡ :) 

Μελιτινη ηθελα να γραψω κ εγραψα Μελενια. :)

Μελένια μου όλα καλά θα πάνε!!!!!

Σταυρωμένα  δαχτυλάκια κ θετικές σκέψεις!!!!!

Έρχεται ο μικρούλης μας έρχεται!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλο μηνα κουκλες...τι κανετε????αντε να φτιαχνει ο καιρος σιγα σιγα ναξεκινησουμε τις βολτες μας (γτ προς το παρον μονο βολτες με το αμαξι παμε)...πως περασατε??εγω τη δευτερα πηγα στο γιατρο μου για τον γνωστο ελεγχο μιας κ περασαν 40 μερες...ολα ειναι περιφημα ευτυχως.χθες εκανα και εξετασειςγενικη αιματος,ελεγχος θυρεοειδη,βιταμινη d κλπ...αυτα τα συγκλονιστικα νεα μας:p 

νατασακι ερχεται βιαστικος κ με φορα ο μπεμπης ...ουαουυυυ (να δεις που θελει να δειρει την ξυνη.δεν κρατιεται)

αντζι νυχτοπουλι ο μικρος σας????εμενα δεν κοιμαται τη μερα..

αννι τι νεα εχουμε απο τη ζουζουνα σου?

καρπε πως ειναι η δυνατη σου κουκλα?

μελενια μου ολα θα πανε τελεια..ειπαμε ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ...

ελενακι η μικρη σου φραουλιτσα απολαυσε την εκδρομουλα?

γεωργια ακομα κ αν τα χαλασε ο καιρος γεμισατε μπαταριες μεχρι την επομενη εκδρομουλα?

ροζαλι ολγακι μελιτινη σουινι τι κανετε???

οι υπολοιπες μας ξεχασαν παλι???


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Δεσποινακι οποτε τη βγαζουμε εξω κουραζεται πολυ και ξεραινεται μετα στον υπνο το μαναρι μου!!! Οσο για τις εξετασεις ελπιζω να σου εγραψε την σωστη D γιατι ολο την λαθος γραφουν.

Νατασακι βιαζεται ο μπομπιρας!!! Με ενα πονο κυριολεκτικα!!!

Αντζυ μου τι συνεννοηση ηταν αυτη με τα μικρα σου!!!!

Μελενια μου ολα καλα!!! Να μην ανασατωνεσαι!!! Ο,τι γινεται ειναι για το καλυτερο αποτελεσμα. Και εμενα μου τα εβαλαν 3 κυκλους μετα(αναγκαστικα βεβαια) αλλα θεωρω οτι ηταν για καλο!!! Γιατι ηρεμει το σωμα απο την ωοληψια και τα φαρμακα και ειναι πιο ετοιμος. Υπρχουν πολλοι γιατροι που τα βαζουν ουτως ή αλλως σε αλλο κυκλο γιατι θεωρουν οτι ειναι πιο ετοιμο το σωμα να τα δεχτει. Οποτε θεωρησε το για καλο αν στα βαλουν μετα!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, Eleni1986 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Δεσποινακι οποτε τη βγαζουμε εξω κουραζεται πολυ και ξεραινεται μετα στον υπνο το μαναρι μου!!! Οσο για τις εξετασεις ελπιζω να σου εγραψε την σωστη D γιατι ολο την λαθος γραφουν.

Νατασακι βιαζεται ο μπομπιρας!!! Με ενα πονο κυριολεκτικα!!!

Αντζυ μου τι συνεννοηση ηταν αυτη με τα μικρα σου!!!!

Μελενια μου ολα καλα!!! Να μην ανασατωνεσαι!!! Ο,τι γινεται ειναι για το καλυτερο αποτελεσμα. Και εμενα μου τα εβαλαν 3 κυκλους μετα(αναγκαστικα βεβαια) αλλα θεωρω οτι ηταν για καλο!!! Γιατι ηρεμει το σωμα απο την ωοληψια και τα φαρμακα και ειναι πιο ετοιμος. Υπρχουν πολλοι γιατροι που τα βαζουν ουτως ή αλλως σε αλλο κυκλο γιατι θεωρουν οτι ειναι πιο ετοιμο το σωμα να τα δεχτει. Οποτε θεωρησε το για καλο αν στα βαλουν μετα!!!

μου έγραψε τη D3 αν θυμάμαι καλά!

εμένα ο μικρός κοιμάται στο αυτοκίνητο...ρίχνει κάτι ύπνους τρικούβερτους!!!μόλις όμως σήνει η μηχανή γαρίδα το μάτι χαχαχα


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Δέσποινa είπε:

μου έγραψε τη D3 αν θυμάμαι καλά!

εμένα ο μικρός κοιμάται στο αυτοκίνητο...ρίχνει κάτι ύπνους τρικούβερτους!!!μόλις όμως σήνει η μηχανή γαρίδα το μάτι χαχαχα

Η σωστη ειναι η 25 ΟΗ D3 και οχι η 1,25 D3 που γραφουν. Η δευτερη δεν ειναι η σωστη γιατι μεταβαλλεται μεσα στη μερα και συνηθως φανεται καλη ενω δεν ειναι.


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Eleni1986 είπε:

Η σωστη ειναι η 25 ΟΗ D3 και οχι η 1,25 D3 που γραφουν. Η δευτερη δεν ειναι η σωστη γιατι μεταβαλλεται μεσα στη μερα και συνηθως φανεται καλη ενω δεν ειναι.

αυτο δεν το θυμαμαι...θα το δω μολις δω τα αποτελεσματα


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μικρουλες και καλο μήνα! Ευτυχώς ο μηνας μπηκε με λιακαδα!

Τι κανετε μωρομανουλες και μελλουσες μανούλες;

Μελενια μου καλη επιτυχια αύριο! Όλα θα πανε super!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Καλή Σαρακοστή και καλό μήνα! Τι ωραία που μας έρχεται η Άνοιξη σιγά σιγά! :-) Θα αλλάξει και η ώρα :-) να αλλάξει και η διάθεση! Σήμερα άρχισα και τα μαθήματα ανώδυνου! 

Εμείς είμαστε λίγο πιεσμένοι τις τελευταίες μέρες γιατί έμεινε ο άντρας μου από την μέση και δεν μπορεί να κάνει βήμα.. πρέπει να τον βοηθάω για τα πάντα και να τον πηγαίνω σε γιατρούς, για μαγνητικες κτλ γιατί φυσικά ούτε να οδηγήσει μπορεί. Και ο καημένος νιώθει άσχημα που με "αγγαρεύει" έγκυο γυναίκα, παρόλο που εγώ καθόλου έτσι δεν το βλεπω φυσικά. Επίσης είναι δύσκολο γιατί έχει δικιά του δουλειά και αν δεν είναι αυτός εκεί δεν βγαίνει και μεροκάματο. Και ούτε μήνα πριν είχε μείνει πάλι μια εβδομάδα σπίτι με βαριά βρογχίτιδα.. οπότε δύσκολα.. τα έξοδα τρέχουν.. εγώ φέτος δεν έχω δουλειά. αλλά εντάξει τι να κάνουμε και οι δυσκολίες μέσα στη ζωή είναι. 

Μελενια όλα καλά θα πάνε.. ότι είναι να γίνει ας είναι για καλό. Καλύτερα σίγουρα βήματα παρά βιαστικά και αβέβαια.

Αχ νατάσα έρχεται ο μπέμπαρος;; ΜΕ το καλό! Έχεις τελειώσει και με τα σίδερα και δεν έχω άγχος πια για σένα :-) 

Συγχωρέστε με κορίτσια, μόνο αυτά πρόλαβα να διαβάσω με μια ματιά που έριξα. Σας φιλώ όλες! :wub:

Α! Γεωργία μόλις είδα ότι η ορτανσία μου που είχε καταξεραθεί και την πετσόκοψα άρχισε να πετάει πράσινα βλασταράκια και πολύ χάρηκα! :-D


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...