Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 54 λεπτά , Eflenew είπε:

      Καταλαβαίνω τη χαρά σας! Να το κάνετε όπως θέλετε εσείς. Εμάς το ξέρει η οικογένεια και οι φίλοι μας αλλά όχι οι υπόλοιποι απλοί γνωστοί. Έχω πολλή αγωνία για αυχενικη και nipt που θα κανουμε σε 10 μερες.

      Βγήκαν προχθες και εξετάσεις αιματολογου θα μιλήσω μαζί τους Δευτέρα, βλέπω ότι όλες οι τιμές είναι εντός ορίων απλά 1) γιατί έχω πάλι ανεβασμένα λευκά στα 13.000 και 2) πως γίνεται να έπεσε η d3 από 38 σε 31 ενώ παίρνω κάθε μεσημέρι? Τραβάει το μωρο d3? 

      Ειλικρινά λυπάμαι...όλες σε νιώθουμε...ότι και να σου πούμε θα είναι λίγο. Πάρε ανάσες, δώσε λίγο χρόνο και προσπάθησε ξανά! Αν θυμάμαι καλά έχεις εμβρυακια στην κατάψυξη.  

      Άσε την d3 αυτό που πρέπει να δεις είναι τα λευκά πάρε την γιατρό 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Αυπνιες!!!!! 

Εαμο μου καλά αποτελέσματα αύριο!!! 

Δημητρο Δημητρο καλή επιτυχία για αύριο, αντε μαζί με το Μαράκι από βδομάδα ξαπλες και ξεκούραση, όλα κάλα να πάνε κορίτσια μου!!! 

Αντζι να σου ζήσει να το χαίρεσαι το μικρακι σου!! 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , eamo είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα και τυχερό !

Lia μου ελπίζω να είσαι καλά και να ήταν κάτι περαστικό !

Δημητρα μου καλή επιτυχία για σήμερα !

 

eamo ελπίζω να μη φαω νυχια μετά άντε στο μικροβιολογικό ε??

Καλό 3ψήφιο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλό μήνα κι απο μένα!

Δημητρούλα και Eamo καλή επιτυχία!!!

Angie μου, υπέροχα τα παιδικά παρτυ μασκε. Πάντα μου άρεσαν :). Τι θα ντυθούν τα μικρά σου; Θα ντυθείτε κι εσεις; Ελπίζω να έχει περάσει μέχρι τότε το κρύωμα για να το χαρεις κι εσυ.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! καλό μήνα σε όλο τον κόσμο! 

eamo μου αναμένουμε! τόσο ωραία μέρα έχει έξω, θετική, πιστεύω πως μόνο καλά πράγματα θα μας πεις!

Δήμητρα δώσε πόνο!!!

Αντζυ να χαίρεσαι το παιδάκι σου! παρτυ μασκε; τε-λει-α! ζηλεύω!!!!!! θα μαζευτούν τα μικρούλια μασκαρεμένα χαχαχαχχ! πολλή πλάκα θα έχει! να μας πεις τι θα ντυθείτε! αν έχει καλό καιρό θα κατέβουμε κι εμείς 3ημερο Καθαράς Δευτέρας στο χωριό μου! Γίνονται κι εκεί αποκριάτικες εκδηλώσεις, την άλλη μέρα κούλουμα! ανυπομονώ!

δεν πήρα τον γιατρό Γεωργία μου. Αλλά πήρα τη μάνα μου χαχαχαχα, όταν την ακούω ησυχάζω! Μου είπε "έγκυος είσαι, τι περίμενες;" χαχαχα

Δεν ξέρω γιατί ανησύχησα αυτή τη φορά. Είναι διάφορα συμπτώματα μπερδεμένα: ατονία, ναυτία και πονοκέφαλος. Πήγε το μυαλό μου στην πίεση και στο ζάχαρο γιατί είμαι ασυγκράτητη και έχω πάρει ήδη 10 κιλά. Ο γιατρός φώναζε. Σήμερα έχω πολύ πονοκέφαλο. Θα πάω στο φαρμακε'ιο το μεσημέρι να με μετρήσει.

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πιστευω πως είναι συμπτωματα που κανει η εγκυμοσυνη. Ορμονικα. Τα ειχα κι εγω. Αλλά καλου-κακου πάρε μια πιεση. Δε χάνεις τίποτα.

Χαχα! Εσυ ησυχαζεις οταν μιλας με τη μαμα σου κι εγω έτσι και κανω το λαθος και πω μια ανησυχια μου στη δική μου με κανει χειρότερα απο το αγχος της!...

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα......καλο μηνα!!!

Δεν εφτανε το δικο μου κρυωμα,τη νυχτα ξυπνησε ο μικρος με βουλωμενη μυτη κ πυρετο 38.3 παρακαλω....ωραια μας μπηκε ο μηνας...

Λεμε να ντυθουμε κ εμεις...Η Σοφια θα ντυθει παγωνι...κ ο μικρος alladin.θα πάω το βραδυ να τους παρω.ο  αντρας μου αγιος βασιλης κ εγω δεν ξερω ακομα....μαλλον ανανας...χαχαχα

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eamo συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Ήρεμα τώρα και ξεκούραση. Καλό κλώσσημα που λέει κι ο γιατρός μου. :)

Παμε για Μαρία και Δήμητρα!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , eamo είπε:

Κορίτσια ! 201,9  η χοριακη πως σας φαίνεται ;

 

 

Ε αντε μπραβοοοοο

Είδες τα σπυριά???

Τελειάααα....Κορίτσια και τα 6 τα πήραμε αυριο στις 12 θα ξέρουμε πόσα!!Αααααχχχ καλό το ποδαρικό eamo

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ !!Αχ κορίτσια μου ακόμα δεν το εχω καταλάβει. Βέβαια ο γιατρός είπε περίμενε ως Δευτέρα για επανάληψη και βλέπουμε !

Δημητρουλα μια χαρά ! Αντε το ποδαρικό που μας έκανε  ο Φλεβάρης να συνεχίσει !!

 

  • Μου αρέσει 2

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...