Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Pingu σε ευχαριστώ και περαστικά στο θείο σου !

Sugar σε ευχαριστώ , όλα πάνε καλά λοιπόν τώρα μπορείς μόνο να απολαμβάνεις !

Περαστικα στα κορίτσια , είναι η εποχή τώρα !

Δήμητρα , Μαρία πως πάει η αγωνία ; Όλα τέλεια θα πάνε ! 

Lila οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ , ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά κάνε τα στραβά μάτια για λίγο !

Εμενα άρχισε λίγο να με πιάνει μια αγωνία , με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάω νωρίτερα , δε λέω για τον σύζυγο που τα έχει παίξει τελείως !

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγάπες γύρισα απο γιατρό 4 μεγάλα κ 2 μικρά έφτιαξα Πέμπτη πρωι ωοληψία αύριο τα διαδικαστικά όπως κ τα λεφτά από κανα δυο που περιμένω...η ενεση στις 23:30 κ καλές γονιμοποιήσεις!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου... Είστε καλά??? Εγώ γύρισα από το γιατρό και φορτωμένη αντιβίωση... Οξεία πυώδη αμυγδαλίτιδα η διάγνωση... Με το που μπήκα σπίτι αδιαθετησα κιόλας κ έτσι δεν έχω έννοια μην τυχόν και κάνω κακό... Παμε για τον επόμενο μήνα δυνατά... 

Πινγκου μου περαστικά στο θείο... 

Αρχίζουν οι κλωτσιτσες στην παρέα μας και πολύ μου αρέσει....

Δε θυμάμαι πολλά από όσα είπατε συγγνώμη κορίτσια μου!!!:oops: 

Εαμο πάμε δυνατά για την Πέμπτη!!!!

Δημητρούλα μου άντε καλή αρχή!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια μου....τι κανετε;;;;

Εγω εχω πηξει λιγο στη δουλεια...Γυρναω κ σπιτι μετα κ εχω κ τα 2 μου παιδακια οπου εχει ζωηρεψει πολυ ο μικρος γιατι βλεπει οτι κανει η Σοφια κ τα κανει κ αυτος κ ετσι γινεται ενας χαμος κ εχω κοθραστει.....

Τι υπεροχα νεα διαβασα....

Εαμο καλη επιτυχια την πεμπτη....σου εύχομαι ολοψυχα μια τεραστια χοριακη...

Δημητρουλι αντε με το καλο να κάνεις την ωοληψια κ ευχομαι να εχεις το πιο θετικο αποτελεσμα....

Γεωργια μου παιζουν τα μικρουλια σου;;;;

Σουγκαρινι ξεκουράσου κ ασε την οδηγηση....ηρεμια ταξη κ ασφάλεια.....

Δεσποινιω να χαιρεστε το αγορακι σας ...

Εγω περυσι τετοια ωρα ημουν στο χειρουργειο κ 1:05 εφερα στον κοσμο τον μικρο μου πριγκιππα....

Σας φιλω γλυκα ολες....

Ααααα Μελενια θυμηθηκα που ελεγες για δυσκοιλιοτητα.μια ξαδερφη μου ειχε παρει φυλλα Αιγύπτου κ τα εβραζε κ το επινε κ μου ειχε πει οτι ειχε σωθει.ρωτησε το γυναικολογο σου κ ψαξτο κ λιγο στο ιντερνετ να διαβασεις τα οφελη...

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κοπελιές! Τι κάνετε;

Δημητρούλα μου αν δεν μπορεις να βρεις τα χρηματα να πεις στον φαρμακοποιο σου να σε εξυπηρετήσει και να του πας τα χρηματα αργοτερα;... Αχ τι περναμε όλοι... Παντως πιστευω πως καποιος απο μηχανης Θεος θα δουλεψει και θα πανε όλα καλα! Με το καλό η ωοληψία!

Pingu μου περαστικά στον θείο σου. Εύχομαι να το ξεπερασει.

Sugaraki μου, ναι. Ειναι μεγάλη ανακούφιση να τα καταλαβαίνεις. Χαίρομαι που πήγε καλά και η β' επιπεδου. Μπράβο σας!

Eamo καλη επιτυχία αύριο! Περιμένουμε να μας πεις ευχάριστα!

Angie μου, να χαίρεσαι το παλικαρακι σου! Κούραση, ε; Δυστυχώς η εργαζόμενη μητέρα καλείται να καλύψει πολλά σε λίγο χρόνο. Κουράγιο μανα!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Angie μου να χαίρεσαι το γιο σου , ότι καλύτερο!

Calliopi περαστικά σου !

Μια μερα μου έμεινε μόνο , αύριο θα ξέρουμε ! Τελικα περνάει ο καιρός ! Πάντως άσχετα από το αποτέλεσμα εγώ είμαι αισιόδοξη , αφού αν το σκεφτείς από την αρχή δεν ξέραμε καν εάν θα φτάσουμε ως εδώ και να που έγινε  ! Δεν μπορεί σε κάποια φάση θα έρθει !

Δημητρα μου κάπως θα γίνουν τα πράγματα ! Μην αγχώνεσαι τόσο , γιατί εκτός από ένα υγιές παιδί , θελουμε και μια υγιή μαμά !

Georgia πως πάνε τα αγόρια σου ; Σου υπενθυμίζουν την παρουσία τους ;

  • Μου αρέσει 3

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Είστε καλά???? Εγω σπίτι μπας κ αναρρωσω πιο γρήγορα....

Αντζη μου να χαίρεσαι το αγοράκι σου!!! Να είναι γερό και ευτυχισμένο!!! 

Εαμο πλησιάζει η μέρα....

Μελενια μου είσαι καλά???

Γεωργία τα αγόρια σου??? 

Οι υπόλοιπες εγκυουλες μας πως είστε??? Πείτε μας τα νέα σας!!!!

Δήμητρα κάποια διευκόλυνση δεν μπορεί να σας κάνει ο φαρμακοποιός????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ φιλεναδες τι τέλεια! Εγω επιστρέφω τώρα στο νησακι μας και αρχιζω να αγωνιω... Δευτέρα θα κάνουμε την εμβρυομεταφορα οπότε Κυριακή είμαι για Αθήνα...

Δημητρα ηρεμησε και ξεκουρασου αύριο είναι μεγάλη η μερα. Μαζι με τη χοριακη της eamo θα χαμογελαμε!!!

Φιλιά σε ολες

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου βήμα βήμα το πάτε με την Δήμητρα ! Ευχομαι να είναι η τυχερή και για τις δυο σας! Αλλά και αυτό το πήγαινε έλα έχει τη δυσκολία του, θα μου πεις ας είναι αυτή η μόνη δυσκολία !

Georgia τώρα τα πιέζεις εσυ , μετά με 3 άντρες στο σπίτι , άλλος θα πιέζεται !

Σημερα εχω έντονους πόνους στη κοιλιά και τη μέση, αφού το πρωί πήγα να δω μήπως αδιαθέτησα και δεν το πήρα χαμπάρι .

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , eamo είπε:

Μαράκι μου βήμα βήμα το πάτε με την Δήμητρα ! Ευχομαι να είναι η τυχερή και για τις δυο σας! Αλλά και αυτό το πήγαινε έλα έχει τη δυσκολία του, θα μου πεις ας είναι αυτή η μόνη δυσκολία !

Georgia τώρα τα πιέζεις εσυ , μετά με 3 άντρες στο σπίτι , άλλος θα πιέζεται !

Σημερα εχω έντονους πόνους στη κοιλιά και τη μέση, αφού το πρωί πήγα να δω μήπως αδιαθέτησα και δεν το πήρα χαμπάρι .

Πραγματικά μαζί παμε με τη Δήμητρα...

Περιοδος δεν θα έρθει για πολυυυυυυυ καιρο. Σε λίγες ωρες θα μας το ανακοινωνεις επισημα. 

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Πως ειστε?

Αντζουλινι να χαιρεσαι τον μικρο σου πριγκηπα :wub: !!! Να εχει παντα υγεια κ καλη τυχη!!! Σ' ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες. Θα ρωτησω τον γυναικολογο μου.

Καλα τη φοβερη ημερα η αυριανη!!! Εαμο ευχομαι τερααααστια χοριακη! Ανυπομονουμε.

Δημητρουλονι μου με το καλο η ωοληψια, ολα θα πανε τελεια κ θα ξεχασεις καθε αναποδια που εχει ερθει ως τωρα.

Μαρια μου με το καλοοοο να δεχτεις το παγωτακι σου :wub:! Ολα υπεροχα!!!

Pingudaki μου αγαπημενο περαστικα στο θειο σου! Ευχομαι τα καλυτερα.

Διδυμομανουλα Γεωργια οι γιοι σου αρχισαν να σου δηλωνουν την παρουσια τους :wub: !!! Τι χαρααα...!!!

Καλλιοπακι μου περαστικα. Κατσε ηρεμη στο σπιτακι σου κ θα περασει γρηγορα.

Βρε κοριτσια μου τι εχει απογινει το Νατασακι??? Προβληματιζομαι... οπως κ για την Ελενη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...