Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

1 hour ago, DIMITRAS είπε:

Χαχα Μαράκι έτσιιι θα προσπαθησω να μη σε αφησω μόνη ...εστω κοριτσια χτυπαει το τηλ του για δουλειες για να δουμε!!Να ειναι μετρητα ευχομαι τιποτα αλλο eamo την Πεμπτη λογικά εγω ωοληψια ...ωχωχωχ

Πωωωωωω την Πεμπτη μεγαλες χαρες βλεπω... Λετε να παω κι εγω για μεταφορα?

πρίν από 53 λεπτά , Lila K είπε:

Κορίτσια γεια σας κι από εμένα. 

Εξαφανίστηκα καθώς έπεσε πολύ δουλειά στο γραφείο και ήμουν συνέχεια στα τηλ. Αναγκάστηκα και πήγα στην δουλειά για 4-5 ώρες την Πέμπτη. Κι εκεί που φεύγοντας απο το σπιτι φοβόμουν και να μιλήσω τελικά μετά ένοιωθα αναζωογονημένη και δυνατή. Όμως κορίτσια τα καφέ υγρά δεν έχουν σταματήσει. Ανησυχητικό? Τι να πω. Χτες λοιπόν έκανα ένα πείραμα. Από τις 14:00 Μέχρι τώρα έμεινα ξαπλα. Καφε υγρά καθόλου! Τίποτα. Μηδέν. Αυτό πρέπει να κάνω? Μου είναι πολύ δύσκολο. Θα κάνω κι αύριο το ίδιο. Δηλαδή ξαπλα τελείως. Όχι κάθε 10 λεπτά κάτι να μου έρχεται και να σηκώνομαι... κι αν δεν έχω υγρά, θα μείνω ξαπλα. Ένας μήνας είναι. Θα περάσει. 

Διαβάζω τα νέα σας και σας σκέφτομαι. 

Δημητρούλα εσένα που με τόση αισιοδοξία προχωράς για την επόμενη εβδομάδα. Σου εύχομαι να πάρεις ώριμα και γερά ωάρια και να σε πάρουν  τηλ πως γονιμοποιηθηκαν όλα! Καλή δύναμη και καλή επιτυχία. 

Eamo μην σε ανησυχεί τίποτα. Ακμη εχω κι εγω απο την αρχη.... Ποτέ πας για χοριακη? 

Μαρία μου εύχομαι να πάνε όλα καλά με την μεταφορά. Βλαστοκύστες?

Γεωργία μου τι όμορφο  που έχεις αρχίσει και τα νοιώθεις. Συγκίνηση... 

Μελένια μου ποσό σε καταλαβαίνω. Μακάρι να πήγαινα κάθε 5 μέρες στο γιατρό να μου λέει ότι όλα ειναι καλά... Εγώ εχω ραντεβού  στις 6/2. Μην το αφήνεις να σου χαλάει την διάθεση. Όταν πέφτεις σκέψου την ευλογία μέσα στην κοιλίτσα σου και χαμογέλα.

Βάσια τι κάνεις? Πως πας εσύ? Ποτέ είναι το επόμενο ραντεβού σου?

Δέσποινα να σου ζήσει! Να το χαίρεσαι το μικρακι σου. Σίγουρα κούραση, μα και ευτυχία ατέλειωτη ε???

Kilo να το χαίρεσαι το μωράκι σου. Κι εγώ ταυτίστηκα με την ιστορία σου. Εγώ παντως στην θέση σου δεν θα το σκεφτόμουν... θα έχεις αλλη φιλοσοφία... έχεις το μικρό σου και θα ξεκινήσεις πιο χαλαρή.

Φιλιά σε όλες σας κορίτσια. 

Κοριτσι μου με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι χωρις προβληματα!!! Να προσεχεις πολυ, κατσε λιγο ξαπλα και θα δεις τι θα σου πει κι ο γιατρος. Εγω μια βλαστοκυστη φυσιολογικη που εχω λεω να την βαλω μπας και ζησουμε κι εμεις το ονειρο!!!

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια κι εγώ το βλέπω πως είναι μονόδρομος. Φυσικά και θα το κάνω.

Είναι μεγάλη η μοναξιά. Ο άντρας μου είναι λίγο στην κοσμάρα του. Να δει λίγο φιλους να πάει για μπάλα. Κι εγώ του τη σπαω και λίγο με την καθαριότητα. Είμαι λίγο υποχονδρια. Είναι κι εκείνος αδιορθωτος τσαπατσουλης. Δεν εχω και βοήθεια παρα μια φορα την εβδομάδα γυναίκα. Τι να σου κάνει. Οι φίλες μου είναι λίγο άρρωστες αυτή την εποχή και φοβάμαι να έρθουν. Και η πεθερά μου συνέχεια μου λέει να έρθει και έχει καλή προαίρεση. Αλλά είναι ανακατωσουρας στο σπίτι και δεν έχει όρια. Αδιέξοδο. 

Εγώ σαν χαρακτήρας εχω την τάση να απομονωνομαι όταν πιέζομαι και να φεύγω. Για το εξοχικό μου. Αλλά είναι άδικο αυτή τη φάση της ζωής μου να το ζήσουμε έτσι, όσο κι αν θα μου προσέφερε ψυχική υγεία αυτό. Είναι και οι μετακινήσεις δύσκολες... 

Κι εχω μείνει μόνη να κοιτάω το ταβάνι και να βλέπω mega.

Είμαι θλιμμένη.

Περίεργα ζώα οι άντρες... ή μόνο ο δικός μου αρνείται να ωριμάσει?

 

1 hour ago, Μαρία1430 είπε:

Πωωωωωω την Πεμπτη μεγαλες χαρες βλεπω... Λετε να παω κι εγω για μεταφορα?

Κοριτσι μου με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι χωρις προβληματα!!! Να προσεχεις πολυ, κατσε λιγο ξαπλα και θα δεις τι θα σου πει κι ο γιατρος. Εγω μια βλαστοκυστη φυσιολογικη που εχω λεω να την βαλω μπας και ζησουμε κι εμεις το ονειρο!!!

Να τη βάλεις την βλαστοκύστη σου με χαρά και αισιοδοξία. Προετοίμασε καλά το ενδομήτριο και βουρ!!!


nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ναι Μαράκι μου άντε να το βάλεις κ εσυ να εχουμε λιγες μέρες διαφορά :)

Σιδερώνω κ βαριέμαι με τέτοιο καιρό πωωωω

Εχω κι εγω λιγο σιδερο αλλα με κοβω να το αφηνω για την πεθερα :P

Ευχομαι να εχουμε μονο θετικα να λεμε...


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Λιλακι αστα για την γυναικα..κ ολοι σχεδον οι αντρες δυστηχως εχουν εμας απο πισω ειδικα με κακτσες απλυτες εμένα χθες εβαλε σκουπα ε αφηστε το καλυτερα δε νοιωθει χαχαχα τωρα θα μου πλενει πιατα κ θα μαζευει οτι λερωνει ειπε. ..

Μαράκι δεν γίνεται να τα αφήσω δε θα εχω αλλαξια αν τα αφήσω ο αντρας δηλαδή εγω σπίτι θα είμαι οπότε μια χαρά κ ασιδερωτα τα βάζω εγω ο αντρουλης μου οχι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Lila K είπε:

Κορίτσια κι εγώ το βλέπω πως είναι μονόδρομος. Φυσικά και θα το κάνω.

Είναι μεγάλη η μοναξιά. Ο άντρας μου είναι λίγο στην κοσμάρα του. Να δει λίγο φιλους να πάει για μπάλα. Κι εγώ του τη σπαω και λίγο με την καθαριότητα. Είμαι λίγο υποχονδρια. Είναι κι εκείνος αδιορθωτος τσαπατσουλης. Δεν εχω και βοήθεια παρα μια φορα την εβδομάδα γυναίκα. Τι να σου κάνει. Οι φίλες μου είναι λίγο άρρωστες αυτή την εποχή και φοβάμαι να έρθουν. Και η πεθερά μου συνέχεια μου λέει να έρθει και έχει καλή προαίρεση. Αλλά είναι ανακατωσουρας στο σπίτι και δεν έχει όρια. Αδιέξοδο. 

Εγώ σαν χαρακτήρας εχω την τάση να απομονωνομαι όταν πιέζομαι και να φεύγω. Για το εξοχικό μου. Αλλά είναι άδικο αυτή τη φάση της ζωής μου να το ζήσουμε έτσι, όσο κι αν θα μου προσέφερε ψυχική υγεία αυτό. Είναι και οι μετακινήσεις δύσκολες... 

Κι εχω μείνει μόνη να κοιτάω το ταβάνι και να βλέπω mega.

Είμαι θλιμμένη.

Περίεργα ζώα οι άντρες... ή μόνο ο δικός μου αρνείται να ωριμάσει?

 

Να τη βγάλεις την βλαστοκύστη σου με χαρά και αισιοδοξία. Προετοίμασε καλά το ενδομήτριο και βουρ!!!

Λιλα μου δεν αντιδρουν ολοι οι αντρες με τον ιδιο τροπο... Καποιοι ειναι πιο κοντα στη γυναικα τους καποιοι μολις ζοριστουν αρχιζουν τα χαζα. Υπομονη και προσπαθησε να χαλαρωσεις λιγο για να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου...

Κοριτσια εμενα με 7,3 ενδομητριο χθες μου ζητησαν υπερηχο ξανα την Τεταρτη και μεταφορα λενε μαλλον Σαββατο ή Δευτερα... Ξενερωσα λιγακι

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Ωοληψιες βλεπω, εμβρυομεταφορες, χοριακες! Αχ αντε κοριτσια να γεμισουν κ αλλες κοιλιτσες! Ανυπομονουμε!!!

Lila υπομονη μονο αυτο εχω να πω. Απο πολλες γνωστες μου, τα ζορια ειναι μολις γεννησαν. Αυτες μωρο, δουλειες κλπ κ οι αντρες χομπυ, υπολογιστης κλπ. Σημασια εχει να ειμαστε εμεις ηρεμες, να ειναι ηρεμη κ η εγκυμοσυνη κ μια συζητηση θα ηταν καλο. Ε κ να βρωμισει λιγο το σπιτι αν δε γινεται αλλιως, δεν πειραζει. Μετα το καταλαβα που ειχα παλλινδρομη.. Λεω την επομενη φορα θα παω στο χωριο κ ας τον ξεσκουληκιαζει αλλη χαχα. Ολα καλα θα πανε!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Έρχονται κορίτσια κάτι ώρες που με πιάνει μια απελπισία... Και όλα μου φταίνε. Όμως όταν τα ξανασκέφτομαι λέω πόση σημασία έχουν όλες αυτές οι λεπτομέρειες που ασχολούμαι? Μην πέσει κάτω κανένα ψίχουλο και τα πιάτα και το κρεβάτι και το ριχταρι του καναπέ... Κακώς δίνω τόση σημασία. Βέβαια εκείνη την ώρα φουντώνω... Αλλά θα προσπαθήσω να μην το κάνω. 

Μαράκι μου μην σε παίρνει από κάτω. Εμπιστεψου τον γιατρό σου! Λίγες μέρες ακόμη αναμονής. 

Δήμητρα κάνε ότι δουλειά μπορείς γιατί για πολύ καιρό δεν θα μπορείς! Και θα είσαι σαν εμένα θα εξαρτασαι από τους άλλους και θα νευριάζεις!

Sunny μου έχεις δίκιο. Θα τα αφήσω λίγο στην τύχη τους. Θα γίνουν καλά και οι φίλες μου... Θα περάσει! 

  • Μου αρέσει 3

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λίλα έτσι είμαι κι εγώ! Προσπαθώ να κάνω όποιες δουλειές μπορω, για τις άλλες περιμένω είτε τον άντρα μου (αφού του το έχω πει 5 φορές, βέβαια κι αυτός έρχεται στο σπίτι 6 το απόγευμα, τι να πρωτοκάνει) είτε τη μάνα μου από το χωριό. Εκνευρίζομαι κι εγώ με την ακαταστασία. Όπως τα περιέγραψες, είναι σαν να βλέπω τον εαυτό μου. Ειδικά αυτό το ριχταρί στον καναπέ, χτικιό χαχαχαχ.Αλλά από το να γίνει καμιά στραβή, λέω άσε, όλα θα γίνουν όταν γεννήσω και μπούμε σ ένα ρυθμό, δε θα έχω ανάγκη κανέναν. Εγώ κάνω το άλλο για ν ανέβω με αυτή την κατάσταση:Κοιτάζω ιδέες για αναδιοργάνωση και ανανέωση του σπιτιού! Και με το που θα γεννήσω, θα καταπιαστώ, με ό,τι μπάτζετ έχω. Κάνω αποταμίευση εδώ και 4 μήνες!

Την Πέμπτη θα έρθει η μαμά μου. Θα κάνουμε κάποιες δουλειές σιγά σιγά. Θα φέρουμε την κούνια του μωρού στην κρεβατοκάμαρά μας για να το έχω εκεί τους πρώτους μήνες. Θα πετάξω ένα γραφείο που είχα, θα κάνω στην άκρη τη βιβλιοθήκη ν ανοίξει λίγο ο χώρος γιατί το σπίτι είναι μικρό. 

Δήμητρά μου το έχω νιώσει το μωρό εδώ και καιρό! Συχνά μέσα στη μέρα κουνιέται! Έχει πολλή πλάκα και μου διώχνει το άγχος! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Είστε καλά??? Μπήκα να σας πω μια καλησπέρα.... Εγώ είμαι με πυρετό και πονάνε οι αμυγδαλές μου... Προσπαθώ να ξεκουραστώ γιατί δεν μπορώ να πάρω άδεια... Βρε κορίτσια μου έχω πάρει 1depon αναβραζον και φοβάμαι να πάρω 2ο στην περίπτωση που.... Εσείς τι λέτε? 

Εγκυουλες μου γλυκές μη νοιάζεστε για το σπίτι στη φάση που είστε... Να το πάρετε απόφαση ότι για ένα Χ διάστημα θα είναι ακατάστατο κ όλα καλά δε λέω να βγουν κατσαριδουλες αλλά μην πιεζεστε για το σπίτι... 

Που είναι οι υπόλοιπες??? Πινγκου έχω μέρες να σε δω...

Πέμπτη βλέπω έρχονται ευχάριστα νέα από πολλές μεριές... Εαμο πάμε ολοταχώς για +++++++++++!!!! Δημητρούλα μου με το καλό ή εμβρυομεταφορά....

Σάννυ μου μέρες έχω να δω γραπτά σου...

Σας φιλώ όλες!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Calliopi. said:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Είστε καλά??? Μπήκα να σας πω μια καλησπέρα.... Εγώ είμαι με πυρετό και πονάνε οι αμυγδαλές μου... Προσπαθώ να ξεκουραστώ γιατί δεν μπορώ να πάρω άδεια... Βρε κορίτσια μου έχω πάρει 1depon αναβραζον και φοβάμαι να πάρω 2ο στην περίπτωση που.... Εσείς τι λέτε? 

Εγκυουλες μου γλυκές μη νοιάζεστε για το σπίτι στη φάση που είστε... Να το πάρετε απόφαση ότι για ένα Χ διάστημα θα είναι ακατάστατο κ όλα καλά δε λέω να βγουν κατσαριδουλες αλλά μην πιεζεστε για το σπίτι... 

Που είναι οι υπόλοιπες??? Πινγκου έχω μέρες να σε δω...

Πέμπτη βλέπω έρχονται ευχάριστα νέα από πολλές μεριές... Εαμο πάμε ολοταχώς για +++++++++++!!!! Δημητρούλα μου με το καλό ή εμβρυομεταφορά....

Σάννυ μου μέρες έχω να δω γραπτά σου...

Σας φιλώ όλες!!!!

Calliopi φανταζομαι το ντεπον δεν πειραζει σε κατι. Μην εισαι εγγυος εννοεις? Εμενα μετα την εμβρυομεταφορα μου ελεγαν να παιρνω ενα ponstan τη μερα. Κι αυτο ειναι τελειο για τον πυρετο. Κι εγω ειμαι συναχωμενη... Περαστικα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια γλυκα! Πως είστε;

Lilaki μου, έτσι είναι οι περισσότεροι άντρες. Μια φίλη μου μαλίστα λεει: "οι άντρες μεγαλώνουν μέχρι τα 8. Έπειτα απλώς ψηλώνουν!". Χαχαχα! Είμαστε κι εμεις καπως σαν κι εσας. Ο καλός μου ειναι τσαπατσούλης και εγω πιο πολυ της ταξης και της καθαριότητας. Τωρα που δεν εχω βοηθεια, τι να κανω; Οταν του λεω να μη λερωνει και να προσεχει λεει οτι γκρινιαζω! Που ζηταω τα βασικα δηλαδη. Αλλά καταλαβαινω πως εχει κι αυτος μεγαλη πιεση με τη δουλεια του και τα νευρα του παιζουν. Ειναι και οι δικες μας ορμονες που μας φουντωνουν αμεσως.... Υπομονη θα κανεις κι εσυ και θα του ζητας ό,τι νομιζεις πως μπορει να κανει, όσο πιο γλυκα μπορεις. Και ας μεινει και κατι πισω οπως ειπαν και τα κοριτσια. Τι να κανουμε; Τωρα προεχουν τα μωρα.

Μαρακι μου οι μερες που σου εδωσαν ειναι πολυ κοντινες. Μια χαρα θα γινουν ολα!

Καλλιοπάκι περαστικα σου κορίτσι μου.

Miss Sunny περαστικα και σε σενα. Ελπιζω να τη βγαλεις μονο με το συναχακι.

Δημητρούλα μου κοντοζυγωνει η εμβρυομεταφορα!

Lia μου καλορίζικο να 'ναι ό,τι κι αν κανεις. Κι εγω σημερα που ξυπνησα στο πλαι, ενιωσα τρεμουλο και απο τις δυο μεριες της κοιλιας. Πιστευω πια πως δεν ειναι εντερο! Πολυ ωραιο συναισθημα. :)

Πραγματικα που ειναι η Pingu και η Μελένια;

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ απο μένα χαμος στο ισιωμα μιλάμε παλευω για την ενεση του ανταγωνιστή εχει τρελλαθει ο αντρας μου για τα λεφτα ο κακος χαμος μιλάμε δεν μας πληρωνουν αφησα οφειλη στο μικροβιολογικο 60 λεπτα εαν ειναι δυνατον θα πεινασουμε οπως πάμε κ αυτοι που μας χρωστανε στα μπουζουκια το Σκ μιλάμε εχω ασπρισει πηρα πελάτη κ τρεχει σαν τρελλος μπας κ αυριο δούμε τα λεφτά κ μπορεσω να κάνω τις εξετασεις κ παρω τα φαρμακα μου!

Αχ κορίτσια ας εχω ευχαριστα απο εσας γιατι με τοσο αγχος πως θα φτιαξω τα πραγματα να προχωρήσω?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Χάθηκα λίγο γιατί έχουμε διάφορα θέματα.. Δεν θυμάμαι αν σας είχα πει ο θείος μου έχει καρκίνο στον πνεύμονα. Έκανε χειρουργείο την προηγούμενη εβδομάδα και την Πέμπτη έπαθε πνευμόνια. Τον έβαλαν στην εντατική σε καταστολή και μας είχαν πει ότι μπορεί να μην έβγαζε την νύχτα.. Ευτυχως πήγαν όλα καλά και χτες θα τον ξυπνουσαν. Περιμένω το απόγευμα που θα πάει η μαμά μου στο νοσοκομείο να μάθω νεότερα.. 

Γεωργία μου κατάλαβες τα μωρακια σου? Τι ωραια!!! 

Eamo Καλή επιτυχία την Πέμπτη!!!!! 

Καλλιόπη μου και miss sunny περαστικά! 

Δημητρουλα μου όλα καλά θα πάνε!!! 

Η Μελενια το Sugaraki? 

Φιλάκια σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκά τι όμορφα νέα!!!! Ετοιμαζόμαστε;;τέλεια!!!! Με το καλό Μαρία μου η εμβριομεταφορα!! Να κόλλησει 9 μήνες και να μην κουνιέται!! 

Δήμητρα με τι καλό κι εσύ ή ωοληψια εύχομαι όλα να πάνε κατ ευχην και να έχεις 4 μωρακια! 4 ωάρια είπες αν θυμάμαι καλά; 2 μέρες ακόμα. 

Εαμο θετικη και τριψηφια χοριακη γλυκιά μου! 

Λουκουμαδάκιιιιιι μου να σου ζήσει η λουκουμαδιτσα σου να ναι γερή και καλότυχη! 

Γεωργία αν άρχισες να αναρωτιεσαι τα μικρά σου είναι! Δεν είναι ανακούφιση να τα νιώθεις;; εγώ πλέον έχω ηρεμήσει! 

Πιγκου μου περαστικά στο θείο σου! 

Λιλα κοίτα να είσαι καλά κι άστα τ άλλα, κι εγώ τώρα μια από τα ίδια υστερικη με το σπίτι να κάνω δουλειές κι όλα μόνη μου και σούπερ και τραπέζια σε φίλους, μέχρι που ξεκίνησαν οι Λιποθυμίες και τώρα μου απαγόρευσαν και την οδήγηση! 

Εχθές έκανα και τη Β επίπεδου όλα καλά μας είπε, απλά ξεκούραση και καλό φαγητό! 

Σαννυ μου, Μελένια και σε όλες φιλιά πολλά!! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...