Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημερααααα πως ειστε κοριτσια? πολυ γρήγορα περασε το σ/κ παλι.

@DIMITRAS απο οτι φαινεται τελικα μαζι θα ειμαστε ;) Καλη επιτυχία!!! @Calliopi. μου απο κοντα κι εσυ εεε?

@eamo περιμενουμε το πρωτο θετικο εξωσωματικης να παρουμε κι εμεις τα πανω μας!!!

@Georgia1972 τα γλυκουλικα αρχισαν να δινουν το παρον? Φανταζομαι τα συναισθηματα σου καθε φορα...

@Me-Lenia μου γενικα αυτη η περιοδος ειναι γενικα απο οτι παρατηρω στους γυρω μου λιγο χαλια, μιζερη απασιοδοξη κτλ, δεν βοηθαει και ο καιρος να ανεβει η ψυχολογια. Ομως ετοιμασου ερχονται και σε εσενα οι κλωτσιες

@klio76 αρχικα να σου πω να χαιρεσαι το θαυματακι σου και αν πραγματικα το θες προχωρα για το δευτερο παιδακι και η ψυχολογια θα ερθει απο τη στιγμη που θα ξεκινησεις τη διαδικασια!

Εγκυουλες μας ξεκουραση, ευχαριστες σκεψεις, ροζ και μπλε συννεφακια και ηρεμια ευχομαι

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλες !

Μαρια 1430 ! Μακάρι κορίτσι μου να είναι καλό το ποδαρικό, αλλά όπως καταλαβαίνεις θέλει και αρκετη τύχη με την πρώτη ! Καλή επιτυχία και σε εσένα , να ακούσουμε ωραία νέα!

Georgia μου τα αγοράκια σου , σου στέλνουν τα πρώτα σημάδια , τι ωραία ! Καλά δε θα σχολιάσω το ζευγάρι που ανέφερες , χαρά στο κουράγιο τους από τη μια, αλλά και τι ωραίο γεμάτο σπίτι  από την άλλη !

Dimitra πως πάνε τα νεύρα ; Αύριο θα μας έχεις νέα ;

Μelenia οι ορμόνες σου θα ευθύνονται , θα αλλάξει η διάθεση σίγουρα !

Kilo καλωσήρθες , γιατί όχι και 2ο , ελπίζω να το αποφασίσεις !

Εγω βρε κορίτσια, εχω θυμηθεί την εφηβεία μου , έχει φουντώσει η ακμή , σαν 18χρονο !

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eamo μου αύριο θα εχω νέα τραλαλα χοριακή εσύ??

Τρέχω με όλα κ ευχομαι να γίνει ενα θαυμα να πάνε όλα καλά μας χρωστάνε λεφτά κ δε μας πληρώνουν τι άλλο να πω κ στη φάση που είμαι κρατιεμαι μη χαλάσω συνεργασίες ας πετυχει η προσπαθεια αυτη που γίνεται με τόσες δυσκολίες κ τι άλλο να ευχηθώ να είμαστε δυνατοί να αντέξουμε πιφφφ

Γεωργία μου ωραια να γνωρίζεις διδυμομανα με ήδη τόσα παιδια 

Μαρία μου μαζί γιούπιιι εαν δεν στη κανω για τον αλλο κύκλο all good!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , eamo είπε:

Καλημέρα σε όλες !

Μαρια 1430 ! Μακάρι κορίτσι μου να είναι καλό το ποδαρικό, αλλά όπως καταλαβαίνεις θέλει και αρκετη τύχη με την πρώτη ! Καλή επιτυχία και σε εσένα , να ακούσουμε ωραία νέα!

Georgia μου τα αγοράκια σου , σου στέλνουν τα πρώτα σημάδια , τι ωραία ! Καλά δε θα σχολιάσω το ζευγάρι που ανέφερες , χαρά στο κουράγιο τους από τη μια, αλλά και τι ωραίο γεμάτο σπίτι  από την άλλη !

Dimitra πως πάνε τα νεύρα ; Αύριο θα μας έχεις νέα ;

Εγω βρε κορίτσια, εχω θυμηθεί την εφηβεία μου , έχει φουντώσει η ακμή , σαν 18χρονο !

 

 

 

Αρχικα η ακμη ειναι καλο σημαδι... Κατα δευτερον δεν θελει τοση πολλη τυχη να πετυχεις με την πρωτη!!! Εγω πετυχα εγκυμοσυνη στην πρωτη σπερματρεγχυση και στην πρωτη εξωσωματικη. Οποτε θετικη σκεψη και μαλιστα αρκετη γτ το συμπτωμα της ακμης αλλο λεει ;) Ποτε πας για χοριακη;

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Eamo μου αύριο θα εχω νέα τραλαλα χοριακή εσύ??

Τρέχω με όλα κ ευχομαι να γίνει ενα θαυμα να πάνε όλα καλά μας χρωστάνε λεφτά κ δε μας πληρώνουν τι άλλο να πω κ στη φάση που είμαι κρατιεμαι μη χαλάσω συνεργασίες ας πετυχει η προσπαθεια αυτη που γίνεται με τόσες δυσκολίες κ τι άλλο να ευχηθώ να είμαστε δυνατοί να αντέξουμε πιφφφ

Γεωργία μου ωραια να γνωρίζεις διδυμομανα με ήδη τόσα παιδια 

Μαρία μου μαζί γιούπιιι εαν δεν στη κανω για τον αλλο κύκλο all good!!

Ααααα δεν θελω τετοια μην με αφησεις μονη..... Αντε κοντα εισαι οπως και να εχει. Εγω μεχρι το μεσημερι θα ξερω για την μεταφορα. Ειμαι στην 11η μερα σημερα. Τωρα οσον αφορα τα λεφτα ξεκιναει μια ζορικη περιοδος για εμας, γτ οσοι μας χρωστουν (που ειναι αρκετοι) κι οσοι ετοιμαζονται για το καλοκαιρι λεφτα θα αρχισουν να δινουν απο τον Απριλιο και μετα. Ασε ζορι τρελο


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου δεν το είχα συνδυάσει έτσι για την ακμή , είναι η αλήθεια ! Την Πέμπτη πάω , 15 μέρες είπε ο γιατρός μου .  

Αχ κορίτσια και αυτό με τα οικονομικά τι αγχος!

Περιμενουμε νέα  !!

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eamo συμφωνω με τα κορίτσια! Η ακμή είναι καλό σημάδι!!! :) Την Πεμπτη πας;;; Τελεια!

Δημητρούλα μου, ξερω ειναι δύσκολο το οικονομικο, αλλα μη συγχύζεσαι όσο μπορεις.

Αχ, Μαράκι μου περιμένω πως και πως για κάτι πιο έντονο, πιο βεβαιο. Σήμερα που πηγα για εξετασεις και ειδα παλι τις σημειωσεις του γιατρου εγραφε πως θα τα καταλαβω απο 19η-22η εβδομάδα. Όσο για το οικονομικο κοριτσια μου, αυτο βασανιζει όλα τα νοικοκυρια... Εμεις να δειτε πως είμαστε... Αλλά ας λεμε δοξα τω Θεω και θα τα καταφερουμε.

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα Μαράκι έτσιιι θα προσπαθησω να μη σε αφησω μόνη ...εστω κοριτσια χτυπαει το τηλ του για δουλειες για να δουμε!!Να ειναι μετρητα ευχομαι τιποτα αλλο eamo την Πεμπτη λογικά εγω ωοληψια ...ωχωχωχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια γεια σας κι από εμένα. 

Εξαφανίστηκα καθώς έπεσε πολύ δουλειά στο γραφείο και ήμουν συνέχεια στα τηλ. Αναγκάστηκα και πήγα στην δουλειά για 4-5 ώρες την Πέμπτη. Κι εκεί που φεύγοντας απο το σπιτι φοβόμουν και να μιλήσω τελικά μετά ένοιωθα αναζωογονημένη και δυνατή. Όμως κορίτσια τα καφέ υγρά δεν έχουν σταματήσει. Ανησυχητικό? Τι να πω. Χτες λοιπόν έκανα ένα πείραμα. Από τις 14:00 Μέχρι τώρα έμεινα ξαπλα. Καφε υγρά καθόλου! Τίποτα. Μηδέν. Αυτό πρέπει να κάνω? Μου είναι πολύ δύσκολο. Θα κάνω κι αύριο το ίδιο. Δηλαδή ξαπλα τελείως. Όχι κάθε 10 λεπτά κάτι να μου έρχεται και να σηκώνομαι... κι αν δεν έχω υγρά, θα μείνω ξαπλα. Ένας μήνας είναι. Θα περάσει. 

Διαβάζω τα νέα σας και σας σκέφτομαι. 

Δημητρούλα εσένα που με τόση αισιοδοξία προχωράς για την επόμενη εβδομάδα. Σου εύχομαι να πάρεις ώριμα και γερά ωάρια και να σε πάρουν  τηλ πως γονιμοποιηθηκαν όλα! Καλή δύναμη και καλή επιτυχία. 

Eamo μην σε ανησυχεί τίποτα. Ακμη εχω κι εγω απο την αρχη.... Ποτέ πας για χοριακη? 

Μαρία μου εύχομαι να πάνε όλα καλά με την μεταφορά. Βλαστοκύστες?

Γεωργία μου τι όμορφο  που έχεις αρχίσει και τα νοιώθεις. Συγκίνηση... 

Μελένια μου ποσό σε καταλαβαίνω. Μακάρι να πήγαινα κάθε 5 μέρες στο γιατρό να μου λέει ότι όλα ειναι καλά... Εγώ εχω ραντεβού  στις 6/2. Μην το αφήνεις να σου χαλάει την διάθεση. Όταν πέφτεις σκέψου την ευλογία μέσα στην κοιλίτσα σου και χαμογέλα.

Βάσια τι κάνεις? Πως πας εσύ? Ποτέ είναι το επόμενο ραντεβού σου?

Δέσποινα να σου ζήσει! Να το χαίρεσαι το μικρακι σου. Σίγουρα κούραση, μα και ευτυχία ατέλειωτη ε???

Kilo να το χαίρεσαι το μωράκι σου. Κι εγώ ταυτίστηκα με την ιστορία σου. Εγώ παντως στην θέση σου δεν θα το σκεφτόμουν... θα έχεις αλλη φιλοσοφία... έχεις το μικρό σου και θα ξεκινήσεις πιο χαλαρή.

Φιλιά σε όλες σας κορίτσια. 

  • Μου αρέσει 2

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δημητρούλα μάλλον την Πεμπτη ωοληψια;;; Ααααα! Ωραία μέρα η Πέμπτη τελικά! Ας εχω κι εγω καλα μαντατα απο τον γιατρο...

Ναι βρε Lilaki. Κάθησε ξαπλα κορίτσι μου. Μη ρισκαρεις.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Eamo συμφωνω με τα κορίτσια! Η ακμή είναι καλό σημάδι!!! :) Την Πεμπτη πας;;; Τελεια!

Δημητρούλα μου, ξερω ειναι δύσκολο το οικονομικο, αλλα μη συγχύζεσαι όσο μπορεις.

Αχ, Μαράκι μου περιμένω πως και πως για κάτι πιο έντονο, πιο βεβαιο. Σήμερα που πηγα για εξετασεις και ειδα παλι τις σημειωσεις του γιατρου εγραφε πως θα τα καταλαβω απο 19η-22η εβδομάδα. Όσο για το οικονομικο κοριτσια μου, αυτο βασανιζει όλα τα νοικοκυρια... Εμεις να δειτε πως είμαστε... Αλλά ας λεμε δοξα τω Θεω και θα τα καταφερουμε.

Το κακο ξερεις ποιο ειναι Γεωργια μου; οτι εδω θεωρειται δεδομενο το βερεσε. Ολοι κανουν τις δουλειες τους και μας πληρωνουν οταν αρχιζουν να εισπραττουν δλδ μετα τον Ιουνιο... 

Οσον αφορα τα μικρα σου πιστευω οτι μερα με τη μερα θα τα νιωθεις ολο και πιο πολυ!!!

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Λιλακι κανε νανι κ ολα θα πάνε τέλεια

Κορίτσια κανόνισα την μεταφορά του δείγματος του δότη να φύγει να παει ΙΑΣΩ Κ ΝΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΩΟΛΗΨΙΑ.....μονο ευχαριστα όλεεεςςς

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...