Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

να παμε παρακατω!!!!πηρα και ντοκ το σηκωσε η γραμματεας!θα με παρει πισω να μου πει λογικα να το κοψω!και τι θα κανουμε και αυτο τον κυκλο!

Το ότι θα το παρακολουθησετε μαζί είναι καλό.  Έχεις ήδη κάνει κάποια βήματα.  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μουτζούρα μου!!
Δεν θέλω να βλέπω λυπημένες φατσούλες!!
Μπορεί να μην ήρθε τώρα, αλλά δεν θα αργήσει να έρθει κι αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!! Τώρα ειδικά που σου έφυγε και το άγχος της ωορηξίας διότι επιβεβαιωμένα πιά σου χαμογέλασε το τεστάκι,βούρ και βλέπω συντομότατα να μας ανακοινώνεις +++ και τριψήφιες χοριακές!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

να παμε παρακατω!!!!πηρα και ντοκ το σηκωσε η γραμματεας!θα με παρει πισω να μου πει λογικα να το κοψω!και τι θα κανουμε και αυτο τον κυκλο!

ολες μαζι ...κανω εγω αναμονη χωρις τη Ρενα?αχαχαχα!

αλλα κοριτσια οι επομενες να βαλουμε ενα +++ στο πινακακι εεε!!!!!!το νου σας!!!!:)

κι εγώ σίγουρη ότι είσαι ήμουν.  Τουλάχιστον μπορείς να πιεις ένα ποτάκι χωρίς τύψεις.  Ένα κρασάκι μου έχει λείψει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, sangreluna είπε:

οκ ξεκαθαρα δενεισαι η αληθεια φοβηθηκα για κατι κακο.τωρα οκ...

και εγω νομιζα οταν θα δω παλι καμια βιοχημικη Σανγκρε αλλα ευτυχως,,,καλυτερα που ειδα μηδεν πιστεψε με!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

Ωχ μωρε...κ εγω σιγουρη ημουν..δεν πειραζει καλο μου υον αλλο μηνα παλι.πανε κ στον ντοκ.σε σκεφτομαι...

εσυ με εμαθες...ενα βημα τη φορα!!!σωστα?

θα βρεθει η ακρη...και θα ερθει το μπεμπε!σας ευχαριστω για την ηρεμια που μου "στελνετε"!!!χωρις εσας δεν θα ενιωθα δυνατη!αληθεια!

 

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

αχ μαρτακο μου πως να κοιμηθω;η κορη δ κοιμαται τη μερα.το βραδυ μας ηταν μετριο.ευτυχως ομως ο μπεμπης χθες κοιμοταν ολη μερα κ η κορη κατα βαση ζωγραφιζε.παιξαμε κ μαζι κουζινικα αλλα κολλημα με το δωρο της νονας της για τη γιορτη

αυριο παιδιατρο ο μπουμπουκος κ πρωτο εμβολιο

επανερχομαι

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Ioio είπε:

κι εγώ σίγουρη ότι είσαι ήμουν.  Τουλάχιστον μπορείς να πιεις ένα ποτάκι χωρίς τύψεις.  Ένα κρασάκι μου έχει λείψει

ααα τωρα βρηκες ανθρωπο Ιοιο μου!δεν πινω σταγονα!θα παω ομως γυμναστηριο που δεν πηγα ολη την εβδομαδα!αυτο ναι μου εχει λειψει!!!!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

ρενακι γρηγορα στο γιατρο

ευτυχως εχετε ζεστο νερο ιοιο

μαμα εσεις;

μουτζουρακι μου κ γω σιγουρη ημουν.μαλλον παει για κυστικο κ αυτο;θελει παραπανω ψαξιμο

φιλια σαμμερ,αμποτ,νινι,σανγκρε,πουλακι,ειρηνη,εβελινα κ σε οσες ξεχναω

θα ανεβασω κ πινακακι

τυχερο πινακακι!!!!

jane.austen     18/1

abbot        26/1

rena87

moutzoura2016

elektra.gr

marakif1990       3/2

σαμμερ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


51 minutes ago, moutzoura2016 said:

να παμε παρακατω!!!!πηρα και ντοκ το σηκωσε η γραμματεας!θα με παρει πισω να μου πει λογικα να το κοψω!και τι θα κανουμε και αυτο τον κυκλο!

ολες μαζι ...κανω εγω αναμονη χωρις τη Ρενα?αχαχαχα!

αλλα κοριτσια οι επομενες να βαλουμε ενα +++ στο πινακακι εεε!!!!!!το νου σας!!!!:)

Moutzouρίτσα μου θέμα χρόνου κορίτσι μου :):);) είμαι 100% σίγουρη!!! το σποράκι περιμένει την κατάλληλη στιγμή για να κάνει την εμφάνιση του!!!

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

0.5 Σανγκρε :-(

ολα καλα ...παμε παρακατω!!!:)

 Αχ Μουτζουριτσα μου... κι εγώ ημοη σίγουρη.. αλλά  δεν πειράζει !! Έτσι ανεβασμένη να είσαι κ το μπεμπινι έρχεται .. μίλησε και με το γιατρό , να δείτε πώς θα πορευτειτε...άντε, άλλος ένας μήνας αγάπες!!!!! Σμουτς

Καλημέρα η  μάλλον, Καλησπέρα σε οοολη την παρεουλα!!! Εγώ δεν είμαι κ στα καλύτερα μου( πονοκέφαλος κ αναγουλες), αλλα αντεχω!!!φιλουμπες σε όλα τα κορίτσια  


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, moutzoura2016 είπε:

να παμε παρακατω!!!!πηρα και ντοκ το σηκωσε η γραμματεας!θα με παρει πισω να μου πει λογικα να το κοψω!και τι θα κανουμε και αυτο τον κυκλο!

ολες μαζι ...κανω εγω αναμονη χωρις τη Ρενα?αχαχαχα!

αλλα κοριτσια οι επομενες να βαλουμε ενα +++ στο πινακακι εεε!!!!!!το νου σας!!!!:)

Αγαπη μου όμορφη μπήκα να ξέρεις να δω αλλά δεν μπόρεσα να σου γράψω  ..μόλις σχολασα.  Λοιπόν ακου: έχοντας στο μυαλό μας αυτό που μας είπε το Σαμμερακι μας... εχεις κανει λοιπόν το πρώτο μεγάλο βήμα.. χαμογέλασε το τεστακι..ξέρουμε ότι κάνεις ωορρηξια οπότε είναι θέμα χρόνου να το φτιάξουμε.  Το μπεμπε περιμένει να έρθει μαζί με το δικό μου μάλλον..συννενοηθηκαν.. !! Αντέ.. πες του γιατρου να βάλει τα δυνατά του ..τον επόμενο μήνα σε θέλω μαζί στην αναμονή..μαζί στο ++++.....  Σε φιλώ..σαγαπω..❤❤

19 minutes ago, Εβελινάκι είπε:

 Αχ Μουτζουριτσα μου... κι εγώ ημοη σίγουρη.. αλλά  δεν πειράζει !! Έτσι ανεβασμένη να είσαι κ το μπεμπινι έρχεται .. μίλησε και με το γιατρό , να δείτε πώς θα πορευτειτε...άντε, άλλος ένας μήνας αγάπες!!!!! Σμουτς

Καλημέρα η  μάλλον, Καλησπέρα σε οοολη την παρεουλα!!! Εγώ δεν είμαι κ στα καλύτερα μου( πονοκέφαλος κ αναγουλες), αλλα αντεχω!!!φιλουμπες σε όλα τα κορίτσια  

Δεν πειράζει εβελινακι μου γλυκό!! Να δηλώνει την παρουσία του έστω κ με αναγουλα κ να τρελαίνεται από χαρά η μανούλα! 

1 hour ago, Lover bird είπε:

Moutzouρίτσα μου θέμα χρόνου κορίτσι μου :):);) είμαι 100% σίγουρη!!! το σποράκι περιμένει την κατάλληλη στιγμή για να κάνει την εμφάνιση του!!!

Πουλάκι μου πως είσαι εσυ; πότε έχεις ραντεβού;

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια ένα μεγάλο μπράβο στην μουτζουρα μας για την ψυχραιμία της και την αισιοδοξία της!! Μπράβο μουτζουρακι!! Ψηλά το κεφάλι! !:)

Μπράβο κ ξανά μπράβο!!! Πως είσαι αγάπη μου σημερα;

1 hour ago, vikib είπε:

αχ μαρτακο μου πως να κοιμηθω;η κορη δ κοιμαται τη μερα.το βραδυ μας ηταν μετριο.ευτυχως ομως ο μπεμπης χθες κοιμοταν ολη μερα κ η κορη κατα βαση ζωγραφιζε.παιξαμε κ μαζι κουζινικα αλλα κολλημα με το δωρο της νονας της για τη γιορτη

αυριο παιδιατρο ο μπουμπουκος κ πρωτο εμβολιο

επανερχομαι

ΔΕ λες καλά που κοιμόταν τουλάχιστον ο μπεμπακος;;  πρώτο εμβόλιο ε; γλέντια...

2 hours ago, Ioio είπε:

Ξέχασα να σας γράψω ότι από χθες έχουμε ζεστό νερό.  Τώρα ξεπάγωσαν οι σωλήνες! 

Αχ ευτυχώς ιοιο μου. . Σε σκεφτόμουν μωρέ..είναι πίκρα..  

Εσύ μανουλιτσα;; εχεις ακόμα προβλημα;; 

5 hours ago, Abbot είπε:

Καλημερα κοριτσαρες μου!! Τα χει παιξει το κινητο μου κ παταω οτι να ναι... μου λειψατε αν κ οποτε μπορουσα εμπαινα να διαβαζω τα νεα σας. Ειχα κατι θεματα υγειας με την πεθερα μου κ τρεξιματα αλλα ευτυχως ολα καλα τωρα. Μουτζουρα μου ΔΕΝ περιμενω στις 26 αν κ αυτο το μηνα δεν ξερω γιατι νιωθω πολυ αισιοδοξη... κατι μου λεει πως θα ειναι ο μηνας μας!!! Αγωνιουμε μαζι σου... ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα???

Πολλα φιλια σε ολες!!! Καλη εβδομαδα να εχουμε με ευχαριστα νεα!!!

Μακαρι μακαριιιιιι  αμποτακι! Αντέ να δούμε + στο πινακακι!!

3 hours ago, Marina Gz είπε:

Γειά σας κοριτσάκια!!
 

Μουτζουρίτσα μου καλά είμαστε προς το παρόν.
Υποχώρησαν εδώ και 2 μέρες περίπου τα καφέ και ηρέμισα λιγάκι.
Αναμένουμε τα αποτελέσματα της χοριακής σου!!!
Εύχομαι να είναι θετικότατη!! :wub:

Μπράβο Μαρινακι μου που υποχώρησαν! Ηρέμησε τώρα  ❤

Έκανα το μεγάλο βήμα κ εγω: έκλεισα με τρεμαμενη φωνή ραντεβού στον *οδοντοντοκ* (κάποια μου το έγραψε έτσι κ πολύ γελασα)...  την Τετάρτη στις 17:00.  Ω Αγιε μου Σπυρίδωνα.. τι έχω να τραβηξω;;;;!!:shock::confused::-(


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου είμαι δουλειά και γράφω τρέχοντας. 

Ρένα μου είσαι πολύ γενναία! !! Καλή επιτυχία! !

Εβελινακι μου χαλάλι τα σποράκια μας! ! Υπομονή! !!θα το δεις τη Δευτέρα και θα χοροπηδας από χαρά! 

Εγώ είμαι καλύτερα σήμερα αν και όταν νιώθω πονακια τα κάνω πάνω μου. ..και νύστα. ..

Σας φιλώ μέχρι να ξανακαταφερω να μπω! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...