Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ε βρε αγάπη.  Έλεος δηλαδή! ! Επειδή αυτοί είναι κακομοιροι και μιζεροι και κάθε ωραία στιγμή της ζωής τους την επνιξαν στο άγχος και την μιρλα δεν σημαίνει ότι αυτό είναι και το σωστό.  Και προσπαθούν να σε κάνουν να νιώσεις και ανώριμος από πάνω.  Αι στο καλό τους πια!

Την απάντηση την έδωσες ήδη αγάπη μου με αυτό που έγραψες.  Μίζεροι κακομοιρηδες.  Μη δουν χαρά.. αμέσως από τη ζήλια τους να στην κόψουν!! Κλείσε αυτιά.. ψηλά το κεφάλι κ στο δ----ο όλοι... μη μου συγχηζεις το μπεμπε με βλακειες άλλων.. 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαρουμενη μαμα καλως ηρθες στο παρεακι μας!ειναι χαρουμενο κ γουρλιδικο κ ταιριαζεις.τα λεμε κ αλλου εμεις.με το καλο μια νεα τελειομηνη κυηση

τονια μου μην ακους κανενα.ευχαριστησου την εγκυμοσυνη σου

τζειν εγω στη.δευτερη εγκυμοσυνη ειχα υγρα σαν της ωορρηξιας απο την ωορρηξια ως κ τη χοριακη.ηταν κτ που μου εκανε για καλο συμπτωμα.δ το ειχα στην πρωτη.καθε γυναικα δοαφορετικη αλλα κ καθε εγκυμοσυνη στην ιδια γυναικα

εμεις ησυχα ευτυχως.ο μικρος κ σημερα πολυ υπνηλια αλλα κ αγκαλιτσα για πιπιλισμα.τωρα βαλαμε μια παιδικη ταινια να δουμε με την κορη

απλα τις τελευταιες μερες δ μου τρωει το μεσημεριανο.θελει καθε μερα κρεας.ακομη κ τα παστιτσιο το αρνηθηκε(μακαρονοα με κιμα ειναι το αγαπημενο της).αυριο θα παρω καμια μπριζολιτσα,κιμα για μπιφτεκια η κοτοπουλο

Link to comment
Share on other sites

κι επισης η εγκυμοσυνη δεν ειναι ασθενεια....!!! και το στυλ της μπορει να εχει μια εγκυουλα, και τα ενδιαφεροντα που ειχε πριν και τις βολτες της να βγαινει(αν δεν το απαγορευσει ο γιατρος)!!!
Δυστυχως μεγαλη πλειοψηφια των ανθρωπων θελουν να φανουν ανωτεροι μειωνοντας αλλους σε καθε κομματι της ζωης του θελοντας να δειξουν πως τα ξερουν ολα...βρε ουστ!!!!

  • Μου αρέσει 3

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rena87 είπε:

Την απάντηση την έδωσες ήδη αγάπη μου με αυτό που έγραψες.  Μίζεροι κακομοιρηδες.  Μη δουν χαρά.. αμέσως από τη ζήλια τους να στην κόψουν!! Κλείσε αυτιά.. ψηλά το κεφάλι κ στο δ----ο όλοι... μη μου συγχηζεις το μπεμπε με βλακειες άλλων.. 

Εν τω μεταξύ το γελοίο είναι ότι οι ίδιοι άνθρωποι περιμένουν κι αυτοί παιδί και δεν μιλάνε ούτε μεταξύ τους για αυτό για να μην το γρουσουζεψουν. Μιλάμε για παράνοια.  Μια μέρα την ρώτησα την κοπέλα αν έχει προσθιο ή οπίσθιο πλακούντα και μου λέει δεν ξέρω μην με αγχώνεις!  Καταλαβαινεις. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια.αν.εχετε μια καλη εγκυμοσυνη να τη χαρειτε,ειδικα την πρωτη.ειναι ονειρεμενη περιοδος!εμενα η πρωτη ηταν δυσκολη.9μηνες ξαπλα κ πολυ κλαμα.η δευτερη μια χαρα αλλα κουραση με την κορη 1,5-2ετων.8-9ο ειχα βαρυνει,δ ηταν τοσο ευκολα

καλα τονια αυτο ειναι αδιαφορια.προσωπικα θελω να ξερω τα παντα,νιωθω πιο ασφαλης

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 minutes ago, vikib είπε:

χαρουμενη μαμα καλως ηρθες στο παρεακι μας!ειναι χαρουμενο κ γουρλιδικο κ ταιριαζεις.τα λεμε κ αλλου εμεις.με το καλο μια νεα τελειομηνη κυηση

τονια μου μην ακους κανενα.ευχαριστησου την εγκυμοσυνη σου

τζειν εγω στη.δευτερη εγκυμοσυνη ειχα υγρα σαν της ωορρηξιας απο την ωορρηξια ως κ τη χοριακη.ηταν κτ που μου εκανε για καλο συμπτωμα.δ το ειχα στην πρωτη.καθε γυναικα δοαφορετικη αλλα κ καθε εγκυμοσυνη στην ιδια γυναικα

εμεις ησυχα ευτυχως.ο μικρος κ σημερα πολυ υπνηλια αλλα κ αγκαλιτσα για πιπιλισμα.τωρα βαλαμε μια παιδικη ταινια να δουμε με την κορη

απλα τις τελευταιες μερες δ μου τρωει το μεσημεριανο.θελει καθε μερα κρεας.ακομη κ τα παστιτσιο το αρνηθηκε(μακαρονοα με κιμα ειναι το αγαπημενο της).αυριο θα παρω καμια μπριζολιτσα,κιμα για μπιφτεκια η κοτοπουλο

εχεις δικιο....γενικα εχω καλο προαισθημα, αλλα δεν παυει να ειναι απλα προαισθημα...!!! Κανω υπομονη τωρα και αναμενω...

οσον αφορα το φαγητο, μπορεις να την ξεγελασεις ανακατευοντας λαχανικα και κρεας; ο Ακης εχει καποιες ωραιες συνταγες για παιδια για να τρωνε λαχανικα!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vikib είπε:

αχ κοριτσια.αν.εχετε μια καλη εγκυμοσυνη να τη χαρειτε,ειδικα την πρωτη.ειναι ονειρεμενη περιοδος!εμενα η πρωτη ηταν δυσκολη.9μηνες ξαπλα κ πολυ κλαμα.η δευτερη μια χαρα αλλα κουραση με την κορη 1,5-2ετων.8-9ο ειχα βαρυνει,δ ηταν τοσο ευκολα

καλα τονια αυτο ειναι αδιαφορια.προσωπικα θελω να ξερω τα παντα,νιωθω πιο ασφαλης

Συμφωνώ βικακι μου.  Εν τω μεταξύ εγώ επειδή το ήθελα εδώ και 3 χρόνια έχω διαβάσει πάρα πολύ. .. σιγά μην το περάσω σαν αρρώστια! ! Αυτό είναι αρρωστημένο 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

τζειν η κορη μου ειναι αρκετα φαγανη αλλα εχει κολληματα με το φαγητο.αν της κοψω λαχανικα στικ καροτο-αγγουρι πχ μια χαρα θα τα φαει

απλα.δ μπερδευει γευσεις.ετυχε δ της αρεσε το σημερινο.χθες εφαγε ριζοτο κ προχθες κοτοπουλο.δ συνεννοουμαστε τοσο καλα ωστε να μου λεει ξεκαθαρα τι θελει.ρεβυθια.ειχε φαει απλα πιο λιγο απο οτι θα ηθελα.με εχει συνηθισει κ σε μεγαλες ποσοτητες κ μου κακοφαινεται καμια φορα αν φαει λιγοτερο.φταιω κ γω γτ δ εχω ζαρζαβατικα απο το χωριο κ δ θελω να τα ψωνιζω να της κανω αρακα,γεμιστα,κολοκυθοκεφτεδες.δ μπορω να πω,απ ολα τρωει

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vikib είπε:

τζειν η κορη μου ειναι αρκετα φαγανη αλλα εχει κολληματα με το φαγητο.αν της κοψω λαχανικα στικ καροτο-αγγουρι πχ μια χαρα θα τα φαει

απλα.δ μπερδευει γευσεις.ετυχε δ της αρεσε το σημερινο.χθες εφαγε ριζοτο κ προχθες κοτοπουλο.δ συνεννοουμαστε τοσο καλα ωστε να μου λεει ξεκαθαρα τι θελει.ρεβυθια.ειχε φαει απλα πιο λιγο απο οτι θα ηθελα.με εχει συνηθισει κ σε μεγαλες ποσοτητες κ μου κακοφαινεται καμια φορα αν φαει λιγοτερο.φταιω κ γω γτ δ εχω ζαρζαβατικα απο το χωριο κ δ θελω να τα ψωνιζω να της κανω αρακα,γεμιστα,κολοκυθοκεφτεδες.δ μπορω να πω,απ ολα τρωει

οποτε μια χαρα ειναι η μικρουλα....αφου απ' ολα τρωει!

παντως μολις μου ανοιξες την ορεξη!!!!!!χαχαχαχα

 


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Τονι@ είπε:

Εν τω μεταξύ το γελοίο είναι ότι οι ίδιοι άνθρωποι περιμένουν κι αυτοί παιδί και δεν μιλάνε ούτε μεταξύ τους για αυτό για να μην το γρουσουζεψουν. Μιλάμε για παράνοια.  Μια μέρα την ρώτησα την κοπέλα αν έχει προσθιο ή οπίσθιο πλακούντα και μου λέει δεν ξέρω μην με αγχώνεις!  Καταλαβαινεις. .

Α.. ενταξει ..like ! Μαγεία η κοπελιά! Μην ασχολείσαι αγάπη!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι.ναι.απ ολα.απλα με τις μερες της.οπως κ μεις φυσικα.αφου εντυπωση μου εκανε.δευτερη φορα στη ζωη της λεει οχι σε μακαρονια.την πρωτη ηταν αρρωστη:confused:την προηγουμενη βδομαδα ειχαμε ποικιλια σε φαγητα

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, vikib είπε:

τζειν η κορη μου ειναι αρκετα φαγανη αλλα εχει κολληματα με το φαγητο.αν της κοψω λαχανικα στικ καροτο-αγγουρι πχ μια χαρα θα τα φαει

απλα.δ μπερδευει γευσεις.ετυχε δ της αρεσε το σημερινο.χθες εφαγε ριζοτο κ προχθες κοτοπουλο.δ συνεννοουμαστε τοσο καλα ωστε να μου λεει ξεκαθαρα τι θελει.ρεβυθια.ειχε φαει απλα πιο λιγο απο οτι θα ηθελα.με εχει συνηθισει κ σε μεγαλες ποσοτητες κ μου κακοφαινεται καμια φορα αν φαει λιγοτερο.φταιω κ γω γτ δ εχω ζαρζαβατικα απο το χωριο κ δ θελω να τα ψωνιζω να της κανω αρακα,γεμιστα,κολοκυθοκεφτεδες.δ μπορω να πω,απ ολα τρωει

Από όλα τρώει το λουλουδακι!! Πολύ καλό αυτό Βικακι μου! 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

vikib θεωρω οτι αυτο με το φαγητο που ανεφερες ποιο πανω δεν ειναι λογος ανυσηχιας ισως να περναει τη φαση της ισως να θελει να τραβηξει περισσοτερο την προσοχη σου... σιγα σιγα θα ξαναμπει στους ρυθμους της ισως και μεγαλωνοντας να αλλαζουν και οι γευσεις της και να προτιμαει διαφορετικες γευσεις το οτι τρωει τα παντα ειναι παντως παρα πολυ καλο....!!!!!!!!!!!!!!! τΤονια εσυ να εισαι καλα και το μωρακι σου και ασε τον καθενα να λεει οτι θελει εσυ απλα δειχνε του το ποιο ωραιο χαμογελο που εχεις και αγνοησε τον κρατα την ηρεμια σου μεχρι τελος και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου οσο καλυτερα και ηρεμα μπορεις γιατι οταν με το καλο ερθει το μωρακι σου θα πρεπει να εισαι παρα πολυ ηρεμη για να ειναι και αυτο ηρεμο.........


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φαγανη η ιωαννα μπραβο.χαρουμενουλα η πρωτη σε 24μερες να σκεφτεις δεν ειχα καθαρισει ακομα.μετα επειδη εκανα κυστη μου ηρθε σε 37 μερες......κ τωρα μαντεψτε!!!!!μαλλον μου ηρθε περιοδος..22η μερα...ειναι δυνατον???εχω απο το πρωι λιγα καφε κ λιγα ροζ...οτι να ναι.θελω να φτιαξει ο κυκλος για να ξαναρχισω προσπαθειες....jane αφου ο αντρας σου θελει παρασκευη εσυ θα τι κανεις την πεμπτη κρυφα για να του κανεις εκπληξη.....τι ατιμη που ειμαι!!!!τονια ενα πραγμα θα σου πω:ζησε το οπως του αρμοζει....γιατι κ εγω σαν την βικυ χαλια εγκυμοσυνη ειχα.ρενα εσυ βαρας???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...