Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

5 hours ago, vikib είπε:

αχ μαρτακο μου πως να κοιμηθω;η κορη δ κοιμαται τη μερα.το βραδυ μας ηταν μετριο.ευτυχως ομως ο μπεμπης χθες κοιμοταν ολη μερα κ η κορη κατα βαση ζωγραφιζε.παιξαμε κ μαζι κουζινικα αλλα κολλημα με το δωρο της νονας της για τη γιορτη

αυριο παιδιατρο ο μπουμπουκος κ πρωτο εμβολιο

επανερχομαι

αααα το αντρακι σου!πρωτο τσιμπημα!!!

5 hours ago, vikib είπε:

ρενακι γρηγορα στο γιατρο

ευτυχως εχετε ζεστο νερο ιοιο

μαμα εσεις;

μουτζουρακι μου κ γω σιγουρη ημουν.μαλλον παει για κυστικο κ αυτο;θελει παραπανω ψαξιμο

φιλια σαμμερ,αμποτ,νινι,σανγκρε,πουλακι,ειρηνη,εβελινα κ σε οσες ξεχναω

θα ανεβασω κ πινακακι

τυχερο πινακακι!!!!

jane.austen     18/1

abbot        26/1

rena87

moutzoura2016

elektra.gr

marakif1990       3/2

σαμμερ

Βικακι μου θα τα καταφερουμε τον επομενο μηνα!!!θα κανουν εδω οι τσουπρες ποδαρικο και θα ακολουθησω!!!οχι οχι κυστικο με τιποτα δεν μπορει να ναι...γτ αποδεδειγμενα η μετρηση προγεστερονης 7 μερες απο την ωορρηξια δειχνει οτι εχει σπασει κανονικα...τωρα θα κοψω το ουτρο και θα ερθει...γτ τωρα αυτα κρατουσαν παχυ το ενδομητριο σε τυχον εγκυμοσυνη...απο αποψε τα κοβω και θα ερθει μου ειπε...τωρα σκεφτομαι αν σε αυτο τον κυκλο θα πηγαιναμε με προκληση ωορρηξιας...λεω να το προσπαθησω...θα το σκεφτω λιγο ακομα...εχω λιγες μερουλες...

5 hours ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια ένα μεγάλο μπράβο στην μουτζουρα μας για την ψυχραιμία της και την αισιοδοξία της!! Μπράβο μουτζουρακι!! Ψηλά το κεφάλι! !:)

Τονακι μου γλυκο...νιωθω καλα πρωτη φορα...ολα ηταν καλα..απλα δεν ηταν η στιγμη μας...πλησιαζει ομως!θα το ξαναπω...εχω κρατησει περαν απο τα λογια σας..και τις εμπειριες τοσων γυναικων εδω...γυναικων που εχουν περασει χειροτερα και που ευχομαι να ηταν τα τελευταια που καθε γυναικα που θελει παιδι να περασει..καμια γυναικα να μην ταλαιπωρηθει ποτε ξανα...δεν εχω δικαιωμα να παραπονεθω λοιπον!ετσι το βλεπω και προχωραμε...ομολογω πως του "μιλησα" μερικες φορες...το πιστευα και εγω...και μεχρι να το δω...καθε μηνα θα το πιστευω!και θα ερθει!γτ θα ξερει ποσο το αγαπω!

5 hours ago, Lover bird είπε:

Moutzouρίτσα μου θέμα χρόνου κορίτσι μου :):);) είμαι 100% σίγουρη!!! το σποράκι περιμένει την κατάλληλη στιγμή για να κάνει την εμφάνιση του!!!

το ξερω πουλακι μου καλο!!!θα σκασει μυτη οπου να ναι!ποτε με το καλο βλεπεις το αντρακλα ξανα?

4 hours ago, Εβελινάκι είπε:

 Αχ Μουτζουριτσα μου... κι εγώ ημοη σίγουρη.. αλλά  δεν πειράζει !! Έτσι ανεβασμένη να είσαι κ το μπεμπινι έρχεται .. μίλησε και με το γιατρό , να δείτε πώς θα πορευτειτε...άντε, άλλος ένας μήνας αγάπες!!!!! Σμουτς

Καλημέρα η  μάλλον, Καλησπέρα σε οοολη την παρεουλα!!! Εγώ δεν είμαι κ στα καλύτερα μου( πονοκέφαλος κ αναγουλες), αλλα αντεχω!!!φιλουμπες σε όλα τα κορίτσια  

να σαι καλα Εβελινακι μου με το καλο να ερθει το ζουζουνιαρικο απο οτι μας λες σπορακι!ποτε θα το δεις εσυ?

2 hours ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο ρενα..το μουτζουρακι καλα ειναι???αντε την αλλη φορα κ εγω μαζι στο τυχερο πινακακι....jane η σειρα σου να ζαλισουμε αυτες τις μερες..τις εγκυουλες καλα τις ακουω..τις μαμαδες πτωματα!!!!

καλα καλα ειναι!!!!εδω παρουσα!γεμισα φουλ τη μερα και κανω ενα διαλειμμα να δω τι μου κανετε και να σας γραψω και συνεχιζω τις δουλιτσες μου!δεν ειχα γραφειο σημερα απογευμα!πηγα και ενα 2ωρακι το γυμναστηριο μου...και συνηλθα για τα καλα!αποψε αποχαιρετω για την ωρα τα ουτρο...παει η περιοδος "ζομπι"χαχαχα!

2 hours ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια τι κανετε;;;; θα χερομουνα πολυ αν με δεχοσασταν και εμενα στην ομορφη παρεα σας σας διαβαζω και χερομαι πολυ ετσι ομορφα και αισιοδοξα οπως αντιμετωπιζετε τις καταστασεις... Ειμαι λοιπων μια μανουλα ενως αγοριου 14 μηνων και το σαββατο σταματησε η δευτερη μου εγκυμοσυνη επειδη παλυνδρομησε..... θα πρεπει να περιμενω δυο μηνες μαλλον για να το πω ποιο σωστα δυο περιοδους ακομα ωστε να ξαναρχησουμε τις προσπαθειες για το δευτερο παιδακι .. αλλα δε πειραζει με ΘΕΤΙΚΗ σκεψη ολα θα πανε μια χαρα για ολες τις κοπελες που θελουνε να γινουν μανουλες ή να ξαναγινουν μανουλες...!!

χαρουμενη μανουλα καλως ηρθες!να σου ζησει το αγορακι σου!λυπαμαι για την ασχημη καταληξη!ολα θα πανε καλα απο εδω και περα!δυο κυκλους και μετα ετοιμαζετε αδερφακι!ειμαι η Μουτζουρα και προσπαθω για το πρωτο μουυυυ!!σημερα ειχα αρνητικη χοριακη!παμε για τον επομενο και εμεις!!!

2 hours ago, Abbot είπε:

Αχ γλυκο μου μουτζουρακι δε θελω να στεναχωριεσαι... οπως λεει κ η αγαπημενη μας σαμμερ ενα βημα τη φορα!!!!!προσπαθησε τουλαχιστο να βγαλεις ακρη με τον κυκλο σου, να δεις ποσο θα κρατησει η ωχρινικη φαση κ ποτε τελικα θα σου ερθει περιοδος. Ευτυχως ο γιατρος σου ειναι διπλα σου οποτε ολα θα γινουν!! :):):)

Πολυ συντομα θα μιλαμε κ εμεις για τα μπεμπε που θα εχουμε στις κοιλιτσες μας!!! 

Αμποτακι μου ειμαι καλα!!!!ολα θα γινουν!σε παρακαλωωωωω θετικοποιησε το πινακακιιιιιι +++++!

2 hours ago, jane.austen είπε:

καλησπέρα κοριτσια κι απο μενα!!! Τωρα γυρισα σπιτι και καθισα να σας διαβασω και να σας γραψω τα νεα μου!!!
Μεθαυριο ευχομαι να μην ερθει...εχω μεγαλη αγωνια...

ποναει το στηθος μου αρκετα αλλα ανεκτα. Σημερα επισης ειχα πολλα υγρα βρε κοριτσια, πως γινεται αυτο 2 μερες πριν την περιοδο(που δεν θελω να ερθει?)μπορει να σημαινει κατι....; δεν θελω να πιανομαι απο βλακειουλες αλλα τα ψυριζω ολα...μου εκανε λιγο εντυπωση απλα τοσα υγρα διαφανα(λιγο πιο σκουρα απ της ωορηξιας) 2 μερες πριν την περιοδο...καμια ιδεα για το τι μπορει να ειναι αυτα τα υγρα;

Γενικα ειμαι αισιοδοξη και ανυπομονη!!! Μακαρι να ειναι ο μηνας μου ο Γεναρης!

αμποτ, δεν εχουμε μιλησει ποτε, ευχομαι να πανε ολα οπως επιθυμεις σε 10 μερες!!!!

αχ ναι πλησιαζου κι εχω πολυ αγωνια....

αγαπουλα παμε γι'αλλα!!!!

χαρουμενη μανουλα καλως ηρθες στην παρεα, ολα φυσικα θα πανε τελεια!!!! ετσι με θετικη σκεψη!!!!Να σου ζησει το αγορακι σου και με το καλο και το επομενο μωρακι ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!! υπαρχει πολυ θετικη ενεργεια στο φορουμ!!!

 

Σαμμερακι να με ζαλισετε!!!! ειναι ευχαριστο να σε ζαλιζουν απο ανυπομονησια θετικη!!!

ζουζουνωωωωω ετσι αισιοδοξη να μεινεις!!!!ελα κ μετραμε αντιστροφα!αχαχαχα!αρχισε το pressing βλεπωωω!νταξ τις αγαπωωωωω εγω!Σαμμερ Ρενα θεαρες!

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Καλωσηρθες Χαρούμενη μαμά! !!  Ήταν άσχημο αυτό που σου συνέβη αλλά το παιδάκι σου είναι μεγάλη παρηγοριά και γρήγορα θα περάσει ο καιρός να του κάνεις και αδερφάκι! !

Τζέιν αυτά τα υγρά μπορεί να είναι οτιδήποτε. Η Ρένα δεν είχε ,εγώ είχα λίγα, η κάθε μία είναι διαφορετικη. Μην κολλάς πολύ σε ένα μόνο σύμπτωμα.  Προσπάθησε να νιώσεις το σώμα σου συνολικά. 

Ρε κορίτσια έχω σπαστει πραγματικά.  Μου την δίνουν οι ξερολες που προσπαθούν να μου κόψουν την χαρά. Προσπαθώ να μιλήσω για τα όμορφα της εγκυμοσύνης και μου λένε να σκέφτεσαι πρώτα  την υγεία του. Τι λες ρε φίλε? ? Εσένα περίμενα να μου πεις να είναι καλά το παιδί μου!! Εμένα ούτε που μου πέρασε από το μυαλό ότι είναι το σημαντικότερο ! !! Μερικοί άνθρωποι είναι πραγματικά πολύ σπαστικοι. 

 

απαπαπαπα τι ανθρωποι!μακρυα μακρυα!μας τσαντιζουν το γλυκο μας το ηρεμο...το γεματο ευτυχια σπορι!δεν θελουμε αρνητικες ενεργειες κοντα μας!

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Εν τω μεταξύ το γελοίο είναι ότι οι ίδιοι άνθρωποι περιμένουν κι αυτοί παιδί και δεν μιλάνε ούτε μεταξύ τους για αυτό για να μην το γρουσουζεψουν. Μιλάμε για παράνοια.  Μια μέρα την ρώτησα την κοπέλα αν έχει προσθιο ή οπίσθιο πλακούντα και μου λέει δεν ξέρω μην με αγχώνεις!  Καταλαβαινεις. .

αχαχαχαχα αμαν ρε Τονια μην την αγχωνεις!θα ναι απο αυτες που θα κλεισουν ραντεβου για τη γεννα λες και θα πανε για ανταυγεια!τς τς !εγινα κακια τωρα!χαχαχα

11 minutes ago, vikib είπε:

καλε υπαρχει περιπτωση να εχει μπισκοτα κ μανταρινια κ να προτιμησει τα μανταρινια:confused:

ξερει το παιδι!!!fit απο κουνια!την αγαπω!!!:-D


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Φαγανη η ιωαννα μπραβο.χαρουμενουλα η πρωτη σε 24μερες να σκεφτεις δεν ειχα καθαρισει ακομα.μετα επειδη εκανα κυστη μου ηρθε σε 37 μερες......κ τωρα μαντεψτε!!!!!μαλλον μου ηρθε περιοδος..22η μερα...ειναι δυνατον???εχω απο το πρωι λιγα καφε κ λιγα ροζ...οτι να ναι.θελω να φτιαξει ο κυκλος για να ξαναρχισω προσπαθειες....jane αφου ο αντρας σου θελει παρασκευη εσυ θα τι κανεις την πεμπτη κρυφα για να του κανεις εκπληξη.....τι ατιμη που ειμαι!!!!τονια ενα πραγμα θα σου πω:ζησε το οπως του αρμοζει....γιατι κ εγω σαν την βικυ χαλια εγκυμοσυνη ειχα.ρενα εσυ βαρας???

Χαχαχα.. Όχι ακόμα δε βαράω ακομα.  Έχω τη φιλη εδώ μέχρι Παρασκευή.  


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Κ για να σας προλαβω....δεν μοιαζει με αιμα εμφυτευσης... 

Αυριο κ ο δικος μου εμβολιο...

οοοτι στο εγραφα!!!!!οχι εε?κριμα....για να δουμε αυτο τον κυκλο θα σταθεροποιηθει καθολου...θα κανεις κ εσυ τεστακια ωορρηξιας Σαμμερακι?

ο μικρος σου με τον παιδιατρο συνεργασιμος?

7 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχαχα.. Όχι ακόμα δε βαράω ακομα.  Έχω τη φιλη εδώ μέχρι Παρασκευή.  

ποια μερα εισαι εσυ κυρια μου ?θα το πας με τεστ ωορρηξιας ξανα?για ξεκινα στο mute παρακαλω!!

εμενα μου λεει η κουμπαρα μου..μενει Μονεμβασια ...σας ειχα αναφερει ειναι μαια...εχει κ αυτη την αγωνια της κ με πηρε να δει τι εγινε...λεει αντε ελατε μια βολτααααα!της λεω να δω ποτε  θα εχω γονιμες και  αναλογως θα κανονισω!χαχαχα!εκει με δυο μικρακια και οι γονεις του και εμεις στο ιδιο σπιτι...δυσκολο να τον ξεμοναχιαζω!λεει παω πασοοοοο αμα ειναι για το μπεμπε!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι μουτζουρα δεν κανω τεστακια..το αφηνω στην τυχη του κ οτι γινει..θα αγχωθω παραπανω.ο μικρος με το που την βλεπει την παιδιατρο αρχιζει το κλαμα...το λυπαμαι το καημενο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

24 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

 

αχαχαχαχα αμαν ρε Τονια μην την αγχωνεις!θα ναι απο αυτες που θα κλεισουν ραντεβου για τη γεννα λες και θα πανε για ανταυγεια!τς τς !εγινα κακια τωρα!χαχαχα

Εντάξει πέθανα από τα γέλια!!!! Χαχαχαχαχαχα 


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Οχι μουτζουρα δεν κανω τεστακια..το αφηνω στην τυχη του κ οτι γινει..θα αγχωθω παραπανω.ο μικρος με το που την βλεπει την παιδιατρο αρχιζει το κλαμα...το λυπαμαι το καημενο

πολυ σε χαιρομαι....λιγο ακομα εδω μαζι σου να δεις θα τα κοψω και εγω!!!πλακα κανω...εγω νομιζω με ηρεμουν...για την ωρα παντα!

αχ ψυχουλα μου!αυριο πολυ αγκαλια μαμα γιατι θα πεσει κλαμα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Αστα..απο τωρα ειμαι χαλια.κ θα ακολουθησουν κ εξετασεις αιματος...πιστευω πως αν εκανα τεστακια περα απο το αγχος θα εκανα το sex αναγκαστικο κ δεν θελω...οποτε ερθει...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, jane.austen είπε:

Εντάξει πέθανα από τα γέλια!!!! Χαχαχαχαχαχα 

Καλά όσο το συζητάμε εν τω μεταξύ θυμάμαι κι άλλα. Μια μέρα μου λέει τι είναι καλύτερο να πάρω στο μαιευτήριο πιτζαμα ή νυχτικο? ?? :? και τι θα πρέπει να πάρω μαζί μου??φανταστείτε πόσο αρνητική στο να διαβάσει το οτιδήποτε σχετικα με εγκυμοσύνη.  Γυναίκα που σε 2 μήνες γεννάει. Της λέω εννοείται χωρίς συζήτηση νυχτικο. γιατί δεν διαβάζεις λιγάκι? ? Δεν θέλω να αγχώνομαι μου λέει. .

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρούμενη μαμά,  καλώς ήρθες! 

Τόνια, όταν θέλουν να σε κάνουν να νιώσεις άσχημα, επειδή κάνεις διαφορετικές επιλογές είναι τόσο εκνευριστικό!  Δυστυχώς, μετά ποτ θα γεννηθεί με το καλό το μωράκι έχεις να ακούσεις... πολλά.  Ένα πράγμα θέλει αναισθησία

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


49 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Φαγανη η ιωαννα μπραβο.χαρουμενουλα η πρωτη σε 24μερες να σκεφτεις δεν ειχα καθαρισει ακομα.μετα επειδη εκανα κυστη μου ηρθε σε 37 μερες......κ τωρα μαντεψτε!!!!!μαλλον μου ηρθε περιοδος..22η μερα...ειναι δυνατον???εχω απο το πρωι λιγα καφε κ λιγα ροζ...οτι να ναι.θελω να φτιαξει ο κυκλος για να ξαναρχισω προσπαθειες....jane αφου ο αντρας σου θελει παρασκευη εσυ θα τι κανεις την πεμπτη κρυφα για να του κανεις εκπληξη.....τι ατιμη που ειμαι!!!!τονια ενα πραγμα θα σου πω:ζησε το οπως του αρμοζει....γιατι κ εγω σαν την βικυ χαλια εγκυμοσυνη ειχα.ρενα εσυ βαρας???

καποια στιγμη το καλοκαιρι που ειχε χαλασει λιγο ο κυκλος μου μου ειχε ερθει και εμενα στις 22 μερες αφου ελεγα μου κανει πλακα...... σου ευχομαι να σου ερθει συντομα  το νεο μωρακι.......!!!!!!!!

 


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Αστα..απο τωρα ειμαι χαλια.κ θα ακολουθησουν κ εξετασεις αιματος...πιστευω πως αν εκανα τεστακια περα απο το αγχος θα εκανα το sex αναγκαστικο κ δεν θελω...οποτε ερθει...

θα πανε ολα καλα αγαπη!θα κανεις και τις εξετασεις σου και με ηρεμια θα ερθει!!!:)

13 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλά όσο το συζητάμε εν τω μεταξύ θυμάμαι κι άλλα. Μια μέρα μου λέει τι είναι καλύτερο να πάρω στο μαιευτήριο πιτζαμα ή νυχτικο? ?? :? και τι θα πρέπει να πάρω μαζί μου??φανταστείτε πόσο αρνητική στο να διαβάσει το οτιδήποτε σχετικα με εγκυμοσύνη.  Γυναίκα που σε 2 μήνες γεννάει. Της λέω εννοείται χωρίς συζήτηση νυχτικο. γιατί δεν διαβάζεις λιγάκι? ? Δεν θέλω να αγχώνομαι μου λέει. .

μην μας λες αλλα...θα εκραγωωωω!!τι να πεις?με το καλο να ερθει το παιδακι της...και ευχομαι να τα καταφερει να μην αγχωθει τελικα!γιατι ετσι που δεν ξερει τιποτα φοβαμαι οτι θα τα χασει για τα καλα!:?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου πραγματι δ κολλαωστο φαγητο.φαση περναει.απλα με εχει συνηθισει στο φαγανουλα

καλα τονια συμφωνω με την ιοιο.πρεπει να μη δινεις σημασια.τι εχεις να ακουσεις μετα με το μπεμπε..

νομιζω η φιλη σου θα τα παιξει μετα τη γεννα

σαμμερακι μου καλα κανεις κ το αφηνεις χαλαρα.συμπτωματα εχεις στην ωορρηξια;

ρενακι μη χασεις την ωορρηξια για τη φιλη..

μουτζουρα ειχα ξεχασει για την προγεστερονη.σου ειπε σε ποσες μερες να περιμενεις;απλα δ καταλαβαινω πως η προκληση θα σε βοηθησει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Ioio είπε:

Χαρούμενη μαμά,  καλώς ήρθες! 

Τόνια, όταν θέλουν να σε κάνουν να νιώσεις άσχημα, επειδή κάνεις διαφορετικές επιλογές είναι τόσο εκνευριστικό!  Δυστυχώς, μετά ποτ θα γεννηθεί με το καλό το μωράκι έχεις να ακούσεις... πολλά.  Ένα πράγμα θέλει αναισθησία

Ioio μου έχεις πολύ δίκιο.  Αλλά εμένα πάντα με εκνευριζαν αυτά και πόσο μάλλον τώρα που γίνομαι μπουρλωτο! ! 

22 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

θα πανε ολα καλα αγαπη!θα κανεις και τις εξετασεις σου και με ηρεμια θα ερθει!!!:)

μην μας λες αλλα...θα εκραγωωωω!!τι να πεις?με το καλο να ερθει το παιδακι της...και ευχομαι να τα καταφερει να μην αγχωθει τελικα!γιατι ετσι που δεν ξερει τιποτα φοβαμαι οτι θα τα χασει για τα καλα!:?

Μουτζουρα μου φυσικά να έρθει με το καλό το μωρό και αυτό το λέω με την καρδιά μου. Έτσι έκανε και με το γάμο της και στο τέλος την ημέρα του γάμου ξερναγε σαν γατι από το άγχος.  Αυτό είναι ανωριμότητα.  

Τέλος πάντων.  Αυτά ας είναι παραδείγματα για εμάς γιατί θεωρώ ότι τέτοιες συμπεριφορες κρύβουν μεγάλες ανασφαλειες και αδυναμίες από πίσω. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εξετασεις ο μικρος οχι εγω.γι αυτο ειμαι χαλια απο τωρα.πως θα μου το τρυπισουν.κανει μια φορα το χρονο.συνηθως την καταλαβαινω την ωορρηξια μου.αυτον τον μηνα δεν καταλαβα τπτ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...