Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

49 minutes ago, Rena87 είπε:

Κοριτσαρες μου τώρα γύρισα! Πέφτω ξερή για ύπνο.. είμαι ένα ερείπιο..

Μουτζουρακι μου σε παρακαλώ.. μη μου αναστατώνεσαι με τα συμπτώματα..έχεις δίκιο..είναι περίεργα..αλλά κάνε υπομονή αγάπη μου. Εγώ επιμένω πάντως κ με τα χάπια που είχες πάρει για να αδιαθετησεις..μήπως γενικά σε επηρεασε όλο αυτό. Αν θες..κάνε μια ερώτηση για αυτό τον ντοκ σου  . 

Ιοιο μου τι σε βρήκε τώρα με το νερο; υπομονή!

Καλη ξεκούραση ομορφιά μου!ναι τα χάπια περίμενα να μου ταράξουν τον κυκλο!χαχαχα!θα βρούμε άκρη! Πολλά φιλάκια!❤❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, moutzoura2016 είπε:

Ναι Τζέιν μου...απο χθες το ενιωσα.πώς το στήθος είναι λιγοτερο ευαίσθητο.. Και αυτό γτ εγώ κοιμάμαι μπρούμυτα... εδώ κ δέκα μέρες ηταν αδιανόητο να γυρίσω έτσι.στο κρεβάτι...απο χθες και σήμερα μπορω άνετα...κ είναι κ πιο μαλακό καμια σχέση με αυτό που ένιωθα!

Μέσα στη μέρα την βγάζουν εδώ...Αθήνα ίσως την παίρνεις την επομενη..εμένα το εργαστήριο ειναι πανω απο.το γραφείο μου και είναι και πελάτισσα μου..μου τις βγάζει μέσα σε δυο τρεις ωριτσες (εχω.μεσον χαχαχα)ανάλογα και την δουλειά που θα έχει βέβαια!

Εσυ πως είσαι κοριτσαρε;

Ειχα την πεθερα μου σημερα σπιτι και καθυστερησα να μπω να δω τα νεα σας....! Αυριο θα ξερουμε λοιπον τι γινεται ακριβως,ομως ξαναλεω ολα τα ενδεχομενα παιζουν....εγω στα ιδια ειμαι, στηθος ποναει πολυ και οταν σηκωνομαι αποτομα μου ερχεται ζαλαδα....γενικα ειμαι αισιοδοξη αλλα προετοιμασμενη για ολα τα αποτελεσματα...σκεφτομαι να κανω την πεμπτη η την παρασκευη κατευθειαν χοριακη αντι για τεστ γι αυτο σε ρωτησα ποτε τα παιρνεις!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!

μουτζουρακι μου μπραβο σου!! ετσι πρεπει να εισαι!! αισιοδοξη!!

ρενα μου καλη ξεκουραση!! σε θελω ακμαιοτατη αυριο!!!

ιοιο εμας το νερο ειναι κομμενο ολη μερα και ερχεται το βραδυ κατα τις 8 και τρεχω να βαλω κανενα πλυντηριο και να πλενω πιατα γιατι δεν θελω να γεμιζω πλυντηριο πιατων και να γινει τιποτα και να μεινουν απλυτα μεσα και βρωμισουν....

καλοριφερ δεν εχουμε παλι λογω νερου και ειμαστε με το αιρ κοντισιον κοινως την αρκουδα οπως την λεμε χαχαχα

εχθες πηγαμε στης κουνιαδας μου για μπανιο οικογενειακως....υπομονη...

μεχρι να αποκατασταθουν οι βλαβες στο δικτυο ετσι θα μαστε

τζειν η χοριακη και εμενα σε δυο τρεις ωρες μου την εβγαζαν αλλα την ζητουσε ο γιατρος οποτε φανταζομαι διναν προτεραιοτητα επισης μου την εγραφε και κοστιζε 2 ευρω!!

μουτζουρακι καλο δρομο αυριο και καλα αποτελεσματα στον μπαμπακα σου!!! μαχητης!!! ο μαχητης της ζωης σου!!!

τονια οι κραμπες ειναι φυσιολογικες και συνηθως δινουν μαγνησιο οι γιατροι να του το πεις μηπως χρειαζεται να παρεις μεχρι τοτε μπορεις να φας πολλα αμυγδαλα και μπανανες που εχουν μαγνησιο

το μελινακι εχει δυο μερες που τρωει καλα και τρωει και το πρωι βρωμη και σε συνδυασμο με το μαλακτικο που της δινω για το εντερο κατι κανει αλλα ακομα ειναι σκληρα ειμαστε σε καλο δρομο!!

τζειν και εγω σημερα ειχα την πεθερα μου!! καθισαν 2-3 ωρες φαγαμε μαζι ειδαν την μικρη και εφυγαν!!

σαμερακι μου τι κανεις;; ο μικρουλης σου;;

μαρτακη μου την πιο γλυκια αγκαλια σε πηρε τ αγορι σου!!

δεν θυμαμαι τι αλλοο διαβασα....

φιλακια πολλα σε ολες και σε οσες ξεχναω διπλο φιλακι!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, jane.austen είπε:

Ειχα την πεθερα μου σημερα σπιτι και καθυστερησα να μπω να δω τα νεα σας....! Αυριο θα ξερουμε λοιπον τι γινεται ακριβως,ομως ξαναλεω ολα τα ενδεχομενα παιζουν....εγω στα ιδια ειμαι, στηθος ποναει πολυ και οταν σηκωνομαι αποτομα μου ερχεται ζαλαδα....γενικα ειμαι αισιοδοξη αλλα προετοιμασμενη για ολα τα αποτελεσματα...σκεφτομαι να κανω την πεμπτη η την παρασκευη κατευθειαν χοριακη αντι για τεστ γι αυτο σε ρωτησα ποτε τα παιρνεις!

Καλυτερα με το αιματακι αξιόπιστα αποτελεσματα αγαπη!Αντε με το καλό να εχουμε χαρμόσυνα!❤

9 minutes ago, mama82 είπε:

γεια σας κοριτσια!!

μουτζουρακι μου μπραβο σου!! ετσι πρεπει να εισαι!! αισιοδοξη!!

ρενα μου καλη ξεκουραση!! σε θελω ακμαιοτατη αυριο!!!

ιοιο εμας το νερο ειναι κομμενο ολη μερα και ερχεται το βραδυ κατα τις 8 και τρεχω να βαλω κανενα πλυντηριο και να πλενω πιατα γιατι δεν θελω να γεμιζω πλυντηριο πιατων και να γινει τιποτα και να μεινουν απλυτα μεσα και βρωμισουν....

καλοριφερ δεν εχουμε παλι λογω νερου και ειμαστε με το αιρ κοντισιον κοινως την αρκουδα οπως την λεμε χαχαχα

εχθες πηγαμε στης κουνιαδας μου για μπανιο οικογενειακως....υπομονη...

μεχρι να αποκατασταθουν οι βλαβες στο δικτυο ετσι θα μαστε

τζειν η χοριακη και εμενα σε δυο τρεις ωρες μου την εβγαζαν αλλα την ζητουσε ο γιατρος οποτε φανταζομαι διναν προτεραιοτητα επισης μου την εγραφε και κοστιζε 2 ευρω!!

μουτζουρακι καλο δρομο αυριο και καλα αποτελεσματα στον μπαμπακα σου!!! μαχητης!!! ο μαχητης της ζωης σου!!!

τονια οι κραμπες ειναι φυσιολογικες και συνηθως δινουν μαγνησιο οι γιατροι να του το πεις μηπως χρειαζεται να παρεις μεχρι τοτε μπορεις να φας πολλα αμυγδαλα και μπανανες που εχουν μαγνησιο

το μελινακι εχει δυο μερες που τρωει καλα και τρωει και το πρωι βρωμη και σε συνδυασμο με το μαλακτικο που της δινω για το εντερο κατι κανει αλλα ακομα ειναι σκληρα ειμαστε σε καλο δρομο!!

τζειν και εγω σημερα ειχα την πεθερα μου!! καθισαν 2-3 ωρες φαγαμε μαζι ειδαν την μικρη και εφυγαν!!

σαμερακι μου τι κανεις;; ο μικρουλης σου;;

μαρτακη μου την πιο γλυκια αγκαλια σε πηρε τ αγορι σου!!

δεν θυμαμαι τι αλλοο διαβασα....

φιλακια πολλα σε ολες και σε οσες ξεχναω διπλο φιλακι!!

Πω πω μαμακα τι τραβετε με τις ζημιές! Εύχομαι να αποκατασταθεί σύντομα! Σε ευχαριστω για τον μπαμπακα μου!!! Εχω δει τόσα εκεί μέσα ενα χρόνο που λες δεν πρεπει να τα παρατας ΠΟΤΕ!!!! Μας άλλαξαν το ραντεβού για Τρίτη όμως γιατί δεν είχαν φάρμακα για Δευτέρα..(ειναι αξιοθαυμαστο πως λειτουργουν με τεραστιες ελλειψεις τα νοσοκομεια...ειδικά στο τμήμα που πάμε με το μπαμπά τι να πω....ήρωες!!)οποτε θα παμε μεθαύριο....:)

Μπράβο στο Μελινακι...να ανακουφιστει η ζουζουνω!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Καλυτερα με το αιματακι αξιόπιστα αποτελεσματα αγαπη!Αντε με το καλό να εχουμε χαρμόσυνα!❤

Πω πω μαμακα τι τραβετε με τις ζημιές! Εύχομαι να αποκατασταθεί σύντομα! Σε ευχαριστω για τον μπαμπακα μου!!! Εχω δει τόσα εκεί μέσα ενα χρόνο που λες δεν πρεπει να τα παρατας ΠΟΤΕ!!!! Μας άλλαξαν το ραντεβού για Τρίτη όμως γιατί δεν είχαν φάρμακα για Δευτέρα..(ειναι αξιοθαυμαστο πως λειτουργουν με τεραστιες ελλειψεις τα νοσοκομεια...ειδικά στο τμήμα που πάμε με το μπαμπά τι να πω....ήρωες!!)οποτε θα παμε μεθαύριο....:)

Μπράβο στο Μελινακι...να ανακουφιστει η ζουζουνω!

Άστο μουτζουρακι..ας μην πιάσουμε την κουβέντα για τα μπουρδελονοσοκομεια... δεν βγάζεις άκρη..  ο άντρας μου να δεις τι τραβάει κάθε μέρα . Υπομονή με το μπαμπακα σου.  Θα πας το πρωί για την χοριακη ε; κ εγώ όσες έκανα μου τις έβγαζαν το μεσημέρι.  Δεν μπορώ να κοιμηθώ.. πέρα από την υπερενταση   με πονάει πολύ το δοντι μου ξαφνικά. Δηλαδή  Όχι ξαφνικά..εγώ φταίω.  Φοβάμαι τον οδοντιατρο κ εδώ κ ένα χρόνο μου είχαν πει ότι θέλω σφραγισμα κ στα 4 πίσω μεγάλα δόντια.  Κ εγώ δεν έχω πάει γιατί φοβάμαι.  Κ τώρα το πάνω το μεγάλο από χθες με τσιμπάει κ σημερα ποναω πολύ   είτε τρώω  είτε όχι..πονάει.   κ με φοβίζει κ ο άντρας μου κ μου λέει καλά να πάθω που δεν πήγα κ ότι έτσι με αυτά που κάνω γίνονται οι μηνιγγιτιδες.. γιατί φεύγει η φλεγνονη από εκεί κ πάει στο κεφάλι.  Κ έχω χεστει πάνω μου κανονικά.  Για αυτο δεν μπορώ να κοιμηθώ. Ω θεε μου   ..πρέπει να πάρω τηλ οδοντιατρο αύριο.  . Δεν μπορωωω....

35 minutes ago, mama82 είπε:

γεια σας κοριτσια!!

μουτζουρακι μου μπραβο σου!! ετσι πρεπει να εισαι!! αισιοδοξη!!

ρενα μου καλη ξεκουραση!! σε θελω ακμαιοτατη αυριο!!!

ιοιο εμας το νερο ειναι κομμενο ολη μερα και ερχεται το βραδυ κατα τις 8 και τρεχω να βαλω κανενα πλυντηριο και να πλενω πιατα γιατι δεν θελω να γεμιζω πλυντηριο πιατων και να γινει τιποτα και να μεινουν απλυτα μεσα και βρωμισουν....

καλοριφερ δεν εχουμε παλι λογω νερου και ειμαστε με το αιρ κοντισιον κοινως την αρκουδα οπως την λεμε χαχαχα

εχθες πηγαμε στης κουνιαδας μου για μπανιο οικογενειακως....υπομονη...

μεχρι να αποκατασταθουν οι βλαβες στο δικτυο ετσι θα μαστε

τζειν η χοριακη και εμενα σε δυο τρεις ωρες μου την εβγαζαν αλλα την ζητουσε ο γιατρος οποτε φανταζομαι διναν προτεραιοτητα επισης μου την εγραφε και κοστιζε 2 ευρω!!

μουτζουρακι καλο δρομο αυριο και καλα αποτελεσματα στον μπαμπακα σου!!! μαχητης!!! ο μαχητης της ζωης σου!!!

τονια οι κραμπες ειναι φυσιολογικες και συνηθως δινουν μαγνησιο οι γιατροι να του το πεις μηπως χρειαζεται να παρεις μεχρι τοτε μπορεις να φας πολλα αμυγδαλα και μπανανες που εχουν μαγνησιο

το μελινακι εχει δυο μερες που τρωει καλα και τρωει και το πρωι βρωμη και σε συνδυασμο με το μαλακτικο που της δινω για το εντερο κατι κανει αλλα ακομα ειναι σκληρα ειμαστε σε καλο δρομο!!

τζειν και εγω σημερα ειχα την πεθερα μου!! καθισαν 2-3 ωρες φαγαμε μαζι ειδαν την μικρη και εφυγαν!!

σαμερακι μου τι κανεις;; ο μικρουλης σου;;

μαρτακη μου την πιο γλυκια αγκαλια σε πηρε τ αγορι σου!!

δεν θυμαμαι τι αλλοο διαβασα....

φιλακια πολλα σε ολες και σε οσες ξεχναω διπλο φιλακι!!

Ωχ μανούλιτσα μου κ εσύ έχεις θέμα με το νερο; πω πω .. ούτε ζέστη.. κάνε πολλές αγκαλιτσες το Μελινακι να είναι ζεστό  . Ευτυχώς που πάει καλύτερα το γλυκό μας!

Το Τονακι μου τι κανει;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου...πολλη κουραση σημερα κ δουλειες στην πεθερα μαγειρεματα για σημερα κ για αυριο παιχνιδια...ψοφησα...μουτζουρα αυριο η χοριακη κ θα ξερουμε..εγω ελπιζω ακομα.ρενακι φυσικα κ θα πας κ τρεμω οδοντιατρο αλλα αφου εισαι στη φαση για εγκυμοσυνη καλο ειναι να ειναι φτιαγμενα κ για να μην χαλασουν παραπανω κ για να μη σου κανουν καμια φλεγμονη κ εχεις αλλα...jane εγω παντα κανω τεστ πριν τη χοριακη κ στον γιο μου το κρατησα για ενθυμιο.μαμα υπομονη να μην κρυωσει το μελινακι μονο...τονια ξεκουρασου οσο μπορεις...

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Καλυτερα με το αιματακι αξιόπιστα αποτελεσματα αγαπη!Αντε με το καλό να εχουμε χαρμόσυνα!❤

Πω πω μαμακα τι τραβετε με τις ζημιές! Εύχομαι να αποκατασταθεί σύντομα! Σε ευχαριστω για τον μπαμπακα μου!!! Εχω δει τόσα εκεί μέσα ενα χρόνο που λες δεν πρεπει να τα παρατας ΠΟΤΕ!!!! Μας άλλαξαν το ραντεβού για Τρίτη όμως γιατί δεν είχαν φάρμακα για Δευτέρα..(ειναι αξιοθαυμαστο πως λειτουργουν με τεραστιες ελλειψεις τα νοσοκομεια...ειδικά στο τμήμα που πάμε με το μπαμπά τι να πω....ήρωες!!)οποτε θα παμε μεθαύριο....:)

Μπράβο στο Μελινακι...να ανακουφιστει η ζουζουνω!

@moutzoura2016  μακάρι ν εχεις ευχαριστα αυριο :)

Καλέ τι διαβάζω εδώ...μοντέλο στην παρέα;    χιχι :)


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Rena87 είπε:

Άστο μουτζουρακι..ας μην πιάσουμε την κουβέντα για τα μπουρδελονοσοκομεια... δεν βγάζεις άκρη..  ο άντρας μου να δεις τι τραβάει κάθε μέρα . Υπομονή με το μπαμπακα σου.  Θα πας το πρωί για την χοριακη ε; κ εγώ όσες έκανα μου τις έβγαζαν το μεσημέρι.  Δεν μπορώ να κοιμηθώ.. πέρα από την υπερενταση   με πονάει πολύ το δοντι μου ξαφνικά. Δηλαδή  Όχι ξαφνικά..εγώ φταίω.  Φοβάμαι τον οδοντιατρο κ εδώ κ ένα χρόνο μου είχαν πει ότι θέλω σφραγισμα κ στα 4 πίσω μεγάλα δόντια.  Κ εγώ δεν έχω πάει γιατί φοβάμαι.  Κ τώρα το πάνω το μεγάλο από χθες με τσιμπάει κ σημερα ποναω πολύ   είτε τρώω  είτε όχι..πονάει.   κ με φοβίζει κ ο άντρας μου κ μου λέει καλά να πάθω που δεν πήγα κ ότι έτσι με αυτά που κάνω γίνονται οι μηνιγγιτιδες.. γιατί φεύγει η φλεγνονη από εκεί κ πάει στο κεφάλι.  Κ έχω χεστει πάνω μου κανονικά.  Για αυτο δεν μπορώ να κοιμηθώ. Ω θεε μου   ..πρέπει να πάρω τηλ οδοντιατρο αύριο.  . Δεν μπορωωω....

Ωχ μανούλιτσα μου κ εσύ έχεις θέμα με το νερο; πω πω .. ούτε ζέστη.. κάνε πολλές αγκαλιτσες το Μελινακι να είναι ζεστό  . Ευτυχώς που πάει καλύτερα το γλυκό μας!

Το Τονακι μου τι κανει;

Μουρλοκομειο μουυυυ ω ρε φοβουνται οι κερκυραιες;;; βρε να πας αυριο κιόλας!!!εχει δίκιο η Σάμμερ πρέπει να ναι υγιή όταν ετοιμαζομαστε για.μπεμπε! Αυτό κ μονο.θα σε πείσει! Χεχε!

39 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Κοριτσακια μου...πολλη κουραση σημερα κ δουλειες στην πεθερα μαγειρεματα για σημερα κ για αυριο παιχνιδια...ψοφησα...μουτζουρα αυριο η χοριακη κ θα ξερουμε..εγω ελπιζω ακομα.ρενακι φυσικα κ θα πας κ τρεμω οδοντιατρο αλλα αφου εισαι στη φαση για εγκυμοσυνη καλο ειναι να ειναι φτιαγμενα κ για να μην χαλασουν παραπανω κ για να μη σου κανουν καμια φλεγμονη κ εχεις αλλα...jane εγω παντα κανω τεστ πριν τη χοριακη κ στον γιο μου το κρατησα για ενθυμιο.μαμα υπομονη να μην κρυωσει το μελινακι μονο...τονια ξεκουρασου οσο μπορεις...

Δύσκολη μέρα και εσύ αγάπη! Αγκαλια τα αντρακια και ξεκουραση!Κ εγώ εκανα γενική με το που γυρισαμε απο τη βόλτα...έριξα και σιδέρωμα (το μισωωω)μαγειρεματα...γέμισαν τη μέρα να μην το πολύ εχω και στο μυαλό μου..και αύριο βλέπουμε.. Εσύ αισιοδοξεις;;; αχ μακάρι να βγεις αληθινή και θα κάνουμε παρταρα!χαχαχα!

34 minutes ago, ElektraGr είπε:

@moutzoura2016  μακάρι ν εχεις ευχαριστα αυριο :)

Καλέ τι διαβάζω εδώ...μοντέλο στην παρέα;    χιχι :)

Ευχαριστώ Ηλεκτρακι μου!:)

Η Ρένα η θεαρα ναιιι!❤

Εσύ καλά ομορφιά;


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουρα μου, θα περιμένω τα νέα σου γι αυριο!!

Όσον αφορά εμένα, είμαι πολύ αισιόδοξη αλλά εντάξει θα δούμε... Ας έχω γι αρχή καθυστέρηση από Τετάρτη και μετά όλα θα φανούν.. 

Σαμμερακι δε το είχα σκεφτεί έτσι... Το ωραία ιδέα!! Αν βγει θετικό είναι και μια ωραία εκπληξη για τον άντρα μου να του το ανακοίνωνα... Το θέλω τόσο πολύ... Μακάρι... 

Ρενακι μου, να πας να τα φτιάξεις... Κι εγώ φοβάμαι αλλά ειδικά πριν από εγκυμοσύνη είναι απαραίτητο για μολύνσεις κλπ.. 

 

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου εδώ είμαι κι  εγώ! !! Είχα πάει με τον αντρουλι μου βόλτα σήμερα που δεν δούλευε και είχε και ήλιο! ! Μετά πήγα να δω και την αδερφουλα μου  και τώρα ξάπλωσα.  

Ρένα μου εννοείται ότι τα δόντια δεν τα αφήνουμε έτσι.  Εκτός αν θες να φας τα λεφτά σου σε μασελες! !χάχα!

Τζέιν μου μακάρι να έχεις σπορακι!  Κοντεύουν οι μέρες! 

Μουτζουρα μου κοίτα αύριο να πας στο γραφείο και να αρχίσεις τα μήπως όχι ακόμα και να το αφήσουμε κλπ...θα σκάσω πια με εσένα! 

Μαμά είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα.  Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή είχα ανησυχήσει μήπως ήταν συσπάσεις όπως είπε και η Βίκυ το μεσημέρι. Γιατί ξεκίνησα να το νιώθω εχθές το βράδυ μετά το φαγητό και σήμερα μετά το πρωινό.  Και επειδή εγώ γενικά μέχρι τώρα έχω πιο πολυ τραβηγματα πάρα κράμπες ( αυτό που ένιωθα τώρα ήταν σαν απαλές κράμπες μαζί με τσιμπιματα και φυσαλιδες )αναρωτήθηκα μήπως ήταν συσπάσεις και δεν μπορούσα να το ξεχωρίσω.  Εφόσον έχει ελαττωθει έχω ηρεμήσει αλλά θα έχω το νου μου. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρένα μου, θα σε μαλώσω κι εγώ για τον οδοντίατρο.  Σκέψου ότι αν τα αφήσεις τα δόντια θα χρειαστείς αντιβίωση, θες το πρώτο τρίμηνο να πςίρνεις φάρμακα;  Επίσης το σύμπτωμα που περιγράφεις είναι δοντιού που θέλει απονεύρωση. 

Μαμά, γιαούρτι τρώει η Μελίνα;  στη μικρή μου έκανα χθες και σήμερα εισαγωγή γλυκιάς κολοκύθας και σήμερα ενεργήθηκε δύο φορές.  

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κοριτσάκια μου εδώ είμαι κι  εγώ! !! Είχα πάει με τον αντρουλι μου βόλτα σήμερα που δεν δούλευε και είχε και ήλιο! ! Μετά πήγα να δω και την αδερφουλα μου  και τώρα ξάπλωσα.  

Ρένα μου εννοείται ότι τα δόντια δεν τα αφήνουμε έτσι.  Εκτός αν θες να φας τα λεφτά σου σε μασελες! !χάχα!

Τζέιν μου μακάρι να έχεις σπορακι!  Κοντεύουν οι μέρες! 

 

εκλαψα με τις μασελες!!!χαχαχαχα  και κοστιζουν και μια περιουσια, οχι αστεια....

μακαρι,μακαρι,πλησιαζουν οι μερες κι εχω αγωνια!!!!

καλη ξεκουραση Τονια μου, και σε εσενα και στο σπορακι σου που μεγαλωνει σιγα σιγα !


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααα... ΤΙ μου είπες ιοιο μου;;;; απονευρωση; γιατι; δεν παίζει να το αποφύγω κ να κανω μόνο το σφραγισμα; επειδή ποναω το λες;;; θεε μου δεν μπορώ να πάω.. πόσο φοβάμαι.. 

Σαμμερακι μου  έχεις απόλυτο δίκιο..   κ ξέρεις αμέσως τι σκεφτηκα; σκέψου τώρα να ήμουν τελικά εγκυος; τι θα εκανα;

Πω πω.  τζέιν και τονακι μου καλά τα λέτε..αντιβιωση  ..μόλυνση..τόσα από το δοντι; τώρα τα σκέφτομαι κορίτσια που πρόκειται για το μπεμπε.. κ όπως λέει και το μουτζουρακι μου.. είναι σοβαρός λόγος για να με πείσει να πάω. Αχ κ μόνο που θα τον πάρω τηλ τρεμω που θα σκέφτομαι την ταναλια στο στόμα μου.  Ιοιο μου ότι κ να μου πεις έχεις δίκιο.  Πραγματικά τα έχω βάλει με τον εαυτό μου πολύ.   . Πόσο αδικαιολογητη ειμαι; μα γιατί τα άφησα για ένα φόβο; κ τώρα θα προλάβω να τα κάνω μέχρι την αναμονή της επόμενης περιοδου;;; πω πω.. 

Τονακι γελασα με τις μασελες  από τη μια αλλά απ την άλλη κλαίω ωωωωωω .   Ηρέμησαν κ τα πονάκια σου ματάκια μου..οπότε ηρέμησε κ εσύ!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Rena87 είπε:

Κοριτσιαααααα... ΤΙ μου είπες ιοιο μου;;;; απονευρωση; γιατι; δεν παίζει να το αποφύγω κ να κανω μόνο το σφραγισμα; επειδή ποναω το λες;;; θεε μου δεν μπορώ να πάω.. πόσο φοβάμαι.. 

Σαμμερακι μου  έχεις απόλυτο δίκιο..   κ ξέρεις αμέσως τι σκεφτηκα; σκέψου τώρα να ήμουν τελικά εγκυος; τι θα εκανα;

Πω πω.  τζέιν και τονακι μου καλά τα λέτε..αντιβιωση  ..μόλυνση..τόσα από το δοντι; τώρα τα σκέφτομαι κορίτσια που πρόκειται για το μπεμπε.. κ όπως λέει και το μουτζουρακι μου.. είναι σοβαρός λόγος για να με πείσει να πάω. Αχ κ μόνο που θα τον πάρω τηλ τρεμω που θα σκέφτομαι την ταναλια στο στόμα μου.  Ιοιο μου ότι κ να μου πεις έχεις δίκιο.  Πραγματικά τα έχω βάλει με τον εαυτό μου πολύ.   . Πόσο αδικαιολογητη ειμαι; μα γιατί τα άφησα για ένα φόβο; κ τώρα θα προλάβω να τα κάνω μέχρι την αναμονή της επόμενης περιοδου;;; πω πω.. 

Τονακι γελασα με τις μασελες  από τη μια αλλά απ την άλλη κλαίω ωωωωωω .   Ηρέμησαν κ τα πονάκια σου ματάκια μου..οπότε ηρέμησε κ εσύ!

ο πόνος συνεχπμενα σημαίνει ότι ακουμπάει νεύρο, αν πας γρήγορα και είσαι τυχερή, μπορεί να γλυτώσεις την απονεύρωση. Τρέχαααα να το προλάβεις. ....

Link to comment
Share on other sites

 

11 hours ago, vikib είπε:

αχ ναι.τι εγινε μαμα κ ιοιο;ταλαιπωρια με τις κουκλιτσες σας.

εμεις ευτυχως παρολο το κρυο ειμαστε οκ.βεβαια δ βγαινουμε εξω

εγω κουραστηκα.τα μικρα μες στην ενεργεια.απλα ο μπεμπης ειχε ανησυχο υπνο τις πρωτες ωρες κ δ ξεκουραστηκα.κ δ θα ξεκουραστω γτ σημερα κ αυριο θα μαι ολη μερα μονη με τα πιτσιρικια

κουραγιο να κοιμασε μαζι τους... πολυ αναζωγονητικο αν μπορεσεις!!!!!

 

8 hours ago, moutzoura2016 είπε:

Ψυχουλα μουυυυ!!!αγκαλιτσας!ο άλλος κοιμόταν;;;

Μαρτάκο μου δεν με έχει αγχωσει κάτι για.την ωρα...ουτε τα τεστ ωορρηξιας ουτε τα εγκυμοσυνης....αύριο θα κάνω χοριακη αν δεν ερθει πάντα γιατί μου το ζήτησε ο γιατρός όταν είχα παει την Τριτη...με βαση τα δεδομενα που ειχαμε ...δεν είχε πει κάνε τεστ την Κυριακή βέβαια χαχαχα! αλλο που εμείς πάντα θέλουμε να ξέρουμε!

Εχει ξεπρηστει αισθητά το στήθος και ο πόνος... Το μονο που φοβάμαι είναι μην δουμε αύριο καμια μικρή χοριακη που θα πέφτει σαν την άλλη φορά... Γτ το σώμα μου πραγματικά αν το ακούσω μου στέλνει παράξενα σημάδια...τόσες μέρες τουμπανο και πόνο κ τώρα πριν αδιαθετησω ξεπρηζεται.....δεν μου εχει ξανά τύχει παρα μόνο τοτε...μονο αυτό θα με στεναχωρησει το ομολογώ...από την αλλη θα είναι ενα σημάδι περαιτέρω διερεύνησης αν τύχει πάλι το.ίδιο! Οποτε αναμένουμε ακόμα!

να μεινεις καρδιαμου οσο ψυχραιμη γινεται... και μην σκεφτεσαι αρνητικα......

6 hours ago, Ioio είπε:

Νερό έχουμε,  ζεστό νερό δεν έχουμε.  Κι έχουν πληγές τα χέρια μου :(

Αύριο το μεσημέρι θα μας πεις τα νεα σου :)

αχου βρε ιωαννα μου... βαζε γαντια κουζινας χοντρα.... περναει το κρυο....αλλα δεν σκανε τοοοσο!!!!!!! οκ δεν ειναι το καλυτερο αλλα για τις πληγες οκ.... καλυτερα!!!!

 

 

3 hours ago, Rena87 είπε:

Άστο μουτζουρακι..ας μην πιάσουμε την κουβέντα για τα μπουρδελονοσοκομεια... δεν βγάζεις άκρη..  ο άντρας μου να δεις τι τραβάει κάθε μέρα . Υπομονή με το μπαμπακα σου.  Θα πας το πρωί για την χοριακη ε; κ εγώ όσες έκανα μου τις έβγαζαν το μεσημέρι.  Δεν μπορώ να κοιμηθώ.. πέρα από την υπερενταση   με πονάει πολύ το δοντι μου ξαφνικά. Δηλαδή  Όχι ξαφνικά..εγώ φταίω.  Φοβάμαι τον οδοντιατρο κ εδώ κ ένα χρόνο μου είχαν πει ότι θέλω σφραγισμα κ στα 4 πίσω μεγάλα δόντια.  Κ εγώ δεν έχω πάει γιατί φοβάμαι.  Κ τώρα το πάνω το μεγάλο από χθες με τσιμπάει κ σημερα ποναω πολύ   είτε τρώω  είτε όχι..πονάει.   κ με φοβίζει κ ο άντρας μου κ μου λέει καλά να πάθω που δεν πήγα κ ότι έτσι με αυτά που κάνω γίνονται οι μηνιγγιτιδες.. γιατί φεύγει η φλεγνονη από εκεί κ πάει στο κεφάλι.  Κ έχω χεστει πάνω μου κανονικά.  Για αυτο δεν μπορώ να κοιμηθώ. Ω θεε μου   ..πρέπει να πάρω τηλ οδοντιατρο αύριο.  . Δεν μπορωωω....

Ωχ μανούλιτσα μου κ εσύ έχεις θέμα με το νερο; πω πω .. ούτε ζέστη.. κάνε πολλές αγκαλιτσες το Μελινακι να είναι ζεστό  . Ευτυχώς που πάει καλύτερα το γλυκό μας!

Το Τονακι μου τι κανει;

να πας γρηγορα στον οδοντοκ τρελοκερκυραια μου!!!!! μια βαθεια ανασα..... μια αποφαση ειναι!!!!!

3 hours ago, Σαμμερ είπε:

Κοριτσακια μου...πολλη κουραση σημερα κ δουλειες στην πεθερα μαγειρεματα για σημερα κ για αυριο παιχνιδια...ψοφησα...μουτζουρα αυριο η χοριακη κ θα ξερουμε..εγω ελπιζω ακομα.ρενακι φυσικα κ θα πας κ τρεμω οδοντιατρο αλλα αφου εισαι στη φαση για εγκυμοσυνη καλο ειναι να ειναι φτιαγμενα κ για να μην χαλασουν παραπανω κ για να μη σου κανουν καμια φλεγμονη κ εχεις αλλα...jane εγω παντα κανω τεστ πριν τη χοριακη κ στον γιο μου το κρατησα για ενθυμιο.μαμα υπομονη να μην κρυωσει το μελινακι μονο...τονια ξεκουρασου οσο μπορεις...

σαμερακι μου καλη σου ξεκουραση!!!!

1 hour ago, Ioio είπε:

Ρένα μου, θα σε μαλώσω κι εγώ για τον οδοντίατρο.  Σκέψου ότι αν τα αφήσεις τα δόντια θα χρειαστείς αντιβίωση, θες το πρώτο τρίμηνο να πςίρνεις φάρμακα;  Επίσης το σύμπτωμα που περιγράφεις είναι δοντιού που θέλει απονεύρωση. 

Μαμά, γιαούρτι τρώει η Μελίνα;  στη μικρή μου έκανα χθες και σήμερα εισαγωγή γλυκιάς κολοκύθας και σήμερα ενεργήθηκε δύο φορές.  

γλυκειακολοκυθα??? κιτρινη ε???? πως της την εδωσες???? για πες!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...