Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

εχω μπλεξει με τη δουλεια γκρρρρ!θα ανεβω μαμα Σανγκρε αμεσως μολις τελειωσω!!!!

δεν εχω και πολλες ελπιδες!να παρω την κουλουρα μου να παρω τον ντοκ(χιχι το μαθα τωρα) να δουμε τι θα κανω!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

εχω μπλεξει με τη δουλεια γκρρρρ!θα ανεβω μαμα Σανγκρε αμεσως μολις τελειωσω!!!!

δεν εχω και πολλες ελπιδες!να παρω την κουλουρα μου να παρω τον ντοκ(χιχι το μαθα τωρα) να δουμε τι θα κανω!

Κόντεψα να σκάσω καλό μου! ! Αντε θα σε περιμένουμε. Ότι και να έχει βγει μαζί θα το περάσουμε! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

εχω μπλεξει με τη δουλεια γκρρρρ!θα ανεβω μαμα Σανγκρε αμεσως μολις τελειωσω!!!!

δεν εχω και πολλες ελπιδες!να παρω την κουλουρα μου να παρω τον ντοκ(χιχι το μαθα τωρα) να δουμε τι θα κανω!

Μας κρατάς σε αγωνία.... Ξέμπλεξε με τη δουλειά και ανέβα. Μην σκέφτεσαι αρνητικά το μόνο σίγουρο είναι ότι θα πάρεις τηλ. το ντοκ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


να παμε παρακατω!!!!πηρα και ντοκ το σηκωσε η γραμματεας!θα με παρει πισω να μου πει λογικα να το κοψω!και τι θα κανουμε και αυτο τον κυκλο!

ολες μαζι ...κανω εγω αναμονη χωρις τη Ρενα?αχαχαχα!

αλλα κοριτσια οι επομενες να βαλουμε ενα +++ στο πινακακι εεε!!!!!!το νου σας!!!!:)

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...