Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Μπραβο ρενα..το μουτζουρακι καλα ειναι???αντε την αλλη φορα κ εγω μαζι στο τυχερο πινακακι....jane η σειρα σου να ζαλισουμε αυτες τις μερες..τις εγκυουλες καλα τις ακουω..τις μαμαδες πτωματα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια τι κανετε;;;; θα χερομουνα πολυ αν με δεχοσασταν και εμενα στην ομορφη παρεα σας σας διαβαζω και χερομαι πολυ ετσι ομορφα και αισιοδοξα οπως αντιμετωπιζετε τις καταστασεις... Ειμαι λοιπων μια μανουλα ενως αγοριου 14 μηνων και το σαββατο σταματησε η δευτερη μου εγκυμοσυνη επειδη παλυνδρομησε..... θα πρεπει να περιμενω δυο μηνες μαλλον για να το πω ποιο σωστα δυο περιοδους ακομα ωστε να ξαναρχησουμε τις προσπαθειες για το δευτερο παιδακι .. αλλα δε πειραζει με ΘΕΤΙΚΗ σκεψη ολα θα πανε μια χαρα για ολες τις κοπελες που θελουνε να γινουν μανουλες ή να ξαναγινουν μανουλες...!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ γλυκο μου μουτζουρακι δε θελω να στεναχωριεσαι... οπως λεει κ η αγαπημενη μας σαμμερ ενα βημα τη φορα!!!!!προσπαθησε τουλαχιστο να βγαλεις ακρη με τον κυκλο σου, να δεις ποσο θα κρατησει η ωχρινικη φαση κ ποτε τελικα θα σου ερθει περιοδος. Ευτυχως ο γιατρος σου ειναι διπλα σου οποτε ολα θα γινουν!! :):):)

Πολυ συντομα θα μιλαμε κ εμεις για τα μπεμπε που θα εχουμε στις κοιλιτσες μας!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια τι κανετε;;;; θα χερομουνα πολυ αν με δεχοσασταν και εμενα στην ομορφη παρεα σας σας διαβαζω και χερομαι πολυ ετσι ομορφα και αισιοδοξα οπως αντιμετωπιζετε τις καταστασεις... Ειμαι λοιπων μια μανουλα ενως αγοριου 14 μηνων και το σαββατο σταματησε η δευτερη μου εγκυμοσυνη επειδη παλυνδρομησε..... θα πρεπει να περιμενω δυο μηνες μαλλον για να το πω ποιο σωστα δυο περιοδους ακομα ωστε να ξαναρχησουμε τις προσπαθειες για το δευτερο παιδακι .. αλλα δε πειραζει με ΘΕΤΙΚΗ σκεψη ολα θα πανε μια χαρα για ολες τις κοπελες που θελουνε να γινουν μανουλες ή να ξαναγινουν μανουλες...!!

Και μόνο με * το χαρούμενη μαμα* που έχεις για όνομα..  δίνεις μια όμορφη νότα στο παρεακι μας!! Καλώς ήρθες και ελπίζουμε να μείνεις! Κ οχι απουσίες γιατί μετά θα έχεις να διαβάζεις κατεβατά.. χαχα... χαίρομαι που έχεις θετική σκέψη.. κάνε την υπομονή σου κ θα έρθει κ το αδερφακι σύντομα!! Εγώ είμαι μια βουρλισμενη κερκυραια και παλεύω από το Ιούλιο για το πρώτο!! Έχασα ένα μωρό δύο μηνών.. μετά τον επομενο μηνα βιοχημικη..  έκανα υστεροσκοπηση..έβγαλα ένα διάφραγμα από τη μητρα που αυτό εμποδίζε το μωρό μου να μεγαλώσει κ για αυτό πιστεύουμε ότι είχα τις αποβολες . Τώρα με αισιοδοξία περιμένω ξανά +++.....  αυτά από εμένα προς το παρών...

29 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο ρενα..το μουτζουρακι καλα ειναι???αντε την αλλη φορα κ εγω μαζι στο τυχερο πινακακι....jane η σειρα σου να ζαλισουμε αυτες τις μερες..τις εγκυουλες καλα τις ακουω..τις μαμαδες πτωματα!!!!

Όλες μαζί στο πινακακι!! Που θα είναι τυχερό το επόμενο όμως!!❤

Το μουτζουρακι μάλλον ξεκουραζεται για να ξανά πάει γραφειο; 

Αντέ αμποτακι κ τζειν η σειρά σας... 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα ομορφες μου!καλη εβδομαδα να εχουμε !με ευχαριστα για οσες αναμενουν!!!

Ρενακι ενταξει νομιζω σε εχουμ πεισει πλεον!!!μασελες!χαχαχαχαχα!δεν ειναι τιποτα βρε!!!δεν μασαμε εμεις...εδω ολοκληρο παιδι θα γεννησεις τον οδοντιατρο θα φοβηθεις?

Τονια μου πως εισαι σημερα?

Βικι και Σαμμερακι ξεκουραστηκατε καθολου?

Μαμακα και Ιοιο με τις ζημιες ?οι πριγκιπισσες σας?

ζαμιακι γλυκο καλημερα!

πουλακι μου φιλι στην κοιλιτσα!

Σανγκρε μου καλημερα και φιλια στην συμμορια!

Τζο μου καλημερα!

Abbot μου καλημερα!!!!ποτε ΔΕΝ περιμενεις?

καλημερα Τζειν...πως ειμαστε σημερα????

Μαρτακο μου γλυκο ...καλημερα!φιλακια στα διδυμομπουτακια!και στην κορακλα!

καλημερα Ηλεκτρακι....

Μαρινακι πως ειστε μαμα και σπορος?

Μαρακι καλημερα!

Εβελινακι καλημερα!

εγω εκανα την χοριακη μου και αναμενω...δεν εχω καμια αισιοδοξια αλλα να δουμε που βρισκομαστε!!!

σας φιλωωωωωω!!!!

καλησπέρα κοριτσια κι απο μενα!!! Τωρα γυρισα σπιτι και καθισα να σας διαβασω και να σας γραψω τα νεα μου!!!
Μεθαυριο ευχομαι να μην ερθει...εχω μεγαλη αγωνια...

ποναει το στηθος μου αρκετα αλλα ανεκτα. Σημερα επισης ειχα πολλα υγρα βρε κοριτσια, πως γινεται αυτο 2 μερες πριν την περιοδο(που δεν θελω να ερθει?)μπορει να σημαινει κατι....; δεν θελω να πιανομαι απο βλακειουλες αλλα τα ψυριζω ολα...μου εκανε λιγο εντυπωση απλα τοσα υγρα διαφανα(λιγο πιο σκουρα απ της ωορηξιας) 2 μερες πριν την περιοδο...καμια ιδεα για το τι μπορει να ειναι αυτα τα υγρα;

Γενικα ειμαι αισιοδοξη και ανυπομονη!!! Μακαρι να ειναι ο μηνας μου ο Γεναρης!

7 hours ago, Abbot είπε:

Καλημερα κοριτσαρες μου!! Τα χει παιξει το κινητο μου κ παταω οτι να ναι... μου λειψατε αν κ οποτε μπορουσα εμπαινα να διαβαζω τα νεα σας. Ειχα κατι θεματα υγειας με την πεθερα μου κ τρεξιματα αλλα ευτυχως ολα καλα τωρα. Μουτζουρα μου ΔΕΝ περιμενω στις 26 αν κ αυτο το μηνα δεν ξερω γιατι νιωθω πολυ αισιοδοξη... κατι μου λεει πως θα ειναι ο μηνας μας!!! Αγωνιουμε μαζι σου... ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα???

Πολλα φιλια σε ολες!!! Καλη εβδομαδα να εχουμε με ευχαριστα νεα!!!

αμποτ, δεν εχουμε μιλησει ποτε, ευχομαι να πανε ολα οπως επιθυμεις σε 10 μερες!!!!

7 hours ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα κορτσουδια...μουτζουρα περιμενω πως κ πως...ξεκουραστηκα λιγο....αμποτ μην χανεσαι...jane  πλησιαζουν οι μερες σου...κοριτσια ηρθε το ζεστο νερο???εμεις παλι χιονια...τα διδυμαρια μας τι κανουν?τα μ της σαγκρε??

αχ ναι πλησιαζου κι εχω πολυ αγωνια....

4 hours ago, moutzoura2016 είπε:

0.5 Σανγκρε :-(

ολα καλα ...παμε παρακατω!!!:)

αγαπουλα παμε γι'αλλα!!!!

45 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια τι κανετε;;;; θα χερομουνα πολυ αν με δεχοσασταν και εμενα στην ομορφη παρεα σας σας διαβαζω και χερομαι πολυ ετσι ομορφα και αισιοδοξα οπως αντιμετωπιζετε τις καταστασεις... Ειμαι λοιπων μια μανουλα ενως αγοριου 14 μηνων και το σαββατο σταματησε η δευτερη μου εγκυμοσυνη επειδη παλυνδρομησε..... θα πρεπει να περιμενω δυο μηνες μαλλον για να το πω ποιο σωστα δυο περιοδους ακομα ωστε να ξαναρχησουμε τις προσπαθειες για το δευτερο παιδακι .. αλλα δε πειραζει με ΘΕΤΙΚΗ σκεψη ολα θα πανε μια χαρα για ολες τις κοπελες που θελουνε να γινουν μανουλες ή να ξαναγινουν μανουλες...!!

χαρουμενη μανουλα καλως ηρθες στην παρεα, ολα φυσικα θα πανε τελεια!!!! ετσι με θετικη σκεψη!!!!Να σου ζησει το αγορακι σου και με το καλο και το επομενο μωρακι ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!! υπαρχει πολυ θετικη ενεργεια στο φορουμ!!!

 

Σαμμερακι να με ζαλισετε!!!! ειναι ευχαριστο να σε ζαλιζουν απο ανυπομονησια θετικη!!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαρουμενουλα καλως μας ηρθες....κ γω στην ιδια φαση με σενα ειμαι.απο εδω κ περα μπορω να προσπαθησω αλλα λεω καλυτερα τον αλλο μηνα πιο εντατικα.ο δικος μου ειναι 2,6 .εδω τα ξεπερναμε ολα παρεα.jane γενικα δεν εχεις καθυστερηση ετσι??οποτε απο αυριο βραδυ ξεκιναμε πρηξιμο...αμποτακι μου πολυ σου ευχομαι να ειναι κ σενα ο τυχερος σου μηνας...αλλα τον αλλο μηνα θα γινει χαμος...εεεε ρενακι???

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, jane.austen είπε:

καλησπέρα κοριτσια κι απο μενα!!! Τωρα γυρισα σπιτι και καθισα να σας διαβασω και να σας γραψω τα νεα μου!!!
Μεθαυριο ευχομαι να μην ερθει...εχω μεγαλη αγωνια...

ποναει το στηθος μου αρκετα αλλα ανεκτα. Σημερα επισης ειχα πολλα υγρα βρε κοριτσια, πως γινεται αυτο 2 μερες πριν την περιοδο(που δεν θελω να ερθει?)μπορει να σημαινει κατι....; δεν θελω να πιανομαι απο βλακειουλες αλλα τα ψυριζω ολα...μου εκανε λιγο εντυπωση απλα τοσα υγρα διαφανα(λιγο πιο σκουρα απ της ωορηξιας) 2 μερες πριν την περιοδο...καμια ιδεα για το τι μπορει να ειναι αυτα τα υγρα;

Γενικα ειμαι αισιοδοξη και ανυπομονη!!! Μακαρι να ειναι ο μηνας μου ο Γεναρης!

αμποτ, δεν εχουμε μιλησει ποτε, ευχομαι να πανε ολα οπως επιθυμεις σε 10 μερες!!!!

αχ ναι πλησιαζου κι εχω πολυ αγωνια....

αγαπουλα παμε γι'αλλα!!!!

χαρουμενη μανουλα καλως ηρθες στην παρεα, ολα φυσικα θα πανε τελεια!!!! ετσι με θετικη σκεψη!!!!Να σου ζησει το αγορακι σου και με το καλο και το επομενο μωρακι ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!! υπαρχει πολυ θετικη ενεργεια στο φορουμ!!!

 

Σαμμερακι να με ζαλισετε!!!! ειναι ευχαριστο να σε ζαλιζουν απο ανυπομονησια θετικη!!!

Μεθαυριο;;;;  δλδ κ αύριο να κάνεις μπορεί κ να δείξει....  άρχισα το πρηξιμο ήδη εγώ... χαχα.. ποτε σκέφτεσαι να το κανεις; η θα μας βασανίσεις κ εσύ σαν το μουτζουρι; 

4 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Χαρουμενουλα καλως μας ηρθες....κ γω στην ιδια φαση με σενα ειμαι.απο εδω κ περα μπορω να προσπαθησω αλλα λεω καλυτερα τον αλλο μηνα πιο εντατικα.ο δικος μου ειναι 2,6 .εδω τα ξεπερναμε ολα παρεα.jane γενικα δεν εχεις καθυστερηση ετσι??οποτε απο αυριο βραδυ ξεκιναμε πρηξιμο...αμποτακι μου πολυ σου ευχομαι να ειναι κ σενα ο τυχερος σου μηνας...αλλα τον αλλο μηνα θα γινει χαμος...εεεε ρενακι???

Χαχα  αγάπη μου καταρχήν γελαω γιατί αμέσως γράψαμε στην τζειν κ οι δυο μαζι για το πρηξιμο που θα φάει από αύριο.  Τζέιν το νου σου!!!  Τον αλλο μηνα θα γίνει χαμοοοοος σαμμερακι μου


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Χαρουμενουλα καλως μας ηρθες....κ γω στην ιδια φαση με σενα ειμαι.απο εδω κ περα μπορω να προσπαθησω αλλα λεω καλυτερα τον αλλο μηνα πιο εντατικα.ο δικος μου ειναι 2,6 .εδω τα ξεπερναμε ολα παρεα.jane γενικα δεν εχεις καθυστερηση ετσι??οποτε απο αυριο βραδυ ξεκιναμε πρηξιμο...αμποτακι μου πολυ σου ευχομαι να ειναι κ σενα ο τυχερος σου μηνας...αλλα τον αλλο μηνα θα γινει χαμος...εεεε ρενακι???

οχι ειμαι καμια φορα +-1 μερα....!!! αλλα θα περιμενω ειπα σιγουρα εμπτη παρασκευη αν πανε ολα καλα και δεν ερθει!!

1 minute ago, Rena87 είπε:

Μεθαυριο;;;;  δλδ κ αύριο να κάνεις μπορεί κ να δείξει....  άρχισα το πρηξιμο ήδη εγώ... χαχα.. ποτε σκέφτεσαι να το κανεις; η θα μας βασανίσεις κ εσύ σαν το μουτζουρι; 

χαχαχαχαχα ρενακι βλεπω ξεκινησες δυναμικα!!! επειδη εχω κυκλο 30-31 ημερων, κανονικα περιμενω τεταρτη αλλα θα περιμενω πεμπτη παρασκευη αν ειναι εξαφανισμενη η κυρια...

 

τα υγρα τι σημαινουν ρε κοριτσια;;;; δεν το εχω ξαναπαθει 2 μερες πριν...


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jane.austen είπε:

οχι ειμαι καμια φορα +-1 μερα....!!! αλλα θα περιμενω ειπα σιγουρα εμπτη παρασκευη αν πανε ολα καλα και δεν ερθει!!

χαχαχαχαχα ρενακι βλεπω ξεκινησες δυναμικα!!! επειδη εχω κυκλο 30-31 ημερων, κανονικα περιμενω τεταρτη αλλα θα περιμενω πεμπτη παρασκευη αν ειναι εξαφανισμενη η κυρια...

 

τα υγρα τι σημαινουν ρε κοριτσια;;;; δεν το εχω ξαναπαθει 2 μερες πριν...

Χαχα.. τζεινακι κλείνουμε για Πέμπτη τοτε;;;;; έτσι με δημοκρατικες διαδικασίες πάντα!! Χαχα...  απο δική μου εμπειρία θα σου πω..και τις δύο φορές που ήμουν εγκυος δεν είχα υγρα πριν την αναμενόμενη περίοδο.  Αυτό όμως δεν ξέρω αν είναι απόλυτο αν πρέπει να έχουμε η όχι.. ελπίζω να μην είναι κάτι κ να είναι το μπεμπε...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

σαςευχαριστω πολυ πολυ κοριτσια να ειστε ολες καλα......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ετσι με θετικη ενεργεια θα γινει σε ολες το ονειρο πραγματικοτιτα..!!!!!σαμερ εσενα ποσες μερες περασαν περιπου για να σου ερθει η πρωτη περιοδο...;;;;;;;

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχα.. τζεινακι κλείνουμε για Πέμπτη τοτε;;;;; έτσι με δημοκρατικες διαδικασίες πάντα!! Χαχα...  απο δική μου εμπειρία θα σου πω..και τις δύο φορές που ήμουν εγκυος δεν είχα υγρα πριν την αναμενόμενη περίοδο.  Αυτό όμως δεν ξέρω αν είναι απόλυτο αν πρέπει να έχουμε η όχι.. ελπίζω να μην είναι κάτι κ να είναι το μπεμπε...

χαχαχαχαχ!!!ο αντρας μου μου λεει παρασκευη...θα το αποφασισω με βαση και το ενστικτο μου!!! Πιστυω παντως και πεμπτη θα δειξει... το θελω πολυ κι ειμαι αισιοδοξη. Όμως και προετοιμασμενη για ολα...


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες Χαρούμενη μαμά! !!  Ήταν άσχημο αυτό που σου συνέβη αλλά το παιδάκι σου είναι μεγάλη παρηγοριά και γρήγορα θα περάσει ο καιρός να του κάνεις και αδερφάκι! !

Τζέιν αυτά τα υγρά μπορεί να είναι οτιδήποτε. Η Ρένα δεν είχε ,εγώ είχα λίγα, η κάθε μία είναι διαφορετικη. Μην κολλάς πολύ σε ένα μόνο σύμπτωμα.  Προσπάθησε να νιώσεις το σώμα σου συνολικά. 

Ρε κορίτσια έχω σπαστει πραγματικά.  Μου την δίνουν οι ξερολες που προσπαθούν να μου κόψουν την χαρά. Προσπαθώ να μιλήσω για τα όμορφα της εγκυμοσύνης και μου λένε να σκέφτεσαι πρώτα  την υγεία του. Τι λες ρε φίλε? ? Εσένα περίμενα να μου πεις να είναι καλά το παιδί μου!! Εμένα ούτε που μου πέρασε από το μυαλό ότι είναι το σημαντικότερο ! !! Μερικοί άνθρωποι είναι πραγματικά πολύ σπαστικοι. 

 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jane.austen είπε:

χαχαχαχαχ!!!ο αντρας μου μου λεει παρασκευη...θα το αποφασισω με βαση και το ενστικτο μου!!! Πιστυω παντως και πεμπτη θα δειξει... το θελω πολυ κι ειμαι αισιοδοξη. Όμως και προετοιμασμενη για ολα...

Αμάν πια αυτοί οι αντρες;; μα καθόλου ανυπομονοι να μην ειναι;;;  εγώ λέω την Πέμπτη θα ξυπνήσεις με ωραίο ενστικτο κ θα έχεις κ ωραίο αποτέλεσμα... positive!! 

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλωσηρθες Χαρούμενη μαμά! !!  Ήταν άσχημο αυτό που σου συνέβη αλλά το παιδάκι σου είναι μεγάλη παρηγοριά και γρήγορα θα περάσει ο καιρός να του κάνεις και αδερφάκι! !

Τζέιν αυτά τα υγρά μπορεί να είναι οτιδήποτε. Η Ρένα δεν είχε ,εγώ είχα λίγα, η κάθε μία είναι διαφορετικη. Μην κολλάς πολύ σε ένα μόνο σύμπτωμα.  Προσπάθησε να νιώσεις το σώμα σου συνολικά. 

Ρε κορίτσια έχω σπαστει πραγματικά.  Μου την δίνουν οι ξερολες που προσπαθούν να μου κόψουν την χαρά. Προσπαθώ να μιλήσω για τα όμορφα της εγκυμοσύνης και μου λένε να σκέφτεσαι πρώτα  την υγεία του. Τι λες ρε φίλε? ? Εσένα περίμενα να μου πεις να είναι καλά το παιδί μου!! Εμένα ούτε που μου πέρασε από το μυαλό ότι είναι το σημαντικότερο ! !! Μερικοί άνθρωποι είναι πραγματικά πολύ σπαστικοι. 

 

Ρε καρδουλα μου ..γιατί δίνεις σημασία σε μικροψυχους;;  τους ξέρω αυτούς που προσπαθούν να στο πέξουν ξερολες.. αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα τι είναι καλό κ τι όχι.  Και στην τελική μην κάθεσαι να ακούς τη γνώμη τους όταν βλέπεις ότι ο άλλος δεν... Σε παρακαλώ.. μην αφήνεις κανέναν να στο χαλάει!!

Μουτζουρακι αρχίζω κ ανησυχω ... που εισαι;; όταν μπεις δες κ λιγο πμ


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Rena87 είπε:

Αμάν πια αυτοί οι αντρες;; μα καθόλου ανυπομονοι να μην ειναι;;;  εγώ λέω την Πέμπτη θα ξυπνήσεις με ωραίο ενστικτο κ θα έχεις κ ωραίο αποτέλεσμα... positive!! 

Ρε καρδουλα μου ..γιατί δίνεις σημασία σε μικροψυχους;;  τους ξέρω αυτούς που προσπαθούν να στο πέξουν ξερολες.. αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα τι είναι καλό κ τι όχι.  Και στην τελική μην κάθεσαι να ακούς τη γνώμη τους όταν βλέπεις ότι ο άλλος δεν... Σε παρακαλώ.. μην αφήνεις κανέναν να στο χαλάει!!

Ε βρε αγάπη.  Έλεος δηλαδή! ! Επειδή αυτοί είναι κακομοιροι και μιζεροι και κάθε ωραία στιγμή της ζωής τους την επνιξαν στο άγχος και την μιρλα δεν σημαίνει ότι αυτό είναι και το σωστό.  Και προσπαθούν να σε κάνουν να νιώσεις και ανώριμος από πάνω.  Αι στο καλό τους πια!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλωσηρθες Χαρούμενη μαμά! !!  Ήταν άσχημο αυτό που σου συνέβη αλλά το παιδάκι σου είναι μεγάλη παρηγοριά και γρήγορα θα περάσει ο καιρός να του κάνεις και αδερφάκι! !

Τζέιν αυτά τα υγρά μπορεί να είναι οτιδήποτε. Η Ρένα δεν είχε ,εγώ είχα λίγα, η κάθε μία είναι διαφορετικη. Μην κολλάς πολύ σε ένα μόνο σύμπτωμα.  Προσπάθησε να νιώσεις το σώμα σου συνολικά. 

Ρε κορίτσια έχω σπαστει πραγματικά.  Μου την δίνουν οι ξερολες που προσπαθούν να μου κόψουν την χαρά. Προσπαθώ να μιλήσω για τα όμορφα της εγκυμοσύνης και μου λένε να σκέφτεσαι πρώτα  την υγεία του. Τι λες ρε φίλε? ? Εσένα περίμενα να μου πεις να είναι καλά το παιδί μου!! Εμένα ούτε που μου πέρασε από το μυαλό ότι είναι το σημαντικότερο ! !! Μερικοί άνθρωποι είναι πραγματικά πολύ σπαστικοι. 

 

καλα κι εννοειται πως τωρα καθομαι και παρατηρω τα παντα....τελος παντως σε πολ λιγο θα μαθω αν θα ερθει το σπορακι μου αυτον τον μηνα...!
Εγω δε μπορω να θυμηθω συμπτωματα απ΄οταν ημουν πριν 4 χρονια, γιατι δεν ηξερα καν οτι ημουν πολυ απλα...

εχεις δικιο παντβς καθε μια ειναι διαφορετικη!! υπομονη θελει πιο πολυ...

μη δινεις σημασια σε αρνητικους,μιζερους και κακους ανθρωπους!!! μακρια...!!!!

9 minutes ago, Rena87 είπε:

Αμάν πια αυτοί οι αντρες;; μα καθόλου ανυπομονοι να μην ειναι;;;  εγώ λέω την Πέμπτη θα ξυπνήσεις με ωραίο ενστικτο κ θα έχεις κ ωραίο αποτέλεσμα... positive!! 

μα βουδες ηρεμιας πια.....!!!!!!!!τσ τσ τσ!!!!!!ευτυχως βεβαια που μας συγκρατουν και καποιοι γιατι αλλιως αλοιμονο μας....!

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...