Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα ομορφες μου!καλη εβδομαδα να εχουμε !με ευχαριστα για οσες αναμενουν!!!

Ρενακι ενταξει νομιζω σε εχουμ πεισει πλεον!!!μασελες!χαχαχαχαχα!δεν ειναι τιποτα βρε!!!δεν μασαμε εμεις...εδω ολοκληρο παιδι θα γεννησεις τον οδοντιατρο θα φοβηθεις?

Τονια μου πως εισαι σημερα?

Βικι και Σαμμερακι ξεκουραστηκατε καθολου?

Μαμακα και Ιοιο με τις ζημιες ?οι πριγκιπισσες σας?

ζαμιακι γλυκο καλημερα!

πουλακι μου φιλι στην κοιλιτσα!

Σανγκρε μου καλημερα και φιλια στην συμμορια!

Τζο μου καλημερα!

Abbot μου καλημερα!!!!ποτε ΔΕΝ περιμενεις?

καλημερα Τζειν...πως ειμαστε σημερα????

Μαρτακο μου γλυκο ...καλημερα!φιλακια στα διδυμομπουτακια!και στην κορακλα!

καλημερα Ηλεκτρακι....

Μαρινακι πως ειστε μαμα και σπορος?

Μαρακι καλημερα!

Εβελινακι καλημερα!

εγω εκανα την χοριακη μου και αναμενω...δεν εχω καμια αισιοδοξια αλλα να δουμε που βρισκομαστε!!!

σας φιλωωωωωω!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moutzoura2016 said:

καλημερα ομορφες μου!καλη εβδομαδα να εχουμε !με ευχαριστα για οσες αναμενουν!!!

Ρενακι ενταξει νομιζω σε εχουμ πεισει πλεον!!!μασελες!χαχαχαχαχα!δεν ειναι τιποτα βρε!!!δεν μασαμε εμεις...εδω ολοκληρο παιδι θα γεννησεις τον οδοντιατρο θα φοβηθεις?

Τονια μου πως εισαι σημερα?

Βικι και Σαμμερακι ξεκουραστηκατε καθολου?

Μαμακα και Ιοιο με τις ζημιες ?οι πριγκιπισσες σας?

ζαμιακι γλυκο καλημερα!

πουλακι μου φιλι στην κοιλιτσα!

Σανγκρε μου καλημερα και φιλια στην συμμορια!

Τζο μου καλημερα!

Abbot μου καλημερα!!!!ποτε ΔΕΝ περιμενεις?

καλημερα Τζειν...πως ειμαστε σημερα????

Μαρτακο μου γλυκο ...καλημερα!φιλακια στα διδυμομπουτακια!και στην κορακλα!

καλημερα Ηλεκτρακι....

Μαρινακι πως ειστε μαμα και σπορος?

Μαρακι καλημερα!

Εβελινακι καλημερα!

εγω εκανα την χοριακη μου και αναμενω...δεν εχω καμια αισιοδοξια αλλα να δουμε που βρισκομαστε!!!

σας φιλωωωωωω!!!!

Καλημέρα κοριτσόπουλοα καλή βδομάδα να έχουμε :)

moutzouriτσα πολύ καλά αποτελέσματα να έχεις στο εύχομαι κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου!!!! Καμιά φορά τα testakia δεν είναι και τόσο ακριβή στις προβλέψεις τους ;)

Φιλάκια σε όλες τις κοριτσάρες!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!! Τα χει παιξει το κινητο μου κ παταω οτι να ναι... μου λειψατε αν κ οποτε μπορουσα εμπαινα να διαβαζω τα νεα σας. Ειχα κατι θεματα υγειας με την πεθερα μου κ τρεξιματα αλλα ευτυχως ολα καλα τωρα. Μουτζουρα μου ΔΕΝ περιμενω στις 26 αν κ αυτο το μηνα δεν ξερω γιατι νιωθω πολυ αισιοδοξη... κατι μου λεει πως θα ειναι ο μηνας μας!!! Αγωνιουμε μαζι σου... ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα???

Πολλα φιλια σε ολες!!! Καλη εβδομαδα να εχουμε με ευχαριστα νεα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορτσουδια...μουτζουρα περιμενω πως κ πως...ξεκουραστηκα λιγο....αμποτ μην χανεσαι...jane  πλησιαζουν οι μερες σου...κοριτσια ηρθε το ζεστο νερο???εμεις παλι χιονια...τα διδυμαρια μας τι κανουν?τα μ της σαγκρε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!!

Μουτζουρα μου ευχομαι το τεστακι να ηταν λαθος και να παρεις ενα ωραιο αποτελεσμα.

Αμποτ και σε σενα ευχομαι ολοψυχα να ειναι οντως ο μηνας σου. 

Φιλια σε ολες!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Abbot είπε:

Καλημερα κοριτσαρες μου!! Τα χει παιξει το κινητο μου κ παταω οτι να ναι... μου λειψατε αν κ οποτε μπορουσα εμπαινα να διαβαζω τα νεα σας. Ειχα κατι θεματα υγειας με την πεθερα μου κ τρεξιματα αλλα ευτυχως ολα καλα τωρα. Μουτζουρα μου ΔΕΝ περιμενω στις 26 αν κ αυτο το μηνα δεν ξερω γιατι νιωθω πολυ αισιοδοξη... κατι μου λεει πως θα ειναι ο μηνας μας!!! Αγωνιουμε μαζι σου... ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα???

Πολλα φιλια σε ολες!!! Καλη εβδομαδα να εχουμε με ευχαριστα νεα!!!

καλημερα Αμποτακι!!!!ειναι σημαντικο που νιωθεις αισιοδοξη!!!και ετσι να εισαι!!!

ο μηνας σας ναι θα ειναι!εγω μαλλον παω για επομενο!με αρνητικο τεστακι χθες δεν εχω πολλα περιθωρια!!!

στις 12 θα τα εχω!!!δεν τα αργουν!πολλα φιλακια!!!!ευχομαι να περασουν νερακι οι μερες μεχρι τις 26!!!γιορταζει ο αντρας μου στις 26 θα ναι γουρικη μερα!!!!

13 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Μουτζουρα μου ευχομαι το τεστακι να ηταν λαθος και να παρεις ενα ωραιο αποτελεσμα.

Αμποτ και σε σενα ευχομαι ολοψυχα να ειναι οντως ο μηνας σου. 

Φιλια σε ολες!!

καλημερα Νινακι μου ομορφο!!!δυσκολο αλλα να δουμε που βρισκομαστε για να παρω οδηγιες απο ντοκ!!!

ενημερωσε μας οταν πας γιατρο για τις κυστες!φιλακια!

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

Μουτζουρα τι ωρα περιμενουμε αποτελ.?εγω παντως οταν εμενα θεσ.νικη σε μια ωρα μου την εβγαζε την χοριακη.στην επαρχια πας πρωι κ σου λεει απογευμα

καλημεραααααα ομορφια!!!!σε δυο ωριτσες θα την παρω!κατα τις 12 μου ειπε να ανεβω!το εργαστηριο ειναι 2 οροφοι πιο πανω και πελατισσα του γραφειου!εσεις καλα?χιονιζει παλι εε?εδω βροχη ολο το βραδυ ...υγρασια φουλ το πρωι αλλα τωρα ηλιος!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Σήμερα δουλευω  κατ εξερεση  πρωί κ ποναωωω.  Μουτζουρακι μου ναι με πεισατε..πρέπει να πάω.   Αναμένω τη χοριακη σου στις 12. Μην αργήσει να μπεις... γλυκιά καλημέρα σε όλες...ζαμιακι..σαγκρε..πουλάκι..νινακι..εβελινακι..Βικακι..Σαμμερακι μου.. Τζο..ιοιο.. Ηλέκτρα.. τονακι...αμποτακι χαίρομαι π είσαι αισιοδοξη..μακάρι να είσαι!! Διπλό φιλί σε όποια ξέχασα..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγάπες! ! 

Μουτζουρα μου θα περιμένω πάνω από το φόρουμ! !

Αμποτ μου πολύ χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη! ! 10 μερούλες είναι θα περάσουν και θα μάθεις! 

Ρενακι μου απλά είναι πολύ μεγαλύτερη η ταλαιπωρία οσο το αφήνεις.  Περαστικά βρε! 

Φιλάκια σε οοολλεεεες!!!!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Σήμερα δουλευω  κατ εξερεση  πρωί κ ποναωωω.  Μουτζουρακι μου ναι με πεισατε..πρέπει να πάω.   Αναμένω τη χοριακη σου στις 12. Μην αργήσει να μπεις... γλυκιά καλημέρα σε όλες...ζαμιακι..σαγκρε..πουλάκι..νινακι..εβελινακι..Βικακι..Σαμμερακι μου.. Τζο..ιοιο.. Ηλέκτρα.. τονακι...αμποτακι χαίρομαι π είσαι αισιοδοξη..μακάρι να είσαι!! Διπλό φιλί σε όποια ξέχασα..

καλημερα θεαρα μου!!!δεν θα σε βουρλισω σημερα!!!χαχαχα!αντε να περασει το δοντακι να αρχισεις ζουζουνιες παρακαλω!!!

15 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα αγάπες! ! 

Μουτζουρα μου θα περιμένω πάνω από το φόρουμ! !

Αμποτ μου πολύ χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη! ! 10 μερούλες είναι θα περάσουν και θα μάθεις! 

Ρενακι μου απλά είναι πολύ μεγαλύτερη η ταλαιπωρία οσο το αφήνεις.  Περαστικά βρε! 

Φιλάκια σε οοολλεεεες!!!!

καλημερα αγαπη!καλα σημερα?δεν πονας ετσι?προσοχη στη δουλεια!!!θα σας στειλω αμεσως!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα θεαρα μου!!!δεν θα σε βουρλισω σημερα!!!χαχαχα!αντε να περασει το δοντακι να αρχισεις ζουζουνιες παρακαλω!!!

καλημερα αγαπη!καλα σημερα?δεν πονας ετσι?προσοχη στη δουλεια!!!θα σας στειλω αμεσως!

Καλημέρα! Προς το παρόν λίγο το έχω νιώσει.  Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω πολλή ώρα που σηκώθηκα.  Είχα φαγητό έτοιμο για σήμερα και είπα να το εκμεταλλευτώ με έναν 12ωρο ύπνο. Ούτε όταν ήμουν μωρό δεν κοιμόμουν τόσες ώρες! 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια!!
 

Μουτζουρίτσα μου καλά είμαστε προς το παρόν.
Υποχώρησαν εδώ και 2 μέρες περίπου τα καφέ και ηρέμισα λιγάκι.
Αναμένουμε τα αποτελέσματα της χοριακής σου!!!
Εύχομαι να είναι θετικότατη!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...