Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

9 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

εγω γεννησα με καισαρικη γιατι ειχα συσπασεις οχι πονους απο την προηγουμενη μερα ο τραχηλος δεν ανοιγε με τιποτα οταν πηγα κλινηκη επεφταν οι παλμοι του μωρου... οι συσπασεις που ειχα ηταν τοκετου αλα πονο καθολου... μου βαλανε ορο μηπως με πιασουν πονοι και ανοιξει ο τραχηλος αλα επεφταν ποιο πολυ οι παλμοι του μωρου την ωρα της συσπασεις και ο γιατρος με εβαλε κατευθειαν χειρουργιο.... μου ειπε οτι αν οι παλμοι επεφταν μετα την συσπαση θα με αφηνε ποιο πολυ ωρα....

Κατάλαβα. .ήσουν στον μήνα σου όμως? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 minute ago, xaroumenh mama είπε:

εγω δεν εχω παραπονο και οι δυο μου εγκυμοσυνες ηρθαν με την πρωτη προσπαθεια......

ααα χαρουμενη μαμα σε λες και πολυ καρπερη μαμα!μπραβο σου κοριτσι μου!και να δεις η επομενη θα ναι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

πω πω ειναι κ ο τοκετος δυσκολο θεμα!να πανε ολα καλα για το μωρο και τη μαμα!ειναι περιπτωσεις που η καισαρικη ειναι μονοδρομος!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ααα χαρουμενη μαμα σε λες και πολυ καρπερη μαμα!μπραβο σου κοριτσι μου!και να δεις η επομενη θα ναι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

πω πω ειναι κ ο τοκετος δυσκολο θεμα!να πανε ολα καλα για το μωρο και τη μαμα!ειναι περιπτωσεις που η καισαρικη ειναι μονοδρομος!

Έτσι είναι μουτζουρα μου.  Αν πρόκειται για θέμα υγείας είναι σωτήρια.  Αλλά αν είναι για την βολεψη και την βαρεμάρα κάποιων τότε είναι απαράδεκτη. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιαααααααααα δε σας προλαβαινω!

Τι κανετε;;;τι νεα;;

Εμεις 40ντησαμε σημερα και πηγαμε την πρωτη μας βολτα!!!ειχε λιγο ήλιο..δηλαδη ίσα που προλαβαμε..γιατι το απογευμα εβρεξε..

μουτζουριτσα εκανες τεστ;;

Σαγκρε μου σου ειπα πως εισαι θεα;;πηρες τον μικρο με 18;;;μπραβο σου!

Εμεις ειμαστε ακομη κίτρινοι.....αντε να φύγει αυτός ο ικτερος..

 

Μαρτακο απορω πως προλαβαινεις και γράφεις!!!και βεβαια πως προλαβαίνεις και κανεις πολλα πράγματα..Εγω τρεχω σαμ την τρελη και παλι δε προλαβαινω..

Ρενακι πως εισαι;;Νινι;;

Ειρηνακιιιιιιι σε φιλωωωωωω!!!!

Πουλακι μου τι κανει ο έρωτας σου;;;;ποτε θα τον δειτε;;

Jane Καλως ηρθες!!!!!ευχομαι συντομα εγκουλα!!

Τονια εσυ τι κανεις;;

Γλυκια μου μαμα εισαι καλα;;;)

Βικακι εσυ;;τα μικρακια σου;;

Σαμμερακι;;;;φιλια στο γιοκα σου!!

Τα φιλια μου σε ολεςςςςςς!!!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

ναι ημουν την αλλη μερα απο την μερα που γεννησα θα τον εκλεινα τον μηνα μου....

Τέλος καλό όλα καλά όμως! !Κι αφού πιάνεις τόσο εύκολα εύχομαι να ξανάρθει τόσο εύκολα ένα γερό σποράκι! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Χαρουμενομανουλα απο που περιπου εισαι??κ αν θες μας λες κ περιπου την ηλικια σου

ειμαι απο τα χανια και τον μαιο κλεινω τα 32...

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, zamia είπε:

Κοριτσιαααααααααα δε σας προλαβαινω!

Τι κανετε;;;τι νεα;;

Εμεις 40ντησαμε σημερα και πηγαμε την πρωτη μας βολτα!!!ειχε λιγο ήλιο..δηλαδη ίσα που προλαβαμε..γιατι το απογευμα εβρεξε..

μουτζουριτσα εκανες τεστ;;

Σαγκρε μου σου ειπα πως εισαι θεα;;πηρες τον μικρο με 18;;;μπραβο σου!

Εμεις ειμαστε ακομη κίτρινοι.....αντε να φύγει αυτός ο ικτερος..

 

Μαρτακο απορω πως προλαβαινεις και γράφεις!!!και βεβαια πως προλαβαίνεις και κανεις πολλα πράγματα..Εγω τρεχω σαμ την τρελη και παλι δε προλαβαινω..

Ρενακι πως εισαι;;Νινι;;

Ειρηνακιιιιιιι σε φιλωωωωωω!!!!

Πουλακι μου τι κανει ο έρωτας σου;;;;ποτε θα τον δειτε;;

Jane Καλως ηρθες!!!!!ευχομαι συντομα εγκουλα!!

Τονια εσυ τι κανεις;;

Γλυκια μου μαμα εισαι καλα;;;)

Βικακι εσυ;;τα μικρακια σου;;

Τα φιλια μου σε ολεςςςςςς!!!

Ζαμιακι μου να μου φιλισεις το γλυκό σου λουκουμακι! ! Τι ευτυχία! ! Καλά είμαι σε γενικές γραμμές.  Από προχθές νιώθω λίγο διαφορετικα τη μήτρα μου και κάποιες στιγμές σκέφτηκα μήπως ήταν και συσπάσεις.  Βασικά επειδή δεν το έχω ξαναπεράσει φοβάμαι μήπως είναι κάτι και δεν το καταλαβαίνω.  Νιώθω έναν απαλό πόνο μια ελαφριά πίεση στον τράχηλο δεν καταλαβαίνω.  Δεν μοιάζει πολύ με τα τραβηγματα που είχα μέχρι πριν κάποιες μέρες.  Παίρνω utrogestan και την Δευτέρα έχω αυχενική διαφάνεια. Λες να ανησυχώ? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Τέλος καλό όλα καλά όμως! !Κι αφού πιάνεις τόσο εύκολα εύχομαι να ξανάρθει τόσο εύκολα ένα γερό σποράκι! !

σε ευχαριστω πολυ και εσυ να εχεις μια ηρεμη τελειομηνη εγκυμοσυνη.......


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 minutes ago, zamia είπε:

Κοριτσιαααααααααα δε σας προλαβαινω!

Τι κανετε;;;τι νεα;;

Εμεις 40ντησαμε σημερα και πηγαμε την πρωτη μας βολτα!!!ειχε λιγο ήλιο..δηλαδη ίσα που προλαβαμε..γιατι το απογευμα εβρεξε..

μουτζουριτσα εκανες τεστ;;

Σαγκρε μου σου ειπα πως εισαι θεα;;πηρες τον μικρο με 18;;;μπραβο σου!

Εμεις ειμαστε ακομη κίτρινοι.....αντε να φύγει αυτός ο ικτερος..

 

Μαρτακο απορω πως προλαβαινεις και γράφεις!!!και βεβαια πως προλαβαίνεις και κανεις πολλα πράγματα..Εγω τρεχω σαμ την τρελη και παλι δε προλαβαινω..

Ρενακι πως εισαι;;Νινι;;

Ειρηνακιιιιιιι σε φιλωωωωωω!!!!

Πουλακι μου τι κανει ο ντομα εγκουλα!!

Τονια εσυ τι κανεις;;

Γλυκια μου μαμα εισαι καλα;;;)

Βικακι εσυ;;τα μικρακια σου;;

Σαμμερακι;;;;φιλια στο γιοκα σου!!

Τα φιλια μου σε ολεςςςςςς!!!

Ζαμιακιιιιι και σε σκεφτομουν πριν λιγο ...λεω δεν μπηκε σημερα η γλυκια μανουλα! μεγαλωσε ο αντρακος σου και βγηκε κ βολτα!!!τι καλα!!!φιλησε τον στα μπουτακια!

εκανα κ τεστ χθες κ χοριακη σημερα αγαπη...δεν εχουμε παρτυ ακομααααα...αναμενω να ερθει τωρα για να  βαρεσω ξανα:-D !!!θα καθυστερησει λιγο λογω ουτροτζεσταν...απο αποψε τα κοβω... οποτε σε 2-3 μερες πιστευω!

 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια....ερωτας η κρητη ...!!!

Γεια σου ρε ζαμιακι με τον αντρακλα σου !!!!μεγαλος ερωτας...μοναδικος αστειρευτος κ ανιοδιοτελης...

Για μενα οι περισσοτερες καισαρικες οπως κ η δικη μου ειναι αναιτιες αλλα ας μην ανεβασω πιεση βραδυατικα...

Μαρτη εισαι παραδειγμα προς μιμηση....

Φιλια σε ολες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ααα χαρουμενη μαμα σε λες και πολυ καρπερη μαμα!μπραβο σου κοριτσι μου!και να δεις η επομενη θα ναι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

πω πω ειναι κ ο τοκετος δυσκολο θεμα!να πανε ολα καλα για το μωρο και τη μαμα!ειναι περιπτωσεις που η καισαρικη ειναι μονοδρομος!

ολα καλα θα πανε για ολες μας..... ολα ειναι μεσα στη ζωη......

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

ειμαι απο τα χανια και τον μαιο κλεινω τα 32...

ζεις Χανια εε?μα ποσο ομορφα ειναι!!!μια χαρα μικρουλα εισαι!εγω κλεινω τα 33 οπου να ναιιιιιιι.........


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

ζαμιακι ευχαριστω ετσι ειναι κοπελια οι πρωτομανούες ποτε δε προλαβαινουν!

χαρουμενη μαμα καλως ηρθες κι απο δω

κοριτσια πιστευω πως οι περισσοτεροι μαιευτηρες ειναι χε...ες και σε χωνουν χεορουργειο για πλακα.

α ζαμιακι φιλακια στον ερωτα να μεγαλωσει γρηγορα και να τον καμαρωνεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...