Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

5 hours ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα χαρούμενη μαμα! Εγώ χωρίς δέκατα σήμερα.. λίγο βήχα κ το δοντι ακόμα δεν ενοχλεί! Κ εσύ πρωινή πρωινή ε; δουλευεις; με τι ασχολεισαι; (η δεύτερη ανακρίτρια της παρεας) :)

καλο μεσημερι πριν λιγο σχολασα και ηρθα στο σπιτι μαγηρεψα κατι στα γρηγορα σημαζεψα λιγο κοιμηθικε ο μικρος και εκατσα τωρα να χαλαρωσω μεχρινα σχολασει και ο αντρας μου... λοιπων συνηθως ξυπναω νωρις γυρω στις 7 και μιση γιατι τετοια ωρα ξυπανει και ο μικρος μου σουμαχερ... δουλευω σε ενα παρκιν τα πρωινα.....και παλια ασχολιομουν και με την μουσικη πιστευω σε λιγο καιρο να μπορεσω να ξαναασχοληθω... αλλα δε σας προλαβενω απαπαππα τι ειστε εσεις σας διαβασα τωρα και ιδη ξεχασα τι διαβασα....!!!!!!!!

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Περιμενω να τελειωσει η περιοδος και βουρρρρρρ

σαμμερ μου και εγω πιστευω πως ηρθε η ωρα σιγα σιγα να ξεκινησεις ποτε δε ξερεις απο που θα σου ερθει......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαμα ειχε κοιμηθει πολυ τη μερα κ ειχε ανησυχο υπνο.οχι κολικους δ εχει.δ θα κανει πλεον 2μηνων.μεχρι τωρα λιγες μερες ζοριστηκε με αεριακια.αλλα χθες ηθελε απλα να κοιμηθουμε αγκαλιτσα οποτε χαλια υπνο εκανα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Μαμά σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! !!  Να είσαι καλά! ! 

Ζαμιακι μου ξεκουραζομαι όσο περισσότερο μπορώ.  Θα πάω στη δουλειά και με το που γυρίσω θα ξαπλώσω πάλι.  

Τζέιν εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κάνεις 9 μήνες να την δεις την ακατονομαστη! !! Μετράμε μαζί σου! !!

τονια χρονια σου πολλα να χερεσε το ονομα σου και με το καλο το μωρακι σου....


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!! Τονια  μου χρονια πολλα κ μην ακους κανεναν!! Αραξε τωρα που μπορεις κ ακολουθησε το ενστικτο σου.. το σωμα μας μας στελνει μηνυματα κ πρεπει να τα ακουμε!!! Ευχομαι συντομα να σου φυγει το αγχος κ να απολαυσεις αυτους τους υπεροχους 9 μηνες!!! 

Μουτζουρακι μου να πανε ολα καλα με το μπαμπα σου!! Μπραβο του που παλευει!!! Να συνεχισει ετσι!!! 

Σαμερακι μου κ εσυ στη μαχη ξανα!!! Ετσι μπραβο ξεκινα δυναμικα!!!

Jane γουρι γουρι!!! Ας ειναι ενα προμηνυμα οτι κατι καλο ερχεται!!! :-D:)

Καλως ηλθες χαρουμενη μανουλα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 minutes ago, sangreluna είπε:

χαρουμενη μαμα τι μουσικη;

ζεονια πολλα ρονια

επαιζα σαξοφωνο.. ηθελα ενα χρονο για το πτυχιο μου αλα παντρευτικα κα εμεινα μετα απο ενα μηνα εγκυος επιλογη μας ηταν φυσικα.. και ετσι το αφησα γιατι εγκυος δε μπορουσα να παιζω και να μελεταω και τωρα με τον μικρο παλι λιγο δυσκολο...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω σε μια ωρα εχω εμβολιο....υο λυπαμαι...βικυ τι τυχερη!!!!!2 χρονια πως???τι καλα να ειχα κ εγω μια βοηθεια..αμποτ εννια μερουλες κ για σενα...μπραβο μουσικιμαμα....

 

Link to comment
Share on other sites

Σαμερ εύχομαι να γινει χωρις κλαματα το εμβολιο

Κι εμενα με το που δει τον γιατρό αρχιζει τις τσιριδες

Βικυ μια χαρα τ αγορι σου ευτυχώς γιατι οι κολικοι ειναι δυσκολοι

Εγω εχω την Μελίνα στο κρεβάτι μου απο 5 μηνων εχω γινει τελικο σιγμα αλλα το συνηθισα

Χαρουμενη μαμα μπράβο σου για το σαξόφωνο να μην τ αφησεις 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

ηθελα μωρε ενα διωρακι να μεινει στο παρκο να απλωθω..

χαρουμενη μαμα ιδιαιτερη επιλογη μουσικου οργανου!

σαμμερακι μου θα παρει δυο εννιαμηνα ενα για το καθε παιδι κ βαλε κ 3μηνες οι αδειες 2ετων,σχεδον 2χρονια.δ θα ειναι κ σερι.θα δουλεψει ενδιαμεσα λιγες μερες

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, vikib είπε:

τυχη τυχη το περιστερι!

τονια μου χρονια πολλα!με το καλο το μωρακι σας!

δ μπορω να πω πολυ ησυχα τα παιδακια μου το διημερο που ηταν δυσκολο αλλα χθες το βραδυ ηταν λιγο χαλια του μπεμπη κ ειμαι με τρεις ωρες υπνο.ελπιζω να κοιμηθει αποψε

ολα καλα κ με το εμβολιο,δ θυμαμαι ποιο.ενα με πολλα.μεγαλωσε το μαναρακι μου!δ εκλαψε πολυ.τον αλλο μηνα εχει κ η σουρλουλου μου

σαμμερακι κ γω θα ελεγα να κανεις τεστακια η παρακολουθηση ωορρηξιας.αγχωτικο αλλα θα με προβληματιζε για τις ενεσεις αφου δ εχει στρωσει ο κυκλος.η να κανεις τεστ εγκυμοσυνης μετα την 20η

γλυκα το αγορακι σου!

η ιωαννα πηγε φιλησε τον μικρο γτ εκλαψε απο το εμβολιο κ πηρε.2γλειφυτζουρια απο τη γιατρο γτ ειναι καλη αδερφουλα.κ η μικρη ηθελε να δωσει κ σε μενα κ στον μπαμπα

επισης απο 1/2ο μπαμπας μας θα ειναι σπιτι!για κανα 2χρονια..

 

2 hours ago, mama82 είπε:

Μπράβο βικακι στο αγορι σου!!  Λογικα το πενταβακ κανατε

Σαμερακι εσεις πηγατε για εμβόλιο και αιμοληψία;; 

Τζειν μου με το καλο κορίτσι μου!!!  Οσο για το περιστερι γουρι γουρι!! ΧΧαχααα

Ρενα σιγα κσι τι πειραζουν μερικες τριχουλες;; 

Κι εγω εχω σκυλακι μεσα στο σπιτι,  ειναι βασιλικο πεκινουα και πολυ υσηχο!! 

Ζαμιακι μου ευχαριστώ πολύ 

Εγω δδν ειχα ακρατεια νομιζω δεν εχει σχεση αλλα παρακολουιησε το

Βικυ αυπνια;;  εκλαιγε το βράδυ;  μήπως εχετε κολικους;; 

Η Μελίνα μολις κοιμηθηκε κι βρηκα ευκαιρία να σας μιλησω

Τυχη γουρι,αλλα έπρεπε να με βρει στην εργασια μου;;; χαχα αντε να δουμεεεε

1 hour ago, Abbot είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου!!! Τονια  μου χρονια πολλα κ μην ακους κανεναν!! Αραξε τωρα που μπορεις κ ακολουθησε το ενστικτο σου.. το σωμα μας μας στελνει μηνυματα κ πρεπει να τα ακουμε!!! Ευχομαι συντομα να σου φυγει το αγχος κ να απολαυσεις αυτους τους υπεροχους 9 μηνες!!! 

Μουτζουρακι μου να πανε ολα καλα με το μπαμπα σου!! Μπραβο του που παλευει!!! Να συνεχισει ετσι!!! 

Σαμερακι μου κ εσυ στη μαχη ξανα!!! Ετσι μπραβο ξεκινα δυναμικα!!!

Jane γουρι γουρι!!! Ας ειναι ενα προμηνυμα οτι κατι καλο ερχεται!!! :-D:)

Καλως ηλθες χαρουμενη μανουλα!!! 

μακαρι αμποτ μου!!! Εσυ ποτε δεν περιμενεις;;;;δεν αργεις κι εσυ νομιζω...

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

επαιζα σαξοφωνο.. ηθελα ενα χρονο για το πτυχιο μου αλα παντρευτικα κα εμεινα μετα απο ενα μηνα εγκυος επιλογη μας ηταν φυσικα.. και ετσι το αφησα γιατι εγκυος δε μπορουσα να παιζω και να μελεταω και τωρα με τον μικρο παλι λιγο δυσκολο...

μη το παρατησεις, κριμα ειναι!νομιζω ακομα και στο γαμο και με παιδια μπορεις να βρεις λιγο προσωπικο χρονο! Αν φυσικα το θες!

Στα δικα μου πιο αναλυτικα τωρα-και περαν της κουτσουλιας- νιωθω οπως οταν πριν την περιοδο ακριβως!απλα το στηθος μου ειναι πιο πρησμενο απ'οτι συνηθως.... Ουτε κουραση εχω παραπανω απ οτι συνηθως!
Κατα τ'αλλα τιποτα διαφορετικο απλα εδω και μερικες μερες μου ερχεται ζαλαδα εντονη οταν σηκωνομαι απο καναπε η κραβατι...

Μακαρι να ειναι το σπορι!

Μουτζουρα μιλησες με το γιατρο σου αναλυτικα για το τι θα κανεις;

3 hours ago, Σαμμερ είπε:

Αντε ρε κοριτσι κανε ποδαρικο!!!!!θα μας σκασεις.....ακου παρασκευη.....εγω παντως σε αυτη την περιοδο δεν ειχα απολυτως τπτ...ουτε ενα συμπτωμα...

τωρα εισαι αδιαθετη; εχεις σταθερο κυκλο γενικα;

 

3 hours ago, Τονι@ είπε:

Ευχαριστώ μουτζουριτσα μου. Εύχομαι να έρθει σύντομα το ζουζουνακι σου! ! Οι απόψεις διίστανται για το φύλο ! ! Για να δούμε. ..

χρονια πολλάαααααα τονια με το καλο το μωρακι σου!!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Εγω σε μια ωρα εχω εμβολιο....υο λυπαμαι...βικυ τι τυχερη!!!!!2 χρονια πως???τι καλα να ειχα κ εγω μια βοηθεια..αμποτ εννια μερουλες κ για σενα...μπραβο μουσικιμαμα....

 

Καλό τσιμπι τσιμπι Σαμμερακι μου!

2 hours ago, vikib είπε:

μαμα ειχε κοιμηθει πολυ τη μερα κ ειχε ανησυχο υπνο.οχι κολικους δ εχει.δ θα κανει πλεον 2μηνων.μεχρι τωρα λιγες μερες ζοριστηκε με αεριακια.αλλα χθες ηθελε απλα να κοιμηθουμε αγκαλιτσα οποτε χαλια υπνο εκανα

Μαζί αγκαλιτσα το ζουζουνι! Δεν αγχώνεσαι μην το πλακωσεις; κοιμήθηκα κ εγώ μια μέρα με το ανηψακι μου κ είχα τόσο φόβο μην το πλακωσωωωω

2 hours ago, xaroumenh mama είπε:

επαιζα σαξοφωνο.. ηθελα ενα χρονο για το πτυχιο μου αλα παντρευτικα κα εμεινα μετα απο ενα μηνα εγκυος επιλογη μας ηταν φυσικα.. και ετσι το αφησα γιατι εγκυος δε μπορουσα να παιζω και να μελεταω και τωρα με τον μικρο παλι λιγο δυσκολο...

Πολύ ωραίο το σαξόφωνο.  . Να το συνεχίσεις καλό μου..

Μανούλιτσα μου εμένα οι τρίχες καθόλου δεν με πειράζουν.  Εκείνη την ενοχλούν κ οχι μόνο αυτό.  Έχω τα νεύρα μου . Θα σας πω όταν σχολασω. 

Νινακι πηγές γιατρο;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, jane.austen είπε:

 

 

Τυχη γουρι,αλλα έπρεπε να με βρει στην εργασια μου;;; χαχα αντε να δουμεεεε

μακαρι αμποτ μου!!! Εσυ ποτε δεν περιμενεις;;;;δεν αργεις κι εσυ νομιζω...

μη το παρατησεις, κριμα ειναι!νομιζω ακομα και στο γαμο και με παιδια μπορεις να βρεις λιγο προσωπικο χρονο! Αν φυσικα το θες!

Στα δικα μου πιο αναλυτικα τωρα-και περαν της κουτσουλιας- νιωθω οπως οταν πριν την περιοδο ακριβως!απλα το στηθος μου ειναι πιο πρησμενο απ'οτι συνηθως.... Ουτε κουραση εχω παραπανω απ οτι συνηθως!
Κατα τ'αλλα τιποτα διαφορετικο απλα εδω και μερικες μερες μου ερχεται ζαλαδα εντονη οταν σηκωνομαι απο καναπε η κραβατι...

Μακαρι να ειναι το σπορι!

Μουτζουρα μιλησες με το γιατρο σου αναλυτικα για το τι θα κανεις;

τωρα εισαι αδιαθετη; εχεις σταθερο κυκλο γενικα;

 

χρονια πολλάαααααα τονια με το καλο το μωρακι σου!!!

Εγω δεν περιμενω στις 26. Γενικα εχω πολυ σταθερο κυκλο, καταλαβαινω την ωορρηξια μου την οποια εδω κ μερικους μηνες επιβεβαιωνω με τεστακια... θα δειξει!! Μετα την ωορρηξια μου αυτη τη φορα, αν κ μου εχει ξανασυμβει, εχω καφε υγρα. Ηταν πιο εντονα χθες κ απο σημερα μονο στο σκουπισμα. Ειναι πολυ νωρις να τα αποδωσω σε εμφυτευση... δεν ξερω τι μπορει να ειναι. Καμια ορμονικη διατσραχη?? Σκεφτομαι την Παρασκευη να κανω μια εξεταση προγεστερονης να δω πως πηγε η ωορρηξια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα!!κουτσουλια εφαγα κι εγω στο κεφαλι μικρη!λενε οτι ειναι τυχη!σε μενα παντως δεν εφερε!!:)

Ζαμιακι μου,κι εγω μια ακρατεια την ειχα!τωρα πολυ καλυτερα τωρα!

Μαρτακο μου,ωραια τα γραφεις για τα αγορια σου!καλο κουραγιοοο!

Τζειν,εσενα περιμενουμεεε!

 

  • Μου αρέσει 1

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

αγαπες μου σας διαβαζω και μετα τα ξεχναω!!!ολα καλα!επιστρεψαμε...πηγα και ενα σ/μ και τωρα καπακι γραφειο!ειμαι ηδη πτωμα!παρηγγειλα ενα κουβα καφε να συνελθω και να καταχωρησω κανενα τιμολογιο!μιση μερα ελειψα και βρισκω τον χαμο!

απο οτι θυμαμαι...τα εμβολιακια πως πηγαν Ζαμιακι-Σαμμερακι?

Η Σαμμερ ξεκινα το βαρεμα ...κοπελιαααα το νου σουυυυ ειμαστε με μια μερα διαφορα εεε!!χθες εσυ κοκκινομουρα σημερα εγω!!!θες να βαλουμε στοιχημα ποια θα κανει πιο αργα ωορρηξια να το χασω?αχαχαχαχα!νταξ εχω αρχισει να αυτοσαρκαζω τα "αυγα" μου ...με ανησυχω!

η βουρλισμενη μου τι επαθε?με πελατισσα τρελαθηκε??

χαρουμενη μαμα μα ποσο ιδιαιτερο μουσικο οργανο!μπραβο σου!

νινακι μπες να μας πεις νεα!

Αμποτακι μου ευχαριστω!αντεεεεεεε θελω να δω θετικοοοο!!

Τζεινακιιιιιι παρασκευη εεε?χαχαχα!μαζι σου εγω!!!

ααααχχχχ δεν λειτουργει το κεφαλι!σας φιλω ολες!!!

 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου είμαι δουλειά και σας διάβασα λίγο στα γρήγορα.  Ευχαριστώ πολύ οοοολεεεεςς σας για τις ευχές σας και ανταποδίδω! ! Σας φιλώ μια μια και πάω να συνεχίσω! !! :mad:


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...