Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε;;; 

Είμαι στη δουλειά και δεν προλαβαίνω να σας γράψω πολλά... 

Έχω μεγάλη αγωνία να μην έρθει αύριο!!! Θα είναι το πρώτο και σημάδι πως ίσως πρέπει να χαρώ!! 

Έχω μεγάλη αγωνία... Μετά Πέμπτη θα πάρω το τεστ και Παρασκευή θα το κάνω αν πάνε όλα καλά..!! 

Στείλτε μου θετική ενέργεια!!! 

Το στήθος μου είναι φουλ πρησμένο όπως πριν την περίοδο.. Αλλά αυτό δεν λέει κατι.. Υπομονή!!! 

  • Μου αρέσει 3

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαμά σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! !!  Να είσαι καλά! ! 

Ζαμιακι μου ξεκουραζομαι όσο περισσότερο μπορώ.  Θα πάω στη δουλειά και με το που γυρίσω θα ξαπλώσω πάλι.  

Τζέιν εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κάνεις 9 μήνες να την δεις την ακατονομαστη! !! Μετράμε μαζί σου! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jane.austen said:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε;;; 

Είμαι στη δουλειά και δεν προλαβαίνω να σας γράψω πολλά... 

Έχω μεγάλη αγωνία να μην έρθει αύριο!!! Θα είναι το πρώτο και σημάδι πως ίσως πρέπει να χαρώ!! 

Έχω μεγάλη αγωνία... Μετά Πέμπτη θα πάρω το τεστ και Παρασκευή θα το κάνω αν πάνε όλα καλά..!! 

Στείλτε μου θετική ενέργεια!!! 

Το στήθος μου είναι φουλ πρησμένο όπως πριν την περίοδο.. Αλλά αυτό δεν λέει κατι.. Υπομονή!!! 

Jane σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια!!! Μακάρι στο εύχομαι!!!

 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, Τονι@ είπε:

Ευχαριστώ σαμμερακι μου.  Και σε σένα εύχομαι ό,τι καλύτερο! ! Λες να μου βγει γιος τελικά! ??? Για να δούμε.. γερό να ναι όπως λες και τα άλλα θα τα μάθουμε αργά ή γρήγορα  . .

Αγαπηηηη χρόνια πολλά!με το καλο να ερθει το μωρακι να γεμισει η αγκαλιτσα σου!!❤❤

Είμαι "εκτός* σήμερα!πω πω αδικαιολόγητη!

Εγω παλι ενα ένστικτο για κόρη  το χω!!αλλά γερό να ναι το μπεμπακι και όλα καλά!

21 minutes ago, jane.austen είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε;;; 

Είμαι στη δουλειά και δεν προλαβαίνω να σας γράψω πολλά... 

Έχω μεγάλη αγωνία να μην έρθει αύριο!!! Θα είναι το πρώτο και σημάδι πως ίσως πρέπει να χαρώ!! 

Έχω μεγάλη αγωνία... Μετά Πέμπτη θα πάρω το τεστ και Παρασκευή θα το κάνω αν πάνε όλα καλά..!! 

Στείλτε μου θετική ενέργεια!!! 

Το στήθος μου είναι φουλ πρησμένο όπως πριν την περίοδο.. Αλλά αυτό δεν λέει κατι.. Υπομονή!!! 

Τικ τακ τικ  τακ... Να μην ερθειιιιι !!μακρυαααα!κάνε ποδαρικο κοριτσαρε!!!αναμένουμε ❤❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αγαπηηηη χρόνια πολλά!με το καλο να ερθει το μωρακι να γεμισει η αγκαλιτσα σου!!❤❤

Είμαι "εκτός* σήμερα!πω πω αδικαιολόγητη!

Εγω παλι ενα ένστικτο για κόρη  το χω!!αλλά γερό να ναι το μπεμπακι και όλα καλά!

Τικ τακ τικ  τακ... Να μην ερθειιιιι !!μακρυαααα!κάνε ποδαρικο κοριτσαρε!!!αναμένουμε ❤❤

Ευχαριστώ μουτζουριτσα μου. Εύχομαι να έρθει σύντομα το ζουζουνακι σου! ! Οι απόψεις διίστανται για το φύλο ! ! Για να δούμε. ..

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τονακι ιιιιιι μου... τώρα το πήρα χαμπάρι... Χρόνια πολλά αγαπούλα μου!! Εγώ από το πρωί καθαρίζω το σπίτι.. έχω κ την εγκυο εδώ κ μαζι με το σκυλάκι μου είναι δύσκολο..πρέπει κάθε μέρα να καθαρίζεις τ9 σπίτι για να μην έχεις τρίχες.  Έβαλα μπριζολιτσες στο φουρνο κ με τις δουλειές ψιλοαρπαξανε.. πφφ.. θα φάω κ θ πάω δουλίτσα.  

Μανούλιτσα μου.. ζαμιακι μου.. Βικακι μου.. εβελινακι .ηλεκτρακι..αμποτακι.. Σαμμερακι μου.. Μουτζουρακι μου..ιοιο μου.. πουλάκι.. Τζο.. νινακι .. μαρτακο μου..σανγκρε..τζειν..μαρακι..μαρινακι..σας στέλνω πολλά φιλιά.. κ διπλό φιλί σε όποια ξέχασα...❤

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, nini84 είπε:

Jane σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια!!! Μακάρι στο εύχομαι!!!

 

 

36 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Αντε ρε κοριτσι κανε ποδαρικο!!!!!θα μας σκασεις.....ακου παρασκευη.....εγω παντως σε αυτη την περιοδο δεν ειχα απολυτως τπτ...ουτε ενα συμπτωμα...

 

40 minutes ago, Τονι@ είπε:

Μαμά σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! !!  Να είσαι καλά! ! 

Ζαμιακι μου ξεκουραζομαι όσο περισσότερο μπορώ.  Θα πάω στη δουλειά και με το που γυρίσω θα ξαπλώσω πάλι.  

Τζέιν εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κάνεις 9 μήνες να την δεις την ακατονομαστη! !! Μετράμε μαζί σου! !!

 

22 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αγαπηηηη χρόνια πολλά!με το καλο να ερθει το μωρακι να γεμισει η αγκαλιτσα σου!!❤❤

Είμαι "εκτός* σήμερα!πω πω αδικαιολόγητη!

Εγω παλι ενα ένστικτο για κόρη  το χω!!αλλά γερό να ναι το μπεμπακι και όλα καλά!

Τικ τακ τικ  τακ... Να μην ερθειιιιι !!μακρυαααα!κάνε ποδαρικο κοριτσαρε!!!αναμένουμε ❤❤

Κορίτσια έκανα εφημερία στο προαύλιο και με κουτσουλησε Περιστέρι!!! Χαχαχαχαχαχα αηδία. 

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jane.austen είπε:

 

 

 

Κορίτσια έκανα εφημερία στο προαύλιο και με κουτσουλησε Περιστέρι!!! Χαχαχαχαχαχα αηδία. 

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχσχαχσ... τρελοκομειο!! Μπορεί να είναι κ καλο σημάδι αυτό!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετικη ενεργεια!!!!❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τυχη τυχη το περιστερι!

τονια μου χρονια πολλα!με το καλο το μωρακι σας!

δ μπορω να πω πολυ ησυχα τα παιδακια μου το διημερο που ηταν δυσκολο αλλα χθες το βραδυ ηταν λιγο χαλια του μπεμπη κ ειμαι με τρεις ωρες υπνο.ελπιζω να κοιμηθει αποψε

ολα καλα κ με το εμβολιο,δ θυμαμαι ποιο.ενα με πολλα.μεγαλωσε το μαναρακι μου!δ εκλαψε πολυ.τον αλλο μηνα εχει κ η σουρλουλου μου

σαμμερακι κ γω θα ελεγα να κανεις τεστακια η παρακολουθηση ωορρηξιας.αγχωτικο αλλα θα με προβληματιζε για τις ενεσεις αφου δ εχει στρωσει ο κυκλος.η να κανεις τεστ εγκυμοσυνης μετα την 20η

γλυκα το αγορακι σου!

η ιωαννα πηγε φιλησε τον μικρο γτ εκλαψε απο το εμβολιο κ πηρε.2γλειφυτζουρια απο τη γιατρο γτ ειναι καλη αδερφουλα.κ η μικρη ηθελε να δωσει κ σε μενα κ στον μπαμπα

επισης απο 1/2ο μπαμπας μας θα ειναι σπιτι!για κανα 2χρονια..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βικακι στο αγορι σου!!  Λογικα το πενταβακ κανατε

Σαμερακι εσεις πηγατε για εμβόλιο και αιμοληψία;; 

Τζειν μου με το καλο κορίτσι μου!!!  Οσο για το περιστερι γουρι γουρι!! ΧΧαχααα

Ρενα σιγα κσι τι πειραζουν μερικες τριχουλες;; 

Κι εγω εχω σκυλακι μεσα στο σπιτι,  ειναι βασιλικο πεκινουα και πολυ υσηχο!! 

Ζαμιακι μου ευχαριστώ πολύ 

Εγω δδν ειχα ακρατεια νομιζω δεν εχει σχεση αλλα παρακολουιησε το

Βικυ αυπνια;;  εκλαιγε το βράδυ;  μήπως εχετε κολικους;; 

Η Μελίνα μολις κοιμηθηκε κι βρηκα ευκαιρία να σας μιλησω


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...