Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα ματάκια! Να τον πάρεις τηλ σύντομα καλό μου. .να Μη μου είσαι έτσι. .να  ηρεμήσεις κ εσύ.. και το μπεμπε!! ❤

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες.εγω ψιλοχαλια απο την περιοδο.δεν ηθελα να σηκωθω αλλα ο μικρος διπλα μου μαζευε φορτιστες κ μου ελεγε:μαζευω τα παματα που εχω να δωχιω....βλεπει το παιδικο που δινει ο μπομπιρας παιχνιδια στα παιδια που δεν εχουν.αλλα ο δικος μου αποφασισε να δωσει φορτιστες!!!!

Ζαμιακι κ σαγκρε ποσο θα θελα να μυρισω αυτη τη μωρουδιλα σας......

Τονια παρε τον ντοκ να σου φυγει το αγχος...αν κ δεν θα ειναι τπτ.νινι καλη επιτυχια με τον ντοκ.η μουτζουρα μαλλον εχει τον μπαμπα της σημερα.ρενακι περαστικα υπομονη μεχρι τεταρτη...jane πως παμε???

Ξενερωσα με τον κυκλο μου...τωρα αν δεν καταλαβω ωορρηξ.πως θα ξερω ποτε θα μου ρθει???πρεπει να ξερω απο την αρχη αν τυχον θα ειναι εγκυος για να κανω την ενεση.

Καλημέρα αγαπούλα μου!!  Λογική κ αναμενόμενη νομίζω αυτή η αναστάτωση του κύκλου σου. Μη μου στενοχωριεσαι .. ενταξει..Σε κάνει κ η περιοδος χάλια..ξέρω.. αλλά όλα βήμα βήμα θα τα φτιάξουμε. Γιατί ρε αγάπη δεν ξεκινάς με τεστακια ωορρηξιας να ξέρεις τι σου γίνεται; δοκίμασε τα... 

Ενταξει.πέθανα με το : μαζευω τα παματα που εχω να δωχιω... ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες.εγω ψιλοχαλια απο την περιοδο.δεν ηθελα να σηκωθω αλλα ο μικρος διπλα μου μαζευε φορτιστες κ μου ελεγε:μαζευω τα παματα που εχω να δωχιω....βλεπει το παιδικο που δινει ο μπομπιρας παιχνιδια στα παιδια που δεν εχουν.αλλα ο δικος μου αποφασισε να δωσει φορτιστες!!!!

Ζαμιακι κ σαγκρε ποσο θα θελα να μυρισω αυτη τη μωρουδιλα σας......

Τονια παρε τον ντοκ να σου φυγει το αγχος...αν κ δεν θα ειναι τπτ.νινι καλη επιτυχια με τον ντοκ.η μουτζουρα μαλλον εχει τον μπαμπα της σημερα.ρενακι περαστικα υπομονη μεχρι τεταρτη...jane πως παμε???

Ξενερωσα με τον κυκλο μου...τωρα αν δεν καταλαβω ωορρηξ.πως θα ξερω ποτε θα μου ρθει???πρεπει να ξερω απο την αρχη αν τυχον θα ειναι εγκυος για να κανω την ενεση.

Σαμμερ μου Καλημέρα . Κι εγώ θέλω να πιστεύω ότι δεν είναι τίποτα αλλά δεν μπορώ να κυκλοφορώ όλη μέρα στη δουλειά με αυτή την έννοια.  Ο μικρός σου είναι γλύκας.  Τώρα για την επόμενη περίοδο δεν ξέρω να σου πω.  Υπάρχει πιθανότητα να την καταλάβεις την ωορηξια.  Αν δεν την καταλαβεις και φτάσεις 20η μέρα δες ανάλογα με το πως θα νιώθεις μήπως πρέπεινα κάνεις νωρίς καμιά χοριακη. Είναι λίγο μπέρδεμα αν δεν την καταλαβεις αλλά δεν αποκλείεται. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

Καλημέρα κοριτσια πως είστε σήμερα..;;;;

 

Καλημέρα χαρούμενη μαμα! Εγώ χωρίς δέκατα σήμερα.. λίγο βήχα κ το δοντι ακόμα δεν ενοχλεί! Κ εσύ πρωινή πρωινή ε; δουλευεις; με τι ασχολεισαι; (η δεύτερη ανακρίτρια της παρεας) :)

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα ματάκια! Να τον πάρεις τηλ σύντομα καλό μου. .να Μη μου είσαι έτσι. .να  ηρεμήσεις κ εσύ.. και το μπεμπε!! ❤

Καλημέρα αγαπούλα μου!!  Λογική κ αναμενόμενη νομίζω αυτή η αναστάτωση του κύκλου σου. Μη μου στενοχωριεσαι .. ενταξει..Σε κάνει κ η περιοδος χάλια..ξέρω.. αλλά όλα βήμα βήμα θα τα φτιάξουμε. Γιατί ρε αγάπη δεν ξεκινάς με τεστακια ωορρηξιας να ξέρεις τι σου γίνεται; δοκίμασε τα... 

Ενταξει.πέθανα με το : μαζευω τα παματα που εχω να δωχιω... ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Ρενακι μου Καλημέρα.  Σου απαντούσα αλλά κάπου εξαφανίστηκε η απάντηση.  Τέλος πάντων.  Θα πάρωσε λίγο και θα σας πω. Εσυ πως είσαι σήμερα? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Ρενακι μου Καλημέρα.  Σου απαντούσα αλλά κάπου εξαφανίστηκε η απάντηση.  Τέλος πάντων.  Θα πάρωσε λίγο και θα σας πω. Εσυ πως είσαι σήμερα? 

Ναι τα κάνει αυτά τα χαζά.. χαίρομαι γιατί δεν έχω δέκατα.  Αντέ..πάρε τον γιατρο να μας πεις..  όπως λες μην είσαι στη δουλειά έτσι.. και θα δεις που θα σε καθυσηχασει!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βικακι μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!!! τρεχω με ψυχραιμια!!!!! θελει κοοοοπο να εισαι μανα!!!!! καλο εμβολιο στον μικρουλι!!!! ασε ειναι μεγαλο θεμα και για μενα δυο τσι τσιμπηματα!!!! παντα ευχομαι νακλαψουν ελαχιστακαι να συνερθουν γρηγορα στην αγκαλια μου!!!!κουραγιο να κοιμασε μαζι τους... πολυ αναζωγονητικο αν μπορεσεις!!!!! φιλακια στα μωρακια σου!!!!

ιωαννα μου... ευτυχως που ηρθε το ζεστο νερακι!!!!! τα χερακια σου πως ειναι!!!! κρεμα!!!! φιλακι στην κορουλα!!!!

νινακι μου σου ευχομαι να εχουν φυγει οι κυστες!!!!!! και να προχωρησεις στα ευχαριστα!!!!! καλο ντοκ!!!!!

τονια μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!! εχεις δυνατο ενστικτο μανας απο τωρα!!!!!

10 hours ago, Σαμμερ είπε:

Α ωραια....ερωτας η κρητη ...!!!

Γεια σου ρε ζαμιακι με τον αντρακλα σου !!!!μεγαλος ερωτας...μοναδικος αστειρευτος κ ανιοδιοτελης...

Για μενα οι περισσοτερες καισαρικες οπως κ η δικη μου ειναι αναιτιες αλλα ας μην ανεβασω πιεση βραδυατικα...

Μαρτη εισαι παραδειγμα προς μιμηση....

Φιλια σε ολες

σαμμερακι μου γλυκο τωρα εξηγειτε.... εισαι κρητικια... ομορφια μου....και μεγαλοκαρδη!!!!!! φιλησεμου το μωρακι σου!!!!!! θα γινεις δευτερομανουλα συντομα!!!!! εισαι ετοιμη!!!!

10 hours ago, sangreluna είπε:

ζαμιακι ευχαριστω ετσι ειναι κοπελια οι πρωτομανούες ποτε δε προλαβαινουν!

χαρουμενη μαμα καλως ηρθες κι απο δω

κοριτσια πιστευω πως οι περισσοτεροι μαιευτηρες ειναι χε...ες και σε χωνουν χεορουργειο για πλακα.

α ζαμιακι φιλακια στον ερωτα να μεγαλωσει γρηγορα και να τον καμαρωνεις...

ετσι ακριβως!!!!! φιλησε μου τα 3 μαγκακια πολυυυ πολυυυυ!!!!!!

9 hours ago, Rena87 είπε:

Μου είπε να πάω σήμερα η αύριο αλλά σε ώρες που εγώ δουλεύω κ δε μπορω.  Μου είπε να πάρω παυσιπονο κ αν ποναω πολύ να πάω κ θα με δει. Αλλά εντάξει.. το αντέχω..σήμερα δεν είναι κ συνεχόμενα  πόνος.  Θα δω κ αύριο. Σε αφήνω αγάπη γιατί σβηνωω

πως παει το δοντι ρενακι μου σημερα?????

23 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε? ? Εγώ δεν είχα πολύ ύπνο σήμερα.  Νομίζω ότι αυτό το βάρος με προβλημάτισε. Θα πάρω τη γιατρό σε λίγο να τη ρωτήσω για να μου φύγει το άγχος. Και να μου πει αν χρειάζεται περισσότερο utro  ή κατι άλλο. 

το καλυτερο ειναι αυτο τονια μου..... για να φευγει το αγχος!!!!!!!

21 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

Καλημέρα κοριτσια πως είστε σήμερα..;;;;

 

καλως ηρθες χαρουμενη!!!!! σε διαβασα και χτες αλλα δεν προλαβα να σου γραψω!!!!!!

σαμερακι μου καλη σου ξεκουραση!!!!

ζαμιακι μου οπως σου τα λεει η σαγκρε μας η πρωτομανουλα..... δεν προλαβαινει!!!!! επισης ειναι ποοοολυ μωκρουλι το γιοκαρι σου!!!!μπραβο που πηγατε την πρωτη σας βολτουλα!!!!!

σαγκρε μου σοφη.... ποσα ξερεις φιλεναδα!!!!!! το μ3 ηθελε να βγει πριν την πρωτοχρονια!!!!!!!

μουτζουρακι μου γλυκο!!!!!!! σε χαιρομαι!!!! μου θυμιζεις καπωςεμενα!!!!!! ενα να ξερεις ΥΠΟΜΟΝΗ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΕΠΙΜΟΝΗ και οσες ξερω με μεγαααλους κυκλους και λεπτα ενδομητιο ΓΕΝΝΗΣΑΝ!!!!!  μ'αρεσει που εισαι ετοιμη γιατο καθετι!!!!! ετσι θελουν τα σπορια!!! θαρραλεες μαναδες και τσαμπουκα!!!!! αγαπα πολυ..... τους επομενους μηνες.... ανεξαρτητου τι θα κανεις με φαρμακα!!!!!!

μανουλα μου..... με το γλυκοσου μελινακι!!!! φιλησε το μου σε παρακαλω!!!!!

κοριτσια εχτες στις 2και κατι αφου τελειωσα και το κοκο!!!! σας διαβασα....και μολις παω να απαντησω...... νατος ο ενας απο τις 11.... ξαναξυπνησε για φαι!!!! μετα παει.... δεν τολμησα να ανοιξω το ταμπλετ για να κοιμηθει ο αντρουλης!!!! να σου στις πεντε παλι...και ο αλλος!!!!!!   φφφφφ τι να κανω!!!!! μια ετσι μια γιουβετσι!!!! μια τουμπανο το στηθος και δεν ξυπνανε!!!!! μια διακοπες μες την νυχτα!!!!!πραγματικα η νυχταμε την μερα το ενα απο τα δυο μαζι!!!!! εχω παντως τεραστια θεληση και οοοοση υπομονη χρειαζεται (αν και την χανω καπου καπου) για να τα μεγαλωσω!!!! ΠΑΝΤΩΣ εαν δεν ειχα την μαμα μου να ψωνιζει και να μου μαγειρευει.... ισως ημουν στο δαφνι!!!!!μεγαλη η προσφορα της!!!! και ο αντρουλης που σηκωνεται το βραδυ πια απο τα χριστουγεννα και μου τα φερνει για θηλασμα που εχουν πρηστει τα χερια μου!!!! σας ευχαριστω οοολες για τα καλα σας λογια!!! αλλα πραγματικα θελει υποστηριξη η λεχωνα και η θηλαζουσα μανα!!!! ξεκαθαρισμενα...αλλιως παει για επιλοχεια καταθλιψη.... μαζι με τις ορμονες που χορευουν

με ζητα το καθηκον συγνωμη.... θαθηλασω και τα ξαναλεμε!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια μίλησα με τη γιατρό και μου είπε ότι λογικά δεν είναι κάτι.  Με ρώτησε αν κουράστηκα αυτές τις μέρες και της είπα όχι.  Μου είπε όσο μπορώ ξεκούραση και να παίρνω δύο buscopan μέχρι τη Δευτέρα που θα πάω να με δει. Δεν την άκουσα ανησυχη απλά δεν ήταν και άνετη του τύπουμην δίνεις σημασία.  Άρα μάλλον καλά έκανα και την πήρα.  Δεν θέλω να μου πάθει τίποτα το σπορακι απο αμέλεια. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

βικακι μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!!! τρεχω με ψυχραιμια!!!!! θελει κοοοοπο να εισαι μανα!!!!! καλο εμβολιο στον μικρουλι!!!! ασε ειναι μεγαλο θεμα και για μενα δυο τσι τσιμπηματα!!!! παντα ευχομαι νακλαψουν ελαχιστακαι να συνερθουν γρηγορα στην αγκαλια μου!!!!κουραγιο να κοιμασε μαζι τους... πολυ αναζωγονητικο αν μπορεσεις!!!!! φιλακια στα μωρακια σου!!!!

ιωαννα μου... ευτυχως που ηρθε το ζεστο νερακι!!!!! τα χερακια σου πως ειναι!!!! κρεμα!!!! φιλακι στην κορουλα!!!!

νινακι μου σου ευχομαι να εχουν φυγει οι κυστες!!!!!! και να προχωρησεις στα ευχαριστα!!!!! καλο ντοκ!!!!!

τονια μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!! εχεις δυνατο ενστικτο μανας απο τωρα!!!!!

σαμμερακι μου γλυκο τωρα εξηγειτε.... εισαι κρητικια... ομορφια μου....και μεγαλοκαρδη!!!!!! φιλησεμου το μωρακι σου!!!!!! θα γινεις δευτερομανουλα συντομα!!!!! εισαι ετοιμη!!!!

ετσι ακριβως!!!!! φιλησε μου τα 3 μαγκακια πολυυυ πολυυυυ!!!!!!

πως παει το δοντι ρενακι μου σημερα?????

το καλυτερο ειναι αυτο τονια μου..... για να φευγει το αγχος!!!!!!!

καλως ηρθες χαρουμενη!!!!! σε διαβασα και χτες αλλα δεν προλαβα να σου γραψω!!!!!!

σαμερακι μου καλη σου ξεκουραση!!!!

ζαμιακι μου οπως σου τα λεει η σαγκρε μας η πρωτομανουλα..... δεν προλαβαινει!!!!! επισης ειναι ποοοολυ μωκρουλι το γιοκαρι σου!!!!μπραβο που πηγατε την πρωτη σας βολτουλα!!!!!

σαγκρε μου σοφη.... ποσα ξερεις φιλεναδα!!!!!! το μ3 ηθελε να βγει πριν την πρωτοχρονια!!!!!!!

μουτζουρακι μου γλυκο!!!!!!! σε χαιρομαι!!!! μου θυμιζεις καπωςεμενα!!!!!! ενα να ξερεις ΥΠΟΜΟΝΗ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΕΠΙΜΟΝΗ και οσες ξερω με μεγαααλους κυκλους και λεπτα ενδομητιο ΓΕΝΝΗΣΑΝ!!!!!  μ'αρεσει που εισαι ετοιμη γιατο καθετι!!!!! ετσι θελουν τα σπορια!!! θαρραλεες μαναδες και τσαμπουκα!!!!! αγαπα πολυ..... τους επομενους μηνες.... ανεξαρτητου τι θα κανεις με φαρμακα!!!!!!

μανουλα μου..... με το γλυκοσου μελινακι!!!! φιλησε το μου σε παρακαλω!!!!!

κοριτσια εχτες στις 2και κατι αφου τελειωσα και το κοκο!!!! σας διαβασα....και μολις παω να απαντησω...... νατος ο ενας απο τις 11.... ξαναξυπνησε για φαι!!!! μετα παει.... δεν τολμησα να ανοιξω το ταμπλετ για να κοιμηθει ο αντρουλης!!!! να σου στις πεντε παλι...και ο αλλος!!!!!!   φφφφφ τι να κανω!!!!! μια ετσι μια γιουβετσι!!!! μια τουμπανο το στηθος και δεν ξυπνανε!!!!! μια διακοπες μες την νυχτα!!!!!πραγματικα η νυχταμε την μερα το ενα απο τα δυο μαζι!!!!! εχω παντως τεραστια θεληση και οοοοση υπομονη χρειαζεται (αν και την χανω καπου καπου) για να τα μεγαλωσω!!!! ΠΑΝΤΩΣ εαν δεν ειχα την μαμα μου να ψωνιζει και να μου μαγειρευει.... ισως ημουν στο δαφνι!!!!!μεγαλη η προσφορα της!!!! και ο αντρουλης που σηκωνεται το βραδυ πια απο τα χριστουγεννα και μου τα φερνει για θηλασμα που εχουν πρηστει τα χερια μου!!!! σας ευχαριστω οοολες για τα καλα σας λογια!!! αλλα πραγματικα θελει υποστηριξη η λεχωνα και η θηλαζουσα μανα!!!! ξεκαθαρισμενα...αλλιως παει για επιλοχεια καταθλιψη.... μαζι με τις ορμονες που χορευουν

με ζητα το καθηκον συγνωμη.... θαθηλασω και τα ξαναλεμε!!!!

Μα τι άνθρωπος είσαι εσυ;;!!! Πόση υπομονή..πόση ηρεμία.. πόση αγάπη..πόση χαρά..πόση αισιοδοξία... όλα στα έδωσε ο θεός καλό μου..όλα.. κ τα δίνεις απλόχερα στα βλασταρια σου αλλά κ σε εμάς! Πόσο σε ευχαριστούμε! Δεν ξέρεις πόση δυναμη παίρνουμε.. δεν ξερεις..  ούτε μια φορά δεν έχεις κανει παράπονο για τιποτα..ουτε μια.. σε θαυμαζω!!το ξερεις...

ΥΠΟΜΟΝΉ..ΨΥΧΡΑΙΜΊΑ..ΕΠΙΜΟΝΉ.. Με αυτό θα συνεχίσουμε.. !!! Φιλιά στα ζουζουνια ... ανυπομονώ να μπαίνεις να μας γράφεις.. μόλις βλέπω Μαρτακο γελάει το χειλακι μου..  μου ανεβάζεις την ψυχολογία με τη δύναμη κ τη θέληση της ψυχής σου!! Πιο δοντακι με ρωτάς τώρα.. μετά από όλα αυτά που περνάς εσύ... εγω κλαίω για το δοντακι . Ήμαρτον! Ω Αγιε μου Σπυρίδωνα..τι μάνα θα γίνω εγω; θα μπορέσω να είμαι κ εγώ έτσι δυνατη; αφού λυγιζω με το παραμικρό.  ΟΥΦ..

12 minutes ago, Τονι@ είπε:

Λοιπόν κορίτσια μίλησα με τη γιατρό και μου είπε ότι λογικά δεν είναι κάτι.  Με ρώτησε αν κουράστηκα αυτές τις μέρες και της είπα όχι.  Μου είπε όσο μπορώ ξεκούραση και να παίρνω δύο buscopan μέχρι τη Δευτέρα που θα πάω να με δει. Δεν την άκουσα ανησυχη απλά δεν ήταν και άνετη του τύπουμην δίνεις σημασία.  Άρα μάλλον καλά έκανα και την πήρα.  Δεν θέλω να μου πάθει τίποτα το σπορακι απο αμέλεια. 

Μπράβο κοριτσάκι μου! Καλά έκανες! Κάνε ότι σου είπε κ ολα καλα θα πάνε! Πόσο σε σκέφτομαι κ με τις μετακινήσεις στη δουλειά με το αυτοκίνητο;; αχ να μου προσέχεις καλο μου.. κ ας τα κάνεις όλα πιο σιγά κ αργά..δε πειράζει.  Αρκεί να μην κουραζεσαι  πολύ!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rena87 είπε:

Μα τι άνθρωπος είσαι εσυ;;!!! Πόση υπομονή..πόση ηρεμία.. πόση αγάπη..πόση χαρά..πόση αισιοδοξία... όλα στα έδωσε ο θεός καλό μου..όλα.. κ τα δίνεις απλόχερα στα βλασταρια σου αλλά κ σε εμάς! Πόσο σε ευχαριστούμε! Δεν ξέρεις πόση δυναμη παίρνουμε.. δεν ξερεις..  ούτε μια φορά δεν έχεις κανει παράπονο για τιποτα..ουτε μια.. σε θαυμαζω!!το ξερεις...

ΥΠΟΜΟΝΉ..ΨΥΧΡΑΙΜΊΑ..ΕΠΙΜΟΝΉ.. Με αυτό θα συνεχίσουμε.. !!! Φιλιά στα ζουζουνια ... ανυπομονώ να μπαίνεις να μας γράφεις.. μόλις βλέπω Μαρτακο γελάει το χειλακι μου..  μου ανεβάζεις την ψυχολογία με τη δύναμη κ τη θέληση της ψυχής σου!! Πιο δοντακι με ρωτάς τώρα.. μετά από όλα αυτά που περνάς εσύ... εγω κλαίω για το δοντακι . Ήμαρτον! Ω Αγιε μου Σπυρίδωνα..τι μάνα θα γίνω εγω; θα μπορέσω να είμαι κ εγώ έτσι δυνατη; αφού λυγιζω με το παραμικρό.  ΟΥΦ..

Μπράβο κοριτσάκι μου! Καλά έκανες! Κάνε ότι σου είπε κ ολα καλα θα πάνε! Πόσο σε σκέφτομαι κ με τις μετακινήσεις στη δουλειά με το αυτοκίνητο;; αχ να μου προσέχεις καλο μου.. κ ας τα κάνεις όλα πιο σιγά κ αργά..δε πειράζει.  Αρκεί να μην κουραζεσαι  πολύ!

Κι εγώ το σκέφτομαι και το σιχαίνομαι αυτό το πράγμα με το πήγαινε έλα. Αλλά τι να κάνω? Θα πάω για δουλειά και μετά πάλι ξάπλα.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κι εγώ το σκέφτομαι και το σιχαίνομαι αυτό το πράγμα με το πήγαινε έλα. Αλλά τι να κάνω? Θα πάω για δουλειά και μετά πάλι ξάπλα.  

Τίποτα.. απλά να μην αγχωνεσαι.  Να μην βιάζεσαι στο δρόμο.. κ ας κυλησουν όλα κ λιγο πιο αργά..    κ αυτό που λες.. ξάπλα.. όσο είσαι σπίτι ξάπλα!! Θα περάσει γρήγορα κ αυτό το στάδιο κ μετά θα είσαι πιο καλά!! 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρτακο ηρεμη δυναμη....Θεσσαλονικια ειμαι..τονια χαιρομαι..να ηρεμησεις τωρα..μαρτη εγω αν ημουν στη θεση σου με την υπομονη που Δεν εχω δεν ξερω τι θα κανα.....

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Τίποτα.. απλά να μην αγχωνεσαι.  Να μην βιάζεσαι στο δρόμο.. κ ας κυλησουν όλα κ λιγο πιο αργά..    κ αυτό που λες.. ξάπλα.. όσο είσαι σπίτι ξάπλα!! Θα περάσει γρήγορα κ αυτό το στάδιο κ μετά θα είσαι πιο καλά!! 

Εντάξει. Γενικά δεν κάνω πολλά πράγματα πλέον. Και δεν με νοιάζει να περιορισω πολλά πράγματα όπως και έχω κάνει. Αρκεί να ξέρω ότι είναι όλα καλά. Ο άντρας μου λέει ότι τις τελευταίες μέρες είμαι στην τσίτα και αρπαζομαι με το παραμικρό.  Για να το λέει κάτι θα βλέπει. Και γενικά εκνευρίζομαι πάρα πολύ εδώ και βδομάδες.  Η αλήθεια είναι ότι πιεστηκα λίγο και  από οικογενειακα θέματα αλλά τώρα ταρακουνηθηκα.  Θα πάω μόνο στη δουλειά και τίποτα άλλο. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Εντάξει. Γενικά δεν κάνω πολλά πράγματα πλέον. Και δεν με νοιάζει να περιορισω πολλά πράγματα όπως και έχω κάνει. Αρκεί να ξέρω ότι είναι όλα καλά. Ο άντρας μου λέει ότι τις τελευταίες μέρες είμαι στην τσίτα και αρπαζομαι με το παραμικρό.  Για να το λέει κάτι θα βλέπει. Και γενικά εκνευρίζομαι πάρα πολύ εδώ και βδομάδες.  Η αλήθεια είναι ότι πιεστηκα λίγο και  από οικογενειακα θέματα αλλά τώρα ταρακουνηθηκα.  Θα πάω μόνο στη δουλειά και τίποτα άλλο. 

Αγάπη άσε όλα τα υπόλοιπα θέματα στην άκρη σε παρακαλώ πολύ!!  Κ δεν θα σε παρεξηγησει κάνεις! Το μωρό σου κ τιποτα αλλο τώρα..  δεν θέλει λαχταρες!  Το ότι άρπαζεσαι  εύκολα το καταλάβαμε κ εμείς..πως τα πήρες κρανίο με τις ξερολες που λέγαμε χθες. Χαχα.. λογικό  είναι ματάκια μου.. τα νευρακια πάνε κ έρχονται σε αυτή τη φάση...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rena87 είπε:

Αγάπη άσε όλα τα υπόλοιπα θέματα στην άκρη σε παρακαλώ πολύ!!  Κ δεν θα σε παρεξηγησει κάνεις! Το μωρό σου κ τιποτα αλλο τώρα..  δεν θέλει λαχταρες!  Το ότι άρπαζεσαι  εύκολα το καταλάβαμε κ εμείς..πως τα πήρες κρανίο με τις ξερολες που λέγαμε χθες. Χαχα.. λογικό  είναι ματάκια μου.. τα νευρακια πάνε κ έρχονται σε αυτή τη φάση...

Άρα κάνει μπαμ ε? ? Χαχαχα! ! Εν τω μεταξύ ήθελα να έρθουν οι γονείς και τα αδερφια σήμερα στο σπίτι μετά την δουλειά για τη γιορτή μου αλλά τώρα το ακυρώνω γιατί δεν θα μπορώ να βγάλω τόσες πολλές ώρες σερί χωρίς να ξαπλώσω. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγάπες μου!!!!

Τονακι μου καλημέρα να πάρεις την γιατρο να ηρεμησεις ..όντως μπορεί να χρειαζεσαι κάτι παραπάνω απο συμπληρώματα η και οχι.. Να ναι μονο η μήτρα που μεγαλώνει! Θα σου πει! Περιμένουμε νέα!!!

Ρενακι μου πως εισαι ;;;πονάει το δόντι; συνεχίζουν δέκατα αγαπη;

Καλημέρα χαρούμενη μανούλα!

Σαμμεραρα.μου τι γλυκός ο μάστορας σου!χαχαχα! μήπως τα τεστακια ωορρηξιας βοηθούσαν στην παρούσα φάση;;;

Εμένα τελικα καθόλου δεν με επηρεασε το ουτρο αγάπες!! Σήμερα πρωι ελάχιστα πονακια κ κατεβαινειιι ηδη τώρα!

Αρα 2 του μήνα εκανα ωορρηξία στις +14 μέρες ήρθε...ηταν ενας καλός κύκλος! Αυτό κ μονο με χαροποιει!

Είμαι με μπαμπά για θεραπεια!

Καλημέρα σε όλες αγαπακια μου

Μαμακα καλημέρα το μελινακι;... Σανγκρε τα μ;..Βικακι φιλάκια στα ζουζουνια..Ζαμιακι φιλί στον ερωτα ❤

Αμποτ μου καλα ;στην αναμονή;

Τζέιν μου πως ειμαστεεεεεε;;;μια κ σήμερα!!!

Νινακι περιμενουμε νέα απο ντοκ!

Ηλεκτρακι

Μαρινακι το σπορι;;;;;

Εβελινακι καλυτερα σήμερα οι ανακατωσουρες;

Πουλάκι φιλακι στην κοιλιτσα!

Ειρηνακι μου καλημέρα! Η πριγκιπισσα καλα;

Μαρτακο δυναμη καλημέρα!!!

Διπλό φιλακι σε οποία ξεχνώ!❤❤

 

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...