Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Καλημέρα αγάπες μου!!!!

Τονακι μου καλημέρα να πάρεις την γιατρο να ηρεμησεις ..όντως μπορεί να χρειαζεσαι κάτι παραπάνω απο συμπληρώματα η και οχι.. Να ναι μονο η μήτρα που μεγαλώνει! Θα σου πει! Περιμένουμε νέα!!!

Ρενακι μου πως εισαι ;;;πονάει το δόντι; συνεχίζουν δέκατα αγαπη;

Καλημέρα χαρούμενη μανούλα!

Σαμμεραρα.μου τι γλυκός ο μάστορας σου!χαχαχα! μήπως τα τεστακια ωορρηξιας βοηθούσαν στην παρούσα φάση;;;

Εμένα τελικα καθόλου δεν με επηρεασε το ουτρο αγάπες!! Σήμερα πρωι ελάχιστα πονακια κ κατεβαινειιι ηδη τώρα!

Αρα 2 του μήνα εκανα ωορρηξία στις +14 μέρες ήρθε...ηταν ενας καλός κύκλος! Αυτό κ μονο με χαροποιει!

Είμαι με μπαμπά για θεραπεια!

Καλημέρα σε όλες αγαπακια μου

Μαμακα καλημέρα το μελινακι;... Σανγκρε τα μ;..Βικακι φιλάκια στα ζουζουνια..Ζαμιακι φιλί στον ερωτα ❤

Αμποτ μου καλα ;στην αναμονή;

Τζέιν μου πως ειμαστεεεεεε;;;μια κ σήμερα!!!

Νινακι περιμενουμε νέα απο ντοκ!

Ηλεκτρακι

Μαρινακι το σπορι;;;;;

Εβελινακι καλυτερα σήμερα οι ανακατωσουρες;

Πουλάκι φιλακι στην κοιλιτσα!

Ειρηνακι μου καλημέρα! Η πριγκιπισσα καλά;

Διπλό φιλακι σε οποία ξεχνώ!❤❤

 

Αγαπούλα χαίρομαι που είχες έναν καλό κύκλο! ! Έρχεται το σπορακι σου λέω! ! Δεν θα αργήσει να βρει το δρόμο για το σπιτάκι του! !

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

48 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κι εγώ το σκέφτομαι και το σιχαίνομαι αυτό το πράγμα με το πήγαινε έλα. Αλλά τι να κάνω? Θα πάω για δουλειά και μετά πάλι ξάπλα.  

αγαπη οταν λενεοι γιατροι ξεκουραση εννωουν κατω την λεκανη και την πλατη!!!!!! οχι ημικαθισμα με τα ποδια ξαπλωτα!!!! δωσε χωρο στο νινι...στην μητρα.... να φτιαξουν το σπιτι του και ναμεγαλωσει για να ερθει στην αγκαλια σου!!!!! οχι γιορτες... ποδαροδρομο...ορθοστασια.... το σωμα σε καθε εγκυμοσυνη στελνει μηνυματα....αλλες μπορουν...αλλες οχι..... αν μπορεις να παρεις και αναρρωτικη απο την δουλεια σου..αν συνεχισουν οι ενδειξεις!!!!!! αξιζουν οοολεςοι θυσιες!!!!!!!

38 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μαρτακο ηρεμη δυναμη....Θεσσαλονικια ειμαι..τονια χαιρομαι..να ηρεμησεις τωρα..μαρτη εγω αν ημουν στη θεση σου με την υπομονη που Δεν εχω δεν ξερω τι θα κανα.....

ααααχ σορυ!!!!! απο εχτες εως σημερα τα μπερδεψα!!!! σαμμερακι μου η θεληση ειδες τι κανει!!!!!!! καιεγω ετρεμα στην ιδεα των διδυμων....ασε και καθεμεραε θελουν πιο πολυ διπλα τους..... ουτε για κατουρημα δεν με αφηνουν οταν ειναι ξυπνια!!!!!

κρητικια ειναι η τζειν?????  η η χαρουμενη????? μαλλον το δευτερο!!!!!

38 minutes ago, Τονι@ είπε:

Εντάξει. Γενικά δεν κάνω πολλά πράγματα πλέον. Και δεν με νοιάζει να περιορισω πολλά πράγματα όπως και έχω κάνει. Αρκεί να ξέρω ότι είναι όλα καλά. Ο άντρας μου λέει ότι τις τελευταίες μέρες είμαι στην τσίτα και αρπαζομαι με το παραμικρό.  Για να το λέει κάτι θα βλέπει. Και γενικά εκνευρίζομαι πάρα πολύ εδώ και βδομάδες.  Η αλήθεια είναι ότι πιεστηκα λίγο και  από οικογενειακα θέματα αλλά τώρα ταρακουνηθηκα.  Θα πάω μόνο στη δουλειά και τίποτα άλλο. 

οι ορμονες αγαπη!!!!! πες σε ολους οτι εχεις ενα μεγαλο εργο να επιτελεσεις!!!!! ας σε αντεξουν... κοτσαμ ανθρωπο εχεις νσ φερεις στον κοσμο!!!!!!

φιλακια τζουριτσεςμου γκρινιαζουν και τα δυο μου!!!! !

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

αγαπη οταν λενεοι γιατροι ξεκουραση εννωουν κατω την λεκανη και την πλατη!!!!!! οχι ημικαθισμα με τα ποδια ξαπλωτα!!!! δωσε χωρο στο νινι...στην μητρα.... να φτιαξουν το σπιτι του και ναμεγαλωσει για να ερθει στην αγκαλια σου!!!!! οχι γιορτες... ποδαροδρομο...ορθοστασια.... το σωμα σε καθε εγκυμοσυνη στελνει μηνυματα....αλλες μπορουν...αλλες οχι..... αν μπορεις να παρεις και αναρρωτικη απο την δουλεια σου..αν συνεχισουν οι ενδειξεις!!!!!! αξιζουν οοολεςοι θυσιες!!!!!!!

ααααχ σορυ!!!!! απο εχτες εως σημερα τα μπερδεψα!!!! σαμμερακι μου η θεληση ειδες τι κανει!!!!!!! καιεγω ετρεμα στην ιδεα των διδυμων....ασε και καθεμεραε θελουν πιο πολυ διπλα τους..... ουτε για κατουρημα δεν με αφηνουν οταν ειναι ξυπνια!!!!!

κρητικια ειναι η τζειν?????  η η χαρουμενη????? μαλλον το δευτερο!!!!!

οι ορμονες αγαπη!!!!! πες σε ολους οτι εχεις ενα μεγαλο εργο να επιτελεσεις!!!!! ας σε αντεξουν... κοτσαμ ανθρωπο εχεις νσ φερεις στον κοσμο!!!!!!

φιλακια τζουριτσεςμου γκρινιαζουν και τα δυο μου!!!! !

Μάρτη μου εγώ συνήθως ξαπλώνω με 2 μαξιλάρια για να είμαι πιο ψηλά και να διαβάζω.  Δεν είναι ούτε εντελώς όρθια η πλάτη μου αλλά ούτε και τελείως κάτω.  

Αυτό που παρατήρησα σήμερα με το που ξύπνησα είναι ότι ήμουν σφιγμένη στον ύπνο μου και ήταν κι η κοιλιά μου σφιγμένη. Και το έχω ξανανιώσει άλλη μια φορά αυτό.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! 

Ζάμια μου, μπράβο για τις βόλτες!  Σουρτούκεψε τώρα με το σύζυγο, όλοι μας λένε ότι μόλις αρχίσει να περπατάει ο ένας πίνει καφέ ο άλλος κάνει βόλτα. 

Τόνια μου, όλες περάσαμε τα ίδια αγχη. Άκου το σώμα σου και ξεκουράσου!

Μουτζούρα, δύναμη σε σένα και στον πατέρα σου. Θα έρθει το σπόρι!  

Μάρτη μου, υποκλίνομαι στη δύναμη σου και στη σοφία σου! Μας βοηθάς και μας δίνεις δύναμη! 

Ρένα μου, δέκατα από δόντι δεν μου έχουν τύχει και λόγω κακής ποιότητας δοντιού μου έχουν τύχει πολλά. 

Σαμμερ, δώσε φιλάκι στο αντράκι σου! Είναι γλύκας! 

Μαμά, πώς πάτε; έχετε νερό;  η Μελίνα; 

Βίκυ, δύσκολα με δύο μωρά, σε λίγο καιρό, που θα μεγαλωσουν και θα κάνουν παρέα θα είναι πιο εύκολα.  

 

Link to comment
Share on other sites

Τονια μου χρονια πολλα κοριτσαρα μου...με το καλο ν ρθει το μωρακι σου..με τοσα νευρα για γιο σε κοβω κ σενα....γερο να ναι...μουτζουριτσα βλεπεις οτι ολα καλα???τωρα που ξερεις θα πραξεις κ αναλογα....μαρτη μου  δεν πειραζει που τα μπερδευεις αρκει να μας μιλας κ να μας δινεις δυναμη

..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Τονια μου χρονια πολλα κοριτσαρα μου...με το καλο ν ρθει το μωρακι σου..με τοσα νευρα για γιο σε κοβω κ σενα....γερο να ναι...μουτζουριτσα βλεπεις οτι ολα καλα???τωρα που ξερεις θα πραξεις κ αναλογα....μαρτη μου  δεν πειραζει που τα μπερδευεις αρκει να μας μιλας κ να μας δινεις δυναμη

..

Ευχαριστώ σαμμερακι μου.  Και σε σένα εύχομαι ό,τι καλύτερο! ! Λες να μου βγει γιος τελικά! ??? Για να δούμε.. γερό να ναι όπως λες και τα άλλα θα τα μάθουμε αργά ή γρήγορα  . .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γερο να ναι κοριτσι μου..τα αλλα δεν εχουν σημασια...εγω ειχα πολλα νευρα κ μου λεγανε για αγορι κ το κανα!!!κ στην τελευταια εγκυμοσ.τα ιδια κ παλι ηταν...

 

Σημερα λεω με το χαλι που ειχα απο την περιοδο..δεν κανεις καμια ασκηση να καψεις καμια θερμιδα???βαζω στην τηλεορ.κ αρχιζω να κοπανιεμαι με τον μικρο διπλα. Που πας μωρω κουραδ... λεω ..ολα με πονανε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ιοιο τι κανει το κοριτσακι μας?μαμα το μελινακι??κ η ειρηνη εχει κουκλα κ η γιοτου δυο κορακλες..που χαθηκε αυτη??κ η εβελινα..οι αλλες ολες αγορομανες ειμαστε εδω...τα χερια σου επανηλθαν Ιοιο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Γερο να ναι κοριτσι μου..τα αλλα δεν εχουν σημασια...εγω ειχα πολλα νευρα κ μου λεγανε για αγορι κ το κανα!!!κ στην τελευταια εγκυμοσ.τα ιδια κ παλι ηταν...

 

Σημερα λεω με το χαλι που ειχα απο την περιοδο..δεν κανεις καμια ασκηση να καψεις καμια θερμιδα???βαζω στην τηλεορ.κ αρχιζω να κοπανιεμαι με τον μικρο διπλα. Που πας μωρω κουραδ... λεω ..ολα με πονανε...

Χαχχαχαχα με έκανες και γέλασα! !  Δύσκολο πράγμαη γυμναστική.  Μέχρι πριν 6 χρόνια έκανα συστηματκα.  Από τότε που σταμάτησα δεν μπορώ να ξαναρχίσω.  Δεν έχω βρει και γυμναστήριο που να μου αρέσει είναι η αλήθεια και γενικά με έχει πιάσει μια σιχαμαρα με τα γυμναστήρια.

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nini84 είπε:

Τόνια χρόνια σου πολλα με υγεία κι ευτυχία. Εύχομαι να πάνε όλα καλά με το καλό να κρατήσεις το παιδάκι σου στην αγκαλιά σου!!!

Ευχαριστώ πολύ νινι μου! !  Και για σένα εύχομαι να πάνε όλα καλά! !!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!! τι κανετε;;;

μιλκαμε δεν σας προλαβαινω;;; λιγο τ αφησα και γραψατε 10 σελιδες για πλακα...δεν ειναι να σας αφηνω... χαλασε το κινητο μου και με την μικρη να απαιτει το ταμπλετ οταμ το δει δεν τολμω να το εμφανισω ...

τονια μου χρονια σου πολλα!! με το καλο το μωρακι σου!!! μην ανυσηχεις για τα τραβηγματα και καλα εκανες και ενημερωσες τον ντοκ σου η δευτερα ειναι κοντα για να δεις οτι ολα ειναι καλα και μα εχεις μια σουπερ αυχενικη!!

μουτζουρακι μου λυπαμαι πολυ που δεν ηταν αυτος ο μηνας αλλα χαιρομαι τοσο πολυ που το σκεφτεσαι ετσι κμαι δεν τρελλενεσαι που φυσικα οχι μονο δεν βοηθαει αλλα τα κανει χειροτερα!! καλη θεραπεια στον μπαμπακα σου και περιμενουμε τα νεα σας!!!

σαμερακι μου πολυ γελασα με το που πας μωρε κου.... κι εγω μια απο τα ιδια ειμαι + ποσα εξτρα κιλα επιπλεον

βικυ μου μια χαρα ειναι η ιωαννα σου μην σκας για τιποτα μπορει πολυ απλα να μην ηταν η μερα της,,,,παντως κι εγω μικρη με τα μανταρινια ειχα ερωτα και δεν ηθελα τιποτα αλλο 

μαρτακο μου μπραβο σου!!! εγω δεν θυσιασα καν τον υπνο μου για σεξ...δεν την παλευα ειναι και ο αντρας μου υπναρας οποτε....

να μου φιλησεις τα αγαπακια σου!!! και την κορη μην ξεχνιομαστε..

ζαμιακι μου ολα καλα εισαι σουπερ γλυκια και τρυφερη μανουλα μην φοβασαι τιποτα!!!

τονια ξεχασα να σου πω οτι θα ακουσεις ενα σωρο βλακειες και κουφα που δεν θα πιστευεις μην δινεις σημασια και εστιασε στο δικο σου θαυματακι να το μεγαλωσεις σωστα και με τον καλυτερο τροπο!!

ρενα μου περαστικα με το δοντι! ελπιζω να μην σε πονεσει μεχρι να πας

να ξερεις οτι θα γινεις πολυ καλη μανουλα!! εχεις τσαγανο εσυ!! 

η μονεβασια ειναι τελεια κοριτσια!!! εγω ξετρελλαθηκα οταν πηγα

χαρουμενη μαμα καλως μας ηρθες!! θα τα λεμε και απο δω!! λυοαμαι πολυ για το μωρακι σου!! ευχομαι συντομα να ερθει το αδερφακι σας γερο και δυνατο στην αγκαλια σας!!

τζειν μου με το καλο αυριο!!! αν και θα μας σκασεις μεχρι την παρασκευη!! οπως και να χει αξιζει η αναμονη!!!

νινακι καλο ντοκ σημερα ευχομαι να εχουν φυγει οι κυστες!! 

ιοιο μου ευτυχως εχετε νερο και ολα καλα!! τι κανει η μικρουλα σου;;

κι εμεις εχουμε νερο και θερμανση απο χθες!! επιτελους!! ελπιζω να μην εχουμε αλλα προβληματα απο δω και περα!!

αμποτακι την αλλη εβδομαδα εχουμε εσενα!! ευχομαι πολλα +++++

πουλακι μου ποτε θα δεις τ αγορι σου;;; φιυσκωσε καθολου η κοιλιτσα;;;

τον ενιωσες ακομα καθολου;;

σαγκρε μια χαρα ολα τα μ σου!!! θα εχεις και τον αντρα σου για βοηθεια σε λιγο!!

εμεις ολα καλα η μελινα αρχισε να τρωει κατι παραπανω και γενικα πολυ παιχνιδι με το χαρουμενο παιδακι μου!!

σαμερακι μουτ τι γλυκακι ο γιος σου!!!

κοριτσια δεν κερω τι ξεχναω και ποια συγχωρεστε με ειχα και πολυ διαβασμα!!

φιλακια σε ολεςε και θα επανελθω το μεσημερι που θα κοιμηθει το κοριτσι μου

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααα!!!

Τονια μου ξεκουράσου...αυτο θέλει το σπορακι σου.

 

Σαμμερακι ποτε σκεφτεσαι να προσπαθήσετε ξανα;;σου ευχομαι σύντομα να νθωσεις αυτη τη μωρουδιλα!!

Ρένακι πως εισαι με τον πονοδοντο;;

Βικακι το τριπλο εμβολιο θα κανετε;εμεις γυρω στις 9 του μηνα θα παμε..

Μαρτακο και κοκο χθες;;;δεν υπαρχεις!!

Κοριτσια μου...μα σας ρωτησω...οποιες εχουν γεννησει φυσιολογικα...εχουν ακρατεια;;;;τωρα που μου τελείωσαν τα λοχια διακρινω ακρατεια:(

6 minutes ago, mama82 είπε:

καλημερα κοριτσια!!! τι κανετε;;;

μιλκαμε δεν σας προλαβαινω;;; λιγο τ αφησα και γραψατε 10 σελιδες για πλακα...δεν ειναι να σας αφηνω... χαλασε το κινητο μου και με την μικρη να απαιτει το ταμπλετ οταμ το δει δεν τολμω να το εμφανισω ...

τονια μου χρονια σου πολλα!! με το καλο το μωρακι σου!!! μην ανυσηχεις για τα τραβηγματα και καλα εκανες και ενημερωσες τον ντοκ σου η δευτερα ειναι κοντα για να δεις οτι ολα ειναι καλα και μα εχεις μια σουπερ αυχενικη!!

μουτζουρακι μου λυπαμαι πολυ που δεν ηταν αυτος ο μηνας αλλα χαιρομαι τοσο πολυ που το σκεφτεσαι ετσι κμαι δεν τρελλενεσαι που φυσικα οχι μονο δεν βοηθαει αλλα τα κανει χειροτερα!! καλη θεραπεια στον μπαμπακα σου και περιμενουμε τα νεα σας!!!

σαμερακι μου πολυ γελασα με το που πας μωρε κου.... κι εγω μια απο τα ιδια ειμαι + ποσα εξτρα κιλα επιπλεον

βικυ μου μια χαρα ειναι η ιωαννα σου μην σκας για τιποτα μπορει πολυ απλα να μην ηταν η μερα της,,,,παντως κι εγω μικρη με τα μανταρινια ειχα ερωτα και δεν ηθελα τιποτα αλλο 

μαρτακο μου μπραβο σου!!! εγω δεν θυσιασα καν τον υπνο μου για σεξ...δεν την παλευα ειναι και ο αντρας μου υπναρας οποτε....

να μου φιλησεις τα αγαπακια σου!!! και την κορη μην ξεχνιομαστε..

ζαμιακι μου ολα καλα εισαι σουπερ γλυκια και τρυφερη μανουλα μην φοβασαι τιποτα!!!

τονια ξεχασα να σου πω οτι θα ακουσεις ενα σωρο βλακειες και κουφα που δεν θα πιστευεις μην δινεις σημασια και εστιασε στο δικο σου θαυματακι να το μεγαλωσεις σωστα και με τον καλυτερο τροπο!!

ρενα μου περαστικα με το δοντι! ελπιζω να μην σε πονεσει μεχρι να πας

να ξερεις οτι θα γινεις πολυ καλη μανουλα!! εχεις τσαγανο εσυ!! 

η μονεβασια ειναι τελεια κοριτσια!!! εγω ξετρελλαθηκα οταν πηγα

χαρουμενη μαμα καλως μας ηρθες!! θα τα λεμε και απο δω!! λυοαμαι πολυ για το μωρακι σου!! ευχομαι συντομα να ερθει το αδερφακι σας γερο και δυνατο στην αγκαλια σας!!

τζειν μου με το καλο αυριο!!! αν και θα μας σκασεις μεχρι την παρασκευη!! οπως και να χει αξιζει η αναμονη!!!

νινακι καλο ντοκ σημερα ευχομαι να εχουν φυγει οι κυστες!! 

ιοιο μου ευτυχως εχετε νερο και ολα καλα!! τι κανει η μικρουλα σου;;

κι εμεις εχουμε νερο και θερμανση απο χθες!! επιτελους!! ελπιζω να μην εχουμε αλλα προβληματα απο δω και περα!!

αμποτακι την αλλη εβδομαδα εχουμε εσενα!! ευχομαι πολλα +++++

πουλακι μου ποτε θα δεις τ αγορι σου;;; φιυσκωσε καθολου η κοιλιτσα;;;

τον ενιωσες ακομα καθολου;;

σαγκρε μια χαρα ολα τα μ σου!!! θα εχεις και τον αντρα σου για βοηθεια σε λιγο!!

εμεις ολα καλα η μελινα αρχισε να τρωει κατι παραπανω και γενικα πολυ παιχνιδι με το χαρουμενο παιδακι μου!!

σαμερακι μουτ τι γλυκακι ο γιος σου!!!

κοριτσια δεν κερω τι ξεχναω και ποια συγχωρεστε με ειχα και πολυ διαβασμα!!

φιλακια σε ολεςε και θα επανελθω το μεσημερι που θα κοιμηθει το κοριτσι μου

Μαμα σ'ευχαριστωωω!!!

Ποσο ωραια τωρα που παιζεται και συννενοηστε με τη Μελίνα!!!!!

Και εσυ εισαι σουπερ μανουλα!!!;):)

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...