Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

36 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Ζαμιακιιιιι και σε σκεφτομουν πριν λιγο ...λεω δεν μπηκε σημερα η γλυκια μανουλα! μεγαλωσε ο αντρακος σου και βγηκε κ βολτα!!!τι καλα!!!φιλησε τον στα μπουτακια!

εκανα κ τεστ χθες κ χοριακη σημερα αγαπη...δεν εχουμε παρτυ ακομααααα...αναμενω να ερθει τωρα για να  βαρεσω ξανα:-D !!!θα καθυστερησει λιγο λογω ουτροτζεσταν...απο αποψε τα κοβω... οποτε σε 2-3 μερες πιστευω!

 

Βγηκαμε βολτουλα και κοιμοταν ο μπαγασας!!του αρεσε!!!

 

Ασε τη κοκκινομουρα να ερθει γλυκια μου αλλη μια φορα..μετα κλεισε καταμουτρα την πορτα!χιχιχι

Απολαυσε ελευθερι σε@ αλλον εναν μηνα!!!γιουπιιι!!!

 

Σαμμερακιιιι μου!!!!εσυ ξερεις για ερωτες!!!!!Τρελους!!!λιωνωωωω!!!

Εισαι καλα γλυκο μου;

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου τι κανετε; ένα απόγευμα έλειψα κ γεμίσετε τις σελίδες.  Σας διάβασα γρήγορα γιατί είμαι αναστατωνεις. 

Μουτζουρακι μου συμφωνώ απόλυτα με το Τονακι. Μην αρχίσεις ακόμα ορμονες. Μιλά μαζί του.. Να σου εξηγήσει το σκοπό του.. κ αν θα είναι καλύτερο κ πόσες πιθανότητες υπάρχουν να προσπαθήστε λίγο καιρό ακόμα μόνοι σας. 

Τονακι μου δεν ξέρω  αν σου απαντήσω σε αυτά που ρωτάς.. όμως ξέρω ότι σχεδόν όλες τα έχουν αυτά που λες. Μη μου φοβάσαι..

Ζαμιακι μου γλυκό καλούτσικα είμαι. Αν βγάλεις ότι από το απόγευμα έχω δέκατα κ από χθες με πονάει το δοντι. Τι ωραια που απολαύσατε βολτουλα με το μπουμπουκακι..

Σαμερακι σε πάω πολύ ρεεε.. κατευθείαν ανάκριση.. από που εισαι; πόσο χρονων;; χαχα.. κ εγώ έτσι κάνω..είσαι θεά!

Χαρουμενη μαμά το καλοκαίρι ήρθα χανια.. απλά υπέροχα.  

Αχ δεν θυμάμαι αλλά από αυτά που διάβασα. 

 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Κορίτσια μου τι κανετε; ένα απόγευμα έλειψα κ γεμίσετε τις σελίδες.  Σας διάβασα γρήγορα γιατί είμαι αναστατωνεις. 

Μουτζουρακι μου συμφωνώ απόλυτα με το Τονακι. Μην αρχίσεις ακόμα ορμονες. Μιλά μαζί του.. Να σου εξηγήσει το σκοπό του.. κ αν θα είναι καλύτερο κ πόσες πιθανότητες υπάρχουν να προσπαθήστε λίγο καιρό ακόμα μόνοι σας. 

Τονακι μου δεν ξέρω  αν σου απαντήσω σε αυτά που ρωτάς.. όμως ξέρω ότι σχεδόν όλες τα έχουν αυτά που λες. Μη μου φοβάσαι..

Ζαμιακι μου γλυκό καλούτσικα είμαι. Αν βγάλεις ότι από το απόγευμα έχω δέκατα κ από χθες με πονάει το δοντι. Τι ωραια που απολαύσατε βολτουλα με το μπουμπουκακι..

Σαμερακι σε πάω πολύ ρεεε.. κατευθείαν ανάκριση.. από που εισαι; πόσο χρονων;; χαχα.. κ εγώ έτσι κάνω..είσαι θεά!

Χαρουμενη μαμά το καλοκαίρι ήρθα χανια.. απλά υπέροχα.  

Αχ δεν θυμάμαι αλλά από αυτά που διάβασα. 

 

Ρενακι μου τα δέκατα είναι πιθανόν λόγω φλεγμονής από το δόντι.  Δεν είμαι γιατρός βέβαια . Αλλά από αυτό προέρχεται η αναστάτωση σου ή έγινε και τίποτα άλλο? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ρένα μου μην τα ξεκινήσεις οριακά.  Δεν μετράω ακριβώς αλλά δεν τα ξεκινάς από 10η για να είσαι σίγουρη? ? 

Αγάπη την Παρασκευή ξεκινά η 10η μέρα κι θα τα αρχίσω.   Οπότε δευτέρα η τρίτη θα την  κάνω..αν υποθέσουμε ότι θα είναι πάλι 14η μέρα όπως κ τις περισσότερες φορές.  Το καλό είναι ότι την νιώθω κιόλας..απλά επειδή έχω κ κολικους εντέρου κ με μπερδεύουν οι πονοι..τα κάνω για σιγουριά.  

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 minutes ago, sangreluna είπε:

οχι δε δουλευω. Μπα καλα τα πανε βεβαια κανουν λιγο φασαρια αλλα οκ...

Σανγκρε μου είναι πολύ σημαντικό που μπορείς να είσαι κοντά στα παιδιά σου τα πρώτα χρόνια που σε έχουν ανάγκη. Και να μην χρειάζεται να μπλέκεται ο ένας και ο άλλος στην καθημερινοτητα σας.


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ελαααα!!!και αλλα κοινα!και οι κουμπαροι μου Ελια μενουν...γνωριστηκαμε οταν δουλεψε μια χρονια ο αντρας μου εκει..Λακωνια...ηταν το μονο καλο αυτης της χρονιας και εμελε να γινει σχεση ζωης!παμε πολυ συχνα και ερχονται κ αυτοι εδω!!!θα ξερει ο αντρας σου το μερος...ειναι διπλα σχεδον... αλλα ανεφερα Μονεμβασια γιατι ειναι πιο γνωστο το μερος!

τι μερα εισαι σημερα πουλακι μου?μην τα πολυαργησεις!!!

Εντάξει..αγάπη.. Όχι απλά ξέρει το μέρος.. είναι δίπλα.. Μολαους μένει.  Κ εγώ είπα μονεμβασια γιατί όλοι αυτό ξέρουν.  Αχ θα τρελαθωωωωω.  Θα τους ξέρει σίγουρα κ σα γιατρός λογικά θα τον ξέρουν κ εκείνοι.  Δεν το λέω για να το πάρω πάνω μου.. αλλά είναι πολύ αγαπητός στα μέρη του κ τον ξέρουν όλοι.  Ε.. μικρή κοινωνία κιόλας εκεί.. 

8 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ρενακι μου τα δέκατα είναι πιθανόν λόγω φλεγμονής από το δόντι.  Δεν είμαι γιατρός βέβαια . Αλλά από αυτό προέρχεται η αναστάτωση σου ή έγινε και τίποτα άλλο? 

Πολύ το φοβάμαι κ εγώ αυτό αγάπη.  Έχω σκάσει κ από το βήμα όμως οπότε έχω μια ελπίδα μήπως είναι από εκεί.  Θα δείξει.  Δεν μπορώ να κάνω κάτι.. έχω κλείσει για την Τετάρτη για το δοντι. 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rena87 είπε:

Εντάξει..αγάπη.. Όχι απλά ξέρει το μέρος.. είναι δίπλα.. Μολαους μένει.  Κ εγώ είπα μονεμβασια γιατί όλοι αυτό ξέρουν.  Αχ θα τρελαθωωωωω.  Θα τους ξέρει σίγουρα κ σα γιατρός λογικά θα τον ξέρουν κ εκείνοι.  Δεν το λέω για να το πάρω πάνω μου.. αλλά είναι πολύ αγαπητός στα μέρη του κ τον ξέρουν όλοι.  Ε.. μικρή κοινωνία κιόλας εκεί.. 

Πολύ το φοβάμαι κ εγώ αυτό αγάπη.  Έχω σκάσει κ από το βήμα όμως οπότε έχω μια ελπίδα μήπως είναι από εκεί.  Θα δείξει.  Δεν μπορώ να κάνω κάτι.. έχω κλείσει για την Τετάρτη για το δοντι. 

Ναι το θυμάμαι αν και εγώ νομίζω ότι θα έπρεπε να σε δει νωρίτερα.  Μέχρι τότε δεν σου είπε να πάρεις τίποτα? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ναι το θυμάμαι αν και εγώ νομίζω ότι θα έπρεπε να σε δει νωρίτερα.  Μέχρι τότε δεν σου είπε να πάρεις τίποτα? ?

Μου είπε να πάω σήμερα η αύριο αλλά σε ώρες που εγώ δουλεύω κ δε μπορω.  Μου είπε να πάρω παυσιπονο κ αν ποναω πολύ να πάω κ θα με δει. Αλλά εντάξει.. το αντέχω..σήμερα δεν είναι κ συνεχόμενα  πόνος.  Θα δω κ αύριο. Σε αφήνω αγάπη γιατί σβηνωω


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Rena87 είπε:

Μου είπε να πάω σήμερα η αύριο αλλά σε ώρες που εγώ δουλεύω κ δε μπορω.  Μου είπε να πάρω παυσιπονο κ αν ποναω πολύ να πάω κ θα με δει. Αλλά εντάξει.. το αντέχω..σήμερα δεν είναι κ συνεχόμενα  πόνος.  Θα δω κ αύριο. Σε αφήνω αγάπη γιατί σβηνωω

Φιλάκια καλό βράδυ! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σανγκρε μια χαρα οποτε που ηταν βιαστικο το μ3

τονια μου λογικα ειναι η μητρα που μεγαλωνει.εγω ενιωθα τσιμπηματα.το βαρος κ την πιεση τριτο τριμηνο.καλου κακου εσυ ξεκουρασου κ πες το στο γιατρο μηπως θες παραπανω ουτρο η μαγνησιο

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sangreluna είπε:

ζαμιακι ευχαριστω ετσι ειναι κοπελια οι πρωτομανούες ποτε δε προλαβαινουν!

χαρουμενη μαμα καλως ηρθες κι απο δω

κοριτσια πιστευω πως οι περισσοτεροι μαιευτηρες ειναι χε...ες και σε χωνουν χεορουργειο για πλακα.

α ζαμιακι φιλακια στον ερωτα να μεγαλωσει γρηγορα και να τον καμαρωνεις...

Σαγκρεεε μου!!!και εσυ κουκλιτσα μου να τους καμαρωσεις και τους 3!!!!!φιλακια και απο εμενα!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε? ? Εγώ δεν είχα πολύ ύπνο σήμερα.  Νομίζω ότι αυτό το βάρος με προβλημάτισε. Θα πάρω τη γιατρό σε λίγο να τη ρωτήσω για να μου φύγει το άγχος. Και να μου πει αν χρειάζεται περισσότερο utro  ή κατι άλλο. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες.εγω ψιλοχαλια απο την περιοδο.δεν ηθελα να σηκωθω αλλα ο μικρος διπλα μου μαζευε φορτιστες κ μου ελεγε:μαζευω τα παματα που εχω να δωχιω....βλεπει το παιδικο που δινει ο μπομπιρας παιχνιδια στα παιδια που δεν εχουν.αλλα ο δικος μου αποφασισε να δωσει φορτιστες!!!!

Ζαμιακι κ σαγκρε ποσο θα θελα να μυρισω αυτη τη μωρουδιλα σας......

Τονια παρε τον ντοκ να σου φυγει το αγχος...αν κ δεν θα ειναι τπτ.νινι καλη επιτυχια με τον ντοκ.η μουτζουρα μαλλον εχει τον μπαμπα της σημερα.ρενακι περαστικα υπομονη μεχρι τεταρτη...jane πως παμε???

Ξενερωσα με τον κυκλο μου...τωρα αν δεν καταλαβω ωορρηξ.πως θα ξερω ποτε θα μου ρθει???πρεπει να ξερω απο την αρχη αν τυχον θα ειναι εγκυος για να κανω την ενεση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...