Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι καταρχήν καλή επιτυχία, με όποιο τρόπο κι αν επιλέξεις να συνεχίσεις.. με τα στοιχεία που δίνεις δεν είναι εύκολο να σου πει κάποιος γνώμη, γιατί παίζει ρόλο και η ηλικία σου, πως ανταποκρίθηκε ο οργανισμός σου στη διέγερση, για ποιο λόγο σου είπε ο γιατρός ότι μπορεί α απέτυχαν οι ετ σου.. και σίγουρα παίζει και ρόλο πόσο κουράγιο, ψυχικά και οικονομικά έχεις , ώστε να κάνεις και άλλη προσπάθεια με δικά σου.. η αλήθεια είναι ότι η fsh σε αυτή την τιμή δεν είναι και πολύ καλός δείκτης, αλλά οι ορμονολογικες δείχνουν πως πήγε ο κύκλος εκείνο το μήνα. Μμαλλπορεί δλδ να έχεις και καλύτερους κύκλους..

      Η δωρεά απ' την άλλη είναι μια μέθοδος που σου δίνει πολύ υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Σίγουρα πολύ υψηλότερα απ' ο,τι έχει μια γυναίκα με ΠΩΑ με δικά της ωάρια. Είμαι ομοιοπαθης, δεν έφτασα ποτέ σε ετ με δικά μου, έκανα και ελάχιστες προσπάθειες έτσι κι αλλιώς. Αυτή τη στιγμή έχω δίδυμα,με την πρώτη προσπάθεια με δανεικά και δεν τα αλλάζω με τίποτα... Μίλα με τον εξωσωματικό σου να δεις τι σου προτείνει και εδώ είμαστε αν χρειαστείς πληροφορίες!

      Ευχαριστώ πολύ..είμαι 37..πρώτη διέγερση το 21 2 ωοθυλάκια το ένα άδειο το άλλο έφτασε 3ης μέρας αρνητικό..το 22 διέγερση με ένα ωάριο πάλι τον επόμενο μήνα κάναμε με 2 ωοθυλάκια το ένα δεν γονιμοποιηθηκε κ βάλαμε τα δύο μαζί πάλι αρνητικό.μαλλον απέτυχαν λόγω εμβρύων.α έχω ένα ινομυωμα που δεν ενοχλεί.εχω κ κάποια αυτοάνοσα κ προδιάθεση για ζάχαρο..ο σύζυγος εχει κιρσοκήλη κ δεν είναι καλά τα σπερμοδιογραμματα.γιαυτο δεν κάνω συνέχεια εξωσωματική δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα κ σκέφτομαι τη δωρεά..με τον γιατρό είχα μιλήσει τον Νοέμβριο κ μου είχε πει πάλι για διέγερση οπότε σκέφτομαι να πάρω κ άλλη γνώμη.Να σου ζήσουν τα μικρακια σου!!!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 minutes ago, mama82 είπε:

Ιοιο ειμαι ευχαριστημενη ως προς την εξεταση το περιβάλλον κτλ αλλα πριν την πρωτοχρονιά αρρωστησε η μελινα και δεν τον εβρισκα μετα μιλησαμε με μηνυματα και εβγαλε διαγνωση οτι εχει βρογχιολιτιδα χωρις φυσικα να την ακουσει ηταν κλειστο το ιατρείο  τον ρωτησα τι να κανω αν χρειαστεί κατι αμεσα δεν μου απαντησε και επειδή αγχωνομουν λογω εορτων μην συμβεί κάτι την πηγα σε αλλον ο οποίος εκτος του οτι ηταν πολυ καλος ηταν διαθεσιμος και στο τηλ παραμονη πρωτοχρονιας που τον πηρα και τελικα ειχε λαρυγγιτιδα.... Δηλ αν δεν μπορω να βρω τον παιδιατρο στο τηλ τι να τον κανω;;  μονο για τα εμβολια;;  

Εχω αδικο;;  

Αυτές οι διαγνώσεις από απόσταση μου τη σπάνε. Λες και μπορούμε να μεταφέρουμε τα συμπτώματα σωστά 100%

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου σχολασα πάλι αργά κ σας διαβασα γρήγορα.  Είμαι πολύ στενοχωρημερνη.  Σας είπα ότι έχω μια φίλη εδώ..βασικα η γυναίκα του κολλητου του άντρα μου.. εγώ δεν την ήξερα πολύ καλά.  Θέλω να μοιραστώ κάτι μαζί σας κ να μου πείτε τη γνώμη σας ειλικρινά όμως . Η κοπέλα είναι έγκυος κ επειδή μένει σε επαρχία κ δεν εμπιστεύεται εκεί γιατρό.. έρχεται εδώ κ τη φιλοξενω. 6η εβδομάδα είναι . Άρχισα λοιπόν να της λέω κ εγω την ιστορία μου όπως την ξέρετε.. και να της λέω το ποσό πολύ θέλω ένα μωρό.  Από τη μέρα που ήρθε μου πετούσε διαφορά ειρωνικά αλλά σήμερα πάρα έγινε . Μου λέει κορίτσια ότι έτσι που κάνω που μιλάω συνέχεια για αυτό.. ότι δεν πρόκειται να πιαστω . Ότι κατανταω αφορητη στους άλλους..το γρουσουζευω που το μελεταω συνέχεια.. γίνομαι κουραστική με αυτό που κάνω κ να σταματησω να το κάνω  και πολλά τέτοια.  Ενώ εκείνη..μου μιλάει συνέχεια για το μωρό της. .όλη την ώρα.. που άκουσε την καρδιά του κ ήταν υπέροχα.  . Κ της λέω.. όπως μου λες κ εσύ αυτό που νιώθεις..σου λέω κ εγω για εμένα..γιατί να είναι κακό αυτο; κ τι μου απαντάει; άλλο εγώ.. εγώ είναι έγκυος όμως..εσύ δεν είσαι.  . Με έκανε κ κλαίω.  

Κορίτσια πείτε μου αληθεια; γίνομαι αφορητη;;  δηλαδή δεν έχω δικαίωμα να λέω για το μωρό που θέλω; είναι κακο; η αλήθεια είναι ότι στις συζητήσεις μου γενικά..πάντα εκεί καταλήγω.  Το λέω συνέχεια.. το σκεφτομαι συνέχεια.. το παραδέχομαι.. ΜΑ το θελω τόσο πολύ να έχω ένα μωρό.. Με σκέφτομαι μανούλα.. κοιμάμαι κ ονειρεύομαι τη στιγμή που μου ακουμπάει το μωρό στο στήθος πρώτη φορά.  Το λαχταρω κορίτσια.. είναι τόσο κακο;; πείτε μου αληθεια; κατανταω κουραστικη;  συγνωμη αν το κάνω..αληθεια.. απλά το έχω τόσο ανάγκη.. τόση λαχτάρα..  και αυτή νομίζω ότι μου τα κάνει επίτηδες..δεν ξέρω γιατί ενώ εγώ φέρομαι άψογα.  Σέβομαι την κατάσταση της κ δεν αντέδρασα άσχημα . Κ κάθομαι κ κλαίω μόνη μου κ σας τα λέω τώρα .   Δλδ γιατί μου τα λέει.. δεν ξέρει ότι θ με πληγωσει; η μάλλον αυτό ήθελε.  . Θέλω να φτάσει η Παρασκευή να φύγει.. αληθεια. . 

Καμία δεν πρόλαβα... κοιμηθηκατε... :-(


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Rena87 είπε:

Κορίτσια μου σχολασα πάλι αργά κ σας διαβασα γρήγορα.  Είμαι πολύ στενοχωρημερνη.  Σας είπα ότι έχω μια φίλη εδώ..βασικα η γυναίκα του κολλητου του άντρα μου.. εγώ δεν την ήξερα πολύ καλά.  Θέλω να μοιραστώ κάτι μαζί σας κ να μου πείτε τη γνώμη σας ειλικρινά όμως . Η κοπέλα είναι έγκυος κ επειδή μένει σε επαρχία κ δεν εμπιστεύεται εκεί γιατρό.. έρχεται εδώ κ τη φιλοξενω. 6η εβδομάδα είναι . Άρχισα λοιπόν να της λέω κ εγω την ιστορία μου όπως την ξέρετε.. και να της λέω το ποσό πολύ θέλω ένα μωρό.  Από τη μέρα που ήρθε μου πετούσε διαφορά ειρωνικά αλλά σήμερα πάρα έγινε . Μου λέει κορίτσια ότι έτσι που κάνω που μιλάω συνέχεια για αυτό.. ότι δεν πρόκειται να πιαστω . Ότι κατανταω αφορητη στους άλλους..το γρουσουζευω που το μελεταω συνέχεια.. γίνομαι κουραστική με αυτό που κάνω κ να σταματησω να το κάνω  και πολλά τέτοια.  Ενώ εκείνη..μου μιλάει συνέχεια για το μωρό της. .όλη την ώρα.. που άκουσε την καρδιά του κ ήταν υπέροχα.  . Κ της λέω.. όπως μου λες κ εσύ αυτό που νιώθεις..σου λέω κ εγω για εμένα..γιατί να είναι κακό αυτο; κ τι μου απαντάει; άλλο εγώ.. εγώ είναι έγκυος όμως..εσύ δεν είσαι.  . Με έκανε κ κλαίω.  

Κορίτσια πείτε μου αληθεια; γίνομαι αφορητη;;  δηλαδή δεν έχω δικαίωμα να λέω για το μωρό που θέλω; είναι κακο; η αλήθεια είναι ότι στις συζητήσεις μου γενικά..πάντα εκεί καταλήγω.  Το λέω συνέχεια.. το σκεφτομαι συνέχεια.. το παραδέχομαι.. ΜΑ το θελω τόσο πολύ να έχω ένα μωρό.. Με σκέφτομαι μανούλα.. κοιμάμαι κ ονειρεύομαι τη στιγμή που μου ακουμπάει το μωρό στο στήθος πρώτη φορά.  Το λαχταρω κορίτσια.. είναι τόσο κακο;; πείτε μου αληθεια; κατανταω κουραστικη;  συγνωμη αν το κάνω..αληθεια.. απλά το έχω τόσο ανάγκη.. τόση λαχτάρα..  και αυτή νομίζω ότι μου τα κάνει επίτηδες..δεν ξέρω γιατί ενώ εγώ φέρομαι άψογα.  Σέβομαι την κατάσταση της κ δεν αντέδρασα άσχημα . Κ κάθομαι κ κλαίω μόνη μου κ σας τα λέω τώρα .   Δλδ γιατί μου τα λέει.. δεν ξέρει ότι θ με πληγωσει; η μάλλον αυτό ήθελε.  . Θέλω να φτάσει η Παρασκευή να φύγει.. αληθεια. . 

Κοριτσακι μου γλυκό. ...δεν έχω λόγια. .δεν θέλω να νευριασω γιατί θα νευριασω τόσο πολύ που θα σου ζητήσω το τηλέφωνο της.  Μην της δίνεις σημασία.  Και φυσικά για να το ξεκαθαρίσουμε  από τώρα δεν είναι δικαιολογία οι ορμονες της εγκυμοσύνης.  Κι εγώ είμαι έγκυος.  Είχα εγώ τέτοια συμπεριφορά ποτε? ?  Αυτό δείχνει ότι όχι μόνο είναι κακός άνθρωπος αλλά δεν θέλει να βλέπει κανέναν άλλο να αποκτά ότι έχει αυτή γιατί μόνο έτσι νιώθει ανώτερη.  Μην κλαις κορίτσι μου. Ο Θεός τα βλέπει όλα.  Και μην σταματήσεις ποτε να εκφράζεις με αγάπη αυτό που λαχταράς και αγαπάς.  Θέλει μεγάλη καρδιά να αγαπάς και να αφοσιωνεσαι σε κάτι που δεν έχεις αποκτήσει ακόμα. Κι εσύ το έχεις. Είσαι υπέροχη και να ξέρεις ότι όταν έρθει το μωρό σου θα μεγαλώσει σε ένα σώμα γεμάτο αγάπη και όχι δηλητήριο. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, mama82 είπε:

Κοριτσια μου ποσα γραψατε παλι;; 

Μοραβο στα μωρακια μας με τα εμβολια τους!!  Ολα καλα!! 

Αμποτακι μου μην σκας και ολα θα γινουν!!  Το υεμα γυναικολογος και παιδιατρος ειναι βασανο,  εγω πηγαινα στην πολη μου καθε φορά για τεστ παπ και ειχα βρει καποιον ο οποιος ηταν μεγαλος και τελικα παρολη την εμπειρία του που νομιζα οτι τον κανρι καλυτερο γιατρο εκανε την πατατα του και μετα εψαχνα να βρω καποιον Θεσσαλονίκη ωστε να τον εχω και αργότερα που θα εμενα εγκυος πηγα σε εναν και ηταν απαίσιος και φυσικα μου τον συστηδσν με τα καλύτερα λογια μετα βρηκα αυτον που εχω τωρα και με ξεγεννησε εμεινα ευχαριστημενη αλλα με εβαλε με προκληση και ξενερωσα λιγο (πιθανοτατα αν ηταν αλλος να με πηγαινε με προκληση νωριτερα βεβαια και καισαρικη...)  τελος παντων... Στο θεμα παιδιατρος εχω αλλαξει ηδη 6 και παλι προβλημτιζομαι αν πρρπει να ξαναλλαξω αλλα φοβαμαι ολο αυτο μην ει αι εις βαρος της μελινας.... Θα δω

Αν επιτρέπεται τι ειδικοτητα εχεις;; 

Εγω καταλαβαινα την ωορρηξια μου γιατι ειχα καποια πονακια δεξια και αριστερα και πολλα υγρα

Κι εγω ειχα κυκλο 28 ημερων και ποτε δεν καθυστερουσε οταν εμεινα εγκυος δυο μερες πριν ειχα αναγουλα και ειχα ενα πονακι σαν τσιμπημα στην μητρα πολυ συγκεκριμένο και ημιυν σιγουρη και τελικα ηταν το θαυμα μου!! 

Κι εγω ανυπομονώ να μπω στην διαδικασία για δευτερο αλλα ριναι νωρις ακομα κατα το καλοκαίρακι λεω να ξεκινησουμε!! 

Οσο για το φορουμ εχω κανει πολλες φιλες απο δω μεσα και ολες οι συζητησεις ειναι ουσιαστικες και αληθινες,  η μια νοιαζεται την αλλη και ειναι μοναδικο ολο αυτο γι αυτο κιολας δεν το αφησα μετα απο τοσο καιρο που γεννησα!! 

Τζειννα το κανεις το τεστακι σου οποτε νιωθεις ετοιμη εσυ οσο και να σκαμε θα τα καταφερουμε!! 

Σιτυ καλως μας ηρθες και με το καλο το μωρακι σου να ερθει γρήγορα!! 

 

Αναισθησιολογος ειμαι mama μου, οποτε εχω την ταση να κατανοω περισσοτερο την ανθρωπινη αγωνια γιατι τη βιωνω καθημερινα στη δουλεια μου... 

Link to comment
Share on other sites

Ρενακι,συνελθεεεεε!καθε και ακους την καθεμια???ελεος!επειδη θελεις παιδακι,θα απολογεισαι στον καθενα?ε οχι!καλυτερα απο μακρια αυτη τη "φιλη"σου!& μην κλαις για χαζομαρες!πολυ σοβαρο ατομο & θα μετρησεις τη γνωμη της!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κοριτσακι μου γλυκό. ...δεν έχω λόγια. .δεν θέλω να νευριασω γιατί θα νευριασω τόσο πολύ που θα σου ζητήσω το τηλέφωνο της.  Μην της δίνεις σημασία.  Και φυσικά για να το ξεκαθαρίσουμε  από τώρα δεν είναι δικαιολογία οι ορμονες της εγκυμοσύνης.  Κι εγώ είμαι έγκυος.  Είχα εγώ τέτοια συμπεριφορά ποτε? ?  Αυτό δείχνει ότι όχι μόνο είναι κακός άνθρωπος αλλά δεν θέλει να βλέπει κανέναν άλλο να αποκτά ότι έχει αυτή γιατί μόνο έτσι νιώθει ανώτερη.  Μην κλαις κορίτσι μου. Ο Θεός τα βλέπει όλα.  Και μην σταματήσεις ποτε να εκφράζεις με αγάπη αυτό που λαχταράς και αγαπάς.  Θέλει μεγάλη καρδιά να αγαπάς και να αφοσιωνεσαι σε κάτι που δεν έχεις αποκτήσει ακόμα. Κι εσύ το έχεις. Είσαι υπέροχη και να ξέρεις ότι όταν έρθει το μωρό σου θα μεγαλώσει σε ένα σώμα γεμάτο αγάπη και όχι δηλητήριο. 

Αγάπη με έκανε να νιώσω πολύ άσχημα..  μου είπε ότι έχω εμμονή.  Κ με έκανα πραγματικά να το σκεφτομαι ..μήπως όντως το κάνω; μήπως δεν είναι υγιές που όλο το συζηταω; όμως αυτό θέλει η ψυχή μου.. αυτή να έχει το δικαίωμα να  το κάνει επειδή είναι έγκυος.. εγώ όμως που δεν είμαι.. κ δεν τα έχω καταφέρει ακόμα.. δεν έχω κανένα δικαίωμα να το ονειρευομαι;; δεν μου έχουν φέρει ποτέ έτσι.. πόσο κακία μπορεί να έχεις κάποιος για να το κάνει αυτό; η εγώ όντως έχω πάθει εμμονη;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρενα μου τωρα διαβασα αυτα που σου συμβαινουν κ εχω μεινει με το στομα ανοιχτο... μη στεναχωριεσαι κοριτσακι μου, δε φταις σε τιποτα... αντι να σε ευχαριστει που τη βοηθας κ τη φιλοξενεις ανταποδιδει ετσι ??? Αν ειναι δυνατον... ειναι αυτο που σκεφτομαι καμια φορα κ μαλωνω τον εαυτο μου πως δηλ.     επιτρεπει ο Θεος να γινονται μαναδες κατι τετοια ατομα... εγω θα την ειχα πεταξει εξω. Ποσο μεγαλοψυχη εισαι καρδουλα μου!! Σταματα να κλαις και θα δεις που συντομα ο Θεουλης θα σου στειλει αυτο που λαχταρας!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ioio είπε:

Δεν έχει να κάνει με το φύλο.  Η συγκεκριμένη δεν ήταν καλή, προφανώς.  Είναι άδικο να γενικεύεις.  

 

Και όταν δεν θέλεις ακόμα το 20% σου φαίνεται μεγάλο ποσοστό αστείο δεν είναι. ...

Φυσικά δε γενίκευω βρε ioio.. Ανέφερα μόνο για τη συγκεκριμένη γιατρο την εμπειρία μου και τίποτα παραπάνω... Δεν έγραψα για όλες τις γυναικολογους.. 

5 minutes ago, Rena87 είπε:

Αγάπη με έκανε να νιώσω πολύ άσχημα..  μου είπε ότι έχω εμμονή.  Κ με έκανα πραγματικά να το σκεφτομαι ..μήπως όντως το κάνω; μήπως δεν είναι υγιές που όλο το συζηταω; όμως αυτό θέλει η ψυχή μου.. αυτή να έχει το δικαίωμα να  το κάνει επειδή είναι έγκυος.. εγώ όμως που δεν είμαι.. κ δεν τα έχω καταφέρει ακόμα.. δεν έχω κανένα δικαίωμα να το ονειρευομαι;; δεν μου έχουν φέρει ποτέ έτσι.. πόσο κακία μπορεί να έχεις κάποιος για να το κάνει αυτό; η εγώ όντως έχω πάθει εμμονη;

Ρενακι μην κατηγορείς τον εαυτό σου.. Υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που ευχαριστιοτνται να μειώνουν τους άλλους.. Μη μπαίνεις στο τρυπακι αυτο κοπέλα μου.. 


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rena87 είπε:

Αγάπη με έκανε να νιώσω πολύ άσχημα..  μου είπε ότι έχω εμμονή.  Κ με έκανα πραγματικά να το σκεφτομαι ..μήπως όντως το κάνω; μήπως δεν είναι υγιές που όλο το συζηταω; όμως αυτό θέλει η ψυχή μου.. αυτή να έχει το δικαίωμα να  το κάνει επειδή είναι έγκυος.. εγώ όμως που δεν είμαι.. κ δεν τα έχω καταφέρει ακόμα.. δεν έχω κανένα δικαίωμα να το ονειρευομαι;; δεν μου έχουν φέρει ποτέ έτσι.. πόσο κακία μπορεί να έχεις κάποιος για να το κάνει αυτό; η εγώ όντως έχω πάθει εμμονη;

Ρένα συνελθε! !! Αντί να σε ευγνωμωνει που την φιλοξενείς και να βουλωνει το βρωμοστομα της προσπαθεί να σε κάνει να  ζηλέψεις και να νιώσεις και ηλιθια από πάνω.  Εγώ κορίτσι μου είχα εμμονή με το παιδί 3 χρόνια χωρίς καν να έχουμε ξεκινήσει ακόμα προσπάθειες και παρακαλαγα να έχει γίνει ένα θαύμα και έψαχνα συμπτώματα χωρίς να κάνουμε καν ελεύθερα.  Κι αυτό εμμονή ήταν. Δεν επηρέασε ποτε κανέναν.  Και τώρα είμαι μια χαρά. Δεν μου άφησε κουσούρι.  Σε αντίθεση με την κακία και στην μικροψυχια που δεν φεύγουν. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,θα ακουσετε πολλα & απο διαφορους,μη δινετα βαση σε τιποτα!παιδι θα κανετε!!!αυτο ειναι σιγουρο!

Μια φορα ειμασταν σε ενα γλεντι γαμου & καθως ειμασταν 2χρονια παντρεμενοι,ηταν περιεργο που δε ημουν εγκυος ενω η συνυφαδα μου εμεινε αμεσως,ερχεται ενας γνωστος και τι μου λεει;εσεις ακομη δεν κανατε παιδι;ποιος απο τους δυο ειναι τζουφιος(χαλασμενος);τι του απαντας τοτε;ηλιθιοι υπαρχουν πολλοι!η δε συνυφαδα ελεγε πισω απο την πλατη μου οτι τη ζηλευω & η πεθερα μια μερα που με πηραν τα κλαματα λογω πιεσης με το θεμα παιδιου,γυρισε & μου ειπε οτι αν δεν θελει ο θεος,δεν θα κανεις παιδι!

Βρε το τι θα ακουσετε,δεν λεγεται,κλειστε αυτιααααα!!!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Ρενακι,συνελθεεεεε!καθε και ακους την καθεμια???ελεος!επειδη θελεις παιδακι,θα απολογεισαι στον καθενα?ε οχι!καλυτερα απο μακρια αυτη τη "φιλη"σου!& μην κλαις για χαζομαρες!πολυ σοβαρο ατομο & θα μετρησεις τη γνωμη της!

Ειρηνακι μου από όταν ήρθε μέχρι σήμερα όλο τέτοια μου λέει.. όσο κ να θέλω να την αγνοησω..δεν γίνεται.  Αλλά αυτό π είπε σήμερα.  Δλδ ελεος..

11 minutes ago, Abbot είπε:

Ρενα μου τωρα διαβασα αυτα που σου συμβαινουν κ εχω μεινει με το στομα ανοιχτο... μη στεναχωριεσαι κοριτσακι μου, δε φταις σε τιποτα... αντι να σε ευχαριστει που τη βοηθας κ τη φιλοξενεις ανταποδιδει ετσι ??? Αν ειναι δυνατον... ειναι αυτο που σκεφτομαι καμια φορα κ μαλωνω τον εαυτο μου πως δηλ.     επιτρεπει ο Θεος να γινονται μαναδες κατι τετοια ατομα... εγω θα την ειχα πεταξει εξω. Ποσο μεγαλοψυχη εισαι καρδουλα μου!! Σταματα να κλαις και θα δεις που συντομα ο Θεουλης θα σου στειλει αυτο που λαχταρας!!!

Αχ αγάπη.. δυστυχώς είμαι τόσο ευαίσθητη που πίστεψε με ..το μωράκι της σκέφτομαι. . ΤΙ φταίει αυτό αν εγώ την πετάξω έξω.. που πραγματικά αυτό μου ήρθε εκείνη την ώρα. Ο άντρας μου μου λεει την επόμενη φορά που θα έχει ραντεβού δε θέλει να τη φιλοξενήσουμε εμείς κ θα βρει δικαιολογία να πει στο φίλο του. Μα γιατί τόση κακία; κ είναι κ μάνα..  Σε ευχαριστώ για τα λόγια σου ..ευχομαι κ σε εσένα το μωράκι σου κ μακαρι να είναι τώρα τώρα..  


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...